Minulý týden Sony konečně na streamu PlayStation 5: Future of Gaming odhalila nejen nové hry pro PlayStation 5, ale také samotný vzhled konzole, která vyjde i v bezdiskové verzi. To samozřejmě vyvolalo mnoho otázek, na něž se nyní snaží zástupci Sony odpovídat. V novince se zaměříme nejen na důvod vydání čistě digitálního PlayStationu 5, ale také případných dalších barevných variant, a popovídáme si o ceně konzole či jejím netradičním design, se kterým se pojí také až nečekaná velikost nového PlayStationu.
Read more »Velké herní festivaly se velmi rády opírají o významná jména zábavního průmyslu jako je Ubisoft, EA, Xbox či PlayStation, ale v jejich stínu se mnohdy schovávají potenciální klenoty se zářnou budoucností. Letošním želízkem v ohni by mohla být netradiční střílečka Metal: Hellsinger od švédského studia The Outsiders, která sází na propojení myšlenek Dooma a rytmických titulů. Co vše jsme se v rámci červnových „E3“ streamů Summer of Gaming o hře dozvěděli?
Read more »Televize vypadající jako obraz, obrazovka otáčející se o 90 stupňů či zcela přelomový design. Nejenom tohle najdete u modelů The Frame, The Sero a The Serif.
Read more »