Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,167 Results
Watch Price/Availability
ORION Grilling tongs / tongs 44 cm thermoplastic PBT/stainless steel
Kitchen Tongs for barbecues, with a length of 44 cm, weighs only 198 g, resistant to high temperatures up to 200 °C, dishwasher-safe, made of high-quality stainless steel and plastic, black and silver colour
  169,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISK5026
Watch Price/Availability
GILLETTE Satin Care 2-in-1 Cleanser + Shaving Gel 190 ml
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin: a soothing cleanser and shaving gel
New arrival 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1275
Watch Price/Availability
GILLETTE Satin Care Gentle Exfoliator 177 ml
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin
New arrival 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1276
Watch Price/Availability
Vilgain Minute Oatmeal 4 x 500 g
Flakes - Oatmeal, unflavored, without the E's, lactose-free and without added sugar, allergens cereals containing gluten (wheat, Rye, barley, oat, spelt), contain 364 kcal per 100 g of product, weight 2000 g - 90 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil146bun
4.9 29×
Watch Price/Availability
Vilgain Protein Milkshake 4 x 330 ml vanilla
Protein drink - milk protein drink with a creamy taste, 33 g of protein per serving, low in lactose - 196 Kč/1 l
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil072bun
3.5 21×
Watch Price/Availability
Stormred Massage Walking Pad 6km Double
Walking treadmill - Motor, two-sided, one side with a flat walking surface, other side with massage surface, transport wheels, clear display, remote control (including battery), speed 1-6 km/h (walking) and 1-1.5 km/h (massage), fixed 3° inclination, engine power 1.5 HP, load capacity 110 kg, belt area 90 × 37 cm, weight 19 kg
Great price 6,999,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: STR_WP_6M
4.2 697×
Watch Price/Availability
AlzaEco All in 1 12in1 XXL (200 pcs)
Dishwasher Tablets - solid, 12-in-1 function, tablets include regenerating salt, rinse aid and glass protection, effective for removing dried-on food residue and greasy stains even at low temperatures, do not burden domestic septic tanks or wastewater treatment plants, 200 pcs per pack - 2.85 Kč/1 pc(s)
Great price 569,-
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: EKO0017b
4.7 63×
Watch Price/Availability
Rohnson R-1215
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers, for all types of floors, battery type: No battery, power input: 800W, hepa, noise level: 79 dB, container capacity: 0,5l, wall mount, yellow and grey colour
  1,399,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: ROHTV63
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
  279,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTadv039
4.8 114×
Watch Price/Availability
VILEDA Mixer 3 30 m
Laundry Dryer - drying area 30m, type - floor, usage: interior
Great price 819,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: PPR239
4.7 126×
Watch Price/Availability
GymBeam Caffeine, 90 tablets
Stimulant - caffeine stimulant (200 mg) in 1 tablet, gmo-free, lactose-free and gluten-free, 90 tablets - 1.43 Kč/pcs
  129,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: SPTgym020
4.8 1,124×
Watch Price/Availability
TESORI d'ORIENTE Ayurveda 760 ml (38 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry and perfumed, floral fragrance, 38 Washes washes, volume of 760 ml - 1.83 Kč/washing - from 91 Kč/1 l
Discounted -6 % 69,- 74,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: PPR2299
4.8 27×
Watch Price/Availability
BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! 60 herbal capsules
Dietary Supplement - Citicoline (CDP choline) (300 mg), acetyl-L-tyrosine (250 mg) and gotu kola extract (250 mg) in 1 dose, phosphatidylserine, ginkgo biloba and black pepper, vegan, 60 capsules
  699,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: SPT16456
4.4 58×
Watch Price/Availability
True Dates Dates with sour melon flavour 100 g
Dried Fruit - dates, 100 g - from 590 Kč/1 kg
  from  49,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: SPTgrhe012
4.8 118×
Watch Price/Availability
Montech FIGHTER 500 Black
PC Case - ATX, mATX (Micro ATX) and mITX (Mini ITX), 2× 3,5" slot(s), 2× 2,5" slot(s), USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, 3.5mm jack (headphones) and 3.5mm jack (microphone), 4×120mm, max. heat sink height: 160mm, max. graphics card length: 320mm, without power supply, side panel made of tempered glass
  989,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: MONf500a1
4.4 361×
Watch Price/Availability
VICTORIA Cork 40 x 60cm
Notice-board with corked surface, wooden frame, packaging contents: pins, mounting kit, dimensions: 40cm×60cm (H×W)
Discounted -7 % 147,- 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: VCT013b
4.2 18×
Watch Price/Availability
True Dates Dates with biscuit flavour 100 g
Dried Fruit - dates, 100 g - from 590 Kč/1 kg
  from  49,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTtrda004
4.8 90×
Watch Price/Availability
VILEDA Mushroom cloth 5 pcs
Kitchen Towel -
  64,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: UKL107
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver VOLKSWAGEN Passat Alltrack (B7) 5-dr Estate 12-15 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
Great price 6,689,- Save 161,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00810
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver VOLKSWAGEN Caddy Maxi Life 5-dr MPV 16-20 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
Great price 6,689,- Save 301,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00756
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver VOLKSWAGEN Caddy 5-dr Van 16-20 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
Great price 6,689,- Save 301,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00742
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver VOLKSWAGEN Caddy Maxi 5-dr Van 16-20 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
Great price 6,689,- Save 301,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00753
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver VOLKSWAGEN Caddy Life 5-dr MPV 16-20 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
Great price 6,689,- Save 301,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00749
Watch Price/Availability
Thule Wingbar Silver RENAULT Scénic X Mod 5-dr MPV 12-16 for hagus
Roof Racks to the roof, material aluminium, bar length 118cm, maximum load 75kg, lockable
  6,689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ALTH00619

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches