Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Projektory Vankyo

Nejlepší herní myši do 2 000 Kč

Zobrazit katalog
Nejlepší herní myši do 2 000 Kč

Článek

Aktualizováno

Krom nadupaného počítače a pořádné klávesnice potřebuje každý hráč také kvalitní herní myš. Ano, dá se hrát i s myší za pár stovek, ale každý, kdo to zkoušel, potvrdí, o jak špatný nápad jde. Dnes se proto podíváme na nejlepší herní myši do 2 000 Kč. 

TOP5 herních myší do 2 000 Kč – obsah článku

  1. SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous
  2. Corsair Gaming M65 RGB FPS
  3. Cougar Revenger
  4. Creative Sound BlasterX Siege M04
  5. Roccat Kova
  6. Razer DeathAdder Elite
  7. Jak si myši stojí proti sobě?

E-sportovní herní myš SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous

Náš výběr začíná myší SteelSeries Sensei 310, která má hned několik předností. Myš, kterou možná znáte z e-sportu, pro nějž byla primárně navržena, se chlubí optickým senzorem Truemove 3 umožňujícím snímání v poměru jedna ku jedné. To se v praxi podepisuje na velmi nízké latenci a perfektní přesnosti. Silnou stránkou Sensei 310 je také velmi nízká odezva 1 ms, kterou má na svědomí 32bitový ARM procesor přímo v myši. Díky němu lze také programovat makra na tlačítka, kterých je celkem osm, bez nutnosti instalace softwaru. To samé platí také pro podsvícení. Obě RGB zóny, které myš má, se dají snadno nastavit podle potřeby.

i Ambidextrous v názvu myši znamená česky obouruký. Pro hráče z toho tedy plyne, že ať hrajete levou, nebo pravou rukou, tato myš vám bude pohodlná úplně stejně.

Výhodou myši SteelSeries Sensei 310 je možnost vybrat si z velkého rozmezí citlivosti. Nastavit si ji můžete na hodnoty od 100 do 12 000 DPI, čímž vám perfektně poslouží při hraní různých žánrů her. Nejvíce je však doporučována pro hry typu MOBA. Mírnou nevýhodou je, že si lze nastavit jen dva profily DPI. Myš Sensei 310 má mechanické snímače s životností až 50 milionů kliknutí a po stranách plochy silikonu pro lepší úchyt.

SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous
SteelSeries Sensei 310 je jedna z nejlepších herních myší do 2 tisíc korun.

Corsair Gaming M65 RGB FPS v bílém provedení nabízí pohodlné hraní

Myš Corsair Gaming M65 se již na první pohled chlubí neotřelým designem. Celkem má tři zóny s RGB podsvícením, které lze nastavit bez nutnosti instalace softwaru. Vzhled však výrobce nezvolil samoúčelně. Svým tvarem, povrchem, materiálem a možností úprav se myš totiž řadí mezi modely s velmi slušnou ergonomikou.

Corsair Gaming M65
Corsair Gaming M65 je jedna z nejlepších herních myší do 2 000 Kč, pokud často hráváte střílečky. Je to mimo jiné díky vysoké přesnosti a sniper tlačítku. Myš se ale nehodí pro leváky.

Krom svého efektního a zároveň účelného designu ale Corsair Gaming M65 vyniká také vysokou přesností. Dovoluje nastavit DPI v rozmezí 100–12 000 a má i speciální „sniper“ tlačítko, šikovně umístěné pod palcem. S jeho pomocí můžete přesně mířit i na větší vzdálenosti, a to díky snížení DPI na pouhých 200. Jelikož se nám ale při testování často stávalo, že jsme jej zmáčkli nechtěně, ocenili bychom jeho polohu dále od dlaně.

U myši si lze nastavit také odezvu. Na výběr je z 8, 4, 2 nebo 1 ms. Corsair Gaming M65 má také upravitelná závaží pro lepší přizpůsobení. A pro koho je myš určena? Ano, tušíte správně. Její název či např. sniper tlačítko napovídají, že Corsair Gaming M65 se cítí jako doma při FPS hrách.

Herní myš Cougar Revenger ukrývá přesný senzor

Cougar Revenger je ergonomická herní myš, která se našemu testerovi držela ze všech nejlépe. Je univerzální, takže ji s klidem použijte například k hrám typu FPS, MOBA či RTS. Při nich využijete 6 tlačítek, na něž si můžete nastavit samotné funkce myši nebo klasická makra. Jednotlivé profily lze také barevně odlišit díky dvouzónovému RGB podsvícení. Mohou být až tři a ukládají se přímo do myši. Mezi nimi lze přitom snadno přepínat, a to bez nutnosti dalšího softwaru.

i Snímač PMW 3360 nabízí kromě vysoké přesnosti také skvělou variabilitu herních ploch. Ať už hrajete na dřevě, železe, herní podložce, nebo na čemkoliv jiném, rozdíl téměř nepoznáte.

Plusem herní myši Cougar Revenger je také vysoká přesnost a rychlost, kterou zajišťují senzor PMW 3360 a spínače Omron. Ty mají také lví podíl na dlouhé životnosti. U myši si můžete citlivost nastavit až do hodnoty 12 000 DPI. Do karet hraje myši Revenger také ze všech nejnižší cena.

Cougar Revenger
Z našeho seznamu nejlepších herních myší do 2 tisíc korun je právě tato jednou z nejvhodnějších pro dlouhé využívání. Pokud strávíte velkou část dne u počítače, s touto myší vás téměř nezabolí ruka.

Přesnost a pohodlí i LED show, to je herní myš Creative Sound BlasterX Siege MO4

Značku Creative Sound Blaster pravděpodobně znáte díky zvukovým kartám, sluchátkům apod. Herní myš Creative Sound BlasterX Siege MO4 je důkazem, že výrobce si troufne nejen na audio. Stejně jako její kolegyně v našem výběru, nabízí i tato myš odezvu 1 ms a má přesný senzor PMW 3360. Další podobností jsou například spínače Omron pod hlavními tlačítky. Nejlépe se model společnosti Creative bude cítit při hraní akčních her, při nichž oceníte i dobře umístěné sniper tlačítko pod palcem.

Creative Sound BlasterX MO4
Creative Sound BlasterX MO4 do seznamu nejlepších herních myší do 2 000 Kč zajisté přidává zajímavý design. Pokud chcete kromě solidního výkonu také slušný vzhled, tato myš jistě stojí za zkoušku.

Lákadlem myši Creative Sound BlasterX Siege MO4 je i design a ergonomie. Drží se dobře a při hře oceníte bohatou světelnou RGB LED show, která nezvykle lemuje celý obvod. Jako celek působí myš zajímavě a jistě uchvátí nejednoho kamaráda, který si k vám přijde zahrát. Drobnou nevýhodou je snad větší hmotnost a příliš příkré svažování u dlaně.

Skvělý design a spousta tlačítek u obouruční myši Roccat Kova

Myš Roccat Kova hned na první pohled zaujme povedeným, byť trochu agresivním designem. Ten je kromě toho, že vypadá dobře, také velice ergonomický. Díky tomu můžete hrát dlouho bez známek únavy. Myš je navíc obouruční, a tak si pohodlí užijete, ať už jste levák, nebo pravák. Nevýhodou oproti výše zmíněným myším je možnost nastavit si DPI pouze do hodnoty 7 000. To si ovšem Roccat Kova kompenzuje hned 12 přídavnými tlačítky.

Roccat Kova
Myš Roccat Kova je jednou z nejlepších herních myší do 2 tisíc korun díky svému nadstandardnímu počtu programovatelných tlačítek. Potěší tak každého hráče RPG, a to jak praváky, tak leváky.

Tlačítky si můžete nastavit až 22 příkazů, pokud využijete funkce Easy-Shift. Je tedy jasné, že tuto myš si asi nejvíce užijí hráči RPG. Ti totiž, oproti ostatním, mohou bez problémů využít i několik desítek příkazů pro nejčastěji používané skilly. Hráči RPG mají výhodu také v tom, že jsou zvyklí na náročnější výzvy. Při nastavování softwaru myši vás totiž čeká zmatené rozhraní. Funkcí je opravdu mnoho a prostředí má do intiutivnosti daleko. To však rozhodně není nic, co by vás od této herní myši mělo odrazovat. Je mimo jiné také lehká, hezká a její součástí je i podsvícení, které na myši vypadá obzvlášť dobře.

Ověřená klasika Razer DeathAdder Elite

Trochu navíc, nikoli však nezaslouženě, se v našem seznamu objevila herní myš Razer DeathAdder Elite. Po této myši sáhněte, pokud jste si stále nevybrali tu ideální právě pro vás. Snad každý, kdo tuto myš má, ji totiž vychvaluje do nebes. Chlubí se extrémně výkonným optickým senzorem s citlivostí až 16 000 DPI a odezvou 1 ms. Díky tomu se už nebudete moci vymlouvat na myš, protože jediným důvodem, proč jste nepříteli netrefili hlavu, je vaše vlastní ruka. Hraní FPS her s touto myší vám tak jistě dá výhodu před nepřáteli.

Razer DeathAdder Elite
Z herního vybavení firmy Razer si vybere téměř každý. Nabízí myši, klávesnice, sluchátka a spoustu dalšího příslušenství v různých cenových kategoriích, a tak není divu, že se myš probojovala i do našeho seznamu nejlepších myší do 2 000 Kč.

Více snad o této myši ani není třeba říkat. Razer DeathAdder Elite je totiž mezi herním vybavením jako doma a recenze o tom vypovídají také. Pokud tedy chcete vědět víc, není nic jednoduššího než se zeptat kohokoliv, kdo se ve vašem okolí o hry zajímá.

Nejlepší herní myši do 2000 Kč: parametry, specifikace a ceny

Nyní vám všechny myši shrneme přehledně v tabulce, kde uvidíte všechny klady i zápory. Která se vám líbí nejvíce?

Parametry/Myši SteelSeries Sensei 310 Corsair Gaming M65 Cougar Revenger Creative Siege MO4 Roccat Kova Razer DeathAdder Elite
Citlivost (DPI) 100–12 000 100–12 000 100–12 000 200–12 000 až 7 000 až 16 000
Programovatelná tlačítka 8 8 6 7 12 4
Odezva 1 ms 8, 4, 2, 1 ms 1 ms 1 ms 1 ms 8, 4, 1 ms
Váha 92,1 g 115–135,5 g 115 g 110 g 99 g 105 g
Určení obouruční pro praváky pro praváky pro praváky obouruční obě verze
Žánr her MOBA FPS univerzální univerzální, pro akční hry MMORPG FPS
Cena 1 999 Kč 1 829 Kč 1 590 Kč 1 399 Kč 1 599 Kč 1 899 Kč

Alternativní herní myši

* Ceny platné k 18. 3. 2018.

Zde jsou tedy nejlepší herní myši do 2 000 Kč. Pro úplnost zbývá zmínit, že každá z nich má svůj vlastní software, kde si můžete nastavit množství funkcí. Na výběr je mnohdy barva a síla podsvícení, citlivost, případně nastavení maker, ale i další nastavení. Software k tomu potřebný lze stáhnout ze stránek výrobce, případně je součástí myši.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi