MS hokej AP+ slevy

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gigabyte-rx-7800-xt-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7800 XT GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou Radeon RX 7800 XT, kterou si dnes na Alza.cz nejen představíme, ale také řádně otestujeme, je Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G z dílny známé tchajwanské společnosti GIGABYTE. Jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech a vyplatilo by se vám vůbec její pořízení? To se dozvíte právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rx-7800-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7800 XT

Pokud se vám líbí výkon grafických karet Radeon RX 7800 XT a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-780m-recenze-test-nahled.jpg

AMD Ryzen 5 8600G – Bude stačit šestijádro s Radeonem 760M? (RECENZE A TESTY)

Nejnovější desktopové Ryzeny od AMD, takzvané APU, dostaly do vínku mobilní Radeony řady 700M. Až doposud byl integrovaný grafický chip (iGPU) pouhým symbolem zobrazovadla a nic, na čem by se dalo hrát. Šestijádrový Ryzen 5 8600G je vybaven Radeonem 760M. Otázka zůstává, má cenu pořizovat procesor s iGPU namísto levné dedikované grafické karty (dGPU)? Již více v dnešní recenzi! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-7-recenze-test_1.jpg

AMD Ryzen 7 8700G – Zahrajete si na integrované grafice? (RECENZE A TESTY)

Z kraje roku se nám na trh dostaly nové AMD Ryzen 8000G procesory, takzvané APU, tedy čipy s integrovaným grafickým čipem. Ač se to na první pohled nemusí zdát, jde o velmi zajímavé kousky křemíku a integrovaná grafika není jedinou fičurou, kterými jsou vybaveny. V dnešní recenzi se podíváme na výkon Ryzenu 7 8700G, osmijádro s Radeonem 780M. Jak si procesor poradí proti Intelu i5-14600K a oproti levným grafickým kartám? Čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7900-gre-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou Radeon RX 7900 GRE společnosti AMD, kterou si dnes na Alza.cz představíme a také řádně otestujeme, je Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G ze stáje společnosti GIGABYTE. A protože společnost AMD před nedávnem vydala nové ovladače grafických karet, které zároveň také navyšují možnosti přetaktování právě grafických karet Radeon RX 7900 GRE, tak i na to se podíváme právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-vs-intel-duel.jpg

Intel i3-14100F vs. Ryzen 5 5500GT (DUEL)

Máte opravdu, ale opravdu malý budget na procesor, a přesto byste rádi ten nejvyšší možný výkon? V dnešním článku jsme otestovali dvojici procesorů s cenovkou jen lehce přes tři tisíce korun. Nejnovější čtyřjádro od Intelu – i3-14100F proti staršímu šestijádru Ryzenu 5 5500GT od AMD. Který z těchto dvou procesorů vám poslouží lépe na práci a který na hry? Více již v dnešním testu, tak pojďme na to! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-vs-intel-nahled_1.jpg

Intel i5-14400F vs. AMD Ryzen 5 7600 (DUEL)

Stavíte budgetový stroj a nevíte si rady s výběrem toho správného procesoru? V nižší cenové třídě kolem 5–6 tisíc korun jsou k dispozici dva modely. Intel Core i5-14400F a AMD Ryzen 5 7600. V dnešních testech se podíváme na duel těchto dvou CPU jak v náročném pracovním prostředí, tak ve hrách. Se kterým z těchto procesorů vám půjde práce lépe od ruky a který nakrmí lépe pořádně výkonnou grafickou kartu? Čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7700-xt-12g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G (RECENZE A TESTY)

Sháníte do svého PC novou herní grafiku a přijde vám výkon grafických karet Radeon RX 7700 XT více jak akurátní, jen byste se ale rádi dostali k nějaké kvalitnější grafické kartě s výkonným chlazením, která by se při herní zátěži v PC hned neprozradila zvýšenou hlučností? Možným řešením by mohly být grafické karty z nabídky společnosti SAPPHIRE, obzvláště pak špičková řada NITRO+, kterou reprezentuje grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G a kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli v této recenzi také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-gre-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZE A TESTY)

V případě známé a populární hongkongské společnosti SAPPHIRE, můžete nejnovější grafické karty Radeon RX 7900 GRE najít ve všech dostupných řadách její nabídky. Kromě špičkové edice NITRO+ je tak naleznete i v těch cenově dostupnějších řadách PULSE a PURE. My se dnes na Alza.cz zaměříme právě na edici PULSE a otestujeme si grafickou kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G. Jak tedy tato na první pohled sympatická karta dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7900-gre-16g-nahed.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty Radeon RX 7900 GRE společnosti AMD mají docela pohnutou historii, která však nakonec právě v tomto týdnu zdárně vyústila do jejich celosvětového vydání. Prvním zástupcem těchto grafických karet, kterého jsme pro vás nezapomněli také hned důkladně otestovat, je grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G z dílny společnosti SAPPHIRE. Pro koho je tedy tato grafická karta určena a jak se jí vedlo v našich testech? To vše se můžete dozvědět právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7900-xtx-vapor-x-24g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se dnes může známá hongkongská společnost SAPPHIRE ve své nabídce grafických karet pochlubit, je bezesporu grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G. Jak tato ultimátní grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Však posuďte sami právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7600-xt-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7600 XT GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Ani společnost AMD nezůstává na začátku nového roku pozadu, a právě dnes představuje svůj nejnovější počin v podobě dalšího přírůstku do své rodiny grafických karet RDNA 3, a to grafickou kartu Radeon RX 7600 XT. My dnes navštívíme nabídku společnosti GIGABYTE a představíme si prvního zástupce těchto mainstreamových grafických karet s označením Gigabyte Radeon RX 7600 XT GAMING OC 16G. Jaká je a co od ní můžeme vůbec očekávat? Vše se dozvíte právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rx-7700-xt-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF Radeon RX 7700 XT O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

V současnosti jediným zástupcem grafických karet Radeon RX 7700 XT v jinak bohaté nabídce tchajwanské společnosti ASUS je grafická karta Asus TUF Radeon RX 7700 XT O12G Gaming. Ta se může pochlubit opravdu masivním systémem chlazení a velmi bohatou výbavou, a není proto divu, že jsme ji na Alza.cz důkladně otestovali a také pro vás připravili její recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7800-xt-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G (RECENZE A TESTY)

Co se týká pořizovací ceny, pak vlastně tou nejdostupnější grafickou kartou Radeon RX 7800 XT v naší nabídce je v současnosti Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G. Jaká tato grafická karta vlastně je a jestli by se vám její pořízení vyplatilo, tak právě na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rx-7600-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7600

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7600 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-cpu.jpg

Nejlepší procesory (2023): Jaký procesor vybrat?

Procesor je bezesporu tou nejdůležitější částí každého počítače. Jaký je ale ten nejlepší procesor? Kolik má mít jader? Jakých má dosahovat taktů? Jak silnou grafickou kartu dokáže nakrmit? Jak vysokou spotřebu by měly ty nejlepší procesory mít a čím by se měly chladit? A hlavně, jaký je ten nejlepší procesor za peníze, které jste ochotni utratit? Tento článek je odpovědí na nejčastější otázky a nedoceněným pomocníkem při výběru toho správného a nejlepšího procesoru v roce 2023. Pojďme na to! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rx-7700-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7700 XT

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7700 XT a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-vs-intel-nahled.jpg

Procesory Intel vs. AMD v PC hrách (TESTY A VÝSLEDKY)

AMD vs. Intel. Otázka, se kterou si lámali hlavu už dávní stoikové v helénistické éře. Dnes už ale nejde o denní chléb filozofických škol, nýbrž o existenční otázku expertů napříč diskuzními fóry a sociálními sítěmi. Který procesor vám přinese více radosti a lepší požitek ze hry? AMD Ryzen 5 5600X, nebo Intel i5-12600K? Nebo snad Intel i7-12700K, či Ryzen 7 5800X? A co Ryzen 9 5900X vs. i9-12900K? AMD, nebo Intel? Přečíst více »
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací