Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Sport Na ryby s Zfish

Kopačky

Fotbalové kopačky jsou nejdůležitější součástí výstroje a mají obrovský vliv na to, jak moc pohodlně se vám bude hrát. Pochopitelně se projeví i na bezpečnosti. Jenže není kopačka jako kopačka a na trhu jich je celá řada druhů a typů. Nevíte, jak vybrat kopačky? Čtěte dále a my vám se vším poradíme.

Pokračovat

Proč mít na fotbal pořádné kopačky?

Fotbal patří z mnoha důvodů k nejoblíbenějším sportům na světě. A to ať z diváckého hlediska, tak z pohledu hráče samotného. Do míče se čutá na zahradách, vesnických hřištích i na písku v Africe. Základem je samozřejmě nadšení, ale aby stál mač za to, kvalitní a padnoucí kopačky budou rovněž nezbytné. Proč?

 • Kopačky zajistí pohodlí při běhu po trávníku.
 • Lepší ovladatelnost míče.
 • Větší jistota při kličkách než v „obyčejných” botách.
 • Větší míra ochrany nohy při pohybu.

Fotbalové kopačky podle typu podrážky

Podrážka pro fotbalové kopačky je jejich hlavní součástí. Najdeme na ní tzv. špunty (kovové či plastové), které ovlivňují pohyb hráče po hřišti, běh, vedení míče a stabilitu. Obecně platí, že čím více špuntů, tím je bota stabilnější a nabídne lepší ovladatelnost. Existuje celkem pět hlavních typů kopaček:

Kolíky

Tzv. kolíky jsou v oblasti kopaček naprostá klasika. Poznáte je podle kovových nebo plastových kolíků či špuntů, nejčastěji v sestavě dva vzadu a čtyři vepředu. Kolíky jsou zpravidla vyměnitelné, vystačíte si tak s jedním párem bot na různé typy povrchů. Jsou to ideální kopačky na umělou trávu. Pro jejich horší rozkládání váhy mohou být lehce nepohodlnější. Při neopatrném pohybu mohou též být celkem rizikové k okolí.

Špunty mají nejčastěji tvar kužele. V poslední době se setkáváme i s tzv. nožovými špunty, které nabízí skvělou ovladatelnost a jsou ideální při prudkých změnách směru.

Lisovky

Lisovky jsou univerzálním typem kopaček, který je určený pro tvrdé povrchy, ale jsou vysoce spolehlivé i na trávě. Poznáte je na první pohled, protože špunty jsou v podrážce napevno vylisovány. Většinou jich bývá více než deset v různých výškách, z toho důvodu jsou lisovky i velmi pohodlné.

Lisokolíky

Lisokolíky jsou moderním typem kopaček, který kombinuje vylisovanou podrážku se šroubovacími špunty. Jsou bezpečné jak na suché, tak mokré trávě, nekloužou a díky kovovým kolíkům mají výrazný odpich. Eliminují také problém klasických kolíků s rozložením váhy. Nejsou však vůbec vhodné do tělocvičny a na umělé povrchy.

Turfy

Turfy poznáte hned podle většího množství různě tvarovaných špuntů na podrážce. Jsou určeny pro tvrdý a suchý povrch, na něm jsou perfektně stabilní a při řízení pohybu spolehlivé. Větší množství špuntů dobře rozkládá tlak na chodidlo, ve výsledku jsou tak i velice pohodlné. Nejsou vhodné do tělocvičny a na mokrou trávu.

Sálovky

Sálovky jsou určeny výhradně do interiéru a jako takové tak nevyužívají špunty. Jejich podrážka je rovná s úpravou, jež zabraňuje podklouznutí. V tomto ohledu jsou velmi univerzální, hodí se nejen na fotbal či futsal, ale celou řadu dalších halových sportů.

Další speciální kopačky

Kromě těchto základních typů jsou dnes na trhu i některé speciální kopačky. Jedná se zejména o speciálně tvarované kotníkové kopačky a kopačky bez tkaniček.

Kotníkové kopačky

Kotníkové kopačky, kotníčkové kopačky nebo kopačky ponožkové možná působí jako módní výstřelek, jejich vlastnosti způsobily, že jsou čím dál tím oblíbenější. Jejich největší výhodou je větší fixace kotníku, takže jsou ideální pro ty hráče, kteří mají problémy s klouby nebo jsou po úrazu. Většinou jsou navíc bezešvé.

 • Zajímavý design.
 • Vyšší fixace kotníku.
 • Nemusí vyhovovat každému.

i

Kotníkové kopačky bývají někdy označovány i jako vysoké. Běžné kopačky se pak v tomto dělení fotbalových bot podle jejich výšky označují jako nízké.

Kopačky bez tkaniček

Pánské kopačky bez tkaniček (k dispozici jsou samozřejmě i dámské varianty) si získávají na čím dál tím větší popularitě. Vedle pohodlí při nazouvání je jejich největší výhodou fakt, že kontaktu s míčem nic nebrání. Na druhou stranu, na noze musí perfektně sedět, upevnění boty nelze korigovat tkaničkami.

 • Pohodlí při nazouvání.
 • Bezprostřední kontakt s míčem.
 • Musí perfektně sedět na noze.
 • Nemusí vyhovovat každému.

Určení: kopačky podle pohlaví a věku

I když by fotbal mohl působit jako pánský sport, rozhodně tomu tak není. Na zeleném trávníku jsou velice úspěšné i dámy. A to nemluvíme o malých fotbalistech. Rozlišení podle pohlaví či věku fotbalisty je tak na místě.

Pánské kopačky

Typicky pánské kopačky, i díky popularitě fotbalu mezi muži, tvoří podstatnou část sortimentu. Vyrábí se ve větších velikostech koncipovaných pro větší nohu. Designově vsází spíše na jednoduchost, v barvách převažuje černá s občas použitými barevnými doplňky, často v reflexních barvách jako je žlutá a oranžová.

Unisex kopačky

Unisex kopačky se pomalu ale jistě stávají nejširší kategorií. Dámské kopačky mají totiž na trhu pouze velmi malý podíl a chtějí-li fotbalistky kvalitní obuv na fotbal, musí pátrat právě zde. Unisex kopačky jsou oproti klasickým pánským kopačkám vzhledově variabilnější. Vyrábí se v široké barevné paletě a v mnoha designových podobách.

Dětské kopačky

S fotbalem se často začíná v útlém věku a i v tomto případě platí, že kvalitní dětské kopačky jsou základním prvkem výbavy. Vždy platí, že by bota měla na dětskou nohu perfektně sedět, zaměřte proto nejen na kvalitu, ale i ortopedické provedení boty.

i

Dámské kopačky

Specializované dámské kopačky se prakticky nevyrábí. Někteří výrobci tuto kategorii sice nabízejí, jejich produkty se ale od běžných unisex kopaček liší pouze designem, kde dominují zářivější barvy. Funkční rozdíly mezi dámskými a pánskými kopačkami nejsou.

Jak vybrat fotbalové kopačky?

Jak vybrat fotbalové kopačky není jednoduchá otázka a rozhodně odpověď na ni nepodceňujte. Vybíráte-li nové kopačky, prvním krokem by měla být úvaha nad tím, na jakém povrchu nejčastěji hrajete. Pak je potřeba dobře změřit nohu a vybrat velikost. Stranou ale nenechejte ani materiál kopaček.

Velikost kopaček

Poté, co se rozhodnete, jaké kopačky na fotbal jsou pro vás nejvhodnější, je potřeba vybrat tu správnou velikost. Kopačky musí dokonale sedět, nikde nesmí tlačit. Špatně zvolená velikost kopaček může v nejhorším případě skončit až zraněním. Šířka kopaček bývá unifikovaná, takže se můžete zaměřit pouze na délku nohy.

 1. Vyberte si vhodné místo pro měření, např. schod, místo u stěny, kraj nábytku apod.
 2. Na podlahu položte list papíru.
 3. Oblečte si štulpny, které budete při fotbale používat.
 4. Na nejvzdálenějším bodu, tedy u palce či ukazováčku, udělejte značku.
 5. Papír vyndejte a změřte vzdálenost od okraje papíru k označenému bodu, získáte tzv. mondopoint, tedy délku nohy v nejdelším místě vašeho chodidla.
 6. Výslednou hodnotu porovnejte s tabulkami jednotlivých výrobců kopaček.
Jak vybrat velikost kopaček

Výsledkem vašeho měření bude tzv. mondopoint, tedy nejdelší míra nohy.

i

Mondopoint je hodnota, která vám dá poměrně jasnou představu o tom, jak by měla být bota velká. Jenže v obchodech bývá velikost bot uvedena v klasickém evropském číslování. I tak ale snadno najdete správnou velikost bot. Potřebujete jen srovnávací tabulky, které najdete např. v článku Jak vybrat správnou velikost bot.

Hmotnost kopaček

Každý gram navíc se negativně projeví, zejména na pohodlí hráče. Těžší obuv zapříčiní rychlejší únavu nohou a ve sportu, jako je fotbal, to platí dvojnásob. Volte proto kopačky co nejlehčí. Nejčastěji se setkáváme s hmotností kolem 250 g na jednu botu.

K dostání jsou však i ultralehké kopačky, jejichž hmotnost se pohybuje od 150 do 200 g. U nich ale pozor: Kromě toho, že bývají dražší, mají také podstatně kratší životnost. Je to dáno zejména použitými materiály.

Materiál kopaček

Materiál, z něhož jsou fotbalové boty vyrobeny, je zásadní, neboť na sportovní boty je kladen větší důraz, co se týče jejich výdrže i pohodlí. Dle použitého materiálu kopačky rozdělujeme do čtyř skupin.

Kožené kopačky

Kožené kopačky, to je klasika. Kůže je pohodlná i při delším nošení, dostatečně prodyšná, chodidlu se výborně přizpůsobí a dobře také přilne k míči. Nejčastěji se vyrábějí z klokaní kůže, využívá se ale i kůže telecí a kozí.

 • Měkké a komfortní.
 • Odolný materiál chrání nohu.
 • Vysoká životnost.
 • Náročnější na údržbu.
 • Snadno nasáknou vodou.

Syntetické kopačky

Syntetické kopačky jsou dnes standardem, který vytlačuje kožené varianty. Obrovskou výhodou je šíře sortimentu – na trhu jsou modely různých typů určené snad pro všechny typy nohou. K noze jsou však syntetické sportovní boty mnohem méně přívětivé: Trvá delší dobu, než se přizpůsobí.

 • Lehké.
 • Snadná údržba.
 • Voděodolnost.
 • Nižší komfort.

Pletené kopačky

Pletené, též ponožkové, kopačky se vyrábějí moderní metodou 3D pletení syntetických vláken. Výsledkem je svršek z jednoho kusu materiálu, bota je následně vyztužena tenkou vrstvou silikonu. Pro sport jsou tyto boty ideální – jsou lehké, měkké a velice flexibilní.

 • Perfektně se přizpůsobí chodidlu.
 • Lehké a měkké kopačky.
 • Komfortní.
 • Nižší stabilita nohy v botě.

Gumotextilní kopačky

Gumotextilní kopačky – levné, ale méně pohodlné. Od jejich používání se dnes spíše ustupuje, v minulosti ale patřily k velice oblíbeným typům. Jejich velkou výhodou je jejich nízká cena i velmi jednoduchá údržba. Pro profesionální použití ale nejsou příliš vhodné, a to zejména proto, že se noze přizpůsobují velmi pomalu.

 • Velmi nízká cena.
 • Velmi rychle schnou.
 • Nižší pohodlí.

Kopačky podle typu povrchu

Pokud vybíráte kopačky, je dobré si ujasnit, na jakém typu povrchu hrajete nejčastěji. Každý typ totiž vyžaduje odlišný typ podrážky. Aby byla volba co nejjednodušší, výrobci své modely označují pomocí zkratek, které dávají jasně na srozuměnou, pro který povrch jsou dané kopačky určeny.

 • FG (firm ground) jsou určeny pro pevné a suché přírodní povrchy.
 • HG (hard ground) se nejlépe osvědčí na tvrdých přírodních površích bez trávy, tedy např. písku nebo škváře.
 • AG (artificial ground) jsou ideální pro umělé povrchy.
 • SG (soft ground) nabídnou nejlepší výsledky na měkkých přírodních površích, např. podmáčené hřiště.
 • IN (indoor) jsou kopačky určené výhradně pro sálovou kopanou.

i

Další informace k tomu, jak vybrat kopačky, najdete v našem průvodci.

A z čeho se vlastně fotbalové kopačky skládají?

V jádru jsou fotbalové kopačky jako každé jiné boty. Jednotlivé části v konečném důsledku ovlivňují vlastnosti a rovněž to, pro jaké použití jsou vhodné. Hlavními součástmi kopačky jsou:

 • Svršek je důležitý při kontaktu s míčem, hráč díky němu může cítit míč na noze, a tak ho lépe ovládat.
 • Mezipodešev tlumí nárazy. Pro co nejbližší kontakt s hřištěm je u fotbalové obuvi velmi tenká.
 • Podešev zajišťuje přilnutí boty k povrchu hřiště.

Design kopaček

Kopačky jsou už z principu funkční boty, které musí dobře sedět. Málokomu je ale úplně jedno, co má na nohou a výrobci design kopaček rozhodně nepodceňují. Na trhu tak najdeme nepřeberné množství barev i vzorů, z nichž si vybere každý – ti, kdo sází na funkční jednoduchost, i ti, kteří chtějí dát na odiv svou extravagantní povahu.

Kopačky Nike, kopačky Adidas

Ať už hledáte vizuálně čistou klasiku, nebo něco extravagantnějšího, nabídka výrobců vás spolehlivě uspokojí.

Staré kopačky, nejčastěji ty gumotextilní v černé barvě se žlutými doplňky a tkaničkami, nebyly zrovna ztělesnění pohodlnosti. Přesto na ně celá řada fotbalistů s láskou vzpomíná.

Hledáte levné kopačky? Bazar nebo výprodej budou to pravé

Pokud do míče kopete jen sporadicky, pak si pravděpodobně nebude pořizovat ty nejdražší kopačky. Kvalitní levné kopačky si určitě vyberete v našem výprodeji. Najdete zde např. starší modely známých značek, které výrobce zlevnil. Doporučit můžeme i bazar, kde se čas od času objeví vrácené zánovní zboží, které je ale plně funkční.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva
3 499,-

2.
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, kontíkové provedení, černá barva
2 349,-

3.
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva
1 799,-

Další nejprodávanější
507 položek
Lidovka
Puma FUTURE 5.4 SG oranžová/černá - Kopačky
Varianty
Puma FUTURE 5.4 SG oranžová/černá
Kopačky lisovky, na měkký přírodní (SG) povrch, nízké provedení, černá a oranžová barva

-42% 1 279,-
od 736,- bez DPH 608,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpum0112nad
Zlatá střední cesta
Puma Future Z 3.1 FG AG Jr žlutá/černá - Kopačky Varianty
Puma Future Z 3.1 FG AG Jr žlutá/černá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 789,- bez DPH 652,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2224nad
Pro náročné
Adidas Copa Sense 2 FG černá/žlutá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 659,- bez DPH 1 371,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi320nad
Puma Future Z 2.1 FG AG žlutá/bílá - Kopačky Varianty
Puma Future Z 2.1 FG AG žlutá/bílá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 599,- bez DPH 1 321,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2182nad
PUMA ULTRA 4.2 FG AG modrá/žlutá - Kopačky
Varianty
PUMA ULTRA 4.2 FG AG modrá/žlutá
Kopačky turfy, nízké provedení, modrá a žlutá barva

-22% 990,-
od 769,- bez DPH 636,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0498nad
Adidas Nemeziz 19.3 Laceless FG černá EU 42 / 255 mm - Kopačky Varianty
Adidas Nemeziz 19.3 Laceless FG černá EU 42 / 255 mm
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, kontíkové provedení, černá barva

2 349,- bez DPH 1 941,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi345nad
PUMA ULTRA 4.2 FG AG modrá/žlutá EU 44 / 285 mm - Kopačky
Varianty
PUMA ULTRA 4.2 FG AG modrá/žlutá EU 44 / 285 mm
Kopačky turfy, nízké provedení, modrá a žlutá barva, velikost EU 44

-38% 1 499,-
929,- bez DPH 768,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 12:15
Skladem 5 ks
Objednací kód: SPTpuma0502
Puma Future Z 3.1 IT žlutá/černá - Kopačky Varianty
Puma Future Z 3.1 IT žlutá/černá
Kopačky sálovky, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 899,- bez DPH 743,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2217nad
Umbro STEALTH PRO HG bílá/červená - Kopačky
Varianty
Umbro STEALTH PRO HG bílá/červená
Kopačky lisovky, na tvrdý přírodní (HG) povrch, nízké provedení, bílá a červená barva

-88% 1 999,-
239,- bez DPH 198,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTumb243nad
Puma Ultra 3.2 TT černá/žlutá - Kopačky Varianty
Puma Ultra 3.2 TT černá/žlutá
Kopačky turfy, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 039,- bez DPH 859,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2196nad
Adidas X Ghosted 3 SG black černá - Kopačky Varianty
Adidas X Ghosted 3 SG black černá
Kopačky kolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, nízké provedení, černá barva

1 139,- bez DPH 941,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi209nad
Puma Future Z 3.1 MxSG žlutá/černá - Kopačky Varianty
Puma Future Z 3.1 MxSG žlutá/černá
Kopačky kolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 089,- bez DPH 900,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2203nad
Puma Future Z 3.1 TT žlutá/černá - Kopačky Varianty
Puma Future Z 3.1 TT žlutá/černá
Kopačky turfy, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 039,- bez DPH 859,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2210nad
Adidas Predator Freak 3 FG black černá/modrá - Kopačky Varianty
Adidas Predator Freak 3 FG black černá/modrá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, kontíkové provedení, černá a žlutá barva

2 200,- bez DPH 1 818,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi198nad
PUMA FUTURE 6.4 FG AG černá/oranžová - Kopačky
Varianty
PUMA FUTURE 6.4 FG AG černá/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) a umělý (AG) povrch, nízké provedení, černá a oranžová barva

-13% 899,-
od 779,- bez DPH 644,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0359nad
PUMA FUTURE 6.3 NETFIT FG AG černá/oranžová
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) a umělý (AG) povrch, nízké provedení, černá a oranžová barva

-19% 1 290,-
od 1 039,- bez DPH 859,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0331nad
Umbro SPECIALI -A-SG červená/bílá - Kopačky
Varianty
Umbro SPECIALI -A-SG červená/bílá
Kopačky kolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, nízké provedení, bílá a červená barva

-88% 1 999,-
od 249,- bez DPH 206,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTumb124nad
Adidas X Ghosted 3 TF-black - Kopačky
Varianty
Adidas X Ghosted 3 TF-black
Kopačky turfy, nízké provedení, černá barva

-40% 1 999,-
od 1 199,- bez DPH 991,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTtea0763nad
Adidas Kaiser 5 Liga černá/bílá EU 41,33 / 255 mm
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a bílá barva

2 499,- bez DPH 2 065,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTtea0711nad
Adidas Predator Freak .3 Laceless SG černá/bílá
Kopačky kolíky, na měkký přírodní (SG) povrch, kontíkové provedení, černá a bílá barva

od 1 399,- bez DPH 1 156,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTadi312nad
PUMA ULTRA 4.2 TT modrá/žlutá - Kopačky
Varianty
PUMA ULTRA 4.2 TT modrá/žlutá
Kopačky turfy, nízké provedení, modrá a žlutá barva

-33% 1 129,-
od 759,- bez DPH 627,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0506nad
Puma Ultra 3.2 FG AG černá/žlutá
Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a žlutá barva

od 1 039,- bez DPH 859,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma2189nad
PUMA FUTURE 6.2 NETFIT FG AG EVO černá/oranžová
Kopačky , nízké provedení, černá a oranžová barva

-37% 1 739,-
od 1 099,- bez DPH 908,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0322nad
PUMA KING Top FG černá/bílá - Kopačky
Varianty
PUMA KING Top FG černá/bílá
Kopačky , na pevný přírodní (FG) povrch, nízké provedení, černá a bílá barva

-29% 2 399,-
od 1 709,- bez DPH 1 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTpuma0037nad

Kopačky

článekPravidla fotbalu Fotbal je u nás velmi populárním sportem a nese s sebou samozřejmě několik pravidel. Tato pravidla musí...
Kopačky jsou zásadní, pokud to myslíte s fotbalem vážně. V našem průvodci poradíme, jak kopačky vybrat...
Jeden soupeř Anglie ve Wembley, druhý Chorvatsko v Glasgow a třetí vzejde z play off Ligy národů C. Přesně...
Běžecká obuvJak vybrat správnou velikost bot Stojíte před nákupem nových bot a chcete zvolit tu správnou velikost hned na poprvé, abyste je nemuseli...
Více článků

Kopačky

V kategorii Kopačky máme právě teď na Alza.cz celkem 507 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kopačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kopačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kopačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kopačky recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi