Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Média konvertory

0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC100CM Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
932,-

2.
TP-LINK TL-SM311LM Skladem > 5 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
749,-

3.
TP-LINK TL-MC1400 Skladem 1 ks
Šasi 14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory
-11%
6 243,-
5 560,-

Další nejprodávanější
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1×
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP810b
TP-LINK TL-MC1400
Šasi 14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory

TP-LINK TL-MC1400 - Šasi
-11%
-11% 6 243,-
5 560,- bez DPH 4 595,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607x
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
1× Více než 99% spolehlivost
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607f5
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

D-Link DEM-310GT - Převodník
-37%
-37% 2 229,-
1 415,- bez DPH 1 169,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: NN310g
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
Více než 99% spolehlivost
1 469,- bez DPH 1 214,-
Koupit
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-13%
-13% 1 203,-
1 048,- bez DPH 866,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

TP-LINK MC111CS - Média konvertor
-13%
-13% 1 203,-
1 048,- bez DPH 866,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: TP607g
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem 3 ks
Objednací kód: TP607f
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-13%
-13% 1 477,-
1 285,- bez DPH 1 062,-
Koupit
Použité skladem
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

TP-LINK MC220L - Média konvertor
-11%
-11% 739,-
658,- bez DPH 544,-
Koupit
Zánovní skladem
Objednací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-28%
-28% 991,-
712,- bez DPH 588,-
Koupit
Skladem 1 ks
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Více než 99% spolehlivost -19%
-19% 924,-
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP810
Edimax ET-912SC3+
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

1 939,- bez DPH 1 602,-
Koupit
Akční cena
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: NE546i3
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

1 187,- bez DPH 981,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP811
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX

8 459,- bez DPH 6 991,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150b
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX

4 019,- bez DPH 3 321,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150
 

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 2 dny objednal zákazník, Praha 7 - Holešovice
Před 2 dny objednal Jiří, Ostrava - Vítkovice
 
TP-LINK MC100CM Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
932,-



Před 4 dny objednala firma

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12