Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ AlzaPlus+

Kopačky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Určení
Pánské
(24)
Unisex
(6)
Dětské
(17)
Typ obuvi
Kopačky
(25)
Sálovky
(23)
EU
28
46,5
-
Mondo point
170 mm
315 mm
-
Barva
Bílá
(6)
Černá
(6)
Červená
(7)
Modrá
(8)
Oranžová
(24)
Růžová
(3)
Stříbrná
(24)
Vícebarevná
(8)
Zelená
(1)
Žlutá
(4)

Fotbalové kopačky jsou nejdůležitější součástí výstroje a mají obrovský vliv na to, jak moc pohodlně se vám bude hrát. Pochopitelně se projeví i na bezpečnosti. Jenže není kopačka jako kopačka a na trhu jich je celá řada druhů a typů. Nevíte, jak vybrat kopačky? Čtěte dále a my vám se vším poradíme.

Pokračovat

Proč mít na fotbal pořádné kopačky?

Fotbal patří z mnoha důvodů k nejoblíbenějším sportům na světě. A to ať z diváckého hlediska, tak z pohledu hráče samotného. Do míče se čutá na zahradách, vesnických hřištích i na písku v Africe. Základem je samozřejmě nadšení, ale aby stál mač za to, kvalitní a padnoucí kopačky budou rovněž nezbytné. Proč?

 • Kopačky zajistí pohodlí při běhu po trávníku.
 • Lepší ovladatelnost míče.
 • Větší jistota při kličkách než v „obyčejných” botách.
 • Větší míra ochrany nohy při pohybu.

Fotbalové kopačky podle typu podrážky

Podrážka pro fotbalové kopačky je jejich hlavní součástí. Najdeme na ní tzv. špunty (kovové či plastové), které ovlivňují pohyb hráče po hřišti, běh, vedení míče a stabilitu. Obecně platí, že čím více špuntů, tím je bota stabilnější a nabídne lepší ovladatelnost. Existuje celkem pět hlavních typů kopaček:

Kolíky

Tzv. kolíky jsou v oblasti kopaček naprostá klasika. Poznáte je podle kovových nebo plastových kolíků či špuntů, nejčastěji v sestavě dva vzadu a čtyři vepředu. Kolíky jsou zpravidla vyměnitelné, vystačíte si tak s jedním párem bot na různé typy povrchů. Jsou to ideální kopačky na umělou trávu. Pro jejich horší rozkládání váhy mohou být lehce nepohodlnější. Při neopatrném pohybu mohou též být celkem rizikové k okolí.

Špunty mají nejčastěji tvar kužele. V poslední době se setkáváme i s tzv. nožovými špunty, které nabízí skvělou ovladatelnost a jsou ideální při prudkých změnách směru.

Lisovky

Lisovky jsou univerzálním typem kopaček, který je určený pro tvrdé povrchy, ale jsou vysoce spolehlivé i na trávě. Poznáte je na první pohled, protože špunty jsou v podrážce napevno vylisovány. Většinou jich bývá více než deset v různých výškách, z toho důvodu jsou lisovky i velmi pohodlné.

Lisokolíky

Lisokolíky jsou moderním typem kopaček, který kombinuje vylisovanou podrážku se šroubovacími špunty. Jsou bezpečné jak na suché, tak mokré trávě, nekloužou a díky kovovým kolíkům mají výrazný odpich. Eliminují také problém klasických kolíků s rozložením váhy. Nejsou však vůbec vhodné do tělocvičny a na umělé povrchy.

Turfy

Turfy poznáte hned podle většího množství různě tvarovaných špuntů na podrážce. Jsou určeny pro tvrdý a suchý povrch, na něm jsou perfektně stabilní a při řízení pohybu spolehlivé. Větší množství špuntů dobře rozkládá tlak na chodidlo, ve výsledku jsou tak i velice pohodlné. Nejsou vhodné do tělocvičny a na mokrou trávu.

Sálovky

Sálovky jsou určeny výhradně do interiéru a jako takové tak nevyužívají špunty. Jejich podrážka je rovná s úpravou, jež zabraňuje podklouznutí. V tomto ohledu jsou velmi univerzální, hodí se nejen na fotbal či futsal, ale celou řadu dalších halových sportů.

Další speciální kopačky

Kromě těchto základních typů jsou dnes na trhu i některé speciální kopačky. Jedná se zejména o speciálně tvarované kotníkové kopačky a kopačky bez tkaniček.

Kotníkové kopačky

Kotníkové kopačky, kotníčkové kopačky nebo kopačky ponožkové možná působí jako módní výstřelek, jejich vlastnosti způsobily, že jsou čím dál tím oblíbenější. Jejich největší výhodou je větší fixace kotníku, takže jsou ideální pro ty hráče, kteří mají problémy s klouby nebo jsou po úrazu. Většinou jsou navíc bezešvé.

 • Zajímavý design.
 • Vyšší fixace kotníku.
 • Nemusí vyhovovat každému.

i

Kotníkové kopačky bývají někdy označovány i jako vysoké. Běžné kopačky se pak v tomto dělení fotbalových bot podle jejich výšky označují jako nízké.

Kopačky bez tkaniček

Pánské kopačky bez tkaniček (k dispozici jsou samozřejmě i dámské varianty) si získávají na čím dál tím větší popularitě. Vedle pohodlí při nazouvání je jejich největší výhodou fakt, že kontaktu s míčem nic nebrání. Na druhou stranu, na noze musí perfektně sedět, upevnění boty nelze korigovat tkaničkami.

 • Pohodlí při nazouvání.
 • Bezprostřední kontakt s míčem.
 • Musí perfektně sedět na noze.
 • Nemusí vyhovovat každému.

Určení: kopačky podle pohlaví a věku

I když by fotbal mohl působit jako pánský sport, rozhodně tomu tak není. Na zeleném trávníku jsou velice úspěšné i dámy. A to nemluvíme o malých fotbalistech. Rozlišení podle pohlaví či věku fotbalisty je tak na místě.

Pánské kopačky

Typicky pánské kopačky, i díky popularitě fotbalu mezi muži, tvoří podstatnou část sortimentu. Vyrábí se ve větších velikostech koncipovaných pro větší nohu. Designově vsází spíše na jednoduchost, v barvách převažuje černá s občas použitými barevnými doplňky, často v reflexních barvách jako je žlutá a oranžová.

Unisex kopačky

Unisex kopačky se pomalu ale jistě stávají nejširší kategorií. Dámské kopačky mají totiž na trhu pouze velmi malý podíl a chtějí-li fotbalistky kvalitní obuv na fotbal, musí pátrat právě zde. Unisex kopačky jsou oproti klasickým pánským kopačkám vzhledově variabilnější. Vyrábí se v široké barevné paletě a v mnoha designových podobách.

Dětské kopačky

S fotbalem se často začíná v útlém věku a i v tomto případě platí, že kvalitní dětské kopačky jsou základním prvkem výbavy. Vždy platí, že by bota měla na dětskou nohu perfektně sedět, zaměřte proto nejen na kvalitu, ale i ortopedické provedení boty.

i

Dámské kopačky

Specializované dámské kopačky se prakticky nevyrábí. Někteří výrobci tuto kategorii sice nabízejí, jejich produkty se ale od běžných unisex kopaček liší pouze designem, kde dominují zářivější barvy. Funkční rozdíly mezi dámskými a pánskými kopačkami nejsou.

Jak vybrat fotbalové kopačky?

Jak vybrat fotbalové kopačky není jednoduchá otázka a rozhodně odpověď na ni nepodceňujte. Vybíráte-li nové kopačky, prvním krokem by měla být úvaha nad tím, na jakém povrchu nejčastěji hrajete. Pak je potřeba dobře změřit nohu a vybrat velikost. Stranou ale nenechejte ani materiál kopaček.

Velikost kopaček

Poté, co se rozhodnete, jaké kopačky na fotbal jsou pro vás nejvhodnější, je potřeba vybrat tu správnou velikost. Kopačky musí dokonale sedět, nikde nesmí tlačit. Špatně zvolená velikost kopaček může v nejhorším případě skončit až zraněním. Šířka kopaček bývá unifikovaná, takže se můžete zaměřit pouze na délku nohy.

 1. Vyberte si vhodné místo pro měření, např. schod, místo u stěny, kraj nábytku apod.
 2. Na podlahu položte list papíru.
 3. Oblečte si štulpny, které budete při fotbale používat.
 4. Na nejvzdálenějším bodu, tedy u palce či ukazováčku, udělejte značku.
 5. Papír vyndejte a změřte vzdálenost od okraje papíru k označenému bodu, získáte tzv. mondopoint, tedy délku nohy v nejdelším místě vašeho chodidla.
 6. Výslednou hodnotu porovnejte s tabulkami jednotlivých výrobců kopaček.
Jak vybrat velikost kopaček

Výsledkem vašeho měření bude tzv. mondopoint, tedy nejdelší míra nohy.

i

Mondopoint je hodnota, která vám dá poměrně jasnou představu o tom, jak by měla být bota velká. Jenže v obchodech bývá velikost bot uvedena v klasickém evropském číslování. I tak ale snadno najdete správnou velikost bot. Potřebujete jen srovnávací tabulky, které najdete např. v článku Jak vybrat správnou velikost bot.

Hmotnost kopaček

Každý gram navíc se negativně projeví, zejména na pohodlí hráče. Těžší obuv zapříčiní rychlejší únavu nohou a ve sportu, jako je fotbal, to platí dvojnásob. Volte proto kopačky co nejlehčí. Nejčastěji se setkáváme s hmotností kolem 250 g na jednu botu.

K dostání jsou však i ultralehké kopačky, jejichž hmotnost se pohybuje od 150 do 200 g. U nich ale pozor: Kromě toho, že bývají dražší, mají také podstatně kratší životnost. Je to dáno zejména použitými materiály.

Materiál kopaček

Materiál, z něhož jsou fotbalové boty vyrobeny, je zásadní, neboť na sportovní boty je kladen větší důraz, co se týče jejich výdrže i pohodlí. Dle použitého materiálu kopačky rozdělujeme do čtyř skupin.

Kožené kopačky

Kožené kopačky, to je klasika. Kůže je pohodlná i při delším nošení, dostatečně prodyšná, chodidlu se výborně přizpůsobí a dobře také přilne k míči. Nejčastěji se vyrábějí z klokaní kůže, využívá se ale i kůže telecí a kozí.

 • Měkké a komfortní.
 • Odolný materiál chrání nohu.
 • Vysoká životnost.
 • Náročnější na údržbu.
 • Snadno nasáknou vodou.

Syntetické kopačky

Syntetické kopačky jsou dnes standardem, který vytlačuje kožené varianty. Obrovskou výhodou je šíře sortimentu – na trhu jsou modely různých typů určené snad pro všechny typy nohou. K noze jsou však syntetické sportovní boty mnohem méně přívětivé: Trvá delší dobu, než se přizpůsobí.

 • Lehké.
 • Snadná údržba.
 • Voděodolnost.
 • Nižší komfort.

Pletené kopačky

Pletené, též ponožkové, kopačky se vyrábějí moderní metodou 3D pletení syntetických vláken. Výsledkem je svršek z jednoho kusu materiálu, bota je následně vyztužena tenkou vrstvou silikonu. Pro sport jsou tyto boty ideální – jsou lehké, měkké a velice flexibilní.

 • Perfektně se přizpůsobí chodidlu.
 • Lehké a měkké kopačky.
 • Komfortní.
 • Nižší stabilita nohy v botě.

Gumotextilní kopačky

Gumotextilní kopačky – levné, ale méně pohodlné. Od jejich používání se dnes spíše ustupuje, v minulosti ale patřily k velice oblíbeným typům. Jejich velkou výhodou je jejich nízká cena i velmi jednoduchá údržba. Pro profesionální použití ale nejsou příliš vhodné, a to zejména proto, že se noze přizpůsobují velmi pomalu.

 • Velmi nízká cena.
 • Velmi rychle schnou.
 • Nižší pohodlí.

Kopačky podle typu povrchu

Pokud vybíráte kopačky, je dobré si ujasnit, na jakém typu povrchu hrajete nejčastěji. Každý typ totiž vyžaduje odlišný typ podrážky. Aby byla volba co nejjednodušší, výrobci své modely označují pomocí zkratek, které dávají jasně na srozuměnou, pro který povrch jsou dané kopačky určeny.

 • FG (firm ground) jsou určeny pro pevné a suché přírodní povrchy.
 • HG (hard ground) se nejlépe osvědčí na tvrdých přírodních površích bez trávy, tedy např. písku nebo škváře.
 • AG (artificial ground) jsou ideální pro umělé povrchy.
 • SG (soft ground) nabídnou nejlepší výsledky na měkkých přírodních površích, např. podmáčené hřiště.
 • IN (indoor) jsou kopačky určené výhradně pro sálovou kopanou.

i

Další informace k tomu, jak vybrat kopačky, najdete v našem průvodci.

A z čeho se vlastně fotbalové kopačky skládají?

V jádru jsou fotbalové kopačky jako každé jiné boty. Jednotlivé části v konečném důsledku ovlivňují vlastnosti a rovněž to, pro jaké použití jsou vhodné. Hlavními součástmi kopačky jsou:

 • Svršek je důležitý při kontaktu s míčem, hráč díky němu může cítit míč na noze, a tak ho lépe ovládat.
 • Mezipodešev tlumí nárazy. Pro co nejbližší kontakt s hřištěm je u fotbalové obuvi velmi tenká.
 • Podešev zajišťuje přilnutí boty k povrchu hřiště.

Design kopaček

Kopačky jsou už z principu funkční boty, které musí dobře sedět. Málokomu je ale úplně jedno, co má na nohou a výrobci design kopaček rozhodně nepodceňují. Na trhu tak najdeme nepřeberné množství barev i vzorů, z nichž si vybere každý – ti, kdo sází na funkční jednoduchost, i ti, kteří chtějí dát na odiv svou extravagantní povahu.

Kopačky Nike, kopačky Adidas

Ať už hledáte vizuálně čistou klasiku, nebo něco extravagantnějšího, nabídka výrobců vás spolehlivě uspokojí.

Staré kopačky, nejčastěji ty gumotextilní v černé barvě se žlutými doplňky a tkaničkami, nebyly zrovna ztělesnění pohodlnosti. Přesto na ně celá řada fotbalistů s láskou vzpomíná.

Hledáte levné kopačky? Bazar nebo výprodej budou to pravé

Pokud do míče kopete jen sporadicky, pak si pravděpodobně nebude pořizovat ty nejdražší kopačky. Kvalitní levné kopačky si určitě vyberete v našem výprodeji. Najdete zde např. starší modely známých značek, které výrobce zlevnil. Doporučit můžeme i bazar, kde se čas od času objeví vrácené zánovní zboží, které je ale plně funkční.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva
1 299,-

2.
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, oranžová a stříbrná barva
979,-

3.
Kopačky lisokolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, oranžová a stříbrná barva
2 299,-

Další nejprodávanější
48 položek
PUMA_FUTURE Z 3.3 MxSG oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 3.3 MxSG oranžová/stříbrná
Kopačky lisokolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, oranžová a stříbrná barva

2 299,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0567nad
PUMA_FUTURE Z 3.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 3.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

Zlevněno
1 299,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0196nad
PUMA_ULTRA 3.4 FG/AG Jr stříbrná/oranžová - Kopačky Varianty
PUMA_ULTRA 3.4 FG/AG Jr stříbrná/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

1 799,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0155nad
PUMA_ULTRA 4.4 FG/AG Jr stříbrná/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, oranžová a stříbrná barva

Zlevněno
979,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0485nad
PUMA_ULTRA 2.4 FG/AG růžová/modrá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) a umělý (AG) povrch, nízké provedení, modrá, růžová, stříbrná a oranžová barva

3 499,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0112nad
Adidas Copa Sense 2 FG černá/žlutá - Kopačky Varianty
Adidas Copa Sense 2 FG černá/žlutá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

2 999,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi320nad
PUMA_FUTURE Z 2.3 FG/AG oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 2.3 FG/AG oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

2 619,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0175nad
PUMA_FUTURE Z 2.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 2.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

2 599,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0186nad
PUMA_ULTRA 3.4 FG/AG stříbrná/oranžová - Kopačky Varianty
PUMA_ULTRA 3.4 FG/AG stříbrná/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

2 199,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0123nad
PUMA_FUTURE Z 3.3 FG/AG oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 3.3 FG/AG oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, oranžová a stříbrná barva

Zlevněno
od  1 539,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0580nad
PUMA_FUTURE Z 4.3 TT oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 4.3 TT oranžová/stříbrná
Kopačky turfy, oranžová a stříbrná barva

1 599,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0604nad
PUMA_FUTURE Z 4.3 IT Jr oranžová/stříbrná
Sálovky dětské, určené na fotbal

799,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0671nad
PUMA_FUTURE Z 4.3 FG/AG oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 4.3 FG/AG oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, oranžová a stříbrná barva

1 599,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0592nad
PUMA_FUTURE Z 4.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná - Kopačky Varianty
PUMA_FUTURE Z 4.3 FG/AG Jr oranžová/stříbrná
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, oranžová a stříbrná barva

1 299,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0641nad
Puma Ultra 3.2 TT černá/žlutá - Kopačky Varianty
Puma Ultra 3.2 TT černá/žlutá
Kopačky turfy, nízké provedení, černá a žlutá barva

979,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2196nad
PUMA_ULTRA 3.3 TT červená/bílá - Kopačky
43
Varianty
PUMA_ULTRA 3.3 TT červená/bílá
Kopačky turfy, nízké provedení, bílá a červená barva

1 235,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpumn133nad
PUMA ULTRA 4.2 TT modrá/žlutá - Kopačky Varianty
PUMA ULTRA 4.2 TT modrá/žlutá
Kopačky turfy, nízké provedení, modrá a žlutá barva

od  979,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0506nad
PUMA_ULTRA 2.4 FG/AG stříbrná/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva

3 499,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0101nad
PUMA_ULTRA 4.4 TT stříbrná/oranžová - Kopačky Varianty
PUMA_ULTRA 4.4 TT stříbrná/oranžová
Kopačky turfy, oranžová a stříbrná barva

1 499,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0437nad
PUMA_ULTRA 1.3 PRO CAGE červená/bílá - Sálovky
44 45
Varianty
PUMA_ULTRA 1.3 PRO CAGE červená/bílá
Sálovky unisex, určené na fotbal

1 469,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpumn081nad
PUMA_ULTRA 4.4 TT Jr stříbrná/oranžová - Kopačky Varianty
PUMA_ULTRA 4.4 TT Jr stříbrná/oranžová
Kopačky turfy, oranžová a stříbrná barva

1 299,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpma0519nad
PUMA_FUTURE Z 1.2 PRO COURT červená/bílá - Sálovky Varianty
PUMA_FUTURE Z 1.2 PRO COURT červená/bílá
Sálovky unisex, určené na fotbal

od  1 069,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpumn275nad
PUMA 365 FUTSAL 2 modrá/zelená - Sálovky
44
Varianty
PUMA 365 FUTSAL 2 modrá/zelená
Sálovky unisex, určené na fotbal

979,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0472nad
PUMA ULTRA 4.2 IT modrá/žlutá - Sálovky Varianty
PUMA ULTRA 4.2 IT modrá/žlutá
Sálovky unisex, určené na fotbal

899,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0514nad

Kopačky

sportMondopoint: Jak zjistit velikost bot? Mondopoint udává nejdelší rozměr chodidla. Lze si pomocí něj ověřit, zda bota bude správně sedět. V tomto...
Fotbal je u nás velmi populárním sportem a nese s sebou samozřejmě několik pravidel. Tato pravidla musí...
Kopačky jsou zásadní, pokud to myslíte s fotbalem vážně. V našem průvodci poradíme, jak kopačky vybrat, jaké...
článekEURO 2020: šampionát se kvůli koronaviru o rok odkládá Jeden soupeř Anglie ve Wembley, druhý Chorvatsko v Glasgow a třetí vzejde z play off Ligy národů C. Přesně...
Stojíte před nákupem nových bot a chcete zvolit tu správnou velikost hned na poprvé, abyste je nemuseli kvůli...
Více článků

Kopačky

V kategorii Kopačky máme právě teď na Alza.cz celkem 48 produktů.

Kopačky – osvědčené značky

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kopačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kopačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kopačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kopačky recenze
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací