Skořepinové kufry

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Objem
11 l
145 l
-
Velikost kufru
XS
(35)
S
(377)
M
(356)
L
(422)
XL
(76)
2XL
(9)
3XL
(3)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Skořepinové kufry jsou perfektní pro cestovatele, kteří hledají spolehlivé a odolné zavazadlo. Jejich konstrukce bezpečně chrání vaše osobní věci před nárazem i krádeží. Kufry se také snadno udržují a jsou dostupné v mnoha barvách a motivech. Potřebujete poradit s výběrem? Pomůžeme.

Pokračovat

Skořepinový kufr si oblíbí i nároční cestovatelé

Skořepinový kufr spojuje eleganci, moderní design a skvělou ochranu v ideální zavazadlo. Vysoce odolné materiály a jednoduchost z nich činí nejen bezpečný, ale i stylový doprovod na vašich cestách. Skořepinové kufry můžete vzít kamkoliv, ať už plánujete exotickou dovolenou u moře, nebo zdlouhavou pracovní cestu.

Jaké výhody má kufr skořepinový?

Kufr skořepinový se liší svou konstrukcí, která mu umožňuje vyvážené a variabilní použití. Hodí se jak do letadla, tak i na obyčejné cesty vlakem či autem.

 • Skořepinové kufry perfektně chrání vaše věci, a to díky pevné a odolné konstrukci, která se jen tak neponičí při hrubém zacházení.
 • Skořepinové kufry jsou také voděodolné a prachuvzdorné, takže cenný obsah vašeho kufru bude chráněn i ve špatných podmínkách.
 • Ve skořepinovém kufru se křehké předměty nepoškodí tak snadno jako v látkovém kufru, který se jednoduše promáčkne.
 • Povrch kufru stačí otřít vlhkým hadříkem a je hned čistý. Nemusíte se tedy bát nevyhnutelných šmouh.

Objem a velikosti – Skořepinové kufry si vezmete kamkoliv

Skořepinové kufry jsou dostupné v pěti základních velikostech: XS (nejčastěji dětská velikost), S (malý příruční), M (středně velký), L (velké zavazadlo) a XL (extra velké zavazadlo). Každá velikost kufru určuje jeho objem, a tedy možnosti využití. Ať už se chystáte na prodloužený víkend do kempu s několika nejnutnějšími věcmi, nebo sháníte velké zavazadlo na rodinnou dovolenou, z bohaté nabídky velikostí si vybere každý.

 • Skořepinová kabinová zavazadla (do výšky 55 cm) – mají objem 20–25 litrů. Hodí se na kratší cesty nebo jako doplňkové zavazadlo k velkému kufru.
 • Středně velké skořepinové kufry (vyšší než 60 cm) – mají objem větší než 30 litrů. Zlatá střední velikost, ideální na dovolené pro jednu či dvě osoby.
 • Velké skořepinové kufry (vyšší než 70 cm) – mají objem větší než 50 litrů. Vhodné na delší dovolenou. Do největších modelů se vejdou věci celé rodiny.

Předtím, než vnesete svůj skořepinový kufr do letadla, si na stránkách letecké společnosti ověřte, jak velké a těžké zavazadlo si můžete na palubu letadla vzít. Každá letecká společnost má svá vlastní pravidla, takže přepravní směrnice a zásady jedné letecké společnosti se nemusí vztahovat na jinou.

Prakticky vybavený skořepinový kufr vás ohromí

Skořepinový kufr je velmi prakticky vybaven, což zlepšuje jeho manipulaci a pohodlnost. Upínací pásy se postarají o bezpečnost při přepravě. Vnitřní přepážka pomáhá lépe zorganizovat vaše věci. Vnitřní kapsy se perfektně hodí na uskladnění menších věcí. Expander umožňuje zvětšit objem kufru. Jmenovka usnadní identifikovat zavazadlo. Pevné dno zlepšuje stabilitu kufru. Zesílené rohy zvyšují odolnost a USB port poskytuje možnost nabíjení elektroniky během cesty.

Snadná manipulace: Skořepinové kufry a teleskopická madla

Skořepinové kufry se dají lehce převážet díky zabudovanému madlu. Teleskopické madlo jednoduše vysunete do vámi požadované výšky a užijete si snadný přesun i na nepříznivém povrchu. Krom teleskopického madla se pak můžete setkat také s bočním či horním madlem, která jsou navržena pro ulehčení zvedání a přepravy. Rukojeti jsou pevně připevněny k tělu kufru pro maximální pohodlí a dlouhodobou spolehlivost při používání.

Skořepinový kufr – Madlo
Madlo pro pohodlnou manipulaci

Skořepinový kufr – Upínací pásy
Upínací pásy pro upevnění

Skořepinový kufr – Číselný zámek
Číselný zámek pro zabezpečení

Zamykání a zapínání: Skořepinový kufr zabezpečením nezklame

Bezpečnost je klíčová, a to obzvláště na cestách. Skořepinové kufry nabízí mnoho různých způsobů zabezpečení, ať už jde o standardní zámek, klasický zip či kovovou přezku. Výběr zámku bohužel nezávisí jen na osobních preferencích, důležité je také kontrolovat požadavky leteckých společností a cílové destinace.

 • TSA zámek umožňuje celníkům otevřít skořepinový kufr bez poškození. Je povinný pro cesty do USA a jeho pevný mechanismus zajišťuje bezpečné uzamčení.
 • Číselný zámek poskytuje snadné, ale efektivní zabezpečení. Stačí nastavit jedinečnou číselnou kombinaci a ke svým věcem se dostanete pouze vy.
 • Zámek na klíč zajišťuje skořepinový kufr pomocí pevného kovového mechanismu. Klíč je jedinečný, což umocňuje pocit bezpečí a zaručuje klidnou cestu.
 • Dvoucestný zip umožňuje pohodlné otevření kufru z obou stran. Díky kvalitní konstrukci se nemusíte bát, že by se vám zip při letu poškodil.
 • Patenty poskytují rychlé a efektivní zabezpečení skořepinového kufru. Je to pevný a odolný systém, který se neotevře ani při hrubším zacházení.
 • Přezka je tradiční volbou pro zapínání kufrů. Kovové přezky se postarají o bezpečné uzamčení vašich cenností, a to i při hrubém zacházení na letišti.

Každý skořepinový kufr má svůj unikátní design

Skořepinový kufr neposkytuje pouze kvalitní zabezpečení, ale nabízí také širokou škálu barevných motivů a vzorů. Neutrálně zbarvené a decentní kufry si oblíbí milovníci elegance a minimalismu. Pro ty, kteří chtějí na pásu se zavazadly najít svůj kufr rychle a jednoduše, jsou ideální pestré vzory a výrazné barvy.


Kufr skořepinový dámský
Kufr skořepinový dámský

Kufr skořepinový dětský
Kufr skořepinový dětský

Kufr skořepinový unisex
Kufr skořepinový unisex

i

Dětský, dámský nebo unisex? Kufr skořepinový pro každého

Kufr skořepinový nabízí pro dámy sofistikovaný design, který podtrhne ženský šarm a dokonale ladí s každým outfitem. Nejmenší cestovatelé si zamilují kufry pro děti. Ty jsou speciální svou nízkou hmotností, kompaktní velikostí a designem podtrhující dětskou lásku k animovaným postavičkám. Neutrálním vzhledem pak vynikají unisex skořepinové kufry, které si oblíbí muži i ženy. Chytré funkce zůstávají, aby vám usnadnily každou cestu.

Z jakých materiálů se vyrábí kufr skořepinový?

Kufr skořepinový je dostupný ve variantách z polyesteru, hliníku, kůže, polypropylenu či ABS. Pojďme si blíže představit vlastnosti těchto materiálů:

 • Polyester a recyklovaný polyester přispívá k ekologické udržitelnosti, zároveň je to velmi lehký a odolný materiál, který spolehlivě chrání váš kufr.
 • Polypropylen můžete znát především pro jeho výbornou odolnost vůči nárazům. Ani na exotickém zájezdu daleko od domova vás tento kufr nezklame.
 • Curv kombinuje nevídaně lehkou, extrémně pevnou a odolnou konstrukci do jednoho zavazadla. Ideální pro náročnější cestovatele, kteří chtějí vše v jednom.
 • Flowlite umožňuje výrobu útlejších a lehčích kufrů bez ubírání na pevnosti. Skořepinový kufr z tohoto materiálu je vhodný na dlouhé a náročné cesty po světě.
 • Hliník je sice těžší než většina uvedených materiálů, ale jeho odolnost vůči korozi a široké spektrum použití z něj činí velmi kvalitní materiál pro kufry všech typů.
 • Kůže na skořepinovém kufru působí luxusně a vkusně. A ačkoliv je jedním z nejtěžších materiálů, tak je její pevnost a odolnost vůči nárazům špičková.
 • ABS je cenově dostupný a lehký materiál. Skořepinové kufry z ABS nejsou tak odolné, ale nabízí základní ochranu a uspokojí ty, kteří hledají cenový kompromis.

Nízká hmotnost je pro skořepinový kufr zásadní

Pro skořepinový kufr je důležitá váha, proto se moderní materiály, jako je flowlite a polypropylen stávají stále populárnějšími. Tyto materiály navíc nekompromitují vaši bezpečnost ani odolnost kufru. Možnost vzít si s sebou více věcí se vždy hodí a myslete na to, že nižší váha šetří vaše záda a usnadňuje manipulaci s kufrem.

Kolik koleček by (ne)měl mít skořepinový kufr?

Skořepinový kufr má vždy dvě nebo čtyři kolečka. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody a záleží také na vašich osobních preferencích. Na delší trasy s hladkým povrchem jsou ideální lehčí dvě kolečka, která vám zajistí určitou flexibilitu, stabilitu a komfort. Pokud se však pohybujete na rušných místech, oceníte maximální vyrovnanost a snadné ovládání čtyř koleček. Větší kolečka si lépe poradí s překážkami a špatným povrchem; menší kolečka lépe jezdí na hladkém povrchu.


Vlastnost Dvoukolečkové kufry Čtyřkolečkové kufry
Stabilita Nižší Vyšší
Manipulace Náročnější Snadnější
Cena Nižší Vyšší
Rozměry Kompaktnější Větší
Odolnost koleček Vyšší Nižší

i

Materiály koleček pro odolné skořepinové kufry

Odolné skořepinové kufry musí mít i odolná kolečka. Gumová kolečka poskytují plynulejší pohyb na všemožných površích, a díky tomu usnadňují i manipulaci s kufrem. Plastová kolečka bývají hlučnější, ale oproti gumovým poskytují lepší odolnost a dlouhodobě delší výdrž. Nabízí také skvělý kompromis mezi cenou a kvalitou, což ocení především nenároční cestovatelé.

Skořepinové kufry – sada pro pohodlné cestování

Máte rádi praktická řešení? Skořepinové kufry v sadě obvykle obsahují různé velikosti, to vám poskytuje flexibilitu ve výběru vašeho zavazadla. Čeká vás delší pobyt s rodinou? Objemný kufr a malé příruční zavazadlo vyhoví všem vašim požadavkům. Sada je také obvykle cenově dostupnější než nákup jednotlivých kusů zvlášť.

Rádi byste si pořídili levné skořepinové kufry? Výprodej nabízí stejně kvalitní zboží za nižší cenu.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Cestovní kufr - na kolečkách, vel. S, malý, skořepinový, odolný materiál ABS s povrchovou úpravou, objem 35 l, vnější rozměry včetně koleček a úchytů 57 × 35 × 22 cm (V׊×H), upínací pásy, vnitřní kapsa a dělicí přepážka, 4 zdvojená kolečka o průměru 6 cm, otočná o 360°, zapínání dvoucestným zipem, zámek na kód, 2 pevné rukojeti, teleskopické madlo, na boku gumové dorazy, černá barva, max. nosnost 10 kg, hmotnost 2,75 kg
1 299,-

2.
Cestovní kufr - na kolečkách, vel. M, střední, skořepinový, odolný materiál ABS s povrchovou úpravou, objem 60 l, vnější rozměry včetně koleček a úchytů 66 × 43 × 26 cm (V׊×H), upínací pásy, vnitřní kapsa a dělicí přepážka, 4 zdvojená kolečka o průměru 6 cm, otočná o 360°, zapínání dvoucestným zipem, zámek na kód, 2 pevné rukojeti, teleskopické madlo, na boku gumové dorazy, černá barva, max. nosnost 15 kg, hmotnost 3,4 kg
1 499,-

3.
Bertoo Firenze, černý Skladem dle varianty
Cestovní kufr - cestovní kufr Firenze od značky BERTOO patří mezi luxusní řadu. Objem: 112 l, rozměry s kolečky: 75x50x30, hmotnost: 4,2 kg
1 190,-

Další nejprodávanější
1 160 položek
AlzaGuard Traveler Suitcase, vel. S - černý - Cestovní kufr Varianty
4,8
AlzaGuard Traveler Suitcase, vel. S - černý
Cestovní kufr - na kolečkách, vel. S, malý, skořepinový, odolný materiál ABS s povrchovou úpravou, objem 35 l, vnější rozměry včetně koleček a úchytů 57 × 35 × 22 cm (V׊×H), upínací pásy, vnitřní kapsa a dělicí přepážka, 4 zdvojená kolečka o průměru 6 cm, otočná o 360°, zapínání dvoucestným zipem, zámek na kód, 2 pevné rukojeti, teleskopické madlo, na boku gumové dorazy, černá barva, max. nosnost 10 kg, hmotnost 2,75 kg
Novinka
1 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AGDTSE001
AlzaGuard Traveler Suitcase, vel. M - černý - Cestovní kufr Varianty
4,8
AlzaGuard Traveler Suitcase, vel. M - černý
Cestovní kufr - na kolečkách, vel. M, střední, skořepinový, odolný materiál ABS s povrchovou úpravou, objem 60 l, vnější rozměry včetně koleček a úchytů 66 × 43 × 26 cm (V׊×H), upínací pásy, vnitřní kapsa a dělicí přepážka, 4 zdvojená kolečka o průměru 6 cm, otočná o 360°, zapínání dvoucestným zipem, zámek na kód, 2 pevné rukojeti, teleskopické madlo, na boku gumové dorazy, černá barva, max. nosnost 15 kg, hmotnost 3,4 kg
Super cena
1 499,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AGDTSE002
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Golden Yellow - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,8 22×
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Golden Yellow
Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 41 l, rozměry 55 × 40 × 23 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické a horní madlo, hmotnost 2,6 kg
3 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn2099
Rock TR-0239-M PP - černá - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0
Rock TR-0239-M PP - černá
Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 58 l, rozměry 66 × 46 × 27 cm (V׊×H), expander, jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání zipem, TSA zámek, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 4,2 kg
3 099,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: Rockuf101
Rock TR-0239-S PP - černá - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0
Rock TR-0239-S PP - černá
Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 36 l, rozměry 55 × 40 × 22 cm (V׊×H), expander, jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické a horní madlo, černá barva, hmotnost 3 kg
2 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Rockuf096
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Golden Yellow - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,8 22×
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Golden Yellow
Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 81 l, rozměry 67 × 46,5 × 32 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,7 kg
3 499,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTkn2100
Bertoo Firenze černý 97 l - Cestovní kufr
S L XL XL
Varianty
4,8
Bertoo Firenze černý 97 l
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 97 l, rozměry 75 × 49 × 30 cm (V׊×H), 4 otočná kolečka, černá barva, hmotnost 3,95 kg
Novinka
1 490,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BERmhkuf05
American Tourister Soundbox Spinner 77 Exp Stone Blue - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0
American Tourister Soundbox Spinner 77 Exp Stone Blue
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 110 l, rozměry 77 × 51,5 × 32,5 cm (V׊×H), expander, jmenovka a upínací pásy, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 4,2 kg
4 590,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTvtda001
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Bass Black - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,7 43×
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Bass Black
Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 41 l, rozměry 55 × 40 × 23 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické a horní madlo, hmotnost 2,6 kg
3 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn2102
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Midnight Navy - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0 21×
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Midnight Navy
Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 81 l, rozměry 67 × 46,5 × 32 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,7 kg
3 679,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTkn2112
Rock TR-0239-L PP - černá - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0
Rock TR-0239-L PP - černá
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 92 l, rozměry 78 × 51 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání zipem, TSA zámek, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 5 kg
3 049,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: Rockuf106
Rock TR-0239-L PP - tyrkysová - Cestovní kufr
L
Varianty
5,0
Rock TR-0239-L PP - tyrkysová
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 92 l, rozměry 78 × 51 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání zipem, TSA zámek, boční a horní madlo, tyrkysová barva, hmotnost 5 kg
3 159,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: Rockuf109
4,8
Bertoo Firenze, černý
Cestovní kufr - cestovní kufr Firenze od značky BERTOO patří mezi luxusní řadu. Objem: 112 l, rozměry s kolečky: 75x50x30, hmotnost: 4,2 kg
od  1 190,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: BERmhkuf05nad
5,0
Bertoo Milano, champagne
Cestovní kufr - cestovní kufr Milano od značky BERTOO je určen pro náročné zákazníky, kteří oceňují jedinečnou odolnost spojenou s vynikajícím výkonem produktu. Objem: 38 l, rozměry s kolečky: 56x37x22, hmotnost: 2,7 kg
od  1 190,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: BERmhkuf33nad
American Tourister Soundbox Spinner 55/20 EXP TSA Turquoise Tonic - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0
American Tourister Soundbox Spinner 55/20 EXP TSA Turquoise Tonic
Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 35,5 l, rozměry 55 × 40 × 20 cm (V׊×H), expander, jmenovka, upínací pásy, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná a zdvojená kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické a horní madlo, modrá barva, hmotnost 2,6 kg
3 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTvtd114
American Tourister Soundbox Spinner 77 EXP Golden Yellow - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,8 22×
American Tourister Soundbox Spinner 77 EXP Golden Yellow
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 110 l, rozměry 77 × 51,5 × 32,5 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 4,2 kg
4 589,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: SPTkn2101
Samsonite Magnum Eco Spinner 75 Graphite - Cestovní kufr
S M L XL
Varianty
5,0
Samsonite Magnum Eco Spinner 75 Graphite
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 104 l, rozměry 75 × 51 × 32 cm (V׊×H), jmenovka, upínací pásy, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické madlo, černá barva, hmotnost 4,2 kg
Zlevněno -15 %
5 099,- 5 999,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: SPTamto056
American Tourister Soundbox Spinner 77 EXP Bass Black - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,7 43×
American Tourister Soundbox Spinner 77 EXP Bass Black
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 110 l, rozměry 77 × 51,5 × 32,5 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 4,2 kg
4 079,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTkn2104
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Midnight Navy - Cestovní kufr
S M L
Varianty
5,0 21×
American Tourister Soundbox Spinner 55 EXP Midnight Navy
Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 41 l, rozměry 55 × 40 × 23 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické a horní madlo, hmotnost 2,6 kg
3 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn2111
Samsonite S`CURE Spinner 81/30 Black - Cestovní kufr
S M L XL
Varianty
5,0
Samsonite S`CURE Spinner 81/30 Black
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 138 l, rozměry 81 × 55 × 35 cm (V׊×H), jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 5 kg
6 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTamto093
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Bass Black - Cestovní kufr
S M L
Varianty
4,7 43×
American Tourister Soundbox Spinner 67 EXP Bass Black
Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 81 l, rozměry 67 × 46,5 × 32 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,7 kg
4 139,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTkn2103
Samsonite Magnum Eco Spinner 69 Graphite - Cestovní kufr
S M L XL
Varianty
5,0
Samsonite Magnum Eco Spinner 69 Graphite
Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 82 l, rozměry 69 × 48 × 30 cm (V׊×H), jmenovka, upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické madlo, černá barva, hmotnost 3,8 kg
5 799,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTamto051
Rock TR-0229-L ABS - šedá - Cestovní kufr
S L
Varianty
5,0
Rock TR-0229-L ABS - šedá
Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 97 l, rozměry 77 × 50 × 32 cm (V׊×H), upínací pásy a vnitřní dělící přepážka, 4 otočná kolečka, zapínání dvoucestným zipem, číselný zámek, boční a horní madlo, šedá barva, hmotnost 4,2 kg
1 199,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: Rockuf019
5,0
Bertoo Milano, černý
Cestovní kufr - cestovní kufr Milano od značky BERTOO je určen pro náročné zákazníky, kteří oceňují jedinečnou odolnost spojenou s vynikajícím výkonem produktu. Objem: 38 l, rozměry s kolečky: 56x37x22, hmotnost: 2,7 kg
od  1 290,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: BERmhkuf25nad

Skořepinové kufry

zavazadlaHravé i stylové cestování se zavazadly American Tourister Jak cestovat pohodlně, spolehlivě a stylově? Odpověď nabízí cestovní zavazadla značky American Tourister, která se stanou vaší součástí a doprovodí vás na výlet s přáteli, služební cestu i rodinnou dovolenou.
Chystáte se autem do Itálie? Pak pro vás máme tipy na rychlou cestu k prosluněným italským plážím v oblasti turistického letoviska Bibione. Pokud však raději vyznáváte aktivní dovolenou, doporučíme vám několik výletů do oblasti italských Dolomit. Cesta vlastním autem...
Chystáte se na cesty a přemýšlíte nad volbou vhodného zavazadla? Pak právě pro vás je určený náš článek, ve kterém se dozvíte, jaký kufr zvolit pro konkrétní pobyt a jaká kritéria byste měli při výběru kufru zvážit.
kufrStylová zavazadla Roncato pro elegantní i dobrodružné cestování Období letního cestování se neobejde bez praktického zavazadla, do kterého snadno a přehledně uložíte vše potřebné. Pokud hledáte opravdu kvalitní a propracované zavazadlo, pak právě zavazadla Roncato budou tou správnou volbou.
Pokud si nejste jistí, co svému potomkovi sbalit na letní tábor, jste na správném místě. V tomto článku se dozvíte o všech nezbytnostech, které by mu v batohu či kufru rozhodně neměly chybět. 
Kufr je jako cestovní partner. Dokáže být perfektním společníkem na cestách, ale také zkazit celou dovolenou. Pokud si plánujete cestování užít, vyberte si kufr podle našeho průvodce. Poradíme vám, jaké zavazadlo bude perfektně vyhovovat vašim potřebám.
Více článků Všechny články

Skořepinové kufry

V kategorii Skořepinové kufry máme právě teď na Alza.cz celkem 1160 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné skořepinové kufry Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší skořepinové kufry Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší skořepinové kufry Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v skořepinové kufry recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací