Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Sdílej a ušetři Probuď v sobě hráče

Média konvertory

0

Média konvertory – doručíme už v den objednávky. Přečtěte si, proč nakupovat na Alza.cz.

Pokračovat

6 důvodů, proč nakupovat Média konvertory na Alza.cz

  • Média konvertory skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu.
  • Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrný míst) po celé České republice.
  • Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb.
  • Reklamace do 1 000 Kč řešíme rovnou na místě.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.

Usnadněte si výběr. Využijte předpřipravené filtry pro kategorii: Média konvertory

Hledáte ty nejlepší Média konvertory? Prohlédněte si produkty seřazené podle prodejnosti, případně podle hodnocení od ostatních zákazníků. Pokud hledáte nejlepší zboží z hlediska ceny, podívejte se na Média konvertory seřazené podle ceny od nejlevnějších.

Skrýt popis

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
Média konvertor - gigabitový,single mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45
od 864,-

2.
TP-LINK TL-SM311LS Skladem > 10 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Modul - 1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km
od 431,-

3.
TP-LINK MC200CM Skladem > 5 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor - gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45
od 864,-

Další nejprodávanější
22 položek
TP-LINK MC110CS - Média konvertor
Více než99%spolehlivost
TP-LINK MC110CS
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45

769,- bez DPH 636,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít v úterý 9.6.
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK MC210CS
Média konvertor - gigabitový,single mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45

od 864,- bez DPH 714,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC200CM
Média konvertor - gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45

od 864,- bez DPH 714,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Ostrava
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC100CM
Média konvertor - fast ethernet, multi mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45

od 707,- bez DPH 585,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Více než98%spolehlivost
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - 1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

od 431,- bez DPH 357,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810
TP-LINK TL-SM321A
Modul - WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km

879,- bez DPH 726,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít v úterý 9.6.
Objednací kód: TP811
TP-LINK MC111CS
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm

od 707,- bez DPH 585,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít v úterý 9.6.
Objednací kód: TP607g
TP-LINK TXM431-SR
Modul - 10 Gbps SFP modul, multi mode, LC/UPC, 10km

1 149,- bez DPH 950,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP811c
CISCO GLC-SX-MMD=
Modul - 1000BASE-SY SFP transceiver module, MMF, 850 nm, DOM

7 319,- bez DPH 6 049,-
Koupit
Skladem
Můžete mít v pondělí 8.6. od 0:10
Objednací kód: CI102c
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14 slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory TP-LINK TL-MCXXX

6 499,- bez DPH 5 371,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít v úterý 9.6.
Objednací kód: TP607x
Zyxel SFP-SX-D - Převodník
Více než98%spolehlivost
Zyxel SFP-SX-D
Převodník full duplex SFP 1000Base, LC

2 779,- bez DPH 2 297,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít v pondělí 8.6.
Objednací kód: VD105a
TP-LINK MC220L - Média konvertor
-8%
TP-LINK MC220L
Média konvertor - gigabitový, slot pro externí SFP modul na 1× 10/100/1000 RJ45

-8% 519,-
479,- bez DPH 396,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607f
TP-LINK MC112CS
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm

od 707,- bez DPH 585,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)

469,- bez DPH 388,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810b
TP-LINK TL-SM321B
Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km

479,- bez DPH 396,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP811b
D-Link DEM-310GT - Převodník
Více než98%spolehlivost
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

od 1 959,- bez DPH 1 619,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: NN310g
TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-7%
TP-LINK MC200CM
Média konvertor - gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45

-7% 939,-
869,- bez DPH 718,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC220L - Média konvertor
-17%
TP-LINK MC220L
Média konvertor - gigabitový, slot pro externí SFP modul na 1× 10/100/1000 RJ45

-17% 519,-
431,- bez DPH 356,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP607f
TP-LINK TXM431-SR - Modul
-16%
TP-LINK TXM431-SR
Modul - 10 Gbps SFP modul, multi mode, LC/UPC, 10km

-16% 1 149,-
967,- bez DPH 799,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: TP811c
TP-LINK TXM431-LR - Modul
-10%
TP-LINK TXM431-LR
Modul - 10 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

-10% 1 739,-
1 565,- bez DPH 1 293,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP811d
TP-LINK TL-SM321B - Modul
-17%
TP-LINK TL-SM321B
Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km

-17% 479,-
399,- bez DPH 330,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes od 14:00
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TXM431-LR
Modul - 10 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

od 1 600,- bez DPH 1 322,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP811d
ASUSPrůvodce výběrem síťových prvků ASUS Společnost ASUS je významným dodavatelem na poli síťových prvků. Zejména v oblasti rychlých WiFi routerů...
Často cestujete a nemůžete se vždy spolehnout, že na místě bude kvalitní WiFi? Pořiďte si vlastní LTE...

Média konvertory

V kategorii Média konvertory máme právě teď na Alza.cz celkem 22 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné média konvertory Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší média konvertory Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší média konvertory Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v média konvertory recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi