Keď je v popise uvedené, že má SK lokalizáciu, tak by mala mať klávesy s dlhými samohláskami a mäkkými spoluhláskami, ale na
žiadnom vyobrazení to nieje. Či?!
Keď je v popise uvedené, že má SK lokalizáciu, tak by mala mať klávesy s dlhými samohláskami a mäkkými spoluhláskami, ale na
žiadnom vyobrazení to nieje. Či?!