Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,033 Results
5.0 7×
Watch Price/Availability
Majorette Volvo Edition Gift Set of 4
Metal Model - 1:4, suitable from 3 years
  409,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls16961
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® | Bluey 10469 Muffin, Bluey and Pizza Delivery
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 44 pc(s)
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10469
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31386 Wild Animals: the Majestic Lion
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Nature and Animals, launched in 2026 - new releases, 839 pc(s)
  1,459,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31386
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31391 Fashion Handbag with Storage
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Art, launched in 2026 - new releases, 272 pc(s)
  589,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31391
Watch Price/Availability
Malazská Kniha padlých 4: Dóm řetězů
Kniha
New arrival 629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0697571
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31392 Musical Decoration: piano with cat
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Music and Art, launched in 2026 - new releases, 485 pc(s)
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31392
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31389 The iconic Ferris wheel
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Carousels, launched in 2026 - new releases, 916 pc(s)
  1,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31389
2.5 2×
Watch Price/Availability
SENCOR SRD 7810 DAB/FM/BT Radio
Radio - classic, DAB+, FM and RDS tuner with 80 presets, power performance: 6W, AUX, Bluetooth, automatic shutdown, clock, power supply via aku
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GK725c2
Watch Price/Availability
LEGO® - Disney 43262 Dresses of Maleficent and Cruelly de Vil
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows, Fairy tales and Princesses, launched in 2025, 524 pc(s)
Buy with code LEGODNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,159,-
  1,449,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43262
Watch Price/Availability
Unicorn Academy Magic Wings Leaf & Ava
Game Set girls, suitable for children from 4 years, height 11 cm
Amazing Deal 449,- Save 130,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls20963
Watch Price/Availability
Rowenta RH5A31E0 X-PERT 5.80 Allergy
Upright Vacuum Cleaner - for all types of floors, charging time: 3 h, battery type: Li-ion, power input: 150W, operating time: 40 min, foam, noise level: 83 dB, container capacity: 0,44l, filter, purple colour
  3,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWTV6515
5.0 1×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus Intimate trimmer for grooming intimate areas
Trimmer
New arrival 619,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1281
Watch Price/Availability
GILLETTE Satin Care Gentle Exfoliator 177 ml
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin
New arrival 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1276
Watch Price/Availability
GILLETTE Satin Care 2-in-1 Cleanser + Shaving Gel 190 ml
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin: a soothing cleanser and shaving gel
New arrival 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1275
Watch Price/Availability
Unicorn Academy Magic Wings Glacier & Layla
Game Set girls, suitable for children from 4 years, height 11 cm
  662,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls20966
Watch Price/Availability
SIS Hydro+ Electrolyte Drink Mix Sticks 20pcs, Berry
Electrolytes electrolytes - 30 Kč/pcs - from 6,965 Kč/1 kg
New arrival 599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnuhe051
Watch Price/Availability
SiS Hydro+ Electrolyte Drink Mix Sticks 20pcs, Orange & Mango
Electrolytes electrolytes - 30 Kč/pcs - from 6,965 Kč/1 kg
New arrival 599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnuhe052
Watch Price/Availability
ELEMIS Pro-Collagen Overnight Matrix Cream 50 ml
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily and normal, effect: moisturising, 50 ml - 10,238 Kč/100 ml
  5,119,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8623
Watch Price/Availability
Life Extension DNA Protection Formula, 30 capsules
Dietary Supplement - combination of zinc (10 mg), chlorophyllin (120 mg), watercress extract (400 mg) and xanthoForce hop extract (120 mg) in 1 capsule, 30 capsules
  589,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlif139
Watch Price/Availability
Vilgain Minute Oatmeal 4 x 500 g
Flakes - Oatmeal, unflavored, without the E's, lactose-free and without added sugar, allergens cereals containing gluten (wheat, Rye, barley, oat, spelt), contain 364 kcal per 100 g of product, weight 2000 g - 90 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil146bun
4.9 29×
Watch Price/Availability
Vilgain Protein Milkshake 4 x 330 ml vanilla
Protein drink - milk protein drink with a creamy taste, 33 g of protein per serving, low in lactose - 196 Kč/1 l
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil072bun
Watch Price/Availability
South Bohemian Jerky Beef natural 3 x 20 g
Dried Meat Beef - 43 Kč/pcs - from 2,150 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjj025bun
4.1 91×
Watch Price/Availability
CANS with lemon and lime flavour, 8 x 330 ml
Flavoured Water form: liquid, energy value: 2 kcal - 35 Kč/pcs
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcans001bun
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: ADVEN10

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches