Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/call-of-duty-modern-warfare-3-season-4-reload-nahled.jpg

Do Call of Duty: Modern Warfare III míří refresh 4. sezóny

Tradiční várka nového obsahu pro multiplayer, režim Zombies i Warzone představena. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-6-keyart-nahled_1.jpg

Call of Duty: Black Ops 6 – Vše, co potřebujete vědět

Fanoušci Call of Duty ani letos nepřijdou o možnost zachránit svět po boku ikonických postav a změřit síly s ostatními hráči v multiplayeru. Tvůrci ze studií Treyarch a Raven Software nás v příběhové kampani Call of Duty: Black Ops 6 zavedou na začátek 90. ​​let a poodhalí temný svět špionáže, lákají také na novinky v multiplayeru i velký návrat ke kořenům v kooperativním režimu Zombies. Vše, co potřebujete vědět o jednotlivých složkách COD: Black Ops 6 a také další důležité informace, vám přinášíme v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-6-game-pass-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops 6 bude ode dne vydání v Game Passu

Zatím nevíme, jestli to bude zároveň znamenat navýšení ceny předplatného. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-6-keyart-nahled.jpg

Letošní Call of Duty bude Black Ops 6

Activision představilo grafiku hry prostřednictvím speciálního novinového vydání. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-3-season-4-keyart-nahled.jpg

Na obsah bohatá 4. sezóna pro Call of Duty: Modern Warfare 3 představena

Konec května bude v MW III a Warzone patřit čerstvým mapkám, módům, eventům i zbraním. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-3-season-3-reload-nahled.jpg

Obsah refreshe 3. sezóny Call of Duty: Modern Warfare 3 představen

Čerstvé multiplayerové módy, příběhová mise pro režim Zombies a další nový obsah již na začátku května. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-3-season-3-keyart-nahled.jpg

3. sezóna se v Call of Duty: Modern Warfare 3 objeví již za pár dní

Očekávat můžeme čerstvé mapy i arzenál, noví operátoři budou zase mementem světového dne marihuany Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-3-keyart-nahled.jpg

Call of Duty 2025 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Ve světě her se spekulace a drby šíří světelnou rychlostí a v tomto případě dokonce předběhly i oficiální oznámení Call of Duty pro rok 2024. Šuškanda o něm je už také v plném proudu a věnujeme se jí v samostatném článku. Pomalu se ale začínají objevovat i informace o příštím dílu této kultovní FPS série, i když pochopitelně zatím z neoficiálních zdrojů. Všechno podstatné o Call of Duty 2025 jsme pro vás shrnuli v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-keyart.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 3 (NOVINKY): 4. sezóna Reloaded a další info

Ikonická série akčních stříleček Call of Duty se i v roku 2023 rozrostla o další díl, tentokrát pod taktovkou studií Sledgehammer Games a Infinity Ward. Titul nese název Call of Duty: Modern Warfare III a jde o přímé pokračování COD: MW II z loňského roku. Zatímco příběhová kampaň svými kvalitami hráče neohromila, multiplayerový zážitek patří k těm povedenějším v sérii a momentálně je navíc pravidelně obohacován o nový obsah díky multiplayerovým sezónám. Čerstvé informace o té nejnovější, stejně jako všechno ostatní, co o Modern Warfare III potřebujete vědět, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-zombies-nahled.jpg

Call of Duty – Zombies (TÉMA)

Sérii akčních FPS Call of Duty již celá léta definují velkolepé příběhové kampaně i multiplayerové módy umožňující pustit se do online zápolení. Běžnou součástí těchto populárních stříleček se ale postupně staly i kooperativní módy, mezi něž patří i dobře známý PvE Zombies režim. Doposud se objevoval téměř výlučně v titulech od studia Treyarch, našel si už ale cestu i do her vyvíjených Infinity Ward či Sledgehammer Games. Všechno, co o tomto kooperativním módu v nejnovějším Call of Duty potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-serie-keyart-nahled.jpg

Call of Duty (HERNÍ SÉRIE) – Jak šel čas s populární FPS značkou

Call of Duty je v žánru first person stříleček zvučným jménem a mnozí si u slova FPS vybaví právě tuto populární sérii. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, kam až sahají její kořeny a kdo stojí za jejím zrodem, případně kolik titulů ji tvoří? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v našem článku, kde jsme si posvítili na historii Call of Duty i zajímavá fakta o jednotlivých hrách. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warzone-mobile-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone Mobile (NOVINKY): 4. sezóna Reloaded a další info

Hráči z celého světa seskakují na obrovské bitevní pole free to play FPS Warzone už nějaký ten pátek. Nově se tohoto úspěšného Call of Duty battle royale dočkali i fanoušci mobilního hraní. Všechno podstatné o Call of Duty: Warzone Mobile, které mají na starosti studia Activisionu, vám přinášíme v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-cover-logo.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Vše, co potřebujete vědět

Call of Duty: Modern Warfare II je akční FPS, které navazuje na reboot série Modern Warfare (2019). Hru vyvíjí studio Infinity Ward a vydává společnost Activision. Modern Warfare II obsahuje příběhovou kampaň, kde po boku známých postav z předešlých Modern Warfare titulů čelíte alianci ohrožující svět, ale také multiplayer. Ten bude obohacován čerstvý obsahem díky multiplayerovým sezónám. Všechny podstatné informace nejen o té nejnovější naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-mw-ii-season-1-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone (NOVINKY): 4. sezóna Reloaded a další info

Warzone je následovníkem úspěšného free to play battle royale režimu Warzone, který vznikl pod taktovkou Infinity Ward a Raven Software. Stejně jako v jeho předchůdci, i ve Warzone se vrhneme na obří bitevní pole, kde vítězí poslední přeživší. Vše podstatné o Warzone a jeho režimu DMZ naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-warzone-2-0-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone 2.0 (RECENZE) – Pomalá, ale jistá evoluce

Úspěšné FPS Call of Duty: Warzone od Infinity Ward a Raven Software se po více než dvou letech své existence dočkalo stejnojmenného pokračování s přídomkem „2.0“. Podařilo se tomuto populárnímu free to play battle royale módu skutečně vstoupit do nové éry? A co říkáme na zbrusu nový režim DMZ? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-last-stand-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone Caldera – Vše, co potřebujete vědět

Call of Duty: Warzone je samostatný free to play multiplayerový režim, který je prostřednictvím obsahu částečně propojený s Call of Duty: Modern Warfare (2019), Black Ops Cold War (2020) a COD: Vanguard (2021). Těžištěm Warzone je mód battle royale a jeho různé obměny, které jsou do hry spolu s kosmetickým obsahem přidávané s každou sezónou multiplayeru aktuálního Call of Duty titulu. Vše, co o battle royale z dílny Raven Software a Infinity Ward potřebujete vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-ii-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Modern Warfare II (RECENZE Multiplayer a Singleplayer)

Příběhová kampaň Call of Duty: Modern Warfare II od Infinity Ward nás rozhodně zaujala, ale pozornost na sebe od vydání strhává zejména multiplayerová složka letošního Call of Duty. Recenze obou režimů naleznete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-vanguard-the-last-stand-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard – Vše, co potřebujete vědět

Call of Duty: Vanguard, ve kterém si zabojujete na všech frontách druhé světové války, je nejnovějším členem rozsáhlé rodiny akčních FPS Call of Duty. Vydavatelem titulu je společnost Activision a za jeho vývojem stojí studio Sledgehammer Games. Vanguard kromě příběhové kampaně obsahuje také online multiplayer a kooperativní režim Zombies, které jsou pravidelně obohacovány novým obsahem v rámci vycházejících multiplayerových sezón. Vše podstatné nejen o aktuální sezóně se dozvíte v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (RECENZE) – Má co nabídnout na všech frontách

Benjamin Franklin jednou řekl: „Na tomto světě není jistého nic, pouze smrt a daně“. Hráčská komunita si však k těmto dvěma konstantám může připočítat také každoroční rozšíření rodiny Call of Duty. Rok 2021 patří studiu Sledgehammer Games, které tuto nesmrtelnou sérii FPS obohacuje prostřednictvím Call of Duty: Vanguard. Hra nabídne jak příběhovou kampaň, tak i multiplayer a kooperativní režim Zombies – všechny tři zasazené do období druhé světové války. Co se nám na těchto třech složkách líbilo a co by naopak mělo zůstat v propadlišti dějin? Zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-main-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War – Vše, co potřebujete vědět

Call of Duty: Black Ops Cold War od studia Treyarch kromě příběhové kampaně zaměřené na události studené války obsahuje také hru pro více hráčů spolu s kooperativním režimem Zombies a tematika osmdesátých let se promítla i do populárního free to play režimu Warzone. Tyto multiplayerové složky jsou pravidelně obohacovány čerstvým obsahem prostřednictvím sezón a battle passu. Všechny podstatné informace nejen o nejnovější páté sezóně multiplayeru najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací