Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,169 Results
3.8 4×
Watch Price/Availability
Giant Dragon Table Tennis Racket Set RA301-2BN
Table Tennis Set - set includes 2 bats, 3 balls, net with handles and case, suitable for recreational players
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgia046
5.0 3×
Watch Price/Availability
TraumaPet Stoma Ag toothpaste 75 ml
Dog Toothpaste - for small animals, especially dogs, to perform preventive oral hygiene, support the treatment of oral inflammation
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0755
5.0 1×
Watch Price/Availability
Apotheke BIO Tea for Pregnant Women with Raspberry Leaf 20 × 1.5g
Tea - from 2.51 Kč/pcs - from 1,967 Kč/1 kg
  from  50,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTapo096
4.9 56×
Watch Price/Availability
DOVE Men+Care Shower Gel Clean Comfort 250 ml
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, 250 ml volume - 34 Kč/100 ml
  84,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG882
4.8 39×
Watch Price/Availability
SPONTEX Antifungi sponge cloth 3 pcs
Kitchen Towel strong and absorbent, limit the development of mold in the cloth
  from  38,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1583
4.6 17×
Watch Price/Availability
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Bare With Me Serum & Calm Concealer 01 Fair, 9.6ml
Corrector coverage, tone light, dermatologically tested and long-lasting, liquid consistency, suitable for sensitive and normal skin, lasts up to 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, volume 9,6 ml, effect: smoothing, soothing and moisturising - 3,427 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO8651
5.0 2×
Watch Price/Availability
Siguro FC-X002 Replacement HEPA filter for SGR-FC-H350W
Replacement Filter for model SGR-FC-H350W
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_FC_X002
5.0 7×
Watch Price/Availability
ALFAPARF MILANO Blends of Many Rebalancing Low Shampoo cleansing anti-dandruff shampoo 250 ml
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, anti-dandruff, volume 250 ml, professional, sulphate-free - 140 Kč/100 ml
  350,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRmisc0890
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 10330 McLaren MP4/4 & Ayrton Senna
LEGO Set - for children and adults, suitable for ages 14 and up, LEGO® Editions series, released 2026 - new, package contains 931 pieces
Discounted -11 % 1,929,- 2,169,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43024
4.5 4×
Watch Price/Availability
Siguro FC-X001 Replacement water filter for SGR-FC-H350W
Replacement Filter for model SGR-FC-H350W
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_FC_X001
4.8 6×
Watch Price/Availability
Force E-Bike Sprayer 0,75 l green
Bicycle Cleaner - specially developed cleaner for electric bikes, who, removes dirt from the surface, but at the same time, saves applied lubricants, that we don't want to remove unnecessarily by washing the wheels, Another of its features is good corrosion protection, is gentle on the frame and electrical components (motor, batteries, computer/control unit), also suitable for other types of bikes, green colour cleaner with a fresh scent, sale and packaging in 0,75 l bottle with spray bottle
Great price 149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfor0205
5.0 11×
Watch Price/Availability
GARNIER Fructis Hair Food Pineapple Conditioner 350 ml
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: damaged - 37 Kč/100 ml
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7109
4.9 14×
Watch Price/Availability
CENTROPEN marker 9121 chalk black 3-4-mm
Marker , round tip, width 4mm bit, 1 in package
  119,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Centfi575
3.0 15×
Watch Price/Availability
Alza CRG-069H C cyan for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon LBP673Cdw, MF752Cdw and MF754Cdw printers, up to 5500 pages
Great price 2,869,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264x9
2.6 5×
Watch Price/Availability
Clavin Intensive 8 + 4 capsules
Dietary Supplement - combination of L-arginine monohydrochloride (500 mg), St. John's wort extract (50 mg) and Amur vine extract (50 mg) in 1 capsule, contains zinc and selenium, 12 capsules
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsyo066
Dell Pro 16 PC16250 Platinum Silver - Laptop
Power adapter included
Adapter power: 65 - 65 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
Dell Pro 16 PC16250 Platinum Silver
Laptop - Intel Core Ultra 5 235U, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, Windows 11 Pro
  35,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ADC454p09a
4.6 7×
Watch Price/Availability
AGRO Liquid organo - mineral fertilizer for herbs, 1 l
Fertiliser - organo-mineral composition, liquid, volume 1 l - 109 Kč/1 l
  109,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO352
2.3 3×
Watch Price/Availability
Solight 2000W Tower Fan Heater
Air Heater - heating power: 2000 W, 4 adjustable heating levels, key features and benefits: timer, temperature regulation and eco mode, black colour
  1,549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SOLTV706
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® | Bluey 10469 Muffin, Bluey and Pizza Delivery
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 44 pc(s)
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10469
1.0 1×
Watch Price/Availability
Alza 3YM63AE No. 305XL colour for HP printers
Compatible Ink for HP DeskJet 1200 printers, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e, up to 450 pages
  539,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7442o2
Watch Price/Availability
VICEROY 46839-65
Watch men's - analog time display, movement quartz, round dial shape, mineral glass, waterproof rating 200 m (20 ATM) , case material: steel, case colour: green, watch band material: surgical steel, band colour: silver, interchangeable band
  3,390,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: KHO23470
Watch Price/Availability
Grandstream GWN7665, Wi-Fi 6E
WiFi Access Point and WiFi 6E, 802.11/g/n/ac/ax up to 5373,5 Mb/s, Tri-band (2,4 GHz 573,5 Mb/s + 5 GHz 2400 Mb/s ), WPA2-PSK, WPA2-Enterprise and WPA3, IPv6 Ready, Access via cloud and Mobile app control
  3,626,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Grand25018
5.0 1×
Watch Price/Availability
MAYBELLINE NEW YORK Grippy Setting Mist, 100ml
Make-up Fixing Spray long-lasting and quick-drying, suitable for normal skin, volume 100 ml, weight 139,5 g, effect: fixation, protection against external influences and moisturising - 329 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO11237
Watch Price/Availability
HERLITZ 540 woodless, clean - pack of 3
Exercise Book - set of 3 pc(s) notebooks for school, format A5, net, 40 sheets, paperback
  60,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRL113a

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches