Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Média konvertory

Zobrazit katalog
Cena
-
Stav zboží
Značka
D-Link
(1)
NETGEAR
(2)
TP-LINK
(15)
ZyXEL
(1)
Před 13 hodinami objednala firma, Karlovy Vary
 
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
1 477,-



Před 4 dny objednala firma, Praha
 
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
739,-



Před 4 dny objednala firma, Praha 5
 
TP-LINK MC100CM Skladem 1 ks
a na prodejně Ostrava
932,-



Před 4 dny objednala firma, Praha
 
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
739,-



Před 4 dny objednala firma, Praha 9 - Hloubětín
 
TP-LINK MC100CM Skladem 1 ks
a na prodejně Ostrava
932,-



Před 5 dny objednala firma, Praha 4 - Nusle
 
TP-LINK TL-SM321A Skladem
U Vás 24.8.
1 059,-



Před 6 dny objednala firma, Hradec Králové 3
 
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
739,-



0

Nejprodávanější

1.
TP-LINK MC210CS Skladem > 5 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
1 477,-

2.
TP-LINK MC220L Skladem > 5 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode
739,-

3.
TP-LINK MC100CM Skladem 1 ks a na prodejně Ostrava
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
932,-

Další nejprodávanější
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
Více než 98% spolehlivost
1 469,- bez DPH 1 214,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

1 477,- bez DPH 1 221,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607i
TP-LINK MC100CM
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

Poslední kus za tuto cenu
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607f3
TP-LINK TL-SM321A
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321A - Modul
-11%
-11% 1 187,-
1 059,- bez DPH 875,-
Koupit
Skladem
Můžete mít čt 23.8.
Objednací kód: TP811
TP-LINK MC220L
Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode

739,- bez DPH 611,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607f
TP-LINK MC110CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC110CS - Média konvertor
1× Více než 99% spolehlivost
932,- bez DPH 770,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: TP607f5
TP-LINK MC111CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607g
D-Link DEM-310GT
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

D-Link DEM-310GT - Převodník
-39%
-39% 2 229,-
1 365,- bez DPH 1 128,-
Koupit
Skladem
Můžete mít čt 23.8.
Objednací kód: NN310g
Netgear AGM731F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX

Poslední 2 kusy za tuto cenu
Netgear AGM731F - Modul
-2%
-2% 3 949,-
3 859,- bez DPH 3 189,-
Koupit
Skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: VF150
Zyxel SFP-SX-D
Převodník full duplex SFP 1000Base, LC

Zyxel SFP-SX-D - Převodník
Více než 98% spolehlivost
1 590,- bez DPH 1 314,-
Koupit
Akční cena
Skladem
Můžete mít čt 23.8.
Objednací kód: VD105a
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

Poslední 3 kusy za tuto cenu
1 164,- bez DPH 962,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC/ SFP+ 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

2 199,- bez DPH 1 817,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP811d
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-7%
-7% 1 469,-
1 366,- bez DPH 1 129,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607h
TP-LINK MC112CS
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-90%
-90% 1 203,-
120,- bez DPH 99,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607g3
TP-LINK MC210CS
Média konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-19%
-19% 1 193,-
967,- bez DPH 799,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes.
Objednací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM311LM
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)

TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1× -13%
-13% 737,-
641,- bez DPH 530,-
Koupit
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 22.08.2018
Objednací kód: TP810b
TP-LINK TL-SM321B
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

TP-LINK TL-SM321B - Modul
-20%
-20% 991,-
791,- bez DPH 654,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LS
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

TP-LINK TL-SM311LS - Modul
Více než 99% spolehlivost -19%
-19% 924,-
749,- bez DPH 619,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: TP810
Netgear AGM732F
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base LX

8 459,- bez DPH 6 991,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: VF150b
 

Horké novinky týdne

TP-LINK TXM431-LR
2 199 Kč

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi