Dobrý den, zakoupila jsem si klávesnici Logitech K400 Plus pro usnadnění vyhledávání v TV LG OLED55C31LA. Bohužel po propojení funguje pouze použití touchpadu, kterým ovládám klávesnici přímo v televizoru. To je správně? Doufala jsem právě, že nebudu muset vyhledávat jednotlivá písmena, ale rovnou psát na klávesnici. Klávesnice funguje pouze v případě, když vyhledávám v prvotním nastavení TV. Jakmile jsem v aplikacích jako je např. Voyo, Kodi, nebo vyhledávání přes červené tlačítko, klávesnici nefunguje. Kde to prosím mohu upravit? děkuji, Naďa
Dobrý den, zakoupila jsem si klávesnici Logitech K400 Plus pro usnadnění vyhledávání v TV LG OLED55C31LA. Bohužel po propojení funguje pouze použití touchpadu, kterým ovládám klávesnici přímo v televizoru. To je správně? Doufala jsem právě, že nebudu muset vyhledávat jednotlivá písmena, ale rovnou psát na klávesnici. Klávesnice funguje pouze v případě, když vyhledávám v prvotním nastavení TV. Jakmile jsem v aplikacích jako je např. Voyo, Kodi, nebo vyhledávání přes červené tlačítko, klávesnici nefunguje. Kde to prosím mohu upravit? děkuji, Naďa