Ať to sviští! Stormred

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/lego-star-wars-skywalker-saga-logo.jpg

Lego Star Wars: The Skywalker Saga (INFO) – datum vydání, platformy atd.

Ságu z předaleké galaxie zná snad každý z nás. Poutavý příběh o Síle, která hýbe celým vesmírem, temných a světlých rytířích, kteří využívají její moci, a politickém pletichaření už nabobtnalo do tří hlavních trilogií a řady dalších odnoží v podobě filmů a seriálů. V herním světě tradičně provází příběh rodiny Skywalkerů její humorně odlehčená kostičková podoba. Završení devátým dílem tedy nemohlo zůstat bez odezvy, a proto v dílnách studia Traveller's Tales vzniká titul Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Co vše o něm víme?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-eclipse-logo.jpg

Star Wars Eclipse: příběh, trailer a další info

Ve Star Wars Eclipse, odehrávající se v hrami neprobádaném období High Republic, se můžeme těšit na přednosti studia Quantic Dream, tedy propracovaný a emotivní příběh prožitý nejen z pohledu více postav, ale také lemovaný řadou rozhodnutí, které budou jeho směřování více či méně měnit. Vše, co potřebujete o Star Wars Eclipse vědět, najdete v tomto článku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fan-zona-nahled.jpg

Hasbro Fan Zóna: Vše pro fanoušky Star Wars a Marvel

Fan Zóna na Alza.cz je určena pro všechny oddané fanoušky Star Wars a Marvelu. Figurky, oblečení, doplňky, to vše najdou pohodlně na jednom místě.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knights-of-the-old-republic-remake-logo.jpg

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake: platformy, trailer, příběh a další info

Remake jednoho z nejoblíbenějších RPG, Star Wars: Knights of the Old Republic, je ve vývoji. Bastila Shan, HK-47, Darth Malak a Revan jsou zpět a my se už nemůžeme dočkat, až se s nimi znovu seznámíme v kompletní předělávce. Co zatím o Knights of the Old Republic Remaku víme, se dočtete v tomto článku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-republic-commando-key-art-nahled.jpg

Star Wars Republic Commando (Mini RECENZE) – Komando klonů se vrací do akce

Pokud je vám název Star Wars Republic Commando povědomý, není to jen pouhý dojem, tuto taktickou FPS totiž přivedlo na svět legendární studio LucasArts už v roce 2005. O 16 let později ji ovšem přivedlo zpět k životu studio Aspyr a v remasterované podobě s ním zamířilo na konzole PS4 a Nintendo Switch. Bude mít ale partička klonových vojáků, za které si ve hře zahrajete, co nabídnout i po tolika letech? To se dozvíte v naší mini recenzi.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-ubisoft-nahled.jpg

Star Wars hra s otevřeným světem od Ubisoftu je teprve v začátcích vývoje (NOVINKA)

Minulý měsíc došlo k (pro některé) překvapivému vývoji událostí – Ubisoft pracuje na nové hře ze světa Star Wars, hlavní slovo má studio Massive Entertainment (The Division) a titul bude využívat Snowdrop engine, který pohání již zmíněnou RPG střílečku. Kromě toho ale nic víc odhaleno nebylo a podle posledních informací to vypadá, že datum vydání je ještě v (pře)daleké budoucnosti…

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/sphero-bb8-nahled.jpg

The New Star Wars Smart Droids Are Here!

In collaboration with Disney, Sphero has brought a group of droids from the legendary Star Wars series to life. These smart robots are controlled by a smartphone or tablet app and are not just ordinary toys but companions with their own personalities. What all can these little robots do?

Read more »
P-DC1-WEB04
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info