Dobry den, chtel bych se zeptat, moznost pouziti klavesnice s vice zarizeni na dvou pocitacich Logitech USB Unifying receiver - cili mel bych dva pocitace a dva Logitech USB Unifying receiver a jednu klavesici. Bude toto fungovat ? Dekuji. :)
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobry den, chtel bych se zeptat, moznost pouziti klavesnice s vice zarizeni na dvou pocitacich Logitech USB Unifying receiver - cili mel bych dva pocitace a dva Logitech USB Unifying receiver a jednu klavesici. Bude toto fungovat ? Dekuji. :)
Dobry den, chtel bych se zeptat, moznost pouziti klavesnice s vice zarizeni na dvou pocitacich Logitech USB Unifying receiver - cili mel bych dva pocitace a dva Logitech USB Unifying receiver a jednu klavesici. Bude toto fungovat ? Dekuji. :)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je klávesnice na qwertz, nebo qwerty. Děkuji
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je klávesnice na qwertz, nebo qwerty. Děkuji
Dobrý den, je nutné pro USB přijímač instalovat v PC ovladače? Anebo se přijímač "tváří" již jako klávesnice a mohu jej připojit např. i do KVM switche? Děkuji, Miroslav
Dobrý den, je nutné pro USB přijímač instalovat v PC ovladače? Anebo se přijímač "tváří" již jako klávesnice a mohu jej připojit např. i do KVM switche? Děkuji, Miroslav
dobrý večer, po připojení k iPadu 12,8pro 2018 mi při psaní některých písmen s diakritiku (š, č, atd.) a číslic na numerické části místo zvoleného pouze pohybuje s ukazatelem myši. jak to mám nastavit prosím? (předpokládám na iPadu.) prosím umíte mi poslat návod na mail? děkuji
dobrý večer, po připojení k iPadu 12,8pro 2018 mi při psaní některých písmen s diakritiku (š, č, atd.) a číslic na numerické části místo zvoleného pouze pohybuje s ukazatelem myši. jak to mám nastavit prosím? (předpokládám na iPadu.) prosím umíte mi poslat návod na mail? děkuji
1) Dobrý den. Má tato klávesnice při připojení bluetooth k tabletu opožděnou odezvu ? Píši li na klávesnici Evolve bt rovněž koupené u vás a to ať už připojené k pc win10 nebo tabletu tak trvá než se text dopíše ještě dlouho po tom co už jsem fyzicky dopsal. 2) lze připojit bez usb-přijímače k tabletu pouze pomocí BT?
1) Dobrý den. Má tato klávesnice při připojení bluetooth k tabletu opožděnou odezvu ? Píši li na klávesnici Evolve bt rovněž koupené u vás a to ať už připojené k pc win10 nebo tabletu tak trvá než se text dopíše ještě dlouho po tom co už jsem fyzicky dopsal. 2) lze připojit bez usb-přijímače k tabletu pouze pomocí BT?
Má tato klávesnice opravdu úzký shift, jak uvádíte? Na fotce to vypadá jako široký shift.
Má tato klávesnice opravdu úzký shift, jak uvádíte? Na fotce to vypadá jako široký shift.
Dobrý den, vlastním bezdrátovou myš Logi MX Master 2S, bude tato klávesnice kompatibilní s bluetooth přijímačem od zmíněné myši? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, vlastním bezdrátovou myš Logi MX Master 2S, bude tato klávesnice kompatibilní s bluetooth přijímačem od zmíněné myši? Děkuji za odpověď.
Má táto klávesnica tlačidlo na uspanie počítača? Pravdepodobne s kombinaciou s tlačidlo Fn.
Má táto klávesnica tlačidlo na uspanie počítača? Pravdepodobne s kombinaciou s tlačidlo Fn.
Do PC se klávenice dá připojit pouze pomocí USB? nebo už je možné ji připojit ke dvěma PC jen díky Bluetooth?
Do PC se klávenice dá připojit pouze pomocí USB? nebo už je možné ji připojit ke dvěma PC jen díky Bluetooth?
Dobrý den, přes dodaný příjimač klávesnice odmítá spolupracovat s myší M170 (Logitech); operační systém Windows 7. Lze to vyřešit?
Dobrý den, přes dodaný příjimač klávesnice odmítá spolupracovat s myší M170 (Logitech); operační systém Windows 7. Lze to vyřešit?

