Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,188 Results
4.8 19×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef sausages dried piri piri 100g
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B08
4.9 759×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core HDMI 1.4 High Speed 4K, 1.5m, Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 1.4 interface, resolution up to UltraHD 4K@30Hz/120 Hz (1080p), 8 audio channels, bandwidth up to 10.2GB/s, interconnection, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB500Cf
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 3m, White
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K @ 50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks/32 audio channels, throughput up to 18Gb/sec, dynamic synchronisation, interconnection, triple shielding, gold-plated connectors, universal for televisions/laptops/monitors/other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 229,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501i
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 2m,White
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K @ 50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks/32 audio channels, throughput up to 18Gb/sec, dynamic synchronisation, interconnection, triple shielding, gold-plated connectors, universal for televisions/laptops/monitors/other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501g
5.0 30×
Watch Price/Availability
Monka Zowa XXL
Mouse Pad - size: XXL, material: textile, size: 120 × 0,35 × 60cm, black, white and red colour
Buy with code ALZADNY30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 30% s kódem ALZADNY30. 419,-
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MARVO2543
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN M blue
Mouse Pad - M size, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour blue, dimensions 320 × 270 × 4 mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP202f
5.0 1×
Watch Price/Availability
32" iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 100 Hz, matte display, 30 bit, 1 ms, FreeSync, adjustable height, Power Delivery max. 95 W, speakers, HDMI and DisplayPort, RJ-45 (LAN) data interface, VESA
Buy with code ALZADNY5 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 5 % s kódem ALZADNY5. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 7,048,-
  7,419,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WA827s016m
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN M white
Mouse Pad - M size, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour white, dimensions 320 × 270 × 4 mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP202b
3.3 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken wings with honey and chilli
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 271 kJ, weight 300g - 697 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ADVEN09
4.6 23×
Watch Price/Availability
CONNECT IT NEO L
Wrist Rest - material: artificial leather and plastic, size: 43,5 × 1,5 × 7cm, black colour
Great price 199,- Save 15,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JD732a1
5.0 2×
Watch Price/Availability
Genesis BORON 500 XXL, 800 × 400 mm
Mouse Pad and for keyboard - material: rubber and fabric, backlight, size: 80 × 0,4 × 40cm, black colour
Buy with code ALZADNY40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Get 40 % off with code ALZADNY40. 269,-
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GENES001e104
4.6 220×
Watch Price/Availability
Razer Gigantus V2 Medium
Mouse Pad - material: textile and rubber, size: 36 × 0,3 × 27,5cm, black and green colour
Buy with code ALZADNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 10 % s kódem ALZADNY10. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 359,-
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MR06113h
3.9 18×
Watch Price/Availability
32" Philips 328E1CA
Monitor - VA, curved, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 4 ms, speakers, HDMI and DisplayPort, VESA
Discounted -1 % 7,890,- 7,990,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC130b1a5
4.7 9×
Watch Price/Availability
37" Samsung ViewFinity S7 S70D
Monitor - VA, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, matte display, 5 ms Without image synchronisation, HDMI and DisplayPort, VESA
Discounted -35 % 7,490,- 11,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH603b21
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1m, White
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K @ 50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks/32 audio channels, throughput up to 18Gb/sec, dynamic synchronisation, interconnection, triple shielding, gold-plated connectors, universal for televisions/laptops/monitors/other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501c
4.2 43×
Watch Price/Availability
32" Samsung ViewFinity S60UD
Monitor - IPS, Quad HD 2540 × 1440 (16:9), 100 Hz, matte display, 10 bit, 5 ms, FreeSync, adjustable height, pivot, Power Delivery max. 90 W, automatic brightness adjustment, HDR, Daisy Chain, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB, USB-C and RJ-45 (LAN) data interface, VESA
Discounted -8 % 8,199,- 8,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH603a13
4.0 3×
Watch Price/Availability
XREAL XBX a01
VR Goggles self-operating, 120 Hz, 50° field of vision, USB-C connection, package includes USB cable and cleaning cloth
Discounted -10 % 7,469,- 8,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XREAL2417
4.6 15×
Watch Price/Availability
40" Philips 40B1U5600
Monitor - IPS, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 4 ms, adjustable height, Power Delivery, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, VESA
Discounted -1 % 13,390,- 13,590,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: WC130c0
3.8 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Swedish meatballs with cream sauce and mashed potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 838 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv047
5.0 1×
Watch Price/Availability
31.5" AOC U32U3CV
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 4 ms, FreeSync, adjustable height, pivot, Power Delivery max. 96 W, HDR, KVM, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB and RJ-45 (LAN) data interface, VESA
Discounted -5 % 13,790,- 14,590,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WK233d1f
4.6 8×
Watch Price/Availability
34" Philips 345B1C
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 100 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 4 ms, adjustable height, speakers, HDMI and DisplayPort, VESA
Discounted -2 % 7,990,- 8,190,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WC130b8a2
5.0 1×
Watch Price/Availability
27" HP 527pu
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 100 Hz, matte display, 8 bit, 5 ms, adjustable height, pivot, Power Delivery max. 100 W, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB and USB-C data interface, VESA
Discounted -5 % 7,990,- 8,490,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WP0991c
5.0 30×
Watch Price/Availability
Monka Zowa XL
Mouse Pad - size: XL, material: textile, size: 90 × 0,35 × 40cm, black, white and red colour
Buy with code ALZADNY30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 30% s kódem ALZADNY30. 251,-
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MARVO2542
4.6 20×
Watch Price/Availability
Rapture Racing Wheel Stand TORQUE black
Steering Wheel Stand - folding, for attaching the steering wheel, pedals and gear lever, steel construction, load capacity 20kg, adjustable distance, Steering wheel height and tilt (-15° / 0° / +15°), pedal tilt (7° / 11° / 15°), pre-drilled mounting points, cable management system, Compatible with most gaming accessories including Logitech brands, Fanatic, Thrustmaster, non-slip feet, dimensions 830 × 561 × 820 mm
Buy with code ALZADNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 10 % s kódem ALZADNY10. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 2,789,-
Great price 3,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTWS001a