Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani Výhodné nákupy pro živnostníky

Mortal Kombat 11 (TÉMA) – kdo je kdo?

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Série Mortal Kombat je populární především pro svou černohumornou brutalitu, věděli jste ale, že všechno to lámání páteří provádějí bojovníci s lidskou (ve většíně případů) duší, vlastní osobností, historií a rodinami? A právě proto vám v našem speciálu blíže představíme ty postavy, které se v Mortal Kombat 11 objevily.

Mortal Kombat 11; screenshot: kdo je kdo?

Mortal Kombat – nebezpečný svět plný komplexních postav

• Téma: 28. 4. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Mortal Kombat je prostě a jednoduše videoherní legenda a pokud nesouhlasíte, můžete si klidně u Scorpiona vyzvednout poukaz na jednu bezplatnou fatalitu. Jsem si jistý, že to udělá rád a bezbolestně. Pokud je to vůbec možné… Ale to jsem odbočil. Prostě, série Mortal Kombat je na herní scéně už téměř 3 dekády (od roku 1992) a dějová linie za ta léta od vydání prvního dílu začíná připomínat venezuelskou telenovelu o 350 epizodách. Vyznat se v jednotlivých postavách a jejich motivacích to už zvládají jen ti největší fanoušci. A proto jsme si pro vás připravili takové malé “Kdo je kdo” ve světě Mortal Kombatu, zaměřené převážně na postavy, které se objeví v Mortal Kombat 11.

Aby to vše ale dávalo alespoň trochu smysl, musíme nejdřív zlehka nahodit kontury světa Mortal Kombatu jako takového. V zásadě je tvořen několika říšemi (Realms), což jsou v podstatě planety, které ovšem neexistují v jednom vesmíru najednou, ale každá ve své samostatné dimenzi. Těchto říší je celkem 8 (Earthrealm, Outworld, Edenia, Netherrealm,  Orderrealm, Chaosrealm, Dreamrealm a Heaven), my si  teď ale pro úsporu času a znaků představíme jen tu důležitější polovinu.

  • Earthrealm: Stará dobrá matička Země. Věčný otloukánek Mortal Kombat série, na kterou mají zbývající světy často zálusk a snaží se ji ovládnout.
  • Outworld: Převážně pustá říše složená z pouští, jedových jezer, lesů a tajemných hor, které podezřele často vládnou válečníci posedlí touhou dobývat ostatní světy.
  • Edenia: Překrásná a vcelku mírumilovná říše, které vládne královna Sindel a její dcera Kitana. Bujný a barevný svět, jehož obyvatelé jsou bráni jako potomci bohů, prakticky nestárnou a často oplývají magickými schopnostmi.
  • Netherrealm: Obdoba pozemského Pekla. Lávou a plameny pokrytá nehostinná díra obývaná démony, kde končí většina mrtvých a velmi, ale velmi zlých lidí.

Navzdory tomu, že tyto říše žijí v oddělených dimenzích, neustále spolu válčí a vedou dlouholeté spory. Zejména Outworld si v těchto konfliktech libuje a neustále se snaží ovládnout ostatní světy. To se ovšem nelíbí Starším Bohům (The Elder Gods), kteří ve snaze jakési kontroly celé situace stvořili turnaj zvaný Mortal Kombat, kde spolu mohou zástupci jednotlivých říší svádět souboje na život a na smrt.

Pravidla jsou jednoduchá: když nějaká říše dostane dobyvatelské choutky, musí její bojovníci nejprve 10x v řadě za sebou vyhrát Mortal Kombat a porazit obránce říše, kterou chtějí napadnout. Tento turnaj se koná jednou za generaci, pojďme se tedy podívat na bojovníky, kteří se účastní pravidelně a nechybí ani v Mortal Kombat 11.

Raiden

Mortal Kombat 11; screenshot: Raiden

Raiden je nesmrtelný Bůh Hromu, strážce říše Earthrealm a jeden z nejsilnějších charakterů univerza Mortal Kombat. Oplývá spoustou nadpřirozených vlastností, dokáže se například teleportovat, ovládat blesky nebo létat. Právě Raiden dal na konci Mortal Kombat 10 nevědomky do pohybu události MK 11. Unaven neustálými pokusy o ovládnutí Earthrealmu ostatními říšemi vzal obranu Země do vlastních rukou a zabil Shinnoka, čímž narušil přirozený tok času. Což se vcelku pochopitelně nelíbí Strážkyni Času Kronice.

Kronika

Mortal Kombat 11; screenshot: Kronika

Kronika je momentálně asi největší neznámou nového dílu, ústřední záporačkou a zcela novou postavou série Mortal Kombat. Zastává roli Strážkyně času a Architektky osudů Universa a je zároveň matkou Shinnoka a Cetrion. Raidenův nový postoj k obraně Earthrealmu vidí jako narušení harmonie mezi dobrem a zlem a při snaze tuto škodu napravit se rozhodne přepsat dosavadní časovou linii.

Shinnok

Mortal Kombat 11; screenshot: Shinnok

Shinnok jako bojovník nespoléhá na čistou sílu, ale spíše na magické schopnosti, prastaré artefakty a manipulaci. Někdejší vládce říše Netherrealm disponující ohromujícím množstvím vědomostí a nezměrnou mocí. Extrémně lstivý mistr manipulace, jež umí měnit svou podobu a podle potřeby se transformovat do obřího démona. Syn Kroniky a bratr Cetrion, který sice v Mortal Kombat 11 není hratelnou postavou, jeho smrt rukou Raidena ovšem dá celý příběh do pohybu.

Cetrion

Mortal Kombat 11; screenshot: Cetrion

Cetrion je neuvěřitelně mocná (patří mezi The Elder Gods) bytost schopná svou vůlí ovládat všechny 4 elementy. S největší oblibou tvoří velké balvany, pomocí kterých drtí své protivníky na hromádku kostí a masa. Dcera Kroniky a sestra Shinoka, dá se tedy předpokládat, že v příběhu nebude mít zrovna kladnou úlohu, třeba ale nakonec překvapí a bude patřit do hodné části této povedené rodinky.

Shao Kahn
Mortal Kombat 11; screenshot: Shao Kahn

Shao Kahn se poprvé objevil v MK 2 jako konečný boss a od té doby je jedním z hlavních zlořádů série. Tento vládce říše Outworld je učiněným zosobněním zla a mezi ostatními bojovníky je proslulý především pro svou neuvěřitelnou sílu, kterou se vyrovná (ne-li rovnou předčí) i třeba takovému Raidenovi. Největší předností Shao Kahna je zcela určitě jeho nekonečná cílevědomost, tou největší slabinou je pak jeho přemrštěné sebevědomí – hned několikrát se pokoušel podmanit si Earthrealm, ale vždy lidstvo podcenil a dostal nehezky nabacáno. V Mortal Kombat 11 se objeví ve formě předobjednávkového bonusu, případně placeného DLC.

Liu Kang

Mortal Kombat 11; screenshot: Liu Kang

Původem sirotek Liu Kang, kterého vychovali šaolinští mniši, se v sérii Mortal Kombat vyskytuje už od prvního dílu jako častý hlavní hrdina. Neúnavný ochránce říše Earthrealm a člen klanu White Lotus Society. Během hádky s Raidenem byl ovšem Liu Kang nešťastnou náhodou zabit a jeho duše skončila v Netherrealmu, kde s její pomocí kouzelník Quan Chi vytvořil Kangovu zlou verzi, která měla sloužit vládci této říše – Shinnokovi. Ten byl ovšem na konci Mortal Kombat 10 svržen a Liu Kang se chopil trůnu.

Sub Zero

Mortal Kombat 11; screenshot: Sub Zero

Sub Zero je dalším z legendárních bojovníků, kteří jsou s námi již od samého začátku série. Skvěle vycvičený cryomancer schopný ovládat led a člen klanu nájemných vrahů Lin Kuei. Přezdívku Sub Zero nosili hned dva lidé – sourozenci Bi-Han a Kuai Liang. Bi-Han zahynul rukou Scorpiona v prvním turnaji Mortal Kombat, po těchto událostech Kuai pak z úcty ke svému bratrovi oblékl jeho kostým a přijal identitu Sub Zero. Postupem času se stal grandmasterem klanu Lin Kuei a pozvolna jej transformoval do organizace plně zasvěcené obraně říše Earthrealm.

Scorpion

Mortal Kombat 11; screenshot: Scorpion

Scorpion je absolutní legenda a tvář série Mortal Kombat. Stejně jako Raiden a Sub Zero se objevil v každé generaci této série jako hratelná postava, už jen to mu zajišťuje slušný punc výjimečnosti. Vlastním jménem Hanzo Hasashi je, podobně jako jeho věčný rival Sub Zero, členem klanu nájemných zabijáků, ovšem tento se nazývá Shirai Ryu. Scorpion byl původně člověk, po své smrti byl ovšem znovuzrozen v říši Netherrealm a stal se z něj pekelný přízrak. I přes to, že je vnímán převážně jako antihrdina, často se přidává na stranu dobra, pokud to poslouží jeho vlastním záměrům. Jeho charakteristický útok, kdy z dlaně vystřelí čepel na dlouhém řetězu a za burácivého: “Get over here!” k sobě přitáhne svého oponenta, musí znát snad každý, kdo se jen trochu zajímá o videohry.

Noob Saibot

Mortal Kombat 11; screenshot: Noob Saibot

Noob Saibot byl kdysi znám jako Bi-Han, původní nositel přezdívky Sub-Zero. Během turnaje Mortal Kombat ale přišel o život v souboji se Scorpionem a skončil v pekelné říši Netherrealm. Tam jej vrátil zpět k životu kouzelník Quan Chi, při tomto procesu ale Bi-Han přišel o čest, soucit a všechny vlastnosti, které jej dělaly člověkem. Jako znovuzrozený přízrak zvaný Noob Saibot se tento válečník stal přímo učiněným zosobněním zla a jeho největší touhou je stát se vládcem celého Netherrealmu.

Kitana

Mortal Kombat 11; screenshot: Kitana

Kitana je dcerou královny Sindel a více než 10 000 let starou princeznou říše Edenia, kterou po násilné invazi Shao Kahn sloučil se světem Outworld pod svojí nadvládou. Kitanu posléze adoptoval jako svou vlastní dceru a ta mu pak dlouhé roky sloužila jako elitní zabiják. Ačkoli byla po většinu svého života věrná Shao Kahnovi, časem se vymanila z jeho moci a s pomocí své přítelkyně Jade se jim podařilo osvobodit Edenii z područí Outworldu. Charakteristickou zbraní této modře oděné bojovnice jsou 2 smrtelně ostré vějíře.

Jade

Mortal Kombat 11; screenshot: Jade

Jade je od dětství věrnou přítelkyní princezny Kitany a stejně jako ona věrně sloužila Shao Kahnovi. Když Kitana od Kahna utekla, Jade byla původně vyslána, aby ji přivedla zpět, ve finále se ale postavila na stranu své dlouholeté kamarádky. Společně si daly za cíl osvobodit Edenii z nadvlády říše Outworld a vrátit ji zpět do stavu původní krásy a prosperity. Jade poté převzala úlohu generála armády Edenie a od té doby svědomitě slouží královně Sindel a její dceři.

Erron Black

Mortal Kombat 11; screenshot: Erron Black

Erron Black je pistolník s vizáží kovboje a schopný bojovník na blízko ve službách Kotala Kahna a jeho Impéria. Tato postava je v univerzu Mortal Kombat poměrně nová, jelikož se Erron poprvé objevil až v 10. díle této série. Jeho střelecké mistrovství jde tak daleko, že je schopen odrážet (vystřelené) kulky od mincí a jiných předmětů přesně na cíl, aniž by vůbec musel mířit. Je ale zběhlý i v používání všemožných výbušnin a dynamitu.

Kotal Kahn

Mortal Kombat 11; screenshot: Kotal Kahn

Tento válečník s vizáží aztéckého boha je momentálním vládcem říše Outworld a rovněž jako jeho služebník Erron Black si svou premiéru v sérii Mortal Kombat odbyl v 10. díle. Původem pochází z říše Osh-Tekk, které vládnul jeho otec Kotal K’etz, tato říše ale později zanikla sloučením se světem Outworld. Kotal Kahn ovšem na rozdíl od předchozích vládců Outworld nemá dobyvatelské choutky a spíš než po vojenských konfliktech a tažení do ostatních říší se raději soustředí na interní záležitosti své říše.

Kabal

Mortal Kombat 11; screenshot: Kabal

Kabal se poprvé představil v Mortal Kombat 3, kde vyčníval především díky svým zakřiveným mečům a děsivé mechanické masce. Jeden z mála bojovníků, kterému se podařilo přežít útok popravčí čety Shao Kahna, z tohoto souboje ale odešel ošklivě znetvořený a do konce života musí nosit speciální respirátor. Původně pracoval jako policista NYPD, který se ovšem vinou své vlastní chamtivosti nechal strhnout na šikmou plochu a přidal se ke klanu žoldáků Black Dragon. V Mortal Kombat 11 je plně oddaný jeho vůdci Kanovi.

Kano

Mortal Kombat 11; screenshot: Kano

Hlava mezinárodního zločineckého klanu Black Dragon, stejně agresivní a brutální jako prohnaný a lstivý. Neuvěřitelně sobecký oportunista, který svou znetvořenou tvář skrývá za ocelovou maskou a pro peníze či osobní prospěch neváhá zradit svou vlastní říši. Díky své křivácké povaze se stal součástí vnitřního kruhu zabijáků Shao Kahna a generálem jedné z jeho armád. Kanova osobnost je zvláštní kombinací zvráceného vtipálka, zbabělého poskoka, šílence a nemilosrdného velitele, jenž se pro své kriminální činy stal úhlavním nepřítelem Sonyi Blade. Ta se zavázala postavit Kana před spravedlnost, i kdyby ji to mělo stát vlastní život.

Sonya Blade

Mortal Kombat 11; screenshot: Sonya Blade

Sonya Blade je pohledná, drsná žena a zároveň příslušníkem speciální jednotky Earthrealmu, takzvané Outer World Investigation Agency (O.I.A.). Zářný příklad emancipované ženy, které i přes její tvrdohlavost, sebevědomí a pýchu hluboce záleží na svých blízkých, přátelích a kolezích. Možná i proto je tak posedlá tím, že dopadne vůdce klanu Black Order Kana, který kdysi zabil jejího parťáka a je zosobněním všeho, co Sonya bytostně nenávidí. V současnosti je partnerkou slavného herce Johnnyho Cage a mají spolu dceru Cassie. V Mortal Kombat 11 propůjčí Sonye Blade svou podobu i hlas americká wrestlerka Ronda Rousey.

Johnny Cage

Mortal Kombat 11; screenshot: Johnny Cage

Jonathan "John" Carlton, jinak známý jako Johnny Cage, je hvězdou akčních filmů a mistrem bojových umění. Jeho kariéra ovšem trochu pokulhávala a do turnaje Mortal Kombat se přihlásil hlavně proto, aby předvedl své bojové dovednosti, dokázal fanouškům, že ve filmech nespoléhá jen na triky a kaskadéry a získal zpět svou zašlou slávu. Místo toho se ale trochu neplánovaně stal jedním z nejdůležitějších ochránců Země. Navzdory své lehkovážnosti, materialismu a občasné dětinskosti byl Johnny vždy statečným a věrným bojovníkem říše Earthrealm, ačkoli svou povahou často k smrti vytáčí své spojence.

Cassie Cage

Mortal Kombat 11; screenshot: Cassie Cage

Seržant Cassandra Carlton "Cassie" Cage je dcerou Johnnyho Cage a Sonyi Blade, která se v sérii Mortal Kombat poprvé objevila v 10. díle. Kvůli workoholismu Sonyi a její oddanosti armádě se s ní ovšem Johnny časem rozvedl, ke smutku mladé Cassie. Ta byla v dobách vlastní puberty lehce rozmazlená, její osobnost ale prošla razantní  proměnou po únosu organizací Black Dragon. Po tréningu oběma rodiči se stala armádním seržantem a nyní jako zkušená bojovnice vede svou vlastní speciální jednotku. Snaží se vyrovnat odkazu svých rodičů, i přes své nesporné talenty ale bojuje s pocity, že nikdy nebude dost dobrá.

Jax

Mortal Kombat 11; screenshot: Jax

Major Jackson “Jax” Briggs je milovníkem doutníků, vůdcem Outer World Investigation Agency, přímým nadřízeným Sonyi Blade a katalyzátorem její impulzivity. Na bojišti je Jax opatrný, silně takticky založený a vždy mu záleží na osudu vlastních mužů. Díky svým kyberneticky vylepšeným pažím se jedná o velmi nebezpečného protivníka a není radno si s ním zahrávat. Právě Jax je zodpovědný za Kanovo znetvoření.

Jacqui Briggs

Mortal Kombat 11; screenshot: Jacqui Briggs

Dcera Jaxe a blízká kamarádka Cassie Cage. Po tatíčkovi Jacqui podědila slušné bojové nadání a taktické myšlení. Navzdory tomu, že si její otec nikdy nepřál, aby se z ní stala bojovnice, narukovala do speciálních jednotek a ochranu Earthrealmu vidí jako svou povinnost. Jablka tedy v rodině Briggsových nepadají daleko od stromu.

Kung Lao

Mortal Kombat 11; screenshot: Kung Lao

Kung Lao je původem shaonlinský mnich a člen klanu White Lotus Society. Celý život stojí ve stínu svého předka Kung Laa Velkého (the Great Kung Lao), na rozdíl od něj ovšem mladý Kung netouží po osudu slavného válečníka a raději by žil v klidu a míru. Z bojovníků říše Earthrealm je Kung Lao asi největším pacifistou, neváhá ale brutálně potrestat ty, kteří na něj zaútočí. Jeho typickým atributem je klobouk s žiletkovou obrubou, který hraje velkou roli ve většině jeho fatalit.

Baraka

Mortal Kombat 11; screenshot: Baraka

Baraka je nemilosrdný a nepředvídatelný válečník ve službách říše Outworld a Shao Kahna. Patří do rasy Tarkata – kříženců démonů z Netherrealmu a divokých obyvatel Outworldu. Stejně jako zbytek jeho rasy oplývá dlouhými kostěnými bodci vyrůstajícími z předloktí. Navzdory svému divokému vzhledu se jedná o překvapivě loajálního bojovníka, který oddaně slouží svému “pánovi”.

D’Vorah

Mortal Kombat 11; screenshot: D’Vorah

D'Vorah je původem Kytinn, což jsou zvláštní bytosti tvořené hmyzími koloniemi žijícími uvnitř humanoidních těl. Původem jsou tato symbiotická stvoření z ostrovů Arnyek, tuto zemi si ale podrobil Shao Kahn v jednom ze svých dobyvatelských tažení. Aby se vyhnula životu otroka, rozhodla se D'Vorah sloužit novopečenému vládci. Po určitých mocenských změnách v říši Outworld momentálně oddaně slouží Kotalu Kahnovi a pomáhá mu ukončit občanskou válku s válečnicí Mileenou.

Skarlet

Mortal Kombat 11; screenshot: Skarlet

Bojovnice známá jako Skarlet je ve skutečnosti genetickým experimentem Shao Kahna, který ji vytvořil z krve nespočtu zavražděných válečníků vylepšenou trochou magie. Doslova krvežíznivá válečnice Skarlet získává sílu z krve svých oponentů a dokáže z ní formovat zbraně a jiné objekty. Shao Kahn ovšem tuto rudě oděnou bojovnici na bojiště příliš často nepouští a spíše si ji nechává jako eso v rukávu. Pokud nejsou Skarletiny služby zrovna potřeba, je obyčejně držena v řetězech někde pod zámkem.

Geras

Mortal Kombat 11; screenshot: Raiden

Další postavou, která v Mortal Kombat zažije svou premiéru, je Geras – uměle stvořená bytost, jejíž jediným posláním je pomoci Kronice přepsat dosavadní historii. Geras slouží jako pevný bod na časové ose a s každou svojí smrtí se vrátí silnější, než předtím.

Kollektor

Mortal Kombat 11; screenshot: Kollektor

Šestiruký poskok Shao Kahna, který se opravdu zajímá jen o své vlastní bohatství a nemá problém zabít kohokoli, kdo se jeho status boháče pokusí byť jen zpochybnit. Tato postava se v sérii Mortal Kombat objeví vůbec poprvé právě v 11. díle.

Frost

Mortal Kombat 11; screenshot: Frost

Frost se poprvé objevila ve hře Mortal Kombat: Deadly Alliance jako učednice Sub-Zera. Její touhu se učit a stát se tou nejlepší bojovnicí zastiňuje pouze její arogance a nesnášenlivost vůči každému, kdo ji v něčem předčí. I kdyby to měl být její vlastní mistr.

Mortal Kombat 11 už je tady, nachystejme si obvazy

Uff, to bylo vyčerpávající. Jak sami vidíte, bojovníci ze série Mortal Kombat nejsou jen obyčejnými dvourozměrnými postavičkami, ale dobře napsanými charaktery s bohatou minulostí. Takže až budete v Mortal Kombat 11 někomu vytrhávat páteř z těla, myslete na to, že to není jen hromádka pixelů, ale hlavně osoba, která má dost možná někde rodinu nebo blízké. Nebo víte co, raději na to nemyslete a užívejte si skvěle brutální hratelnost, která tuto sérii bojovek právem řadí na vrchol svého žánru. Mortal Kombat 11 vychází 23. dubna 2019 pro PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

• Zdroje: Mortal Kombat wikiVlastní

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Mortal Kombat 11 vychází 23. dubna 2019 na PC, PS4, Xbox One a Switch.

Mortal Kombat 11 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, která přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Přinese také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.

-20% 749,-
599,- bez DPH 495,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Háje
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX590
Mortal Kombat 11 - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: akční a bojové, která přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Přinese také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.

999,- bez DPH 826,-
Koupit
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: NSW107
Mortal Kombat XL - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a bojové, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

599,- bez DPH 495,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: MXO271
Mortal Kombat X
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční

499,- bez DPH 412,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001011
Mortal Kombat X Kombat Pack
Herní doplněk - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

249,- bez DPH 206,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001022
Mortal Kombat XL (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční

969,- bez DPH 801,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001575
Mortal Kombat X XL Pack - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty

689,- bez DPH 569,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESD072
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi