Ať to sviští!

S cyklonavigací Mio Cyclo Discover Connect se neztratíte a ještě ledacos nového objevíte

Catalogue

Sponsored article

Navigace není zdaleka vyhrazena jen pro řidiče aut. Pro spoustu lidí je cyklistika smyslem života a na trhu se dají poměrně snadno pořídit specializované cyklonavigace. Ty jsou navrženy přesně pro cyklisty, s důrazem na jiný způsob užívání, než umožňují běžné navigace pro automobily. Pojďme si blíže představit zajímavý model Mio Cyclo Discover Connect. Čím vším potěší srdce milovníků cyklistiky?

Mio Cyclo Discover Connect

Cyklonavigace Mio Cyclo Discover Connect se postará o bezproblémovou přípravu i průběh jízdy

Mio Cyclo Discover Connect je cyklonavigace, kterou využijete od plánování cyklovýletu přes jeho realizaci až k finálnímu zhodnocení po návratu:

  • Před cyklovýletem si naplánujete trasu v online rozhraní MioShare nebo pomocí stejnojmenné aplikace. Navíc si můžete nechat trasu navrhnout jako překvapení po zadání vzdálenosti nebo času.
  • Během cyklovýletu vás navigace nejen provede nástrahami trasy – a to včetně hlasových pokynů –, ale sama vás pomocí funkce NeverMiss upozorní na zajímavá místa na trase.
  • Po cyklovýletu se bude trasa archivovat a vy se k ní můžete kdykoliv vrátit. A nebo si připomenout úspěchy, kterých jste dosáhli.
Mio Cyclo Discover Connect

Odolná navigace nabídne i notifikace z telefonu

Samotné zařízení Mio Cyclo Discover Connect jednoduše připnete pomocí dodávaného držáku na řídítka. Díky svým rozměrům 68 × 114 × 18,6 mm vám nebude při jízdě nikterak překážet a zároveň je displej s úhlopříčkou 3,5 palce dostatečně přehledný a dobře čitelný i na jasném světle. Praktická je i možnost zapnout zvukové pokyny, takže se můžete při jízdě řídit jen sluchem.

Navigace od společnosti Mio má certifikovanou odolnost IP7x, takže ji nerozhází ani jízda v dešti. Baterie vydrží na jedno nabití 10 hodin. Daty ji pohodlně nakrmíte z internetu pomocí WiFi a zapnete-li si i Bluetooth, navigace se propojí s vaším mobilním telefonem, takže vám neunikne žádná zásadní notifikace zprávy nebo příchozího hovoru. Nechybí 8 GB úložiště a samozřejmostí je dotykové ovládání. Samotná správa map probíhá v počítači, do navigace se pak připravená trasa nahraje pomocí již zmíněné WiFi.

Nechte se Mio Cyclo Discover Connect vést za poznáním

Navigace na kolo Mio Cyclo Discover Connect, to není jen elektronická cyklomapa. Plně využívá výhod připojení k internetu a při svých jízdách určitě oceníte zejména dvě funkce:

  • NeverMiss – funkce, která upozorňuje na zajímavá místa a aktivity, jež se nachází podél vaší trasy. Přirozeně tak spojuje cyklistiku s poznáváním nových míst. Upozornění zobrazuje ve chvíli, kdy se k takovému bodu blížíte. Pak stačí jen telefonem načíst QR kód a dozvědět se více.
  • MioShare – aplikace (dostupná jak pro Android, tak iOS), která umožňuje přímo v telefonu dohledat optimální trasy, případně si procházet archivované záznamy.
Mio Cyclo Discover Connect
i Mohlo by vás zajímat

Nechte technologie, aby vám usnadnily vaše cyklistické hobby. Navigace Mio Cyclo Discover Connect vám v kompaktním balení dá přesně to, co pro přesnou orientaci na trase potřebujete. Cestu si naplánujete předem a za jízdy sledujete na přehledném displeji. A navíc vám navigace sama doporučí zajímavosti, ke kterým můžete odbočit. Snadná instalace, přehlednost a dlouhá výdrž baterie je samozřejmostí.

Mio Cyclo Discover Connect
Bicycle Navigator - wireless, auto start/stop function, current speed, total time travelled, touchscreen, holder included in package, connects through WiFi and Bluetooth, supports iOS and Android, weight: 155g, 3,50" display, map format: OpenStreetMap,

7 789,-
Buy
Can be delivered: today from 8:30
In stock 4 pcs
Order Code: MioCD03
0
Print
P-DC1-WEB23
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info