Profesionální kávovary

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ
Automatický
(9)
Pákový
(45)
Typ nápoje
Espresso
(50)
Mléčné kávové nápoje
(29)
Obecné funkce
Funkce horké vody
(47)
Časovač
(10)
Příprava dvou šálků najednou
(54)
Příprava nápoje jedním stisknutím
(4)
Automatické vypnutí
(10)
Chytrý
(4)
Obecná výbava
Nádoba na vodu
(37)
Tlakoměr / manometr
(44)
Integrovaný mlýnek na kávu
(9)
Displej
(4)
Mléčné řešení
(1)
Zásobník na mletou kávu
(1)
Uživatelské rozhraní
Dotykový displej
(5)
Bezdotykový displej
(4)
Manuální tlačítka
(49)
Mléčné řešení
Napařovací tryska
(49)
Mléčný systém
(4)
Přídavný šlehač mléka
(4)
Bez mléčného řešení
(26)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Profesionální kávovar přináší milovníkům kávy celou řadu výhod. Hlavním benefitem je však možnost připravit si kávu v prémiové kvalitě přímo u vás doma nebo v kanceláři. S tímto zařízením můžete experimentovat s různými druhy kávy a přizpůsobit výslednou chuť vašim osobním preferencím. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, podle jakých parametrů vybrat ty nejlepší profesionální kávovary, aby vám ve všech směrech vyhovovaly.

Pokračovat

Profesionální kávovar vždy připraví lahodnou kávu

Profesionální kávovar bývá robustní a vysoce odolný, je tedy perfektní pro dlouhodobé použití. Díky různým nastavením je možné přizpůsobit přípravu kávy specifickým preferencím – od teploty až po intenzitu a množství kávy. Profi kávovar přináší estetickou hodnotu a profesionální vzhled do vaší kuchyně nebo kanceláře. Takže pokud hledáte dokonalý šálek kávy podle vašeho vkusu, je profesionální kávovar skvělou a spolehlivou investicí.

Automatické a pákové profesionální kávovary

První věc, která by vás měla při výběru základního baristického přístroje zajímat, je druh kávovaru. Na trhu naleznete dva typy, kterými jsou automatické a pákové profesionální kávovary. Liší se především způsobem použití, ovšem odlišný může být také výsledek přípravy – uvařená káva může mít zcela jinou chuť. Profesionální kávovary vám umožní experimentovat s různými metodami přípravy a najít tak ten nejlepší recept na váš ideální šálek kávy.

Itálie je známá bohatou historií a tradicí v přípravě kávy, vsaďte tedy na italské profesionální kávovary a přineste si kousek této kávové kultury přímo do svého domova či kavárny. Užijte si autentický zážitek, který přenese vaše smysly přímo do srdce Itálie.

Automatický kávovar: profi káva pro amatérské baristy

Automatický kávovar profi je ideální pro ty, kteří si chtějí připravit kávu snadno, rychle a bez zbytečných komplikací kolem. Prostě naplníte nádrž přístroje vodou, do příslušné nádoby nasypete kávová zrnka a stisknete tlačítko. Automatický profi kávovar poté sám připraví kávu podle nastavených parametrů. Tento typ kávovaru představuje moderní řešení pro kvalitní kávu díky své schopnosti přizpůsobit se různým typům a mletí kávových zrn.

Staňte se skutečným baristou, pořiďte si profi kávovar s pákou

Pákový profi kávovar vyžaduje o něco větší zručnost a znalost složitějších baristických technik. Proces přípravy kávy zároveň nabízí širší možnosti přizpůsobení výsledného nápoje. Barista má přímý vliv na připravovanou kávu – od mletí kávových zrn přes kompresi do páky až po samotný proces extrakce. Pákový profi kávovar nabízí autentický zážitek z přípravy kávy, kde každý krok procesu má svůj význam.


Vyberte si profi kávovary dle základních parametrů

Aby profi kávovary vyhovovaly všem vašim potřebám, je důležité zvážit několik důležitých faktorů. Vaše volba by se měla odvíjet od typu prostředí, ve kterém bude profi kávovar používán, počtu připravovaných šálků kávy nebo vašich osobních preferencí ohledně chuti kávy a možností nastavení. Jestliže již máte vybraný typ, zvažte také konkrétní požadavky na vlastnosti a funkce či náročnost údržby a čištění přístroje.

Technické parametry: profesionální kávovary a jejich příkon, tlak či objem

Profesionální kávovary se liší technickými vlastnostmi, jako je příkon, tlak nebo objem integrované nádržky na vodu. Příkon se obvykle pohybuje mezi 1 050–2 068 W, tlak zase mezi 9–20 bar, přičemž vyšší hodnoty těchto technických parametrů často znamenají rychlejší a efektivnější přípravu kávy i lepší výslednou chuť. Profesionální kávovary mohou disponovat objemem nádržky na vodu v širokém rozsahu, obvykle od 1,2 do 5 litrů, což umožňuje připravit větší množství kávy bez nutnosti neustálého doplňování zásobníku, a to je zvláště důležité v místech s vysokou spotřebou kávy.

i

Integrovaná nádržka na vodu může nabízet objem až 5 litrů, tak velké nádoby mívají například profesionální kávovary do kaváren. Využívají se i v jiném prostředí, kde se připravuje velké množství kávy najednou, například v restauracích.

Profi kávovar a jeho kapacita zásobníku na kávová zrna

Kapacita zásobníku na kávová zrna se pohybuje v rozmezí 500–1 200 g. Jedná se o klíčový parametr pro profi kávovar, který určuje, kolik kávových zrn může být uloženo v přístroji. Větší zásobník je ideální pro místa s vyšší frekvencí přípravy kávy, jako jsou kavárny nebo restaurace, protože snižuje potřebu častého doplňování zásob. Naopak menší kapacita se hodí pro domácí použití nebo místa s menší konzumací kávy, kde je důležitější udržovat čerstvost zrn.

Opomenout by se neměla ani kapacita nádoby na kávovou sedlinu, která může pojmout 25–40 porcí kávy. Větší zásobník opět umožňuje pohodlnější údržbu kávovaru bez potřeby častého vyprazdňování nádoby, což je výhodné pro rušné kavárny nebo restaurace.

Jaké funkce nabízí profesionální kávovar?

Profesionální kávovar může disponovat různými praktickými funkcemi, které zvyšují komfort při přípravě kávy. Nejrůznější pokročilé funkce nejen usnadňují přípravu kávy, ale také zvyšují kvalitu výsledného nápoje, což je zvlášť užitečné v místech s vyšší poptávkou po kvalitní kávě. Výběr správného kávovaru s vhodnými funkcemi může výrazně ovlivnit celkový zážitek z pití kávy. Podívejte se, jaké základní funkce může profesionální kávovar nabídnout.

 • Funkce horké vody vám umožní okamžitou přípravu kávy bez čekání, než se profi kávovar nahřeje. Je ideální pro rychlou přípravu vaší ranní kávy nebo pokud potřebujete obsloužit více zákazníků. Tuto funkci můžete využít také pro přípravu různých druhů teplých nápojů, jako jsou třeba čaje.
 • Časovač sepne nahřívání ve vámi zvolený čas, a tak můžete mít horký šálek kávy hned po probuzení. Tato funkce je ideální pro ty, kteří si chtějí užít šálek čerstvé kávy ihned po probuzení či příchodu z práce, aniž by museli čekat na zahřátí přístroje.
 • Automatické vypnutí je bezpečnostní funkce, která po určité době nečinnosti sama vypne profesionální kávovar. Tato funkce přispívá k úspoře energie a zároveň zabraňuje případnému přehřátí. Je klíčová pro zajištění bezpečnosti a prodloužení životnosti kávovaru.
 • Funkce nahřívání šálků udržuje šálky teplé a přispívá k lepšímu výsledku finálního nápoje. Tato nadstandardní funkce je často k nalezení u dražších modelů kávovarů a je oblíbená mezi znalci kávy, kteří si cení dokonalého kávového zážitku.

Profi kávovar na dva šálky

Funkce přípravy dvou šálků uvaří dvě kávy současně, což je zvláště užitečné v kavárnách nebo kancelářích, kde je poptávka po kávě vyšší. Profi kávovar na dva šálky zkracuje čekací dobu a zvyšuje efektivitu přípravy lahodné kávy.

i

Stále nevíte, jaké jsou ty nejlepší profesionální kávovary? Recenze našich zákazníků vám s výběrem pomohou. Vsaďte na osobní zkušenosti uživatelů a získejte cenné informace z první ruky.

Špičkově vybavené profi kávovary

Špičkově vybavené profi kávovary představují vrchol technologie v oblasti přípravy kávy. Tyto přístroje jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky nejnáročnějších baristů a milovníků kávy. Díky kombinaci inovativních funkcí a precizního zpracování poskytují neopakovatelný zážitek z kávy. Co se týče samotné výbavy, profesionální kávovary jsou často vybaveny tlakoměrem pro kontrolu správného tlaku při extrakci kávy a integrovaným mlýnkem.

 • Tlakoměr umožňuje baristům pečlivě monitorovat a upravovat tlak vody během extrakce espressa. Správný tlak je nezbytný pro dosažení ideálního aroma a konzistence kávy. Tlakoměr tedy hraje zásadní roli v procesu vytváření dokonale vyváženého šálku kávy.
 • Integrovaný mlýnek namele kávová zrna přímo před přípravou vašeho šálku, čímž zajišťuje maximální čerstvost a plnou chuť kávy. Integrovaný mlýnek poskytuje také flexibilitu v nastavení hrubosti mletí, což umožňuje baristům přizpůsobit mletí konkrétnímu typu kávy a stylu přípravy.

Profesionální kávovary musí mít přívětivé uživatelské rozhraní

To, zda mají profesionální kávovary příjemné uživatelské rozhraní, je dalším zásadním prvkem, který definuje uživatelský zážitek. Uživatelské rozhraní poskytuje nejen kontrolu nad přípravou kávy, ale také přidává pohodlí a estetický rozměr celému procesu. Ovládání by mělo být intuitivní, snadno použitelné a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Správně navržené rozhraní pro profesionální kávovary umožňuje efektivní a rychlou přípravu kávy.

 • Dotykový displej: Moderní dotykové displeje nabízejí plynulou interakci a snadné ovládání kávovaru. Umožňují uživatelům rychle vybírat z různých druhů kávy a nastavovat parametry, jako je síla kávy či množství vody. Dotykový displej obsahuje vizuální ikony a menu pro snadnou orientaci.
 • Bezdotykový displej: Bezdotykové displeje poskytují hygieničtější alternativu, což je výhodné zejména v oblastech s vysokou frekvencí uživatelů, jako jsou kanceláře. Smart kávovary umožňují ovládání skrz WiFi nebo Bluetooth, což minimalizuje fyzický kontakt a zvyšuje hygienu.
 • Manuální tlačítka: Pro tradičnější uživatele nabízejí manuální tlačítka klasický způsob ovládání. Tato tlačítka jsou obvykle robustní a nabízejí haptickou zpětnou vazbu, což může být příjemné pro uživatele, kteří mají rádi jednoduchou fyzickou interakci s přístrojem.
 • Podsvícení šálku: Podsvícení šálku nejenže zvyšuje estetiku kávovaru, ale také zlepšuje viditelnost v méně osvětlených prostředích. To umožňuje uživatelům lépe sledovat proces nalévání kávy a zajišťuje, aby byl šálek vždy správně umístěn.
 • Výškově nastavitelná výpusť: Tato vlastnost umožňuje přizpůsobení výšky výpusti různým velikostem šálků, což je velmi praktické pro uživatele, kteří preferují různé typy nápojů, od espressa po latte. Zabraňuje stříkání kolem a zajišťuje optimální polohu pro nalévání kávy.

Profi kávovary ikony

Automatické profi kávovary mohou nabídnout přehledné ikony na displeji, které zajistí maximálně intuitivní ovládání.

Odkládací plocha poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění šálků přímo na kávovaru, což je pohodlné a šetří místo. Tato výbava je obzvláště užitečná v prostředích, kde se káva připravuje často a je potřeba mít šálky rychle po ruce.

Zaměřeno na chuť kávy: Profi kávovar umí připravit kávu na míru

Jedním z klíčových aspektů je možnost detailně si přizpůsobit chuť nápoje dle libosti. Některé profi kávovary umožňují nastavit teplotu vody pro váš šálek kávy. Stejně důležitá je i možnost upravit intenzitu a množství kávy, což umožňuje uživateli vytvářet silnější či slabší nápoj, přesně podle své chuti. Tato nastavení přinášejí nadstandardní flexibilitu a otevírají prostor pro experimentování a hledání ideálního šálku kávy.

Profesionální kávovar a různá mléčná řešení

Mléčná řešení v profesionálních kávovarech hrají klíčovou roli v přípravě různorodých kávových nápojů. Nabízejí flexibilitu a umožňují přizpůsobení textury a teploty mléka dle preferencí uživatele. Od ručního napařování po automatické systémy, každá možnost přináší odlišný zážitek při přípravě kávy s mlékem.

 • Napařovací tryska umožňuje ruční napařování mléka, což vyžaduje určité dovednosti a zručnost. Umožňuje baristovi kontrolovat množství a konzistenci pěny, což je ideální pro přípravu latte art. Napařovací tryska vyžaduje pravidelnou údržbu a čištění pro optimální výkon.
 • Automatické mléčný systém poskytují pohodlí a konzistentní výsledky bez potřeby manuálního zásahu. Jsou ideální pro rychlou a efektivní přípravu mléčných káv, jako jsou cappuccino nebo latte. Tyto systémy často umožňují nastavení teploty a hustoty mléčné pěny.
 • Přídavný šlehač mléka představuje volitelnou výbavu a je určen pro vytvoření extra husté a bohaté mléčné pěny. Je ideální pro speciální kávové recepty a nabízí další úroveň personalizace nápoje. Šlehač mléka lze často použít samostatně nebo v kombinaci s kávovarem.
 • Varianty bez mléčného systému jsou určeny pro milovníky čisté černé kávy. Profesionální kávovar bez mléčného systému je často jednodušší na údržbu a může být méně nákladný. Takové modely jsou vhodné pro prostředí, kde není velká poptávka po mléčných kávových nápojích.

Profesionální kávovar přináší praktické funkce údržby a čištění

Funkce údržby a čištění u profesionálních kávovarů představují klíčový prvek pro dlouhodobé zachování kvality a hygieny připravovaného nápoje.

 • Signalizace potřeby čištění pomáhá uživatelům udržovat stroj v optimálním stavu a předejít narušení chuti kávy.
 • Režim úspory energie přispívá k ekonomické efektivitě a šetrnosti vůči životnímu prostředí, snižuje spotřebu elektrické energie během nečinnosti.
 • Nastavitelná tvrdost vody umožňuje přizpůsobení lokálním podmínkám vody, což je důležité pro prevenci tvorby vodního kamene.
 • Automatické čištění mléčných okruhů a proplachování zajišťují hygienický provoz a snadnou údržbu.
 • Odvápňovací program přináší efektivní odstranění usazenin a prodlužuje životnost kávovaru.

i

Udržujte vaše profesionální kávovary v dobré kondici

Údržba je důležitá pro zachování optimálního výkonu a kvality nápojů, ale také životnosti kávovaru. Profesionální kávovary mohou být vybaveny systémem odvápnění a samočisticím systémem, které udržují vnitřní části kávovaru čisté a funkční.

Pamatujte na prostor pro váš profi kávovar

Rozměry a hmotnost jsou důležité z hlediska instalace zařízení. Profi kávovar může být nečekaně těžký (až 47,5 kg) a zabírat poměrně hodně prostoru, takže je třeba zvážit, zda pro něj máte dostatek místa. Pro správné umístění a pohodlné používání byste měli mít prostor alespoň o rozměrech 50,5 × 58 × 28 cm. Pokud chcete používat větší šálky či hrnky, bude hrát roli také výška prostoru pro šálek, která bývá maximálně 15,3 cm.

Nezapomeňte ani na příslušenství ke kávovarům, které zahrnuje položky, jako jsou speciální čisticí prostředky, filtry na vodu do nádržky nebo odvápňovací tablety, jež zajišťují optimální fungování a zachování chuti kávy. K dostání jsou také praktické doplňky.

Designové profi kávovary okouzlí každého milovníka kávy

Výběr kávovaru není pouze o funkci a výkonu, ale také o estetice a stylu. Různé designy umožňují, aby se váš profi kávovar stal nejen praktickým nástrojem, ale také stylovým a elegantním doplňkem vašeho interiéru. Vyjádřete váš osobitý styl skrze kávu. Tak jaký profesionální kávovar zvolíte?

 • Retro styl oživuje kouzlo kaváren z minulého století. Retro profesionální kávovary často zdobí klasické prvky, jako jsou lesklé chromové detaily, čímž přináší do moderních domovů kousek historie. Tyto kávovary nejsou jen funkční, ale také slouží jako půvabná retro dekorace.
 • Moderní design nabízí čisté, minimalistické linie a high-tech prvky se zdůrazněním funkčnosti. Tyto profesionální kávovary se vyznačují čistými liniemi, jednoduchostí a často integrují nejnovější technologie pro zajištění nejvyšší kvality kávy. Důraz je kladen na efektivitu a snadné ovládání.
 • Industriální profi kávovary s jejich utilitární estetikou přinášejí nádech urbanistické kavárny. Charakteristické rysy, jako jsou kovové prvky, viditelné trubky a matné povrchy, dodávají industriálním kávovarům autentický a neokázalý vzhled.

Retro profi kávovar do restaurace
Retro

Moderní profesionální kávovar
Moderní

Industriální profi kávovary
Industriální

Kde všude najde využití profesionální kávovar?

Profesionální kávovar je klíčovým prvkem pro milovníky kávy a představuje nepostradatelné zařízení v mnoha prostředích. Tento přístroj nejenže zaručuje kvalitu a konzistenci při přípravě kávy, ale také přináší estetický rozměr a pohodlí. Rozmanitost modelů a funkcí umožňuje využití od kaváren až po domácí prostředí. Nyní se podívejte na několik konkrétních situací, kde najdou profesionální kávovary své využít:

 1. Profesionální kávovar do kavárny by měl být schopen rychle a efektivně připravit velké množství kávy s konzistentní kvalitou. Často jsou preferovány pákové varianty pro jejich preciznost a flexibilitu v nastavení, což umožňuje baristům tvořit perfektní šálky kávy s osobitým charakterem.
 2. Profesionální kávovary do kanceláře, kde je důležitá rychlost, jednoduchost obsluhy a kvalita výsledku, bývají automatické, protože přináší lahodnou kávu bez náročného procesu přípravy. Navíc minimalizují čas strávený čištěním, což ocení zaměstnanci v dynamickém pracovním prostředí.
 3. Profi kávovar na doma, ať už automatický, či pákový, bývá volen kompaktnějších rozměrů a nižší hmotnosti, protože zde často hraje roli velikost přístroje, ale také jeho design a jednoduchost obsluhy. Profi kávovary na doma kombinují kvalitně připravenou kávu s pohodlím domova.

i

Repasované profesionální kávovary jsou použité přístroje, které prošly důkladnou kontrolou a opravou. Mohou být dobrou volbou pro ty, kteří hledají profi kávovar za nižší cenu. Pokud hledáte levný profesionální kávovar, bazar nabízí bezva kousky.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Ascaso Steel UNO PID, Black&Wood Skladem 4 ks u dodavatele
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1052 W, tlak 20 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, nastavení intenzity/množství kávy, rozměry 36 × 27 × 31,5 cm (V׊×H), hmotnost 12 kg
36 990,-

2.
JURA WE6 Skladem 3 ks
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 500 g, do domácnosti, do kanceláře a profesionální, příkon 1450 W, tlak 15 bar, objem nádržky na vodu 3 l, automatické vypnutí, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, napařovací tryska, signalizace potřeby odvápnění / čištění, režim úspory energie a odvápňovací program, nastavení intenzity/množství kávy, rozměry 41,9 × 29,5 × 44,5 cm (V׊×H), hmotnost 10 kg
36 990,-

3.
Rocket Espresso Appartamento, copper Skladem 1 ks u dodavatele
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1200 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 36 × 27,4 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 20 kg
36 390,-

Další nejprodávanější
54 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
JURA WE6 - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
JURA WE6
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 500 g, do domácnosti, do kanceláře a profesionální, příkon 1450 W, tlak 15 bar, objem nádržky na vodu 3 l, automatické vypnutí, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, napařovací tryska, signalizace potřeby odvápnění / čištění, režim úspory energie a odvápňovací program, nastavení intenzity/množství kávy, rozměry 41,9 × 29,5 × 44,5 cm (V׊×H), hmotnost 10 kg
36 990,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JURES020c
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Dr Coffee F10 - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Dr Coffee F10
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 500 g, do kanceláře, příkon 1450 W, tlak 15 bar, materiál plast, objem nádržky na vodu 4 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, mléčný systém, přídavný šlehač mléka, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 43 × 34 × 50 cm (V׊×H), hmotnost 15 kg
43 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DRCAK946
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Ascaso DUO PID, Black&Wood - Pákový kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Ascaso DUO PID, Black&Wood
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 2068 W, tlak 20 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, nastavení intenzity/množství kávy, rozměry 36 × 27 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 15 kg
47 997,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: ASCPK221
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
JURA X6 Dark Inox - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
JURA X6 Dark Inox
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 500 g, do kanceláře a profesionální, příkon 1450 W, objem nádržky na vodu 5 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, chytrý, možnost přípravy dvou šálků zároveň, připravuje nápoj jedním stisknutím, displej, nádoba na vodu, napařovací tryska, signalizace potřeby odvápnění / čištění a automatické proplachování, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, velikosti nápoje, rozměry 52,4 × 37,3 × 46,1 cm (V׊×H), hmotnost 13 kg
66 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: JURAK547
Rocket Espresso Appartamento, copper - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Rocket Espresso Appartamento, copper
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1200 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 36 × 27,4 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 20 kg
36 390,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo01
Dr Coffee F11 Big - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Dr Coffee F11 Big
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 1200 g, do kanceláře, příkon 1700 W, tlak 15 bar, materiál plast, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, mléčný systém, přídavný šlehač mléka, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 58 × 41 × 50 cm (V׊×H), hmotnost 17 kg
48 490,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DRCAK953
Rancilio Silvia E
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1150 W, tlak 15 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2 l, automatické vypnutí, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 34 × 23,5 × 29 cm (V׊×H), hmotnost 14 kg
18 590,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PKVnyk11
Saeco Aulika EVO Office - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Saeco Aulika EVO Office
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 1000 g, do kanceláře a profesionální, příkon 1400 W, tlak 15 bar, materiál plast, objem nádržky na vodu 4 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, napařovací tryska, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 57,5 × 33,5 × 45 cm (V׊×H), hmotnost 22 kg
37 025,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: SAEAK444
Rocket Espresso Appartamento, white - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Rocket Espresso Appartamento, white
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, tlak 20 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 36 × 27,4 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 20 kg
35 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo02
Rocket Espresso Appartamento, black/white - Pákový kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Rocket Espresso Appartamento, black/white
Pákový kávovar - do domácnosti a profesionální, příkon 1200 W, tlak 20 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, rozměry 36 × 27,4 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 20 kg
37 190,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo09
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro V - Pákový kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro V
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1350 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 40 × 29 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 25,4 kg
48 744,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo05
Stone Espresso Mine Premium Wood - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Stone Espresso Mine Premium Wood
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,2 l, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 35,5 × 22,5 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 20,5 kg
39 390,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: PFNkav06
Stone Espresso Pure - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Stone Espresso Pure
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,2 l, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 35,5 × 22,5 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 20,5 kg
28 990,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: PFNkav02
Rocket Espresso Giotto Cronometro R
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1350 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 42 × 33,5 × 42 cm (V׊×H), hmotnost 27,8 kg
56 220,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo06
Stone Espresso Mine Premium - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Stone Espresso Mine Premium
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,2 l, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 35,5 × 22,5 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 20,5 kg
36 690,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: PFNkav05
Stone Espresso Plus - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Stone Espresso Plus
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,2 l, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 35,5 × 22,5 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 20,5 kg
31 890,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: PFNkav03
Dr Coffee F11 Plus - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Dr Coffee F11 Plus
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 1200 g, do kanceláře, příkon 1700 W, tlak 15 bar, materiál plast, objem nádržky na vodu 2 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, mléčný systém, přídavný šlehač mléka, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 58 × 30 × 50 cm (V׊×H), hmotnost 15,5 kg
50 989,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DRCAK960
Rocket Espresso R 58 Cinquantotto
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1550 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 38,5 × 31 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 29 kg
74 990,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo11
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro R - Pákový kávovar Varianty
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro R
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1350 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 40 × 29 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 30,2 kg
58 067,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo07
Stone Espresso Mine Black - Pákový kávovar Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
Stone Espresso Mine Black
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1200 W, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,2 l, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 35,5 × 22,5 × 44 cm (V׊×H), hmotnost 20,5 kg
34 490,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: PFNkav04
ECM Synchronika, anthracite
Pákový kávovar - do domácnosti, příkon 1600 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,8 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, nastavení teploty nápoje, rozměry 41 × 33,5 × 49 cm (V׊×H), hmotnost 30 kg
75 449,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: PKVnyk05
JURA X6 Dark Inox - Automatický kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
JURA X6 Dark Inox
Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 500 g, do kanceláře a profesionální, příkon 1450 W, objem nádržky na vodu 5 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, chytrý, možnost přípravy dvou šálků zároveň, připravuje nápoj jedním stisknutím, displej, nádoba na vodu, napařovací tryska, signalizace potřeby odvápnění / čištění a automatické proplachování, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, velikosti nápoje, rozměry 52,4 × 37,3 × 46,1 cm (V׊×H), hmotnost 13 kg
66 990,-
Použité
Objednací kód: JURAK547
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro R, černá - Pákový kávovar Varianty
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro R, černá
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1350 W, tlak 9 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, nádoba na vodu, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 40 × 29 × 42,5 cm (V׊×H), hmotnost 30,2 kg
58 067,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo08
Rocket Espresso Giotto Cronometro V - Pákový kávovar Doručení na
prodejnu zdarma
Rocket Espresso Giotto Cronometro V
Pákový kávovar - do domácnosti a do kanceláře, příkon 1350 W, tlak 20 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 2,5 l, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, tlakoměr/manometr, napařovací tryska, režim úspory energie, nahřívání šálků, s manuálními tlačítky, rozměry 42 × 33,5 × 42 cm (V׊×H), hmotnost 23 kg
46 817,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: NYSkavo04

Profesionální kávovary

dolce gustoVyzkoušejte nová Espressa od NESCAFÉ® Dolce Gusto® s chutí pravé Itálie NESCAFÉ® Dolce Gusto® si pro své příznivce připravilo čtyři novinky v podobě poctivého italského espressa s příchutí Milána, Říma, Neapole a sicilského Palerma. Nalaďte se na pravou italskou kávu a vychutnejte si kousek Itálie přímo z pohodlí svého domova.
Jestliže máte rádi lahodnou a kvalitní kávu, tak jistě víte, že nezáleží jen na pečlivém výběru druhu kávy, ale také na přístroji, na kterém ji připravíte. Proč je na to nejlepší právě pákový kávovar? Přečtěte si více.
V domácí recenzi jsme pro vás tentokrát vyzkoušeli pákový kávovar Krups XP442C11 Virtuoso Silver. Ten slibuje kompaktní rozměry, vysoký výkon, praní trysku a možnost přípravy dvou šálků kávy najednou. Jak se tento kávovar ovládá, jakou dělá kávu a vyplatí se ho pořídit?...
automatický kávovarAutomatický kávovar Philips Series 5400 LatteGo (RECENZE) Podrobná recenze automatického kávovaru Philips Series LatteGo 5400 s nejrychlejším čištěním mléčného sytému a širokou nabídkou káv zaujme každého, kdo uvažuje o koupi nového plně automatického kávovaru. Kávovar Philips 5400 z nové řady LatteGo jsme testovali po dobu...
Značka Melitta patří mezi špičkové výrobce kávovarů už 112 let. Společnost Melitta vyrábí kávovary špičkové kvality už celá desetiletí. Přečtěte si, v čem tkví tajemství jejich úspěchu a jaké typy kávovarů aktuálně nabízejí.
Otestovali jsme kapslový kávovar Nescafé Dolce Gusto Esperta, u kterého nás zaujal jeho nadčasový, skoro až kosmický design, a také možnost ovládat jej přes bluetooth pomocí mobilní aplikace. Jak dopadlo jeho hodnocení a co vše může tento stylový fešák nabídnout, se...
Více článků Všechny články

Profesionální kávovary

V kategorii Profesionální kávovary máme právě teď na Alza.cz celkem 54 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné profesionální kávovary Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší profesionální kávovary Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší profesionální kávovary Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v profesionální kávovary recenze
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací