Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Média konvertory

0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC100CM Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
932,-

2.
TP-LINK MC110CS Skladem 2 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
932,-

3.
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
739,-

Další nejprodávanější
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
1×
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem 5 ks
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP607g
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-20%
-20% 991,-
791,- bez DPH 654,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1×
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810b
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

1 187,- bez DPH 981,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP811
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory

TP-LINK TL-MC1400 - Šasi
-1%
-1% 6 243,-
6 177,- bez DPH 5 105,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607x
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

1 469,- bez DPH 1 214,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 29.06.2018
Objednací kód: TP607h
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

D-Link DEM-310GT - Převodník
-37%
-37% 2 229,-
1 415,- bez DPH 1 169,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: NN310g
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
-19%
-19% 924,-
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP810
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX

Netgear AGM731F - Modul
-3%
-3% 3 949,-
3 819,- bez DPH 3 156,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX

8 459,- bez DPH 6 991,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150b
 

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 20 hodinami objednala firma, Olomouc
Před 20 hodinami objednala firma, Olomouc
Před 1 dnem objednala firma, Brno 2
 
TP-LINK MC110CS Skladem 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
932,-



Před 3 dny objednala firma, Most 1
 
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
739,-



Před 5 dny objednal Zdeněk, Rudíkov

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB4
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi