AP+ nový vizuál Alza pro firmy

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Vše, co víme

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec, Ondřej Zeman

(Update): Článek aktualizován po odložení hry a oznámení nového data vydání.

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrací na naše pevné disky. Jaká nebezpečenství se nám v S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl postaví do cesty, kde se odehrává jeho příběh a řadu dalších detailů, které o této střílečce víme, najdete v našem speciálu.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl; screenshot: cover

zdroj: GSC Game World

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ve zkratce

    S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

  • Žánr: FPS, survival horor
  • Vývojář: GSC Game World
  • Vydavatel: GSC Game World
  • Čeština, česká lokalizace: Ne

  • Datum vydání a platformy: 5. 9. 2024 na PC, Xbox Series X/S | Ode dne vydání dostupné v Game Passu

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Vše, co víme – OBSAH

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Datum vydání, platformy, vývoj


S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl vyjde 5. září 2024 na PC a Xbox Series X/S. Od prvního dne vydání bude hra dostupná také ve službě Game Pass. Další platformy zatím nejsou oznámeny, vypadá to však, že PC a Series X/S verze budou mít pouze tříměsíční časovou exkluzivitu (více zde) a poté bude hra moci vyjít například i na PlayStation 5.

Hra již byla dvakrát odložena, nejdříve z roku 2023 na první kvartál roku 2024. Podruhé pak došlo k odložení hry v lednu 2024, to už ale autoři oznámili přesné datum vydání stanovené na 5. září 2024, takže teď už snad další odklad nepřijde. V obou případech byli autoři sdílní a snažili se důvody odložení vysvětlit. Na vině je pochopitelně válka na Ukrajině, kde vývojáři sídlí, a následný částečný přesun týmu do Prahy. Více se situaci kolem války a vývoji hry věnujeme níže. V případě druhého odkladu pak autoři otevřeně přiznávají, že tím reagují i na zpětnou vazbu novinářů a hráčů, kteří už druhý díl mohli hrát a podle nichž potřebuje S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ještě nějakou péči zejména po technické stránce.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Bolts & Bullets Trailer

zdroj: GSC Game World

Druhý díl byl poprvé oznámen už v roce 2010 s datem vydání o dva roky později. Kvůli personálním a finančním problémům byl ale vývoj ukončen a studio téměř zaniklo. Práce na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl byly znovu oznámeny v roce 2018.

Vývoj S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Studio GSC Game World se po začátku ruské invaze na Ukrajinu rozhodlo zemi opustit, aby vývojáři mohli bezpečně pokračovat ve vývoji hry a přemístili se tak do Prahy. V reakci na invazi došlo také k úpravě podtitulu z Heart of Chernobyl na Heart of Chornobyl. Zatímco první varianta slova Černobyl je ruská, Čornobyl je ukrajinský výraz.

Podle rozhovoru pro magazín Wired aktuálně pracuje v Praze 200 zaměstnanců studia, zatímco 130 jich zůstalo na Ukrajině a řada z nich narukovala do armády. V bojích už přišel o život například designér Vladimir Yezhov. Podle zmíněného magazínu iXBT mělo dojít k velkému náboru nováčků, kteří teď značnou část hry předělávají, protože mají vlastní vizi, popřípadě i kvůli tomu, že od předchozích vývojářů nedostali kompletní instrukce. Připomínáme však, že se jedná o neoficiální informace. V Kyjevě zůstaly po studiu Studio GSC Game World nejen prázdné kanceláře, ale také třeba prvotřídní motion capture studio.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl; screenshot: chata, prostředí S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl; screenshot: nepřátelé, prostředí

zdroj: GSC Game World

Vývojáři si prý zvolili Prahu jako svůj dočasný domov kvůli přátelské atmosféře českého herního průmyslu a nízkým nájmům.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Standartní fyzická, Limited, Deluxe, Ultimate edice


Vedle digitální verze poskytující hráčům pouze hru nabízí S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl fanouškům také další čtyři verze, ve kterých si jde hru zakoupit. Ve standartní fyzické najdete kromě samotného titulu též steelbook, dopis od vývojářů, nálepky a povolenku do Zóny. Limitovaná edice vám vedle již zmíněného dá k dispozici také mapu, plakát, frakční nášivky, psí známky a klíčenku se zapalovačem. Ti z vás, kterým takový obsah nestačí, mají možnost své finance vrazit do Deluxe edice obsahující speciální sběratelský steelbook a sošku stalkera.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl; screenshot: sběratelská edice
Sběratelská edice S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je řádně naditá.

Pro nejzarytější fanoušky je tu ještě Ultimátní edice. Kromě hry samotné v ní naleznou také Season Pass, dodatečný vedlejší úkol, skiny do hry pro jednoho i více hráčů, digitální artbook a soundtrack. Digitální obsah však nebude tím jediným, co tato verze nabídne. Disponovat má soškou stalkera, unikátní lampičkou, Ultimate steelbookem a veškerým obsahem, který bylo možné nalézt v předchozích variantách. Přehledně se na všechny edice můžete podívat na homepagi hry (dolní část stránek).

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Čeština, česká lokalizace


S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se dočká češtiny už v den vydání, díky společnému snažení českých distribučních společností Playman a Comgad. Hráči dostanou k dispozici hru s českými titulky, a to na všech platformách.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Příběh


Příběh S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se má odehrávat v Zóně rozkládající se v okolí černobylské jaderné elektrárny, stejně tak jako S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Podívat se díky tomu půjde do řady dobře známých lokací, vedle nichž tvůrci přidali také dosud neprezentované destinace. Hlavním hrdinou se stane Skif, jeden z ostřílených stopařů (stalkerů), živících se primárně výpravami do míst, kam by se obyčejný člověk nikdy nevydal. Střetávat se v jeho kůži budete muset jak s lidmi a mutanty, tak s bezpočtem nástrah vytvořených radiací.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Official Trailer #1

Zóna ve S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl rozhodně nebude místem, kam by se mohl člověk vydat jen tak bez zbraně.

Není pochyb o tom, že příběhově v nějaké míře naváže Heart of Chornobyl na předchozí díl. Jediným náznakem od autorů je prozatím trailer ukazující několik příběhových filmečků, v nichž jeden z tuláků vzpomíná na vojensko-náboženskou sektu Monolit. Její řádění bylo na konci prvního dílu ukončeno, zdá se však, že k jejímu kompletnímu zničení nedošlo, za což mají být dokonce někteří obyvatelé zóny rádi. Vypadá to tak, že se Monolit vrátí i v druhém díle.

V březnu 2023 bylo po ruském hackerském útoku studiu odcizeno množství dat včetně dvou vývojářských verzí hry zachycující mimo jiné i příběh. Autoři odmítli splnit podmínky (vydání hry v Rusku a Bělorusku, navrácení ruské lokalizace do hry), hackeři tak obě verze hry zveřejnili. Naštěstí jsou ale zašifrované a herní svět jim příliš pozornosti nevěnoval, přesto si dávejte pozor na spoilery, které by se před vydáním hry mohly objevit.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Strider Trailer

zdroj: GSC Game World

Kult Monolit se pravděpodobně vrátí i v druhém díle.

Herní doba by se měla pohybovat kolem 40 hodin, za jeden průchod ale neodhalíte vše. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl bude obsahovat čtyři rozdílné konce, přičemž různý průběh či zakončení budou mít i vedlejší mise, jejichž výsledek se promítne také do hlavní dějové linky.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Gameplay


S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl je FPS zasazená do otevřeného světa obsahující prvky survivalu. V případě S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl lze počítat s tím, že se komplet v rámci hratelnosti výrazně neodkloní od konceptu, se kterým přišli vývojáři z GSC Game World u svého prvního velkého projektu. Pohybovat se budeme po rozsáhlé mapě plné reliktů minulosti a radiací vytvořených artefaktů, po nichž všichni touží. Do boje o holý život se tu pustíte s různými lidskými frakcemi, zmutovanými zvířaty a výsledky genetických experimentů, z nichž se vám postaví vlasy na hlavě v momentu, kdy je uvidíte.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Official 'Come to Me' Gameplay Trailer (4K)

zdroj: IGN

První pořádné gameplay záběry ukazují akci i průzkum světa.

S problémy se samozřejmě nebudeme ve S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl vypořádávat ručně, nýbrž za pomoci pestré škály zbraní. Občas však dojde také na dialogy, nebo obchod. První záběry z hraní mohou naznačovat větší příklon k akční střílečce, očekáváme však i zachování RPG prvků (například management inventáře) a rozvážnější hratelnosti v nebezpečném otevřeném světě, aby se z nového Stalkera nestala kopie Metra Exodus.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Gameplay Trailer

zdroj: Xbox

Výpravy do srdce Zóny budou děsivým zážitkem.

Autoři slibují zachování původní hratelnosti, která byla postavena mimo jiné i na relativně vysoké obtížnosti. Ta by ve dvojce měla pramenit ze sázky na samostatnost hráče, ať už jde o důležitost ručního systému ukládání nebo chytrou umělou inteligenci s vlastními schématy chování. Například osamocený pes na vás nejspíše nezaútočí, ale celá smečka už bude daleko agresivnější a vychytralejší. Svou roli má sehrát také absence tutoriálu, na vše by si měl hráč přijít postupným hraním. Autoři nicméně dodávají, že hra bude přístupná i nováčkům žánru, což zní trochu protichůdně, tak uvidíme.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Grafické režimy


Autoři v tuto chvíli pracují na tom, aby hra běžela i na slabších PC sestavách. Minimální požadavky zmiňují například grafickou kartu GeForce GTX 1060, takže by S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl mohl být dostupný i hráčům s méně výkonnými sestavami (hardware požadavky najdete v této kapitole).

Známe také grafické režimy na Xboxu Series X. Konzole nabídne režim kvality a výkonu, přičemž druhý zmíněný bude cílit na 60 fps. Více informací zatím nemáme, režim kvality bude s největší pravděpodobností podporovat nativní 4K rozlišení se snímkovací frekvencí kolem 30 fps a ray-tracingem, který u režimu výkonu může být vypnutý nebo více či méně zjednodušený. Otázkou také zatím zůstává, jak na tom bude Xbox Series S verze, kde rozhodně nelze počítat s nativní podporou 4K rozlišení a ray-tracingem.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Multiplayer


První zástupce této značky S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl obsahoval hru pro více hráčů. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se má multiplayeru dočkat až krátce po vydání. Jakou formu bude mít, aktuálně není jasné, vyloženě jistá je pouze skutečnost, že ve hře nenajdeme battle royale režim, který mezi plány vývojářů nefiguruje.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl; screenshot: táborák

zdroj: GSC Game World

Časem si s kamarády možná v S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl budete moc posedět u táboráku.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na oficiálním YouTube kanále vývojářů a obrazové materiály na homepage stránkách hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Enter the Zone Trailer

zdroj: GSC Game World

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Recenze a metacritic


V současnosti nejsou k dispozici žádné recenze k S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

A jak hodnotí svět?

  • S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl PC: metacritic
  • S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Xbox Series X: metacritic

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl: Hardwarové nároky na PC


Krátce po E3 2021 došlo ke zveřejnění detailních hardwarových nároků. Minimální požadavky vypadají na první pohled přístupně. Sice budete potřebovat trošku lepší stroj, ale stále to nebude nic moc divokého. Doporučené však ukazují, že se jedná o hru nové generace, což prezentuje třeba i7-9700K, nebo potřeba mít v PC GTX 1080 Ti 11GB. Zajímavý je též požadavek mít SSD, který se sice stává něčím zcela normálním, avšak není úplně snadné si na to zvyknout. Zda je vaše PC připraveno, najdete níže:


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 10 Windows 10
Procesor AMD Ryzen 5 1600X | Intel Core i5-7600K AMD Ryzen 7 3700X | Intel Core i7-9700K
Grafická karta AMD Radeon RX 580, 8 GB | NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER, 8 GB | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, 11 GB
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 150 GB (SSD) 150 GB (SSD)

• Zdroj: Steam (6. 12. 2023)

S jakým herním PC na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

AlzaPC GameBox Core - R5 / RX6700 / 32GB RAM / 1TB SSD

Základní sestava:

AlzaPC GameBox Core - R5 / RX6700 / 32GB RAM / 1TB SSD

AlzaPC GameBox Prime - i5 / RTX4060 / 32GB RAM / 1TB SSD

Optimální sestava:

AlzaPC GameBox Prime - i5 / RTX4060 / 32GB RAM / 1TB SSD

Alza BattleBox Raphael R5 RX7800XT

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Raphael R5 RX7800XT

i

• Zdroje: stalker2.com, YouTube (Антишнапс)


Co jsme o S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl napsali dříve

Ve S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nebudou chybět mutanti, anomálie, ani o život bojující lidé

Během Xbox 20/20 bylo představeno mnoho zajímavých titulů, žádný z nich však nezvedl můj krevní tep tak jako S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Jeho trailer se totiž nesl na značně temné notě vyvolávající vzpomínky na rok 2007, kdy jsem si měl možnost na svém starém herním stroji zahrát poprvé legendární, avšak dosti zabugovaný, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, který disponoval dvěma samostatnými datadisky, jež byly podobně kvalitní jako první zástupce této značky. Hlavním vyvolávačem vzpomínek se dozajista stalo hned v úvodu se na scéně objevivší impozantní ruské kolo nacházející se v opuštěném městě Pripjať ležícím nedaleko od Černobylské jaderné elektrárny, jež je místem opředeným legendami.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Official Trailer #1

První trailer k S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nás svým zpracováním naprosto odzbrojil.

Ukázáním typického zapomenutého zábavního mechanizmu ovšem exkurze po metropoli duchů neskončila. Prostor dostalo též dětské hřiště, kterému dominovala anomálie na první pohled připomínající ve vzduchu se vznášející kus jantaru, jenž však nebyl jediným artefaktem představeným v prvním traileru pro S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Na scéně se objevil pro sérii typický šroub aktivující neviditelné pasti, či unikátní kus kamene drtícího vše ve svém okolí, který nám svou sílu předvedl na blízko stojících vracích aut. Nakonec v prezentovaných záběrech nechyběli ani divocí psi, mutanti umístění ve vyživovacích kádích a samozřejmě lidé, kteří tzv. Zónu obývají. Přesné datum vydání zatím nebylo určeno, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl by však měl dorazit v průběhu příštího roku na PC a Xbox Series X.

• Zdroje: stalker2.com

STALKER 2: Heart of Chornobyl
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
1 539,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: WG1325
STALKER 2: Heart of Chornobyl - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: XBSE0076
5,0
STALKER: Shadow of Chernobyl (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a střílečky,
118,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002850
4,4 240×
Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 1 měsíc
389,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gu1
4,4 240×
Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 3 měsíce - 333 Kč/měsíc
999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gu2
4,3 64×
Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 6 měsíců - 249,83 Kč/měsíc
1 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gp2
4,3 64×
Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 3 měsíce - 249,67 Kč/měsíc
749,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gp3
4,6 596×
Xbox Game Pass Core - 6 měsíční členství
Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 6 měsíců - 124,83 Kč/měsíc
749,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029el80
4,6 596×
Xbox Game Pass Core - 3 měsíční členství
Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 3 měsíce - 166,33 Kč/měsíc
499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029el9
4,6 596×
Xbox Game Pass Core - 12 měsíční členství
Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 12 měsíců - 124,92 Kč/měsíc
1 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029el8
4,0
PC Game Pass - 3 měsíční předplatné (pro PC s Windows 10)
Dobíjecí karta - na PC (Win 10), licence ke stažení, klíč pro Microsoft Store, doba členství 3 měsíce - 249,67 Kč/měsíc
749,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gpc1
Metro Exodus - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko.
1 749,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1374
Metro Exodus: Gold Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko.
2 369,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1375
Metro Exodus: Season Pass - Xbox Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra Season Pass obsahuje dvě dodatečná příběhová rozšíření
629,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1354
4,8
Metro: Exodus - Complete Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko. Kompletní balení – obsahuje Metro Exodus a veškerý obsah z DLC: The Two Colonels a Sam’s Story.
Zlevněno -3 %
869,- 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0089
4,5 19×
Metro: Exodus - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko.
629,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX0804
5,0
Metro: Exodus - Complete Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko. Kompletní balení – obsahuje Metro Exodus a veškerý obsah z DLC: The Two Colonels a Sam’s Story.
779,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: XBSE0050
Vytisknout
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací