Prosím, chci se zeptat - telefon mám teprv třetí den, ale už hned první den mi občas vypadává vibrace u klávesnic. Mám přednastavenou vibraci klávesnic a na displeji, ale občas přestane třeba na 10 minut vibrovat a pak se to zase vrátí zpátky. Stává se to někomu také? díky
Prosím, chci se zeptat - telefon mám teprv třetí den, ale už hned první den mi občas vypadává vibrace u klávesnic. Mám přednastavenou vibraci klávesnic a na displeji, ale občas přestane třeba na 10 minut vibrovat a pak se to zase vrátí zpátky. Stává se to někomu také? díky