Stormred

Se zimní výbavou Rulyt správnou bílou stopu neztratíte

Catalogue

Sponsored article

Zima je tady a je tak nejvyšší čas opět po sezoně jiných sportů oprášit výbavu na zimu. Dospěláci a větší děti vytáhnou lyže a brusle a ti nejmenší opět zasednou na sáňky nebo populární boby. Právě na tu poslední zmíněnou oblíbenou skupinu, na boby, které dodává Rulyt pod značkami SULOV, AlpenGaudi, Dantoy, se v tomto článku zaměříme. Jaké typy bobů nabízí?

Rulyt, zimní sporty

Boby, nebo sáňky? Pro naše podmínky vedou boby

Boby mají oproti klasickým sáňkám spoustu výhod. Jistě, dřevěné sáňky SULOV, to je skvělé retro a ledaskdo na ně nedá dopustit. Vyžadují však slušnou vrstvu sněhu, neboť jejich ližiny bývají užší a do sněhu se více boří. Na tenčí vrstvě sněhu si tak moc nezajezdíte. A navíc jsou sáňky poměrně těžké, takže s nimi vaše ratolest může trochu válčit a bez dospěláckého doprovodu se neobejde.

Výše uvedené neduhy v mnoha ohledech řeší boby SULOV. Jsou vyrobeny z plastu, a tudíž jsou výrazně lehčí: dost na to, aby s nimi mohlo dítko vyrazit samo na svah za domem a vy ho jen hlídali z okna s hrnkem svařáku v ruce. Poradí si i s menší vrstvou sněhu, neboť ližiny prakticky nemají. Nahrazuje je větší kluzná plocha, která moc sněhu nepotřebuje – což je v posledních letech, kdy jsou spíše jen mírné zimy, docela výhoda.

Dětem může u bobů vyhovovat i to, že jsou k dispozici v mnoha barevných i tvarových variantách, a hravé dětské dušičce tak budou rozhodně vyhovovat více než poněkud „fádní“ dřevěné sáně. Jaké typy bobů nabízí dodavatel Rulyt pod značkami SULOV, AlpenGaudi a Dantoy?

Boby Rulyt vydrží i tvrdší zacházení

Rulyt nabízí dva zásadní typy sněhových bobů. Osvědčeným typem je SULOV Karol, dětský bob na sníh, který lze stoprocentně nazvat klasikou. Jedná se o jednomístný bob vyrobený z jednoho kusu plastu. Klasické je i pákové pojetí brzd, jež slouží k zatáčení i brzdění. Součástí je i tažné lano. Maximální nosnost bobu je 30 kilogramů a k dispozici je v růžové, zelené a modré barvě.

Bob Rulyt Karol Bob Rulyt Karol Bob Rulyt Karol

Pro dva mírně zkušenější jezdce je pak určen dvoumístný bob AlpenGaudi Double Race s volantem. Ten je vybaven volantem pro přesné řízení. Celkový design potěší srdce každého závodníka, příjemným doplňkem je pak úložný prostor pod sedačkou. Bob je vyroben z vysoce odolného plastu a nabídne maximální nosnost 90 kilogramů, tedy menší dítě a jeden dospělák nebo dva odrostlejší dětští jezdci.

Dvoumístný bob Rulyt AlpenDoubleRace
i Mohlo by vás zajímat

S boby SULOV, AlpenGaudi a Dantoy a sáněmi SULOV může zima začít. Poradí si i s menší sněhovou pokrývkou, vydrží drsnější dětské zacházení a uspokojí závodnické touhy. Navíc se můžete spolehnout na kvalitní zpracování všech dílů. Nejvyšší čas na obnovu zimního vozového parku. S boby značek SULOV, AlpenGaudi a Dantoy z té správné stopy nesjedete.

Zboží dodavatele Rulyt
ALPEN GAUDI Double Race with steering wheel, red
Sledge - control system: steering wheel, braking with levers, made of plastic, maximum load: 90kg, weight of sledge: 4,6kg

3 490,-
Buy
Special Offer
Can be delivered: now in store Plzeň
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTrul119
0
Print
P-DC1-WEB08
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info