Sklokeramické sporáky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Počet plotýnek
3
4
-
Objem trouby
38 l
83 l
-
Vysouvání plechu
Teleskopické
(29)
Závěsné rošty
(24)
Prolisy
(17)
Příkon
2,9 kW
10,8 kW
-
Síťový kabel
Ano, bez zástrčky
(11)
Ano, se zástrčkou
(2)
Ne
(47)
Barva
Bílá
(33)
Černá
(6)
Nerez
(29)
Slonová kost
(1)
Stříbrná
(3)
Šířka
50 cm
60 cm
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Volně stojící sklokeramický sporák představuje praktické a úsporné řešení pro moderní domácnosti. Sklokeramická varná deska má hned několik skvělých benefitů, které usnadňují vaření a následnou údržbu. Poradíme vám, jak vybrat nejlepší sklokeramický sporák, přičemž klíčem je věnovat pozornost jak technickým specifikacím, tak i celkovému designu a funkčnosti, aby vyhovoval vašemu kulinářskému stylu a potřebám vaší kuchyně.

Pokračovat

Proč se vám vyplatí pořídit si sklokeramický sporák?

Sklokeramický sporák patří dlouhodobě k nejoblíbenějším typům sporáků pro svou úspornost a velmi snadnou údržbu. V kombinaci s elektrickou, popřípadě horkovzdušnou troubou, je praktickým spotřebičem, díky kterému bez potíží uvaříte všechny druhy pokrmů pro jednotlivce i početnou rodinu. Jeho hladký a elegantní povrch nejen zvyšuje estetickou hodnotu vaší kuchyně, ale také zajišťuje rychlou a efektivní distribuci tepla. Podívejte se na všechny výhody:

 • Sklokeramický sporák je opatřen čidlem zbytkového tepla, abyste se nepopálili o horký povrch desky.
 • Ve srovnání s litinovými plotýnkami je sporák se sklokeramickou deskou energeticky úspornější variantou.
 • Sklokeramické sporáky mají atraktivní moderní design, který se navíc velmi snadno udržuje a čistí.
 • Tyto sporáky se rychle a efektivně zahřejí na požadovanou teplotu a vařit můžete v různých typech hrnců.

Sklokeramický sporák je možné umístit do každé domácnosti

Sklokeramický sporák je kombinací sklokeramické desky a elektrické trouby. Deska se ohřívá prostřednictvím topných spirál, které jsou umístěné pod jednotlivými varnými zónami. Když plotýnka dosáhne požadované teploty, zbarví se do červena. Stav varných zón monitoruje čidlo zbytkového tepla. Navíc jsou tyto sporáky navrženy tak, aby se hodily do různých kuchyňských stylů, od tradičního po moderní, což z nich činí populární a univerzální volbu.

Sklokeramický sporák přináší mnoho užitečných funkcí

Sklokeramický sporák je moderní spotřebič, který výrazně usnadňuje proces vaření. Pokud jste početná rodina, oceníte dvoukruhové plotýnky, které vám umožní efektivně vařit ve velkém hrnci. Nové modely mají k dispozici zóny rychlého zahřátí, které se označují jako Sprint Start, HiLight nebo Quick System. Kromě toho mnohé modely obsahují dotykové ovládací panely pro pohodlnější a intuitivnější ovládání, což přináší další rozměr pohodlí a efektivity.

Užitečné programy i v základní výbavě – Sporák se sklokeramickou deskou vás překvapí

Sporák se sklokeramickou deskou má standardně čtyři varné zóny, elektrická trouba je zpravidla vybavená grilem. Maso a zeleninu tak upečete mnohem rychleji. Některé modely pak nabízí i další programy pro pečení chleba, pizzy nebo koláčů. Sporák se sklokeramickou deskou současně nabízí různé režimy pečení a grilování, což umožňuje přizpůsobit vaření konkrétním potřebám jídel, od pečení masa až po přípravu delikátních dezertů.

 • Časovač je neocenitelným pomocníkem pro přesné časování vaření, což je zvláště užitečné při přípravě složitějších jídel.
 • Příklop poskytuje ochranu desky, když není používána, a zároveň slouží jako dodatečný pracovní prostor.
 • Kontrolka provozu zvyšuje bezpečnost tím, že jasně signalizuje, zda je deska zapnutá nebo vypnutá.
 • Displej usnadňuje nastavení a kontrolu teploty varné zóny.

sklokeramický sporák Siguro
Úložný prostor

sklokeramický sporák Gorenje
Displej

sklokeramický sporák Gorenje
Teleskopické výsuvy

Pořizujete sporák? Sklokeramická deska nabízí mnoho šikovných vlastností

Hledáte-li moderní sporák, sklokeramická deska je vybavena řadou vlastností, které usnadňují vaření a zvyšují bezpečnost. Jednou z takových funkcí je spojení varných zón, což umožňuje využití většího nádobí nebo pečení na roštu. Ukazatel zbytkového tepla informuje, zda jsou varné zóny stále horké, a předchází tak nechtěným popáleninám. Funkce booster zajišťuje rychlé zahřátí varné zóny, což je ideální pro rychlé vaření. Dětská pojistka pak zabraňuje nechtěnému zapnutí desky malými dětmi, což je zásadní pro domácnosti s dětmi.

Vestavný sporák se sklokeramickou deskou krásně splyne s moderní kuchyňskou linkou.

Chcete nejlepší sklokeramický sporák? Co dalšího byste měli zohlednit?

Elektrický sporák s oddělenou sklokeramickou deskou volte, pokud máte dostatek prostoru. Nejlepší sklokeramický sporák v kombinaci s troubou šetří místo. Trouby mají standardně objem 70 l, ovšem velké rodinné trouby mohou mít objem až 83 l. Dostupné jsou také menší trouby, které mají standardní šířku, ale menší vnitřní objem. Velká trouba pojme větší plech a usnadňuje tak přípravu většího množství jídla najednou.

 • Čištění trouby se různí. Katalytické čištění využívá povlaku, který absorbuje a rozkládá mastnotu při vyšších teplotách, hydrolytické čištění pracuje s párou a nízkou teplotou. Parní čištění je pak efektivní metodou čištění bez nutnosti použití chemických čisticích prostředků.
 • Vysouvání plechu v troubě může být realizováno pomocí různých systémů: teleskopické výsuvy poskytují plynulý a stabilní pohyb plechu, závěsné rošty umožňují snadné umístění a vyjmutí plechů, zatímco prolisy nabízejí pevné a bezpečné umístění pro pečení.
 • Topné těleso v troubě může být umístěno na horní, spodní části nebo ve formě kruhového prvku, což umožňuje různé metody pečení a grilování pro dosažení optimálních výsledků u různých typů pokrmů, poskytuje tak uživatelům maximální flexibilitu při přípravě jídel.
 • Trouby vybavené maximální teplotou v rozmezí 250 až 300 °C poskytují široký rozsah možností pro pečení a grilování, od pomalého pečení masa až po rychlé pečení pizzy nebo pečiva, přičemž jsou ideální pro každého, kdo hledá flexibilitu při přípravě různorodých pokrmů.
 • Dveřní sklo trouby může být dvojité nebo trojité pro lepší izolaci tepla a vyjímatelné pro snadnější čištění, což umožňuje efektivnější a bezpečnější používání trouby, zároveň také přispívá k udržení stabilní teploty uvnitř trouby.

sklokeramický sporák Amica
Černý sporák

sklokeramický sporák Amica
Nerez sporák

sklokeramický sporák Electrolux
Bílý sporák

sklokeramický sporák Gorenje
Retro sporák

i

I barva a styl hrají roli pro elektrický sporák se sklokeramickou deskou

Výběr barvy a stylu pro váš nový elektrický sporák se sklokeramickou deskou ovlivní celkový vzhled vaší kuchyně. Bílá přináší do prostoru svěžest a čistotu, nerez a černá dodávají moderní a profesionální vzhled. Barva slonové kosti nabízí jemnější alternativu. Když jde o styl, klasické designy jsou časově osvědčené a snadno se začleňují do tradičně zařízených domovů, zatímco retro sporáky přinášejí do kuchyně kouzlo minulých dekád.

Jakou výbavu nabízí sklokeramický sporák s troubou?

Výbava moderní trouby, kterou má sklokeramický sporák, nabízí řadu funkcí pro pohodlnější a efektivnější vaření. Časovač umožňuje přesné sledování doby vaření a pečení. Úložný prostor poskytuje praktické místo pro uskladnění pečicích plechů a dalšího příslušenství. Displej zajišťuje snadné ovládání a přehled o aktuálním režimu trouby. Některé modely mají dokonce recepty přímo na dveřích, jsou tak skvělým pomocníkem pro inspiraci v kuchyni. Vnitřní světlo zajišťuje dobrou viditelnost pokrmů během pečení a kontrolka provozu informuje o aktuálním stavu trouby, což přispívá k bezpečnosti a pohodlí při vaření.

 • Rovnoměrné pečení na více úrovních umožňuje připravit několik pokrmů najednou s tím, že všechny budou dokonale propečené.
 • Chladná dvířka trouby zajistí, že vnější strana dvířek zůstane při provozu trouby studená, což zabraňuje popáleninám.
 • Průvodce pečením pomáhá uživatelům s výběrem optimálního nastavení pro různé druhy pokrmů.
 • Dětská pojistka zvyšuje bezpečnost tím, že zabrání nechtěnému spuštění trouby dětmi.
 • Tlumené dovírání dvířek zajišťuje pohodlnější a tiché zavírání bez nárazů.

Sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou či jiným typem může mít ve výbavě 1 až 3 kusy plechů.

Hledáte sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou?

Sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou i dalšími funkcemi, které usnadňují a zpříjemňují proces pečení, nabízí například různé programy pro usnadnění vaření, jako je gril pro křupavé pokrmy, rozmrazování pro jemné tání potravin, pravý horký vzduch pro rovnoměrné pečení, parní pečení pro šťavnaté výsledky, speciální program pro pizzu, a dokonce horkovzdušné fritování pro zdravější verzi smažených jídel.

i

Jaké má elektrický sporák se sklokeramickou deskou ovládání?

Elektrický sporák se sklokeramickou deskou může mít mechanické i dotykové ovládání. Nejnovější modely by měly disponovat časovačem, funkcí odložený start a automatickým vypnutím (po určitém čase). Naprostým standardem je dětská pojistka. Ta zabrání nejen zapnutí spotřebiče dětmi, ale také změně nastavení v průběhu vaření.

Sporák se sklokeramickou deskou vybírejte s ohledem na velikost vaší kuchyně

Sporák se sklokeramickou deskou o šířce 50 cm je vhodnou volbou do menších prostor, kde je nutné počítat každý centimetr. Pokud vám to prostor ve vaší kuchyni umožňuje, pořiďte si standardní velikost 60 cm. Pro ještě větší kuchyně můžete zvolit modely širší než 60 cm, které nabízejí více prostoru pro vaření a umožňují současné použití více hrnců a pánví, což je ideální pro přípravu složitějších jídel nebo vaření pro velkou skupinu lidí.


sklokeramický sporák Electrolux

sporák sklokeramický Electrolux

sporák sklokeramický Electrolux

Jak zapojit sklokeramický sporák na 220 V?

Celoelektrický sklokeramický sporák na 220 V do zásuvky na 230 V zapojit nelze. V tomto případě je nutné spotřebič zapojit s pomocí speciálního jističe na 380 V. Další možností je přefázování na 230 V. Pokud jste si vybrali elektrický sporák v kombinaci s elektrickou troubou, pozvěte si na odborné zapojení elektrikáře. Je důležité mít na paměti, že správné a bezpečné zapojení je klíčové pro dlouhodobou funkčnost a bezpečnost spotřebiče.

Hledáte cenově dostupný sklokeramický sporák? Bazar vám nabídne prověřené zboží se zárukou.

Hlídáte spotřebu? Je tu sklokeramický sporák třídy A

Výběr nejlepšího sporáku závisí na individuálních potřebách a preferencích každé domácnosti. Například sklokeramický sporák A nabízí vysokou energetickou efektivitu, což znamená nižší spotřebu energie a menší náklady na provoz. Tento typ sporáku je navíc vybaven pokročilými funkcemi, jako jsou rychlé ohřívací zóny, přesné teplotní ovládání a bezpečnostní prvky včetně dětské pojistky. Díky svému modernímu designu a široké škále dostupných rozměrů se skvěle hodí do každé kuchyně, přičemž zajišťuje efektivní a pohodlné vaření pro všechny typy pokrmů.

i

Jaká je energetická náročnost pečícího cyklu?

Energetická náročnost jednoho pečicího cyklu v režimu statického pečení je vyjádřena množstvím energie, kterou spotřebuje trouba během tohoto cyklu. Udává se v kilowatthodinách (kWh) a obvykle se pohybuje mezi 0,68 a 1,03 kWh. Tato spotřeba závisí na specifikacích trouby, jako je její výkon a energetická třída, stejně jako na délce samotného pečení.

Jak čistit elektrický sporák se sklokeramickou deskou?

Elektrický sporák se sklokeramickou deskou je o něco náročnější na údržbu, protože se na desce jídlo okamžitě připaluje. Připálené zbytky je nutné opatrně odstranit vhodným náčiním (speciální škrabkou), protože jinak desku poškrábete. Pravidelnou údržbu usnadní funkce samočištění (parní čištění, pyrolýza nebo katalytické čištění). Aby byl sporák stále jako nový, je důležité pravidelně jej čistit vhodnými čistícími prostředky a dodržovat správné postupy údržby.

Podívejte se také, jaký je ten nejlevnější sklokeramický sporák, a ušetřete.

A jaký sporák je nejlepší?

Ptáte se, který sporák je nejlepší? Výběr nejlepšího sporáku závisí na individuálních potřebách a preferencích každého uživatele. Elektrické sporáky se sklokeramickou deskou jsou oblíbené pro svou snadnou údržbu a rychlé zahřívání, zatímco plynové sporáky nabízejí přesné řízení teploty a jsou často upřednostňovány zkušenými kuchaři. Indukční sporáky zase přinášejí vysokou účinnost. Nejlepší sporák by měl splňovat vaše kuchyňské potřeby, pasovat do prostoru vaší kuchyně a odpovídat vašemu rozpočtu, přičemž také zohledňuje design a další vlastnosti.

i

Co je lepší, sklokeramika, nebo indukce?

Zajímá vás, zda je lepší, sklokeramika, nebo indukce? Sklokeramické sporáky mají efektivitu využití energie okolo 70 %. Indukční sporáky vytváří teplo pouze v prostoru, kde stojí hrnec. Díky tomu jsou tepelné ztráty minimální. Na druhou stranu pořizovací cena indukčního sporáku a speciálního nádobí je vyšší, je tedy třeba pečlivě zvážit všechny parametry.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
MORA C 5242 CW Skladem > 5 ks
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: chladná dvířka trouby, programy trouby horní ohřev, spodní ohřev, ventilátor, pizza a pravý horký vzduch, bílá barva
7 990,-

2.
MORA C 2240 CW Skladem > 5 ks
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: dětská pojistka a chladná dvířka trouby, programy trouby horní ohřev a spodní ohřev, bílá barva
-4 %
7 309,-
6 990,-

3.
MORA C 2231 AW Skladem > 5 ks
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 59,4 cm (V׊×H), 3 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: programy trouby horní ohřev a spodní ohřev, bílá barva
8 479,-

Další nejprodávanější
70 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
SIGURO SO-S350 Glass-Ceramic Stove Inox - Sporák Varianty
4,8 17×
SIGURO SO-S350 Glass-Ceramic Stove Inox
Sporák - sklokeramická deska, energetická třída A, šířka 50 cm, počet plotýnek 4, objem trouby 65 l, 11 programů pečení, funkce rychlého předehřátí, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, průvodce pečením, rozmrazování, spodní ohřev, ventilátor, statické pečení a Booster, teleskopické vysouvání plechu, čištění vodou, časovač, displej, ukazatel zbytkového tepla, vyjímatelné dveřní sklo, klasický design, bez kabelu, rozměry 85 × 50 × 60 cm, hmotnost 39 kg, 3 roky záruka
Super cena
8 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SGRSP002
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,3
MORA C 5242 CW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: chladná dvířka trouby, programy trouby horní ohřev, spodní ohřev, ventilátor, pizza a pravý horký vzduch, bílá barva
7 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP074
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,7
GORENJE GECS6C70WPA
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: dětská pojistka, programy trouby horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor, statické pečení, pizza, pravý horký vzduch a parní pečení, bílá barva
10 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GORSP030
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,3
GORENJE GECS6C710XPA
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, časovač součástí desky, nerezové provedení
13 390,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GORSP044
4,7 12×
MORA C 2240 CW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: dětská pojistka a chladná dvířka trouby, programy trouby horní ohřev a spodní ohřev, bílá barva
Zlevněno -4 %
6 990,- 7 309,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP072
4,8
BEKO FSM 57000 GW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, časovač součástí desky, TROUBA: programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování a ventilátor, bílá barva
7 599,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: FACSM2j
5,0
ELECTROLUX LKR500001W
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85,8 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, booster a dětská pojistka, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: dětská pojistka, programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev a dolní + horní ohřev, bílá barva
Cenová bomba
7 119,- Ušetříte 871,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ELXSP037
5,0
AMICA SSA 6110 OCW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla a booster, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: chladná dvířka trouby, programy trouby rychlé předehřátí, gril, gril s otočným rožněm, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor a pravý horký vzduch, bílá barva
9 699,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AMSP065
4,0
AMICA SS 15 EBW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: programy trouby gril, horní ohřev a spodní ohřev, bílá barva
6 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AMSP086
4,4 21×
BEKO FSE 57300 GX
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, displej a časovač součástí desky, TROUBA: dětská pojistka, programy trouby gril, spodní ohřev a ventilátor, nerezové provedení
Zlevněno -1 %
7 569,- 7 689,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESP10
4,4
MORA C 8668 BW6
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, časovač součástí desky, TROUBA: chladná dvířka trouby a tlumené dovírání dvířek, programy trouby rychlé předehřátí, gril, horní ohřev, spodní ohřev, ventilátor, pizza, pravý horký vzduch a parní pečení, bílá barva
10 890,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP078
4,4
MORA C 7245 BS
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: chladná dvířka trouby a tlumené dovírání dvířek, programy trouby rychlé předehřátí, gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, pizza, pravý horký vzduch a parní pečení, stříbrná barva
9 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP076
5,0
SIGURO SO-S150 Glass-Ceramic Stove White
Sporák - sklokeramická deska, energetická třída A, šířka 50 cm, počet plotýnek 4, objem trouby 65 l, 9 programů pečení, funkce rychlého předehřátí, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev, ventilátor a statické pečení, čištění vodou, ukazatel zbytkového tepla, vyjímatelné dveřní sklo, klasický design, bez kabelu, rozměry 85 × 50 × 60 cm, hmotnost 35,7 kg, 3 roky záruka
Super cena
7 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SGR_SO_S150W
4,5
MORA C 2245 AS
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: chladná dvířka trouby, programy trouby horní ohřev a spodní ohřev, nerezové provedení
Super cena
7 629,- Ušetříte 170,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP073
4,7
ELECTROLUX SteamBake LKR564200X
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85,8 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: dětská pojistka, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: dětská pojistka, programy trouby gril, spodní ohřev, rozmrazování, pravý horký vzduch a parní pečení, nerezové provedení
11 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ELXSP072
4,5
BEKO FSM57300GX
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, displej a časovač součástí desky, TROUBA: dětská pojistka, programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor, statické pečení a pravý horký vzduch, nerezové provedení
7 999,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: BESP14
4,7
MORA C 8668 BX6
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, časovač součástí desky, TROUBA: dětská pojistka, chladná dvířka trouby a tlumené dovírání dvířek, programy trouby rychlé předehřátí, gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor, pizza, pravý horký vzduch a parní pečení, nerezové provedení
11 590,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: MORSP079
5,0
AEG Mastery SteamBake CCB56481BW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85,8 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev, dolní + horní ohřev, rozmrazování, ventilátor a parní pečení, bílá barva
12 490,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: ELXSP052
5,0
BEKO FSM57300GW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, displej a časovač součástí desky, TROUBA: programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor, statické pečení a pravý horký vzduch, bílá barva
7 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESP15
5,0
AMICA SHC 5874 W
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, příklop, displej a kontrolka provozu součástí desky, TROUBA: programy trouby gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování a ventilátor, bílá barva
Super cena
7 999,- Ušetříte 120,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AMSP062
3,0
MORA C 5641 CW
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, TROUBA: programy trouby horní ohřev, spodní ohřev, ventilátor, pizza a pravý horký vzduch, bílá barva
7 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MORSP075
4,5
FAGOR 3CLV-610AX
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: tlumené dovírání dvířek, programy trouby rychlé předehřátí, gril, horní ohřev, spodní ohřev, statické pečení a pravý horký vzduch, nerezové provedení
14 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: FAGSP004
4,6
GORENJE GEC5C42WG
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85 × 50 × 59,4 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ukazatel zbytkového tepla, ovládání pomocí otočných knoflíků, displej součástí desky, TROUBA: programy trouby rychlé předehřátí, gril, horní ohřev, spodní ohřev, rozmrazování, ventilátor a pizza, bílá barva
8 369,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GORSP032
5,0
ELECTROLUX LKR520000W
Sporák - elektrický, sklokeramická varná deska, energetická třída A, rozměry 85,8 × 50 × 60 cm (V׊×H), 4 plotýnky, VARNÁ DESKA: ovládání pomocí otočných knoflíků, TROUBA: rovnoměrné pečení na více úrovních , programy trouby gril, spodní ohřev, rozmrazování a ventilátor, bílá barva
7 999,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: ELXSP078

Sklokeramické sporáky

Vaření na indukční desce, je to výhodné? Indukční varné desky přináší do domácností úsporu času, energie a bezpečnosti. Výsledkem je zcela nové pojetí vaření. Proč si indukční desku pořídit a jak vaření probíhá? Značka Amica představuje výhodné vaření na indukci, které si okamžitě zamilujete.

Sklokeramické sporáky

V kategorii Sklokeramické sporáky máme právě teď na Alza.cz celkem 71 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sklokeramické sporáky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sklokeramické sporáky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sklokeramické sporáky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sklokeramické sporáky recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací