Média konvertory

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Přenosová rychlost
0,1 Gb/s (100 Mb/s)
(8)
1 Gb/s (1 000 Mb/s)
(25)
1,25 Gb/s (1 250 Mb/s)
(2)
10 Gb/s (10 000 Mb/s)
(5)
25 Gb/s (25 000 Mb/s)
(1)
50 Gb/s (50 000 Mb/s)
(4)
Podporované standardy
IEEE 802.3ab
(17)
IEEE 802.3z
(20)
IEEE 802.3
(15)
IEEE 802.3x
(21)
IEEE 802.3u
(16)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Média konvertory umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?

Pokračovat

7 důvodů, proč nakupovat Média konvertory na Alza.cz

  • Máme širokou síť prodejen, kde dodržujeme veškerá hygienická opatření, a bezkontaktních Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
  • U každého zboží hned vidíte, kdy si ho můžete vyzvednout. Nezapomeňte, že doručujeme i o víkendu.
  • Přijímáme většinu typů plateb, včetně bezkontaktních a skrze kryptoměny.
  • Vrácení nebo reklamaci můžete jednoduše provést také v našich Alzaboxech.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • Sortiment doplňujeme nabídkou příslušenství i doplňkových služeb.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.

Na co se zaměřit, vybíráte-li Média konvertory?

Pokud se chystáte pořídit Média konvertory, je zde pár aspektů, které pomohou ke zvolení toho správného produktu. V levém menu můžete využít parametrický filtr, a zúžit si tak nabídku šitou na míru vašim preferencím. Rovněž doporučujeme využít řazení podle oblíbenosti či ceny.

Usnadněte si výběr. Využijte předpřipravené filtry pro kategorii: Média konvertory

Hledáte nejlepší Média konvertory? Prohlédněte si produkty seřazené podle prodejnosti, případně dejte na recenze od ostatních uživatelů.

Nejlevnější vs. nejdražší Média konvertory

Pokud vás zajímá zboží z hlediska ceny, podívejte se na nejlevnější Média konvertory, nebo zvolte typ řazení od nejdražšího.

Skrýt popis

Nejprodávanější

1.
TP-Link MC210CS Skladem > 5 ks
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H)
899,-

2.
TP-Link MC220L Skladem > 10 ks
Média konvertor - SFP, metalický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H), hmotnost 0,5 kg
529,-

3.
Mikrotik S-31DLC20D Skladem 2 ks
Modul - pro kabel singlemode, 1,25 SFP modul, vlnová délka 1 310 nm, vzdálenost až 20 km, přenosová rychlost 1 Gbps, obsahuje 2× LC konektor
529,-

Další nejprodávanější
54 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
5,0
TP-Link MC210CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H)
899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607i
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Zyxel SFP-SX-D
Modul - LC port pro optická vlákna, plná duplexita, funkce DDMI, vlnová délka 850 nm, přenosová vzdálenost max. 550 m, citlivost přijímače -17 dBm, max. vstupní výkon -3 dBm
Zlevněno -6 %
2 029,- 2 170,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: VD105a
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Mikrotik S-4554LC80D
Modul Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
1 899,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW023v19
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
MikroTik XS+31LC10D
Modul Optický modul, kombinovaný, SFP/SFP+/SFP28, SM, 10km, 1,25/10/25Gbps, 1310nm, 2x LC/UPC
Zlevněno -9 %
2 999,- 3 279,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Mikro23_53
4,7 20×
TP-Link MC220L
Média konvertor - SFP, metalický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H), hmotnost 0,5 kg
529,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607f
4,8
TP-Link MC200CM
Média konvertor - SFP+, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
939,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607h
5,0
TP-Link TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
469,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP810b
4,7
TP-Link TL-SM311LS
Modul - 1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km
449,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP810
5,0
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G
Modul - pro propojení ethernetových kabelů s konektory RF45 do SFP portů, kompatibilní s EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a UniFi Security Gateway, max. přenosová vzdálenost 100 m, max. provozní teplota 70 °C, max. spotřeba energie 1,2 W, rychlost přenosu dat 10/100/1000 Mbps
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW099h1a
4,7 10×
TP-Link MC100CM
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, přenos na vzdálenost max. 2000 m, rozměry 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H)
889,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607f3
5,0
TP-Link TL-FC311A-2
Média konvertor - SFP+, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 7,5 cm (V׊×H)
689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t49
4,3
TP-Link TL-SM5110-LR
Modul 10 Gbps SFP+ modul, single mode, LC/UPC, 10km, diagnostika
1 089,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t43
4,9
TP-Link TL-SM321B
Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km
469,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP811b
5,0
TP-Link MC110CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607f5
5,0
TP-Link TL-FC311B-2
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3u, rozměry 27 × 73 × 95 cm (V׊×H)
679,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t50
5,0
TP-Link TL-FC111A-20
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t51
5,0
TP-Link TL-FC111B-20
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
499,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t52
5,0
TP-Link TL-SM321A-2
Modul WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm,LC/UPC, 2km
329,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t33
5,0
TP-Link MC111CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H)
749,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607g
5,0
TP-Link TL-SM321B-2
Modul WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 2km
359,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t34
Mikrotik S-31DLC20D
Modul - pro kabel singlemode, 1,25 SFP modul, vlnová délka 1 310 nm, vzdálenost až 20 km, přenosová rychlost 1 Gbps, obsahuje 2× LC konektor
529,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW023v33a
TP-Link TL-SM331T
Modul SFP modul 1000BASE-T RJ45
569,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP23_031
CISCO GLC-SX-MMD=
Modul - 1000BASE-SY SFP transceiver module, MMF, 850 nm, DOM
7 379,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CI102c
TP-Link TL-FC311A-20
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
789,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t44
ASUSPrůvodce výběrem síťových prvků ASUS Společnost ASUS je významným dodavatelem na poli síťových prvků. Zejména v oblasti rychlých WiFi routerů, ADSL modemů nebo speciálních Mesh systémů. Jak takové zařízení do své domácnosti nebo malé firmy vybrat?
Často cestujete a nemůžete se vždy spolehnout, že na místě bude kvalitní WiFi? Pořiďte si vlastní LTE modem značky Zyxel, do kterého vložíte datovou SIM kartu, a máte vystaráno. Díky možnosti napájení z powerbanky se nemusíte spoléhat ani na nabíjení ze zásuvky. Kolik...
 

Již neprodáváme

Média konvertory

V kategorii Média konvertory máme právě teď na Alza.cz celkem 54 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné média konvertory Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší média konvertory Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší média konvertory Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v média konvertory recenze
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací