Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rychlé dárky do obálky Přihraj si
Zobrazit katalog

Ratchet & Clank: Rift Apart; wallpaper: cover

Ratchet & Clank: Rift Apart: Vše, co víme

Speciál: • Autor: Filip Němec

Studio Insomniac Games přináší už 14. díl (nepočítaje hry pro mobilní telefony) oblíbené série Ratchet & Clank na PlayStation 5. Ikonické duo se vrací v novém díle s názvem Ratchet & Clank: Rift Apart, který je prvním pokračováním od PS3 exkluzivity Ratchet & Clank: Into the Nexus z roku 2013. Přestože autoři slaví velký úspěch se svou další sérií Marvel's Spider-Man, fanoušci oblíbené sci-fi akční adventury dostanou už letos další dávku osobitého humoru, pestrobarevné grafiky a šílených zbraní. Vše, co o Ratchet & Clank: Rift Apart potřebujete vědět, najdete v tomto článku.


Alza Magazín

Nejnovější updaty

(14. 5. 2021) Článek celkově aktualizován, přidán souhrn dojmů z dostupných preview a po dubnovém vysílání State of Play byly kapitoly gameplay a příběh doplněny o nové informace. Přidány byly také nová videa a screenshoty.


(26. 2. 2021) Článek vytvořen, obsahuje základní informace a podrobnosti ohledně platforem a data vydání i české lokalizaci. Nastiňuje gameplay a příběh Ratchet & Clank: Rift Apart a naleznete zde i dosud publikované oficiální videa a screenshoty.

Zdroj obrázku: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Vše, co víme – OBSAH

Ratchet & Clank: Rift Apart: Základní informace

Alza Magazín

Ratchet & Clank: Rift Apart (hra) | Ratchet & Clank (IP)

Akční adventura a plošinovka Ratchet & Clank: Rift Apart je 16. dílem herní série Ratchet & Clank. Titul vyvíjí studio Insomniac Games a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Hra vychází 11. 6. 2021 na PS5 s českou lokalizací (titulky) a nebude obsahovat multiplayer.


Články: | Speciál: Vše, co víme 

Ikonická dvojice neoddělitelných parťáků a zachránců vesmíru se vrací v PlayStation 5 exkluzivitě Ratchet & Clank: Rift Apart, jejíž datum vydání je naplánováno už na letošní červen. Příběh Rift Apart se točí kolem Dr. Nefariouse, který vytvoří zbraň otevírající portály do alternativních dimenzí, jimiž budou Ratchet, Clank a nová postava v podobě sličné lombaxí rebelky Rivet cestovat při bojích s armádou robotů. Herní svět oproti předchozím dílům narostl nejen do velikosti, takže nás čekají i otevřená prostranství, ale díky plynulému cestování napříč dimenzemi se můžeme těšit i na variabilitu a proměnlivost prostředí. Gameplay Ratchet & Clank: Rift Apart bude i tentokrát rychlá akce plná bláznivých zbraní a prostorových puzzlů, hře na dynamice navíc přidají i nové pohybové dovednosti hlavních postav.

Ratchet & Clank: Rift Apart bude do jisté míry také ukázkou toho, co PlayStation 5 a jeho nový ovladač DualSense dokáží. Těšit se můžeme na ray-tracing, 4K rozlišení a také okamžité přechody z jedné dimenze do druhé díky rychlému SSD disku, vizuální zpracování pak má podpořit haptická odezva a adaptivní triggery ovladače DualSense, díky čemuž bychom měli být ještě více vtaženi do hry. Co se platforem týče, hra je oznámená pouze pro PlayStation 5, kde Ratchet & Clank: Rift Apart vyjde s českými titulky, česká lokalizace je již oficiálně potvrzena.

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: grafika

Hra Ratchet & Clank: Rift Apart byla oznámena 11. června 2020 na akci PlayStation 5: Future of Gaming, kde studio Insomniac Games představilo také akční adventuru Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

zdroj: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Recenze, preview, dojmy z hraní


V tuto chvíli nejsou dostupné žádné recenze, protože hra vychází až 11. června, níže si však můžete přečíst dojmy novinářů, kteří viděli doposud nezveřejněné záběry z hraní.

Měsíc před vydáním hry nabídla Sony vybraným médiím možnost ne si přímo Ratchet & Clank: Rift Apart zahrát, ale podívat se alespoň na obsáhlé záběry z úvodní pasáže a také pokročilejších částí hry – a dojmy jsou napříč celým spektrem pouze pozitivní. „Nejlépe utracených 70 dolarů ve vašem životě,“ začíná své preview velmi odvážně například magazín Push Square. Novináři dle očekávání oceňují velmi zábavnou hratelnost okořeněnou skvělými zbraněmi, které podobně jako akce Returnal přesvědčivě demonstrují přednosti ovladače DualSense a pochvaly se snáší také na konto Rivet. Nová hratelná postava prý není jen nějaký rychlokvašek a do série skvěle zapadá. 

Vedle vyšperkované, leč obvyklé hratelnosti pak působí naopak velmi inovativně okamžité cestování dimenzemi, což umožňuje rychlý SSD disk PlayStationu 5. Nejhlasitější ódy však směřují možná trošku překvapivě na konto grafického zpracování, které v případě této série nikdy nehrálo první housle. Ratchet & Clank: Rift Apart však má být dechberoucím zážitkem i po stránce technického zpracování, a to i díky skvělé implementaci ray-tracingu či 3D zvuku. „Ať už jste dlouholetým fanouškem dynamického dua nebo patříte mezi nováčky, Ratchet & Clank: Rift Apart udělá s největší pravděpodobností obrovský dojem na kohokoli,“ zakončuje své dojmy magazín Geek Culture.

RATCHET & CLANK: RIFT APART PS5 4K PREVIEW: An Eye-Popping Example of PS5's Power | PlayStation 5

Část potají prezentovaných záběrů mohli magazíny zveřejnit a díky tomu se na ně můžete podívat také vy.

zdroj: Push Square

Ratchet & Clank: Rift Apart: Datum vydání, platformy, edice


Hra byla představena 11. června 2020 na PlayStation 5: Future of Gaming a přesně v tento den, jen o rok později, také Ratchet & Clank: Rift Apart vychází, tedy 11. 6. 2021. Na rozdíl od jiných PlayStation exkluzivit jako Horizon Forbidden West nebo Marvel's Spider-Man: Miles Morales nevyjde Ratchet & Clank: Rift Apart na PS4. Důvodem je nejspíše hratelnost založená na využití nového SSD disku PlayStationu 5 dovolující instantní přechod mezi různými světy, což by na PS4 nebylo technicky možné.

Ratchet & Clank: Rift Apart bude jednou z nejvýraznějších PS5 exkluzivit tohoto roku, lze tedy očekávat sběratelskou edici možná i s fyzickými bonusy či dokonce speciální verzi konzole PlayStation 5. V současnou chvíli víme pouze to, že digitální deluxe edice bude obsahovat pět dodatečných armor setů, 20 jednotek raritania (herní měna pro vylepšování výbavy), balík samolepek pro fotorežim, digitální artbook a soundtrack.

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: předobjednávkový bonus

Obsah digitální deluxe edice.

zdroj: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Čeština, česká lokalizace


Podobně jaké další PlayStation exkluzivity bude mít také Ratchet & Clank: Rift Apart české titulky. Sony tak pokračuje ve své strategii a lokalizuje do češtiny exkluzivní hry pro konzole PlayStation a to většinou formou českých titulků, občas ale dokonce i ve formě českého dabingu (např. Concrete Genie nebo Frantics)

Ratchet & Clank: Rift Apart: Příběh


Nový díl s podtitulem Rift Apart je přímým pokračováním PS3 exkluzivity Ratchet & Clank: Into the Nexus z roku 2013. Podle dostupných trailerů odhadujeme, že se Ratchet a Clank na začátku hry (pravděpodobně na planetě Sargasso) neplánovaně propadnou dimenzionální trhlinou, načež naše oblíbená dvojice začne zjišťovat, že známý vesmír může kvůli těmto portálům rychle dojít svému konci. Za vším opět stojí ďábelský Dr. Nefarious, jehož zařízení na vytváření portálů do alternativních dimenzí nepracuje dle jeho představ. Přístroj zvaný dimensionator sestavil k tomu, aby našel alternativní vesmír, kde vždy jeho plány vyjdou, a to se mu nakonec podařilo. Podíváme se tak do světa, kde je Dr. Nefarious úspěšný, bohatý a především opěvovaný. Vše má ale svoji cenu.

Ratchet & Clank: Rift Apart - Announcement Trailer | PS5

Oznamovací trailer nenechá nikoho na pochybách – Ratchet & Clank: Rift Apart bude opět frenetickou akcí okořeněnou cestováním napříč dimenzemi.

zdroj: Sony

Díky cestování trhlinami napříč dimenzemi nemají autoři problém se zakomponováním velkého množství rozličných světů, v rámci alternativního vesmíru se dokonce podíváme na z předchozích her již známe planety, avšak v jejich alternativní verzi, což skalní fanoušci jistě ocení. Na konci oznamovacího traileru se Clank po velkém výbuchu ocitne v jiné dimenzi, ale trochu nezvykle bez Ratcheta. Rychle však nachází nečekaného spojence – lombaxí ženu (nebo spíše samičku? Fakt nevíme, jak k této problematice přistoupit), za kterou si dokonce zahrajeme. Rivet se v Ratchet & Clank: Rift Apart podělí s Ratchetem o hlavní roli, jejich cesty totiž proplete společný cíl – musí zastavit Dr. Nefariouse, i když každý ze svých vlastních důvodů. A co bude dál? Protože celou rasu Lombaxů vyhubil vládce Percival Tachyon, je ve své dimenzi Ratchet posledním příslušníkem svého druhu. Připojí se snad Rivet k němu a uvidíme poprvé v sérii nějaký románek? Ratchet by si to rozhodně zasloužil, to už ale pouze fantazírujeme.

Autoři na konto příběhu dodávají, že ačkoli hra navazuje na Ratchet & Clank: Into the Nexus, jde o samostatný příběh, který dobře poslouží novým hráčům jako vstupní bod do této bohaté série. Na PS4 sice v roce 2016 vyšel remake prvního dílu, nenabízí však české titulky, a tak se pro řadu hráčů skutečně jeví Rift Apart jako dobrá šance pro naskočení do této série. Vývojáři nicméně dodávají, že naopak i dlouholetí fanoušci značky najdou ve hře tuny narážek a spojení s předchozími díly, stejně jako uvidíme známé tváře nebo planety.

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: ženská postava

Nová ženská postava je v historii značky teprve druhou lombaxí samičkou, která se v sérii Ratchet & Clank představila. První byla Angela Cross z Ratchet & Clank: Going Commando pro PS2 (2003).

zdroj: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Gameplay


Protože se s námi už autoři podělili o dvě dlouhé gameplay ukázky (podívat se na ně můžete níže), máme relativně dobrou představu o tom, jak se bude Ratchet & Clank: Rift Apart hrát. Gameplay bude velmi podobný tomu, co známe z předchozích dílů, čeká nás tedy velmi rychlá akce, které budou vévodit akční pasáže, stejně jako části prověřující spíše obratnost a rychlé reflexy. Ratchet a jeho kamarádka Rivet si ale brzy osvojí nové schopnosti, jako je dash nebo běh po zdi, pohyb úrovněmi tak bude daleko dynamičtější než v předchozích hrách, s čímž jdou ruku v ruce také výrazně rozlehlejší a otevřené lokace. Díky tomu se bude bojovat také třeba ve vzduchu.

Ratchet & Clank: Rift Apart | Extended Gameplay Demo I PS5

Přes sedm minut dlouhá ukázka ze hry představuje bláznivé zbraně, skvělou grafiku a především plynulé přechody z jedné dimenze do druhé.

zdroj: Sony

Zároveň však není pochyb o tom, že Ratchet & Clank: Rift Apart bude do jisté míry také přehlídkou toho, co PlayStation 5 dokáže. V ukázkách můžeme vidět, jak Ratchet s Clankem plynule proskakují z jedné dimenze do druhé, což umožní rychlý SSD disk nové konzole. Autoři se také vyřádili s implementací haptické odezvy a adaptivních triggerů nového ovladače DualSense, což ještě více podpoří variabilitu a šílenost jednotlivých zbraní. Různě silným zmáčknutím spouště půjde například využít rozličné režimy střelby, haptická odezva vám pak díky vibracím nejen dá vědět, že vedle vás vybuchuje granát, ale také upozorní třeba na dobití zbraně. Ratchet & Clank: Rift Apart tak s vámi bude komunikovat nejen pomocí skvělé grafiky a 3D zvuku, ale také prostřednictvím dalších smyslů.

Poprvé v sérii si navíc zahrajeme za někoho dalšího než je Ratchet nebo Clank. Novou hratelnou postavu je Rivet, lombaxí samička z alternativní dimenze, a podle dostupných materiálů to vypadá, že se o roli hlavní postavy Ratchet i Rivet podělí vcelku rovnoměrně – stejně jako o Clanka, jehož funkce bude moci používat i Rivet. Sdílený pak bude také arzenál zbraní, i když lze očekávat, že si každá z postav osvojí nějakou specialitu.

Ratchet & Clank: Rift Apart – State of Play | PS5

Pozemní i vzdušné souboje, otevřená prostranství i skoky do jiných dimenzí a nespočet zbraní. To a mnohem víc odhaluje 15 minut z hraní z dubnového vydání pořadu State of Play.

zdroj: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Herní svět, rozsah a délka hry


Jak už jsme nakousli v předchozích kapitolách, Ratchet & Clank: Rift Apart se bude odehrávat v již známých světech, které ale navštívíme v jejich variantách z alternativních dimenzí, takže nás snad nečeká jen prachsprostá kopírka původního obsahu. Pochopitelně se také podíváme i do světů zcela nových. Ratchet & Clank: Rift Apart bude i nadále lineární příběhovou hrou, ovšem podobně jako to dříve učinila třeba série Uncharted, i toto dobrodružství rozšíří o otevřenější lokace vybízející k průzkumu a objevování, což se k původní hratelnosti skvěle hodí. I dřívější díly totiž nabízely zajímavou znovuhratelnost postavenou na navštěvování již objevených lokací a následného vyzobávání všech šroubků a matiček, poschovávaných tajemství a nevyřešených hádanek.

Vhledem k minimálně dvěma hratelným postavám (plus samozřejmě menší puzzly s Clankem v hlavní roli) a prostornějším úrovním se nabízí herní doba až kolem 20 hodin. Jde však pouze o náš odhad. Dohrání předchozích dílů trvalo průměrně mezi 10 a 15 hodinami.

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: trhlina v dimenzi

Okamžité přeskakování z jedné reality do druhé by mohlo příjemně okořenit už tak dynamickou hratelnost.

zdroj: Sony

Ratchet & Clank: Rift Apart: Multiplayer


Stejně jako všechny předchozí díly, také Ratchet & Clank: Rift Apart je čistě příběhové dobrodružství, takže nebude obsahovat multiplayer.

Ratchet & Clank: Rift Apart: Engine, grafika a zvuk


Ačkoli série Ratchet & Clank vždy vynikala skvělou hratelností, v případě Rift Apart není pochyb o tom, že titul slouží také jako názorná ukázka technických možností PlayStationu 5. Podobně jako předchozí hra studia Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales také Ratchet & Clank: Rift Apart nabídne tzv. performance mód, ve kterém hra poběží při 60 fps, avšak v menším než 4K rozlišení (v jakém přesně, zatím autoři neupřesnili). Pokud tento režim nevyužijete, hra poběží ve 4K rozlišení při 30 fps. Performance mód nebude součástí hry a bude jej potřeba samostatně stáhnout. Je přitom trochu zklamáním, že PlayStation 5 exkluzivita nezvládne současně 4K rozlišení a 60 fps.

Vývojáři prozatím patrně nemají zcela jasno, co vše hra po technické stránce zvládne, dá se však předpokládat, že performance mód upřednostní vyšší snímkovací frekvenci na úkor ray-tracingu, tak jako tomu bylo u Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Americký PlayStation Store totiž uvádí i podporu této technologie, zatímco na české oficiální stránce hry jsou informace o rozlišení, fps a vizuálních technologiích ještě zmatečnější.

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: výbuch

Díky gameplay záběrům už nemůže být pochyb o tom, že Ratchet & Clank: Rift Apart bude vypadat výtečně.

zdroj: Sony

Z doposud vydaných videí je však zřejmé, že hra bude po vizuální stránce, ať už si vybere jakýkoliv režim, vypadat velmi dobře. Ruku k dílu přiloží také rychlý SSD disk, díky kterému nebude mít hra téměř žádné nahrávací obrazovky. Jako u jiných PlayStation exkluzivit se dostane ke slovu také zvukový Tempest 3D audio engine umožňující lokalizovat zdroj zvuku, ať už je za vámi, vedle vás nebo pod vámi. Stále však platí, že přednosti Tempest enginu využijí jen majitelé podporovaných sluchátek, přestože původně Sony prezentovala možnosti Tempest enginu také při klasickém hraní, kdy jde zvuk z reproduktorů televize.

Ratchet & Clank: Rift Apart: Videa, trailery, screenshoty


V této kapitole najdete ta nejzajímavější oficiální videa (zejména tedy trailery a gameplay ukázky) a obrazové materiály (především screenshoty), které byly k Ratchet & Clank: Rift Apart vydány.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: oblek
Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: město Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: Rivet a Clank
Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: souboj Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: Lombax
Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: zbraně, obchod Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: rukavice
Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: zbraně Ratchet & Clank: Rift Apart; screenshot: key art

zdroje: Sony, IGN

(29. 4. 2021): Ratchet & Clank: Rift Apart – State of Play | PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart – State of Play | PS5

zdroj: Sony

(11. 2. 2021): Ratchet & Clank: Rift Apart – Pre-Order Now I PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart – Pre-Order Now I PS5

zdroj: Sony

(27. 8. 2020): Ratchet & Clank: Rift Apart | Extended Gameplay Demo I PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart | Extended Gameplay Demo I PS5

zdroj: Sony

(11. 6. 2020): Ratchet & Clank: Rift Apart - Announcement Trailer | PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart - Announcement Trailer | PS5

zdroj: Sony

i

To jsou tedy veškeré podstatné informace, které v současné chvíli o Ratchet & Clank: Rift Apart máme. Tento speciál budeme pravidelně aktualizovat s tím, jak se budou objevovat nové detaily nejen z oficiálních zdrojů.

• Zdroje: blog.playstation, PlayStation


Ratchet and Clank: Rift Apart - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Intergalaktické dobrodružství známých hrdinů je zpět. Pomoz zastavit zlého robotického císaře, který chce dobýt všechny známé i neznámé světy. Skákej mezi planetami zcela bez rozpaků a takřka okamžitě!

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Ratchet and Clank: Rift Apart - Carbonox Armor + Pixelizer Weapon

Předp. cena
1 999,- bez DPH 1 652,-
Předobjednat
Datum vydání: 11. června 2021
Objednací kód: PSV0003
PlayStation 5
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005
PlayStation 5 Digital Edition
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
10 790,- bez DPH 8 917,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005DE
Ratchet and Clank - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, dětská a dobrodružná Poznejte jak se zrodila legendární dvojka Ratchet a Clank. Jak poslední chlupatý Lombax našel malého robůtka a podle čeho jej pojmenoval? Jde o nové přepracování prvního dílu série, které nabídne zbrusu novou grafiku, herní prvky z posledních dílů a celou řadu nových úrovní.

499,- bez DPH 412,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: MSX199
PlayStation 4 Slim 500GB + 3 hry (Spiderman, Horizon Zero Dawn, Ratchet and Clank) - Herní konzole
PlayStation 4 Slim 500GB + 3 hry (Spiderman, Horizon Zero Dawn, Ratchet and Clank)
Herní konzole - k TV, HDD 500 GB, Blu-ray, menu v češtině, 1x herní ovladač, hra v balení (fyzický nosič) - Horizon Zero Dawn, Marvels Spiderman a Ratchet and Clank, barva černá

-1% 9 290,-
9 190,- bez DPH 7 595,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 27 prodejnách
Objednací kód: MSX001slcb1
Sackboy A Big Adventure! - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: adventura, dětská, logická a dobrodružná Dokážeš zachránit Craftworld před bláznivým Vexem a jeho děsivým zařízením Topsy Turver ... a stát se tak Pleteným rytířem legend?

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Objednací kód: PSV0014
Sackboy A Big Adventure! - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: adventura, dětská, logická a dobrodružná - Dokážeš zachránit Craftworld před bláznivým Vexem a jeho děsivým zařízením Topsy Turver ... a stát se tak Pleteným rytířem legend?

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 30 prodejnách
Objednací kód: MSX931
Crash Bandicoot 4: Its About Time - PS4 - Hra na konzoli
Crash Bandicoot 4: Its About Time - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, RPG a dětská - Neo Cortex a Dr. Nefarious Tropy unikli ze svého interdimenzionálního vězení a při tom narušili hranice času a prostoru. Je to opět úkol pro Crashe a Coco, aby vše napravili a zachránili svět.

1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Objednací kód: MSX860
Crash Bandicoot 4: Its About Time - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a dětská - Neo Cortex a Dr. Nefarious Tropy unikli ze svého interdimenzionálního vězení a při tom narušili hranice času a prostoru. Je to opět úkol pro Crashe a Coco, aby vše napravili a zachránili svět.

1 449,- bez DPH 1 198,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Háje
Objednací kód: MXO757
Crash Bandicoot N Sane Trilogy - Xbox One - Hra na konzoli
-6%
Crash Bandicoot N Sane Trilogy - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, krabicová verze, žánr: akční a dětská - remaster legendární herní trilogie o lišákovi jménem Crash Bandicoot, od proslulých vývojářů Naugthy Dog /série Uncharted, The Last of Us/, bez kódu (je jen v PC verzi)

-6% 899,-
849,- bez DPH 702,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Objednací kód: MXO476
Super Mario 3D World + Bowsers Fury - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: adventura - Bowser unesl Princeznu Sprixie a je jen na našich hrdinech, aby ji zachránili. Připojte se k Mariovi, Luigiumu, Princezně Peach a Toadovi na jejich cestě za záchranou Království Sprixie.

1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Objednací kód: NSW760
Cuphead (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a adventura

1 055,- bez DPH 872,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002779
Cuphead - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

519,- bez DPH 429,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0495
Ori and the Blind Forest - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: akční, adventura a logická

999,- bez DPH 826,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 13:30
Objednací kód: NSW747
Ori and the Will of the Wisps - Xbox One - Hra na konzoli
-19%
Ori and the Will of the Wisps - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura, ve které hrajete za bílého guirdian spirita jménem Ori. Pomáháte mu vyřešit různé hlavolamy a hádanky. Samozřejmostí je systém soul links, který hráči umožní libovolné uložení hry a vylepšování Oriho schopností.

-19% 699,-
569,- bez DPH 470,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: MXO515
Ori and the Will of the Wisps - Xbox/Win 10 Digital - Hra na konzoli
-11%
Ori and the Will of the Wisps - Xbox/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a adventura, ve které hrajete za bílého guirdian spirita jménem Ori. Pomáháte mu vyřešit různé hlavolamy a hádanky. Samozřejmostí je systém soul links, který hráči umožní libovolné uložení hry a vylepšování Oriho schopností.

-11% 749,-
669,- bez DPH 553,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1337
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, adventura a logická

549,- bez DPH 454,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0015
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční, adventura a logická

191,- bez DPH 158,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002933
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi