AP+ slevy v app AP+ slevy

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fortnite-battle-royale-chapter-5-season-2-cover-nahled_2.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): 3. sezóna 5. kapitoly a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální druhé sezóně páté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pubg-battlegrounds-keyart-nahled.jpg

PUBG: Battlegrounds (NOVINKY): Update 28.2, roadmap 2024 a další info

PUBG: Battlegrounds (dříve známé jako PlayerUnknown's Battlegrounds) je jeden z prvních zástupců žánru battle royale, které hráče na rozlehlých mapách prověří v umění střelby i přežití. PUBG: Battlegrounds vyšlo v roce 2017, tvůrci z PUBG Studios se však o hru poctivě starají a vylepšují ji, samozřejmostí je také pravidelný přísun čerstvého obsahu. Všechno důležité o PUBG: Battlegrounds jsme pro vás shrnuli v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-mw-ii-season-1-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone (NOVINKY): 3. sezóna Reloaded, 4. sezóna a další info

Warzone je následovníkem úspěšného free to play battle royale režimu Warzone, který vznikl pod taktovkou Infinity Ward a Raven Software. Stejně jako v jeho předchůdci, i ve Warzone se vrhneme na obří bitevní pole, kde vítězí poslední přeživší. Vše podstatné o Warzone a jeho režimu DMZ naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-warzone-2-0-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone 2.0 (RECENZE) – Pomalá, ale jistá evoluce

Úspěšné FPS Call of Duty: Warzone od Infinity Ward a Raven Software se po více než dvou letech své existence dočkalo stejnojmenného pokračování s přídomkem „2.0“. Podařilo se tomuto populárnímu free to play battle royale módu skutečně vstoupit do nové éry? A co říkáme na zbrusu nový režim DMZ? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-last-stand-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone Caldera – vypnutí serverů a další info

Call of Duty: Warzone je samostatný free to play multiplayerový režim, který je prostřednictvím obsahu částečně propojený s Call of Duty: Modern Warfare (2019), Black Ops Cold War (2020) a COD: Vanguard (2021). Těžištěm Warzone je mód battle royale a jeho různé obměny, které jsou do hry spolu s kosmetickým obsahem přidávané s každou sezónou multiplayeru aktuálního Call of Duty titulu. Vše, co o battle royale z dílny Raven Software a Infinity Ward potřebujete vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fall-guys-video-recenze-nahled.jpg

Fall Guys: Ultimate Knockout (RECENZE) — Neposedná fazolka na bojišti battle royalů

Ztřeštěná battle royale Fall Guys od studia Mediatonic původně vyšla už v roce 2020, po dvou letech působení na herní scéně se ovšem tvůrci rozhodli svoji hru předělat z placeného na free-to-play titul. Jestli toto rozhodnutí Fall Guys prospělo, či naopak, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/apex-legends-mobile-recenze-key-art-nahled.jpg

Apex Legends Mobile (RECENZE) – Apex do kapsy

Populární FPS battle royale Apex Legends od studia Respawn Entertainment se dočkala své mobilní verze, která na Android a iOS dorazila po dlouhých třech letech od vydání původní hry. Jak se tvůrci vypořádali s převedením svého úspěšného free-to-play titulu do kapesní verze, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/naraka-bladepoint-logo.png

Naraka Bladepoint (INFO): Novinky

Naraka Bladepoint od čínských 24 Entertainment je nejnovější battle royale počin, který namísto palných zbraní sází na těch zbraní na blízko, odlišné typy hrdinů a o chuť hráčů se učit. Naraka Bladepoint není pro každého, a pokud vám chybí trpělivost, pravděpodobně si tuto akční bojovku říznutou s battle royale neužijete. Jestliže vás ale zajímá, o čem Naraka je a co všechno se v ní chystá, pokračujte ve čtení.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodhunt-recenze-cover-nahled.jpg

Vampire The Masquerade – Bloodhunt (RECENZE) – Praha zalitá čerstvou krví

Už v našich dojmech z předběžného přístupu jsme Vampire The Masquerade – Bloodhunt označili za příjemné překvapení. Zda se vývojářům během minulých měsíců podařilo jejich projekt posunout a zda stojí komplet po vydání za pozornost, vám nastíníme v naší recenzi finální verze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pubg-keyart-nahled.jpg

PUBG: Battlegrounds (RECENZE PS5) – První battle royale má pořád co říct

PUBG: Battlegrounds vzniklo v roce 2017 jako první zástupce žánru battle royale a v současnosti ho vyvíjí a vydává PUBG Corporation. Hra se stále těší slušné popularitě a díky přechodu na free to play model si k ní nachází cestu stále více nových hráčů. Co na PUBG říká úplný nováček? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/naraka-bladepoint-recenze-key-art-nahled.jpg

Naraka: Bladepoint (RECENZE) – Battle royale překvapení roku 2021?

Naraka: Bladepoint se nás snaží přesvědčit, že právě tato kombinace máchání zbraní na blízko spolu se „sekirovským navijákem“ je další velký battle royale, který stojí za to vyzkoušet. Předpojatost je špatná vlastnost, přesto se přiznáme, že zpočátku v nás autoři hry, tedy čínské studio 24 Entertainment, za kterým stojí gigant NetEase, příliš důvěry nevzbuzovali. Jenže zkušenosti s jejich dílem vyprávějí poněkud jiný příběh a díky naší recenzi možná zjistíte, že Naraka: Bladepoint skutečně je tou další (nebo první?) battle royale, které byste měli věnovat čas.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-ps5-recenze-key-art-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale (RECENZE) – Jak se povedla PS5 verze?

Možná přemýšlíte, proč právě vidíte recenzi na hru, která spatřilo světlo našich disků už před dlouhými třemi roky. To je sice pravda, Fortnite: Battle Royale ovšem stále patří mezi nejhranější tituly světa a jeho popularita stoupá, poměrně nedávno navíc odstartovala v pořadí již pátá sezóna druhé kapitoly, nemluvě o tom, že Fortnite se stal jedním z launch titulů nové generace konzolí, na které vyšel ve vylepšené verzi. Pojďme se tedy podívat, jak se vlastně next-gen Fortnite povedl.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/worms-rumble-recenze-cover-nahled.jpg

Worms Rumble (Mini RECENZE) – Nečekaný návrat po letech

Série Worms se proslavila především tahovým formátem, díky němuž si bitvu užila celá rodina a občas i nějaký ten kolemjdoucí. Během let však ztratila šťávu a tvůrci ji za pomoci snahy o divočejší inovace naprosto pohřbili. Práce na dalším dílu trvaly celých devět let, během nichž vznikala online 2D akce Worms Rumble, která má s původními zástupci této značky společné pouze hlavní protagonisty. Jak na tom však je v ostatních ohledech, vám řekne naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-battle-royale-cover-nahled.jpg

Ve vývoji je battle royale ze světa Vampire: The Masquerade odehrávající se v Praze (NOVINKA)

Projekt švédského studia Sharkmob prozatím nemá název (ani ten pracovní), takže mu říkejme třeba Vampire battle royale. Jedná se o vůbec první počin týmu, jenž vznikl v roce 2017 z ubisoftích ex-zaměstnanců, které později v roce 2019 pohltil čínský konglomerát Tencent. Sharkmob ještě ani nestihli vydat svou „obligátní“ indie prvotinu a už pod někoho patří. Nicméně, pojďme se podívat na chystaný upíří battle royale, který navíc přichází s působivým CGI filmečkem. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/spellbreak-recenze-cover-nahled.jpg

Spellbreak (Mini RECENZE) – Magický battle royale s pořádnou dávkou strategie

Studio Proletariat nedávno pro konzole a PC vypustilo free-to-play battle royale, které vyměnilo útočné pušky za magické rukavice. Princip „výsadku“ je podobný, jako v každé druhé hře tohoto žánru a systém lootu vám přejde do krve rovněž velmi rychle. Takže Spellbreak je jen další battle royale v řadě? Ne tak docela. Několik herních mechanik stojí za to a žánr v tomto ohledu dostává nový nádech. Více v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hyper-scape-beta-dojmy-nahled1.jpg

Hyper Scape (DOJMY Z HRANÍ) – Jak se nám líbilo hyperaktivní battle royale od Ubisoftu?

Studio Ubisoft Montreal 12. července 2020 na PC spustilo otevřený beta test své nadcházející futuristické battle royale Hyper Scape. Přináší tato online akční FPS do populárního žánru se stále se zvětšujícím počtem titulů něco nového, nebo je to prostě „jen další battle royale“? V našich dojmech vám tuto palčivou otázku zodpovíme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hyper-scape-titul-nahled.jpg

Nová battle royale od Ubisoftu se jmenuje Hyper Scape a zavede vás do futuristického města (OZNÁMENÍ)

V současné době si asi každé studio nebo vydavatel přeje mít vlastní prosperující battle royale značku, která by do pokladničky konstantně přisypávala hezky kulaté sumičky. Podobně zjevně uvažovali i vývojáři ze studia Ubisoft Montréal (Rainbow Six, For Honor), kteří se teď na přecpané bojiště battle royale her pouští s futuristickou střílečkou Hyper Scape. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-recenze-nahled1.jpg

Call of Duty: Warzone je stále zábavný battle royale... většinou (RECENZE)

Režim Warzone se v březnu tohoto roku stal plnohodnotnou součástí Call of Duty: Modern Warfare. Od té doby již tento free-to-play a zároveň cross-platform titul obohatilo několik pořádně tučných updatů a jednotlivé jeho módy Battle Royale a Plunder prošly několika změnami (některé z nich nebyly dvakrát vítáné). Warzone si už stihlo zahrát více než 60 milionů lidí – má však co nabídnout i dva měsíce od vydání, nebo se začíná utápět ve stereotypu? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/apex-season-5-fortunes-favor-cover-nahled.jpg

Apex Legends: Season 5 – Přibude nová postava, questy a event Fortune's Favor (NOVINKA)

Apex Legends od Respawn Entertainment brzy vstoupí do páté sezóny s názvem Fortune’s Favor. Díky ní se setkáme s novou legendou nazvanou Loba Andrade, kterou si určitě vybavujete coby malou holčičku z Assimilation traileru. Do hry rovněž přibude zbrusu nový „Quest mode“ a ještě před skončením čtvrté sezóny se do Apex Legends dostal také časově limitovaný event Battle Armor. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-tipy-nahled.jpg

Zhrnuli sme 10 tipov, ktoré vám pomôžu ovládnuť Call of Duty: Warzone (TIPY/NÁVOD)

Vývojári z Infinity Ward spôsobili vydaním free to play režimu Warzone na poli battle royale žánru menší rozruch. Stihlo ho vyskúšať už viac ako 50 miliónov hráčov a zatiaľ to vyzerá tak, že tvorcovia ich poňatím battle royale nešliapli vedľa. Ak sa na obrovské bojové pole oblasti Verdansk púšťate tiež, no máte pocit, že vaše hranie by si zaslúžilo vypilovať, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám zápolenie s ostatnými hráčmi môžu aspoň trochu uľahčiť.

Přečíst více »
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací