Média konvertory

0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC220L Skladem 2 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
739,-

2.
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 1 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
879,-

3.
D-Link DEM-310GT Skladem 1 ks
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
-37%
2 229,-
1 415,-

Další nejprodávanější
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
MiniGBIC modul určený pro instalaci do SFP slotu switche. Je ideální volbou, jak si zajistit rychlou optickou síť při úspoře nákladů za drahá plně...

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1×
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 1 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810b
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a...

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
1×
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na...

932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 3 ks
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX)....

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-11%
-11% 991,-
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 4 ks
Objednací kód: TP811b
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na...

1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10...

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-21%
-21% 1 959,-
1 539,- bez DPH 1 272,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP811
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z...

D-Link DEM-310GT - Převodník
-37%
-37% 2 229,-
1 415,- bez DPH 1 169,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: NN310g
Zyxel SFP-SX-D
Převodník full duplex SFP 1000Base, LC
Převodník Zyxel SFP-SX-D je navržen a sestaven podle průmyslových standardů tak, aby bezproblémově pracoval s přepínači jiných výrobců. Je vybaven...

1 889,- bez DPH 1 561,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: VD105a
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607g
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)
Výborná a ekonomická volba pro všechny, kteří chtějí zvýšit rychlost sítě na maximum a to tak, aby nebylo nutno nakupovat drahá optická...

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
-5%
-5% 924,-
879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP810
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a...

TP-LINK MC220L - Média konvertor
-7%
-7% 739,-
687,- bez DPH 568,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX)....

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-39%
-39% 991,-
604,- bez DPH 499,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory
Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Součástí dodávky aktivního chlazení a napájení. Case má pasivní...

6 178,- bez DPH 5 106,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP607x
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na...

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-7%
-7% 1 477,-
1 373,- bez DPH 1 135,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento...

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Objednací kód: TP607g3
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX
Kompaktní optický modul splňující SFP GBIC standardy pro použití s libovolným SFP GBIC rozhraním. Slouží pro rozšíření o optickou konektivitu...

4 019,- bez DPH 3 321,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150
Edimax ET-912SC3+
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Kvalitní a spolehlivý konvertor vhodný k výstavbě sítí LAN s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Příjem je konvertován z 100BaseFX na...

1 939,- bez DPH 1 602,-
Koupit
Akční cena
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: NE546i3
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX
Kompaktní optický modul splňující SFP GBIC standardy pro použití s libovolným SFP GBIC rozhraním. Slouží pro rozšíření o optickou konektivitu...

8 459,- bez DPH 6 991,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150b
 

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 5 min. objednala firma, Kladno
 
TP-LINK MC220L Skladem 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
739,-



Před 5 min. objednala firma, Kladno
Před 19 hodinami objednal Lukáš, Věž
 
TP-LINK MC110CS Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
932,-



Před 20 hodinami objednala firma, Praha 8
 
TP-LINK MC220L Skladem 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
739,-



Před 20 hodinami objednala firma, Praha 8
 
TP-LINK TL-SM311LM Skladem 1 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
879,-




Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12