Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti MPLA176882

Sušičky prádla

Sušička prádla vám ušetří nejen práci, ale i čas. Dokáže z oblečení odstranit žmolky, jemné chloupky, prach i nepříjemný zápach, a představuje tak skvělou volbu nejen pro alergiky. Zajímá vás, jaké další výhody sušička nabízí? Kolik stojí jeden sušicí cyklus a na co se zaměřit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

K čemu slouží sušička na prádlo a jaké jsou její hlavní výhody a nevýhody?

Sušička na prádlo je v současné době součástí každé moderní domácnosti. Dokáže vysušit velké množství prádla, a to ve velmi krátké době. Jaké jsou další výhody sušičky prádla? Má tato vymoženost i své nevýhody?

 • Ušetří váš čas, protože prádlo nemusíte nikam věšet a bát se případného zmoknutí venku.
 • Zabrání vyblednutí barev, ke kterému může dojít při sušení venku.
 • Prádlo je po vysušení měkčí, není tolik zmačkané a většinou se ani nemusí žehlit.
 • Omezuje vlhkost v bytě a šetří prostor, který by jinak zabíral sušák na prádlo.
 • Je ideální pro alergiky. Při sušení se na prádlo nenachytá žádný pyl, prach ani bakterie.
 • Provoz sušičky je dražší než běžné manuální sušení prádla na sušáku.
 • Zabírá hodně místa, což je nevýhodou především pro malé domácnosti.
 • Skončí vám výmluvy typu – teď nemůžu, musím jít zrovna věšet prádlo.

Zajímají-li vás další výhody, přečtěte si v našem článku 10 důvodů proč si pořídit sušičku.

V jakém provedení je k dostání sušička prádla? Kondenzační vs. odvětrávací

Prvním krokem, jak vybrat sušičku prádla je vybrat správný typ. V jakém základním provedení podle typu zapojení je dostupná sušička prádla? Kondenzační i odvětrávací (ventilační) modely mají své (ne)výhody.

Kondenzační sušička prádla

Kondenzační sušičky prádla nevyžadují stavební úpravy na odvod kondenzátu ven – odvádí totiž vodu do sběrné nádoby (nejčastěji v objemu 4–6 l), kterou stačí jednou za čas vylít, nebo sušičku připojit na odpad. Podle ohřevu vzduchu v nabídce naleznete buďto sušičky prádla s tepelným čerpadlem, nebo s topným tělesem. V čem se liší?

 • Kondenzační sušička s topným tělesem ohřívá vzduch pomocí topného tělesa, které však zvyšuje spotřebu energie, a tím bohužel i náklady na provoz. Výhodou je však kratší doba sušení.
 • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem využívá teplo vznikající během sušení pro ohřev vzduchu. Tím, že se vzduch neodvádí ven, se ušetří spousta energie. Je však nutné pravidelně čistit filtr.

Odvětrávací sušička na prádlo

Odvětrávací sušičky prádla musí mít vyvedenou výfukovou trubici ven z domu, což znamená, že vyžadují stavební úpravy a vhodné umístění. Výhodou je však lepší úspora energie, než kterou má i ta nejúspornější kondenzační sušička A+++. Máte-li velkou koupelnu s odvětráváním, je tato sušička na prádlo vhodná.

Jaké 2 další sušičky prádla naleznete v nabídce?

V nabídce naleznete také další sušičky prádla.

 1. Parní sušičky prádla fungují tak, že prádlo suší přímo horká pára (není potřeba ani otáčet bubnem), která dokonale pronikne oblečením, nádherně ho provoní a dodá mu načechraný vzhled.
 2. Profesionální sušičky prádla jsou vhodné do provozoven, jako jsou ubytovny, koleje či penziony. Nabízí velkou kapacitu, snadné ovládání a několik teplot sušení prádla. Jejich kapacita je až 15 kg.

Kapacita sušičky prádla – záleží na maximálním množství náplně i rozměrech

Sušičky prádla podle množství náplně udávají kapacitu sušení jako hmotnost vypraného prádla, které je sušička schopna vysušit v jedné várce. Nejmenší sušička na prádlo má 3 kg, ovšem ta je vhodná pouze na příležitostné sušení. Pro jednoho či dva členy je vhodná 7kg sušička na prádlo, pro čtyřčlennou rodinu volte 8 a více kg.

Slim sušička prádla, nebo standardní model? I zde se kapacita liší

Dalším ukazatelem jsou rozměry, podle kterých se rozlišuje standardní velikost a slim sušička prádla.

 • Standardní sušičky na prádlo jsou k dispozici ve velikosti 85 × 60 × 60 cm. Modely s kapacitou 7–8 kg představují ideální řešení pro 4člennou domácnost, do početnější rodiny jsou vhodné sušičky nad 8 kg.
 • Úzké sušičky na prádlo se vyznačují hloubkou do 48 cm, zbylé rozměry mají stejné jako standardní sušičky. Pro svou kapacitu 6–7 kg se úzká sušička prádla hodí do garsonek, na chatu, pro páry a jednotlivce.

i

Pokud již znáte své oblíbené výrobce domácích spotřebičů, nebo chcete doplnit pračku o dalšího pomocníka, můžete také vybírat sušičky na prádlo podle značky.

Možnosti řešení při nedostatku místa – pračka se sušičkou, vestavná varianta a další

Pokud bojujete s nedostatkem místa, máme pro vás kromě úzké sušičky na prádlo také alternativy, jako je pračka se sušičkou, vestavná varianta či spojovací díl pračky a sušičky – takzvaný mezikus.

 • Vestavné sušičky nejenže ušetří místo, ale také je můžete snadno zakomponovat do koupelnového nábytku, případně do kuchyňské linky, kde perfektně splynou s designem okolního interiéru.
 • Pračky se sušičkou kombinují veškeré vlastnosti pračky s pohodlím sušičky. Výhodou je, že šetří místo, nemusíte přendávat prádlo a jsou cenově výhodnější. Usuší však menší množství prádla s menší účinností.
 • Mezikusy jsou spojovací díly, které dovolují umístění sušičky na pračku o hloubce větší než 55 cm. Mezikus zvyšuje stabilitu obou spotřebičů, navíc mnohdy disponuje i praktickou výsuvnou policí.

Sety praček a sušiček k sobě ladí designem i velikostí, a tak budou dokonalým doplňkem každé koupelny. Mohou stát vedle sebe, ale s pomocí mezikusu i na sobě.

Způsob plnění sušičky prádla vyberte podle prostoru, kde bude umístěna

Vybrali jste již umístění sušičky prádla? Podle zvoleného prostoru si můžete vybírat buďto sušičky s předním plněním, které jsou vhodné pro postavení na pračku, nebo sušičky s vrchním plněním hodící se při nedostatku prostoru okolo spotřebiče. Vestavné spotřebiče jsou vždy na rozdíl od těch volně stojících předem plněné.

i

Kromě způsobu plnění myslete také na to, že sušička na prádlo bývá často připojená na odpad, a tak by mu měla být samozřejmě co nejblíže.

Spotřeba energie a sušička prádla: A+++ je nejúspornější

V nabídce je k dostání jak nejúspornější sušička prádla A+++, tak i sušičky z méně úsporné energetické třídy A+. Každá sušička má na energetickém štítku vyznačenu roční spotřebu energie. Zajímá vás, kolik stojí jeden cyklus?

Energetická třída Spotřeba v kWh Náklady v Kč
A+++ 1,1 5,32
A++ 1,47 7,11
A+ 1,55 7,50

Počítáno s cenou 4,84 Kč/kWh. Orientační spotřeba energie se odvozuje od 160 standardních cyklů za rok. Ovlivňuje ji typ sušičky, kapacita a další faktory.

3 další parametry – účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla

Parametry jako účinnost odstřeďování, délka cyklu a hlučnost sušičky prádla by vás měly také zajímat.

 1. Účinnost odstřeďování se označuje písmeny A až G a udává to, jak bude prádlo po vysušení vypadat – zda bude skutečně a rovnoměrně suché a jak moc sušička na prádlo propouští vlhkost.
 2. Hlučnost je udávána v dB a nejčastěji se pohybuje kolem 65 dB, což představuje hlasitější hovor či rušnější ulici. Samozřejmě čím tišší chod, tím pohodlnější užívání a možnost sušení i v noci.
 3. Délka cyklu je uvedena na energetickém štítku. Jedná se však pouze o orientační hodnotu, jelikož se doba liší podle zvoleného programu. I tak je ale dobré vědět, za jakou dobu zvládne spotřebič usušit prádlo.

Sušička prádla nabídne užitečné funkce a vybavení

Sušička prádla může být vybavena praktickými funkcemi, které vám významně usnadní její obsluhu.

 • Invertorový motor je oproti klasickému motoru spolehlivější a odolnější.
 • Refresh program dokáže odstranit pachy z jinak čistého nepraného oblečení.
 • EcoHybrid usuší prádlo rychle a efektivně šetrnějším způsobem k materiálu.
 • Fuzzy Logic (6. smysl) zváží mokré prádlo a určí optimální teplotu a dobu sušení.
 • FragranceDos je funkce pro mimořádně nadýchané a voňavé prádlo.
 • Samočisticí kondenzátor se stará o vyplachování částeček, které mohou ucpat filtr.
 • Reverzibilní dvířka můžete otevírat až do čtyř různých směrů dle potřeby.
 • Parní program zvlhčí prádlo, které se tak během žehlení napaří, a tím snadněji žehlí.
 • PerfectDry rozpoznává tvrdost vody a dle toho upraví celý postup sušení.
 • Voštinový buben vytváří lehký vodní film, díky kterému je sušení šetrnější.
 • SteamFinish je program vyhlazování párou – žehlení je rychlejší a snazší.
 • LCD displej, vnitřní osvětlení bubnu, dětská pojistka, odložený start a další.

i

Zajímá vás, jaká je skutečně sušička prádla? Recenze zákazníků vám napoví nejvíce. Pokud vás k tomu navíc zajímá levná sušička prádla, bazar nabízí skvosty za zlomek ceny.

Sušička na prádlo lze doplnit o řadu příslušenství

Příslušenství k sušičkám zahrnuje vše, co budete potřebovat k pohodlného sušení a krásně měkkému a voňavému prádlu. Patří sem zejména filtry, mezikusy, vůně a vonné ubrousky, kapsle, změkčovače vody, balónky, prací prostředky, podložky, skříňky a police a další doplňky, díky kterým je sušička na prádlo kompletní.

Sušička si zaslouží správnou a náležitou péči

Aby byla sušička stále jako nová a plně funkční, je potřeba o ni správně pečovat. V první řadě dbejte na pravidelné vylévání nádobky (pokud není sušička připojena na odpad), aby nedocházelo k zápachu. Za druhé kontrolujte filtry. Stačí je propláchnout či jemně očistit a nechat uschnout – zamezíte tak nežádoucímu špinění.

Sháníte levné sušičky prádla? Seřaďte si kousky od nejlevnějšího. Kromě toho se nezapomeňte podívat také na sušičky prádla v akci.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
LG RC80EU2AV4D Skladem 1 ks
Sušička prádla energetické třídy A+++, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, hlavní funkce: samočisticí kondenzátor, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 54 kg
15 990,-

2.
LG RC91U2AV3W Skladem > 5 ks a na 4 prodejnách
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 175 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 56 kg
18 490,-

3.
LG RC81V5AV7Q Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 57 kg
13 990,-

Další nejprodávanější
188 položek
Lidovka
BEKO DPS 7405 G B5
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 209 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 54 cm (V׊×H)

8 999,- bez DPH 7 437,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3476a
Zlatá střední cesta
LG RC80EU2AV4D
Sušička prádla energetické třídy A+++, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, hlavní funkce: samočisticí kondenzátor, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 54 kg

15 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: LGSU002
Pro náročné
BOSCH WTX87KH1BY
Parní sušička energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 259 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, parní program, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), ocenění dTest, váha: 54,7 kg

20 790,- bez DPH 17 182,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU016
LG RC91U2AV3W - Sušička prádla Varianty
LG RC91U2AV3W
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 175 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 56 kg

17 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
18 490,- bez DPH 15 281,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LGS002
LG RC81V5AV7Q - Sušička prádla Varianty
LG RC81V5AV7Q
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 57 kg

13 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
13 990,- bez DPH 11 562,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LGSU008
BEKO EDS7512CSGX
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 159 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, rozměry: 84,6 × 59,7 × 56,8 cm (V׊×H)

9 852 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE15
11 590,- bez DPH 9 579,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESU017
BEKO HDF 7412 CSRX
Úzká sušička energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní fuknce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 59,7 × 84,7 × 50,8 cm (Š×V×H), váha: 42 kg

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESU023
BEKO DPY 8506 GXB1
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, vnitřní osvětlení, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 61 cm (V׊×H), váha: 51 kg

-10% 12 990,-
11 690,- bez DPH 9 661,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3470f
BEKO EDS7434CSRX
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 208,90 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, rozměry: 84,6 × 59,7 × 58,9 cm (V׊×H), váha: 44 kg

9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BESU022
BOSCH WTR87TW1CS
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, speciální technologie: Perfect Dry a SensitiveDrying, hlavní funkce: odložený start, displej, rychlý program, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 56,5 kg

-6% 15 990,-
14 990,- bez DPH 12 388,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU014
LG RC81V5AV0Q - Sušička prádla
Varianty
LG RC81V5AV0Q
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 69 cm (V׊×H), váha: 57 kg

11 490 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
11 990,- bez DPH 9 909,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LGSU007
ELECTROLUX PerfectCare 800 EW8H457WC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 66 dB, odhad. roční spotřeba energie: 211 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej a volitelný směr otevírání dvířek, rozměry: 85 × 60 × 66,5 cm (V׊×H)

10 192 Kč se slevovým kódem  2021SROTOVNE15
11 990,- bez DPH 9 909,-
Koupit
Šrotovné
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ELXSU002
SAMSUNG DV80T5220AE/S7 - Sušička prádla Varianty
SAMSUNG DV80T5220AE/S7 + 10 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 50 kg

16 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
17 990,- bez DPH 14 868,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SASU017
SAMSUNG DV90TA240AE/LE + 10 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 65 cm (V׊×H), váha: 50 kg

15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: SASU016
BEKO DH 8544 CSRX - 10 let záruka na motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 66 dB, hlavní funkce: napojení na odpad, rychlý program, vnitřní osvětlení, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, rozměry: 84,6 × 59,7 × 65 cm (V׊×H), váha: 51 kg

15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3470hi
AEG AbsoluteCare T8DBG68SC 5 let záruka a 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, displej a volitelný směr otevírání dvířek, rozměry: 85 × 59,6 × 66,5 cm (V׊×H), váha: 59,5 kg

17 990,- bez DPH 14 868,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AEGSU002
BOSCH WTW87467CS
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 159 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní funkce: samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 54 kg

15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3600h
AEG AbsoluteCare T8DEC68SC - 10 let záruka na invertorový motor po registraci
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 177 kWh/annum, hlavní funkce: odložený start, displej a volitelný směr otevírání dvířek, bílá barva, rozměry: 85 × 59,6 × 66,3 cm (V׊×H), váha: 50 kg

20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FAP3230p
GORENJE DE83/GI
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, hlavní funkce: tepelné čerpadlo, rozměry: 85 × 60 × 62,5 cm (V׊×H), váha: 51,1 kg

12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GORSU008
SAMSUNG DV90T7240BH/S7 + 10 let záruka na motor
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 63 dB, odhad. roční spotřeba energie: 194 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek, dětská pojistka a ovládání mobilem, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 60 cm (V׊×H), váha: 50 kg

20 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
22 990,- bez DPH 19 000,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SASU012
MIELE TWJ 660 WP
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení A, kapacita prádla: 9 kg, hlasitost: 64 dB, odhad. roční spotřeba energie: 193 kWh/annum, speciální technologie: Voštinový buben, FragranceDos a Perfect Dry, hlavní funkce: napojení na odpad, odložený start, tepelné čerpadlo, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a volitelný směr otevírání dvířek, vyrobeno v České republice, rozměry: 85 × 59,6 × 64,3 cm (V׊×H), váha: 60 kg

40 990,- bez DPH 33 876,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 4 ks
Objednací kód: MIESU06
CANDY CS H7A2LE-S
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 7 kg, hlasitost: 67 dB, odhad. roční spotřeba energie: 212 kWh/annum, hlavní funkce: displej, rozměry: 85 × 60 × 59,5 cm (V׊×H), váha: 32 kg

8 699,- bez DPH 7 189,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CANSU008
BOSCH WTW85590BY
Sušička prádla energetické třídy A+++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 62 dB, odhad. roční spotřeba energie: 176 kWh/annum, speciální technologie: SensitiveDrying, hlavní funkce: napojení na odpad, samočisticí kondenzátor, odložený start, displej, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla a dětská pojistka, rozměry: 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (V׊×H), váha: 57,1 kg

-7% 18 990,-
17 690,- bez DPH 14 620,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSU012
SAMSUNG DV80TA020TE/LE - Sušička prádla Varianty
SAMSUNG DV80TA020TE/LE
Sušička prádla energetické třídy A++ a účinností sušení B, kapacita prádla: 8 kg, hlasitost: 65 dB, odhad. roční spotřeba energie: 235 kWh/annum, hlavní funkce: napojení na odpad, displej, rychlý program, vnitřní osvětlení, systém proti mačkání prádla, volitelný směr otevírání dvířek a dětská pojistka, bílá barva, rozměry: 85 × 60 × 65 cm (V׊×H), váha: 49 kg

13 990,- bez DPH 11 562,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SASU020

Sušičky prádla

akce SamsungSamsung spotřebiče s výhodným cashbackem – čím větší nákup, tím větší bonus Využijte jedinečnou akci na praní, sušení a chlazení, se kterou nyní přichází společnost Samsung. Moderní...
Velké bílé spotřebiče od AEG nebo Electrolux nabízí spoustu zajímavých funkcí, kterými vám šetří čas...
Nezmeškejte jedinečnou akci na praní a sušení prádla od společnosti Whirlpool, ve které můžete získat až 3...
pračkyCashback až 5 000 Kč na pračky, pračky se sušičkou, sušičky a sety LG Mít čisté, dobře vyprané a voňavé prádlo je dnes již standard. Kupte si také sušičku a posuňte péči o vaše...
Samsung patří mezi přední výrobce nejen domácích spotřebičů, ale také televizí, soundbarů a další...
Spotřebiče od světové značky Samsung nabízí spoustu zajímavých funkcí, díky kterým šetří váš čas i energii...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Sušičky prádla

Poptávka po sušičkách prádla v domácnostech neustále roste a s ní i nabídka značek, které se výrobou sušiček zabývají. V jejich nabídce naleznete celou řadu kondenzačních sušiček s různými funkcemi a vlastnostmi, které vám usnadní čas i práci.

Značky sušiček

Nejprodávanějšími a uživateli nejoblíbenějšími značkami sušiček jsou:

 • AEG – německá firma, která koupila několik patentů od Thomase Edisona.
 • BEKO – turecká značka BEKO je již od roku 1954 výrobcem domácích spotřebičů.
 • BOSCH – všestranná německá značka, která působí ve více než 50 zemích.
 • LG – společnost zabývající se také výrobou spotřební elektroniky a telefonů.
 • SIEMENS – německá společnost, která dnes zaměstnává 400.000 odborníků.
 • MIELE – spotřebiče a jiné výrobky značky MIELE získáte na 5 kontinentech.
 • ELECTROLUX – značka vyznačující se ochranou životního prostředí.

Další nejhledanější značky sušiček prádla

 • Whirlpool – dodavatel kvalitní bílé techniky a elektrospotřebičů.
 • SAMSUNG – korejská firma, která na trhu působí od roku 1938.
 • CANDY – první italská společnost zabývající se výrobou bílé techniky.

Sušičky – všestranní pomocníci

Jestliže hledáte způsob, jak si ušetřit práci i čas, zajisté si rychle zvyknete na prádlo připravené ihned k použití, a to bez použití žehličky. Již žádné sušení na sušáku či šňůře, se sušičkou prádla vás čeká krásně nadýchané a voňavé oblečení, které pouze složíte a uklidíte do šatní skříně.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sušičky prádla Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sušičky prádla Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sušičky prádla Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sušičky prádla recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi