Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,032 Results
4.9 96×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch 2 Pro Controller
Gamepad - for Nintendo Switch 2, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), integrated batteries, vibration, analogue stick, gyroscope, accelerometer, c button (GameChat), black colour
  2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2HW100
4.6 152×
Watch Price/Availability
Jack Links Beef jerky sweet & hot 60 g
Dried Meat Beef - from 2,817 Kč/1 kg
  from  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjack010
5.0 5×
Watch Price/Availability
MycoMedica Hericium 90 capsules
Hericium - 100% hericium extract, 500 mg in 1 capsule, double extraction, vegan, 90 capsules
  689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdopl003
4.7 109×
Watch Price/Availability
3M base masking tape 101E, 36 mm x 50 m
Masking Tape - masking and repair, tape width of 36mm, roll of 50m - from 2.18 Kč/1 m
  from  96,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ARDN20225
4.4 75×
Watch Price/Availability
Motorola Moto G06 4GB/64GB Pantone Arabesque
Mobile Phone 6,88" IPS 1640 x 720, 120Hz, processor MediaTek Helio G81 Extreme 8-core, RAM 4 GB, internal memory 64 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8), selfie camera 8 Mpx, yes (manufacturer does not specify type) stabilization, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) and USB-C, fingerprint reader, dual SIM + memory card, unlocked, quick charging 10W, battery 5200 mAh, Android 15
  2,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SMTR560b2
4.8 125×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm Sand Brown
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP69, case material: titanium
  8,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT6Ps
4.9 84×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch 2 Carrying Case and Screen Protector
Case for Nintendo Switch - case, protective film included, black
  689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2HW109
4.6 64×
Watch Price/Availability
BEAUTY OF JOSEON Ginseng Essence Water 150 ml
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily, normal, mixed, dry and mature - 233 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4639
4.3 7×
Watch Price/Availability
GILLETTE Labs 3in1 198 ml
Shaving Gel - men's, for normal, sensitive, and dry skin, moisturising, soothing and protective effect, volume 198 ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1222
5.0 36×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31170 Wild Animals: Pink Flamingo
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Nature and Animals, launched in 2025, 288 pc(s)
Discounted -17 % 469,- 569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31170
4.8 29×
Watch Price/Availability
Vilgain Organic Peanut Butter 1000 g Smooth
Nut Butter - - 249 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil082
4.9 11×
Watch Price/Availability
BrainMax N-Acetyl-L-Cysteine, NAC, 100 vegetable capsules
Dietary Supplement - amino acid N-Acetyl-L-Cysteine (199 mg) and BIO turmeric (201 mg) in 1 capsule, cellular antioxidant, non-GMO, vegan, 100 capsules
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16463
4.7 93×
Watch Price/Availability
Express Menu Tomato sauce with beef 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 355 kJ, weight 600g - 432 Kč/1 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem010
4.5 100×
Watch Price/Availability
LEIFHEIT Floor Mop Picobello S micro duo 57023
Mop - easy squeezing of the sponge by pulling the handle, replaceable sponge made of special Micro fibres, sponge can be machine washed without fabric softener, material: plastic, microfibre
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LEIFZAT659
4.6 27×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G 8GB/256GB Black
Mobile Phone 6,77" P-OLED 2392 × 1080, 120Hz, processor MediaTek Helio G200 Ultra 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 200 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2), selfie camera 32 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP65, unlocked, quick charging 45W, battery 6500 mAh, HyperOS 2
  6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI312b3
4.5 39×
Watch Price/Availability
Amazfit Balance 2
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 100 m (10 ATM), case material: plastic
  7,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AMZwb2
4.8 39×
Watch Price/Availability
STABILO liner blue - pack of 6
Ballpoint Pen - gel ink, blue colour, removable cartridge and rubber grip, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 6pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.38 mm, push
  from  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STB143a
4.7 40×
Watch Price/Availability
BEAUTY OF JOSEON Glow Deep Serum Rice + Alpha Arbutin 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,097 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4912
4.8 130×
Watch Price/Availability
tesa Extra Power Universal, Textile, Silver, 50m:50mm
Duct Tape - American tape, tape width of 50mm, roll of 50m - 5.78 Kč/1 m
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESAP017
4.8 270×
Watch Price/Availability
DONAU Rainbow A4 75mm pink
Arch Folder lever mechanism, format A4, spine width 70 mm, cardboard coated with PP foil, washable surface
Amazing Deal 59,- Save 40,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU014s
4.7 48×
Watch Price/Availability
Pharma Activ Lipozomal Vitamin C 1000 mg 120 capsules
Vitamin C - capsules, 1000 mg of the active substance, 625% RHP, 120 capsules, packaging 108 g, for adults - 3.08 Kč/ks
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpha050
4.6 25×
Watch Price/Availability
LAMAX InstaKid2 Play - pink
Instant Camera - suitable for video, micro SD, USB‑C end, without stabilization, battery type: USB-C, sensor resolution: 48 Mpx, weight: 0,2kg
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LMXd002
5.0 16×
Watch Price/Availability
LEGO® Harry Potter™ 76458 Harry Potter 76458
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Halloween, launched in 2025, 548 pc(s)
Buy with code LEGODNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,475,-
  1,639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO76458
4.5 121×
Watch Price/Availability
SMG Spol. Game Jumanji CZ
Board Game - everybody, suitable from 8 years, for 2 to 4 players, minimum game time 30 min
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz29687

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches