Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční přípravy Dárky na poslední chvíli

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/project-l-special-cover-nahled.jpg

Project L: gameplay, trailer a další info

League of Legends, jedna z nejúspěšnějších her současnosti, se pomalu, ale jistě dostává ze svého žánru MOBA do širokého okolí. Vedle úspěšného seriálu Arcane na platformě Netflix se ze světa „LoLka“ dostalo na světlo boží i tahové RPG Ruined King, připravuje se plošinovka Convergence a nyní se poodhalila bojovka s kódovým označením Project L. Co o této mlátičce víme, se dozvíte na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiversus-key-art-logo.jpg

MultiVersus: datum vydání, platformy a další info

Americký herní vydavatel Warner Bros. Games oznámil chystanou online bojovku MultiVersus, jejíž vývoj si vzalo na starost studio Play First Games. Ve hře se střetnou hrdinové populárních filmů a seriálů, pokud vás tedy zajímá, jak by v boji proti Batmanovi obstál třeba Bugs Bunny, čtěte dále. V našem článku se o hře MultiVersus dozvíte všechny dosud známé informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sifu-special-logo.jpg

Sifu: datum vydání, gameplay, platformy a další info

Sifu je pojem z kantonštiny, který označuje mocného mistra. Tím se v nové hře od francouzského studia Sloclap musíte stát, abyste pomstili smrt své rodiny. Projekt Sifu se ovšem od ostatních „revenge“ mlátiček v mnohém liší, protože autoři se nesoustředili pouze na přesné převedení kung-fu do herní podoby, ale přináší také zajímavé mechanismy prohlubující zážitek z nerovného boje proti zdánlivě nekonečným zástupům protivníků. Co vše o hře víme, se dozvíte na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-the-hinokami-chronicles-recenze-review-cover-nahled.jpg

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles (Mini RECENZE)

Tvorba japonských spisovatelů se u nás těší čím dál větší popularitě. V létě k nám v české podobě dorazil i hit současných dní, manga/anime Demon Slayer (Zabiják démonů). Titul dobývá celosvětové žebříčky popularity, a proto se nelze divit tomu, že námět se dostal do centra zájmu studia CyberConnect2, které vytvořilo jeho herní verzi se sáhodlouhým názvem Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles. Jak se příběh mladého bojovníka Tandžira hraje, vám povíme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/naraka-bladepoint-recenze-key-art-nahled.jpg

Naraka: Bladepoint (RECENZE) – Battle royale překvapení roku 2021?

Naraka: Bladepoint se nás snaží přesvědčit, že právě tato kombinace máchání zbraní na blízko spolu se „sekirovským navijákem“ je další velký battle royale, který stojí za to vyzkoušet. Předpojatost je špatná vlastnost, přesto se přiznáme, že zpočátku v nás autoři hry, tedy čínské studio 24 Entertainment, za kterým stojí gigant NetEase, příliš důvěry nevzbuzovali. Jenže zkušenosti s jejich dílem vyprávějí poněkud jiný příběh a díky naší recenzi možná zjistíte, že Naraka: Bladepoint skutečně je tou další (nebo první?) battle royale, které byste měli věnovat čas.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/guilty-gear-strive-title-nahled.jpg

Guilty Gear Strive (RECENZE) – bojovka ro(c)ku?

Vývojáři z japonského studia Arc System Works se opět vydávají na pole akčních bojovek s anime estetikou a ve svém nejnovějším titulu z hibernace probouzejí dlouholetou sérii Guilty Gear, jejíž aktuální díl pojmenovaný Guilty Gear -Strive- přichází 11. června 2021 na PC, PS4 a PS5. Mají se příznivci tohoto žánru nač těšit, nebo se jedná o další z řady bojových her, které nemají čím překvapit? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/destruction-allstars-recenze-key-art-nahled.jpg

Destruction AllStars (RECENZE) – Skvělá zábava s přemírou mikrotransakcí

Závodní rubačka Destruction AllStars měla původně vyjít souběžně s konzolí PlayStation 5, zhruba 14 dní před vydáním však byla odložena až na letošní únor. Zároveň však autoři oznámili, že bude Destruction AllStars součástí únorové nabídky PlayStation Plus, předplatitelé této služby tedy mohou stahovat hru zdarma. Je to známka toho, že Destruction AllStars za moc nestojí, nebo jde naopak o skvělou příležitost, jak snadno přijít ke kvalitní PlayStation 5 exkluzivitě? To zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scott-pilgrim-vs-the-world-the-ame-complete-edition-recenze-cover-nahled.jpg

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition (Mini RECENZE) – Retro mlátička o jedné velké lásce

První zjevení mlátičky Scott Pilgrim vs. The World: The Game v roce 2010 prošumělo českým prostorem bez větší pozornosti. Hře nepomohla ani především v zámoří populární komiksová předloha či film, který byl podle těchto obrázkových sešitů natočen. Nyní má Scott Pilgrim a jeho banda druhou šanci, protože společnost Ubisoft se rozhodla oslavit desáté narozeniny titulu vydáním kompletní verze. Stojí tato pixelartová rubačka za vaši pozornost?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battletoads-recenze-nahled.jpg

Battletoads (Mini RECENZE) – Legendární ropuchy se vrací

Devadesátá léta přinášela pařanům počítačových her dost odlišné složení titulů. V popředí stály především střílečky, real-time strategie, adventury a také mlátičky, v nichž hrdinové pochodovali zleva doprava a semleli vše, co jim stálo v cestě. Právě na legendu žánru beat’em up navazuje projekt Battletoads, v němž se do akce vrátí nespoutané bojové ropuchy. Jak se tvůrcům z Dlala Studios vyplatilo modernizovat zavedené postupy, si přečtete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-11-aftermath-recenze-cover-nahled1.jpg

Mortal Kombat 11: Aftermath (Mini RECENZE) – Brutální mlátička servíruje krvavý přídavek s přátelským objetím

Mortal Kombat 11 patřil loni k nejlepším bojovkám a dokonce aspiroval na zařazení do našeho žebříčku nejzdařilejších titulů roku 2019. Tvůrci z NetherRealm Studios ale neusnuli na vavřínech a postupně nás zásobovali novými postavami v rámci season passu. Nyní se hráči dočkali většího rozšíření Aftermath, které mimo trojice charakterů a řady vylepšení rozvíjí zdánlivě ukončenou příběhovou linku základní hry. Jak se nám krvavý nášup líbil?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-v-champion-edition-recenze-cover-nahled.jpg

Street Fighter V: Champion Edition (Mini RECENZE) – Všichni bojovníci pod jednou střechou

Společnost Capcom loni s remasterem Resident Evil 2 předvedla, že se umí o své úspěšné série velmi dobře starat. Mezi ně zcela jistě patří také bojovka Street Fighter V, která nedávno dostala svou další ultimátní Champion edici lákající na svůj obsah další fanoušky. Co nového se urodilo v jedné z nejhranějších mlátiček současnosti a jak se změny projevily v hratelnosti, se dozvíte v naší mini recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-11-sindel-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 11 (NOVINKA) – Královna Sindel se vrací

Mortal Kombat 11 se těší neustálé podpoře fanoušků vděčných za každou novou postavu v rámci season passu. Po arnoldovském Terminátorovi, indiánském náčelníkovi Nightwolfovi a proradném kouzelníkovi Shang Tsungovi se na řadu dostává královna Edenie Sindel proslavená svými pevnými hlasivkami, díky nimž své nepřátele řevem oholí až na kost. Jestli se dokáže vyrovnat ostatním bojovníkům, se dozvíte v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samurai-shodown-cover-recenze-nahled.jpg

Samurai Shodown (RECENZE) – bojovka pro rozvážné

První pololetí roku 2019 musí být z pohledu milovníka mlátiček předčasnými Vánocemi, protože se v tomto období setkáváme již s třetí bojovkou, která nabízí možnost, jak si vybít nahromaděný stres z celého dne. Jenže vedle zdařilého Mortal Kombat 11 se prosazuje těžko, a proto se Samurai Shodown prezentuje úplně odlišnou hratelností, u níž nezáleží na rychlosti, ale preciznosti, jak se dočtete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-11-kdo-je-kdo-nahled.jpg

Mortal Kombat 11 (TÉMA) – kdo je kdo?

Série Mortal Kombat je populární především pro svou černohumornou brutalitu, věděli jste ale, že všechno to lámání páteří provádějí bojovníci s lidskou (ve většíně případů) duší, vlastní osobností, historií a rodinami? A právě proto vám v našem speciálu blíže představíme ty postavy, které se v Mortal Kombat 11 objevily.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ssbu-joker-nahled.jpg

Super Smash Bros. Ultimate (NOVINKY) přidává nový obsah a charakterní DLC

Vynikající bojovka Super Smash Bros. Ultimate pro Nintendo Switch nabízí mraky obsahu už v základní verzi, Nintendo ale zjevně stále nemá dost. V rámci updatu 3.0 se Mario a spol. dočkali slušné porce bonusového obsahu, navíc je k dispozici i další hratelná postava jako placené DLC. Více v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/power-rangers-cover.jpg

Power Rangers: Battle for the Grid (Mini RECENZE) – neuspokojivé morfování

Pamatujete na časy, kdy jste si o sobotním dopoledni pustili televizi a vyskočil na vás žlutý pokémon metající blesky, digimoňácký robot nebo disneyovsky roztomilé kukuče animáků? Možná si vzpomenete také na nepříliš povedený seriál, v němž banda teenagerů chránila naši planetu před nájezdy příšer ve službách zlotřilé Rity. Ano, Strážci vesmíru, Power Rangers chcete-li, dostali svou vlastní bojovku od studia nWay. Jakých kvalit dosahuje? Zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/e5a09c07-3146-4d01-8f6b-07999fa694e1.jpg

Jump Force (RECENZE) – ani slavná předloha vše nespasí

Když se v jedné hře setkají hrdinové a záporáci tří velice populárních manga sérií, je nad slunce jasné, že minimálně půjde o osud celé naší planety, ne-li rovnou celého vesmíru. Vydavatel Bandai Namco a studio Spike Chunsoft ukuchtili nadupanou bojovku pro PC, PS4 a Xbox One jménem Jump Force, kde nebude nouze o ničivé údery a ohlušující destrukci. Vyplatí se ale být u toho, nebo bude lepší vzít nohy na ramena?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-or-alive-6-cover.jpg

Dead or Alive 6 (NOVINKY) – jak se vede japonské mlátičce v recenzích?

Dead or Alive 6 se objevilo na herním trhu 1. března a s týdenním odstupem se vyrojily recenze, které tuto nadějnou bojovku zevrubně hodnotí. Pojďme se společně podívat, zda se vyplatí za projekt studia Team Ninja utratit peníze, či se raději poohlédnout jinde. Protože v případě, že budete chtít mít kompletní sestavu bojovníků, pořádně se prohnete. Více v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/24699a7a-3656-47e5-9e68-caf183147b61.jpg

Override: Mech City Brawl (Mini RECENZE) – velkoměsta napadrť

Velkoměsta třesoucí se ve svých pevných základech jsou předpokladem každého katastrofického scénáře, v němž jde lidstvu o jeho existenci. Chapadlovitá monstra se rozhodla ubytovat na matičce Zemi a zachránit nás mohou jen gigantičtí roboti, kteří spolu se stvůrami srovnají se zemí i půlku města. Fanoušky kaiju žánru zkrátka musí Override: Mech City Brawl zahřát u srdce.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/4d03aa6d-34f1-4aab-a7de-e7f8c0dd04b5.jpg

SoulCalibur VI (NOVINKY) – 2B prověří své meče

Hostující charaktery umí ozvláštnit dosavadní zážitek v jakékoliv počítačové hře. SoulCalibur VI již v základní verzi navštívil Geralt z Rivie a nyní do bojovky od studia Project Soul nachází cestu další exkluzivní příchozí. V prvním DLC se objevuje 2B, hlavní hrdinka z velice úspěšného titulu NieR: Automata.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi