Dobrý den, nikde jsem nenašel informace, jak je to s napájením této klávesnice. AAA baterie? Li-on? Jen v recenzi, že prý "chybí nabíječka". Poradíte? Děkuji.
Dobrý den, nikde jsem nenašel informace, jak je to s napájením této klávesnice. AAA baterie? Li-on? Jen v recenzi, že prý "chybí nabíječka". Poradíte? Děkuji.