AlzaPlus+ Reklamace či vrácení?

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/call-of-duty-modern-warfare-ii-keyart-nahled.jpg

Call of Duty 2023 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Ikonická série akčních stříleček Call of Duty se má i letos rozrůst o další díl. Neoficiální informace o tom, že místo Call of Duty 2023 se dočkáme jen příběhového DLC, zdá se, nebyly přesné, a na internetu se už divoce diskutuje o novém plnohodnotném titulu z dílny Sledgehammer Games. Všechny podstatné informace o Call of Duty pro rok 2023 se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-cover-logo.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 (NOVINKY): 2. a 3. sezóna a další info

Call of Duty: Modern Warfare II je akční FPS, které navazuje na reboot série Modern Warfare (2019). Hru vyvíjí studio Infinity Ward a vydává společnost Activision. Modern Warfare II obsahuje příběhovou kampaň, kde po boku známých postav z předešlých Modern Warfare titulů čelíte alianci ohrožující svět, ale také multiplayer. Ten bude obohacován čerstvý obsahem díky multiplayerovým sezónám. Všechny podstatné informace nejen o té nejnovější naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-mw-ii-season-1-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone 2.0 (NOVINKY): 2. a 3. sezóna a další info

Warzone 2.0 je následovníkem úspěšného free to play battle royale režimu Warzone, který vznikl pod taktovkou Infinity Ward a Raven Software. Stejně jako v jeho předchůdci, i ve Warzone 2.0 se vrhneme na obří bitevní pole, kde vítězí poslední přeživší. Vše podstatné o Warzone 2.0 a jeho režimu DMZ naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-warzone-2-0-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone 2.0 (RECENZE) – Pomalá, ale jistá evoluce

Úspěšné FPS Call of Duty: Warzone od Infinity Ward a Raven Software se po více než dvou letech své existence dočkalo stejnojmenného pokračování s přídomkem „2.0“. Podařilo se tomuto populárnímu free to play battle royale módu skutečně vstoupit do nové éry? A co říkáme na zbrusu nový režim DMZ? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-last-stand-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone Caldera (INFO): Novinky

Call of Duty: Warzone je samostatný free to play multiplayerový režim, který je prostřednictvím obsahu částečně propojený s Call of Duty: Modern Warfare (2019), Black Ops Cold War (2020) a COD: Vanguard (2021). Těžištěm Warzone je mód battle royale a jeho různé obměny, které jsou do hry spolu s kosmetickým obsahem přidávané s každou sezónou multiplayeru aktuálního Call of Duty titulu. Vše, co o battle royale z dílny Raven Software a Infinity Ward potřebujete vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-ii-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Modern Warfare II (RECENZE Multiplayer a Singleplayer)

Příběhová kampaň Call of Duty: Modern Warfare II od Infinity Ward nás rozhodně zaujala, ale pozornost na sebe od vydání strhává zejména multiplayerová složka letošního Call of Duty. Recenze obou režimů naleznete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-vanguard-the-last-stand-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (INFO): Novinky

Call of Duty: Vanguard, ve kterém si zabojujete na všech frontách druhé světové války, je nejnovějším členem rozsáhlé rodiny akčních FPS Call of Duty. Vydavatelem titulu je společnost Activision a za jeho vývojem stojí studio Sledgehammer Games. Vanguard kromě příběhové kampaně obsahuje také online multiplayer a kooperativní režim Zombies, které jsou pravidelně obohacovány novým obsahem v rámci vycházejících multiplayerových sezón. Vše podstatné nejen o aktuální sezóně se dozvíte v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (RECENZE) – Má co nabídnout na všech frontách

Benjamin Franklin jednou řekl: „Na tomto světě není jistého nic, pouze smrt a daně“. Hráčská komunita si však k těmto dvěma konstantám může připočítat také každoroční rozšíření rodiny Call of Duty. Rok 2021 patří studiu Sledgehammer Games, které tuto nesmrtelnou sérii FPS obohacuje prostřednictvím Call of Duty: Vanguard. Hra nabídne jak příběhovou kampaň, tak i multiplayer a kooperativní režim Zombies – všechny tři zasazené do období druhé světové války. Co se nám na těchto třech složkách líbilo a co by naopak mělo zůstat v propadlišti dějin? Zjistíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-main-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War: 6. sezóna, Zombies a další info

Call of Duty: Black Ops Cold War od studia Treyarch kromě příběhové kampaně zaměřené na události studené války obsahuje také hru pro více hráčů spolu s kooperativním režimem Zombies a tematika osmdesátých let se promítla i do populárního free to play režimu Warzone. Tyto multiplayerové složky jsou pravidelně obohacovány čerstvým obsahem prostřednictvím sezón a battle passu. Všechny podstatné informace nejen o nejnovější páté sezóně multiplayeru najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-cold-war-jackal-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone představuje obsahem nabitou čtvrtou sezónu (NOVINKA)

Mnoho fanoušků Call of Duty nepochybně zklamalo, že nejnovější přírůstek v FPS sérii s přívlastkem Vanguard nakonec na E3 2021 oznámen nebyl. Během online show Summer Game Fest Kickoff Live! jsme se ale dočkali alespoň prvního traileru na čtvrtou sezónu multiplayeru COD: Cold War a free to play režimu Warzone. Včera tvůrci navíc představili detailnější plány ohledně přidávání obsahu do multiplayerové složky posledního Black Ops. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-nahled_1.jpg

Nové Call of Duty: Vanguard na E3 2021 neuvidíme, do druhé světové se vrátíme i ve Warzone (NOVINKA)

Letošní herní konference E3 startuje už za pár dní a nejeden fanoušek Call of Duty očekává, že nejnovější přírůstek v populární FPS sérii bude oznámen právě během jedné z chystaných online prezentaci. Poslední zprávy však hovoří o opaku. Více v naší novince. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-nahled.jpg

Call of Duty pro rok 2021 vyvíjí Sledgehammer Games, hra vyjde ještě letos (NOVINKA)

Vydavatelství Activision oficiálně potvrdilo, že na vývoji letošního Call of Duty pracuje studio Sledgehammer Games. Vydání dalšího FPS ze slavné série je naplánováno na tento rok a hra bude optimalizovaná pro nové konzole. Více v naší novince. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-ops-zombies-keyart-tipy-triky-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies (TIPY/NÁVOD): Tipy a triky pro začínající i pokročilé hráče

Režim Zombies už neodmyslitelně patří ke Call of Duty hrám v Black Ops sérii a nevyhnul se ani nejnovější Call of Duty: Black Ops Cold War. V případě, že jste módu s hordami zombíků propadli, ale chtěli byste svou hru zlepšit, přinášíme vám tipy a triky, které zužitkujete na mapách Die Maschine a Firebase Z, některé z nich jsou aplikovatelné i v módu Outbreak.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-novinka-wraith-nahled.jpg

Season 3 odstartuje v Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone ještě tento měsíc (NOVINKA)

Season 2 má grády nejen kvůli novým mapám a zbraním, ale primárně pro události, jež se v jejím rámci odehrávají. Nedoufejte však, že se vám v následujících dnech dostane odpočinku. Do Call of Duty Black Ops Cold War se totiž už valí Season 3, která obdobně jako její předchůdkyně přináší řadu novinek, jež mají rozproudit krev všech zúčastněných. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-nahled.jpg

Refreshnutá mapa Call of Duty: Warzone bude inspirována 80. léty (NOVINKA)

Nejnovější Call of Duty: Black Ops Cold War se asi již brzy stane středem pozornosti ve free to play režimu Warzone tak, jak tvůrci zamýšleli. Vydavatel Activision totiž začal teasovat zatím blíže neurčený event, který by mohl přetvořit Warzone k obrazu čerstvého Black Ops odehrávajícího se v dobách studené války. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-wolf-nahled.jpg

Season Two Reloaded přináší do Call Of Duty: Black Ops Cold War nové mapy a mnoho dalšího (NOVINKA)

Když jsme vás v únoru informovali o tom, že Season Two Reloaded dorazí do Call Of Duty: Black Ops Cold War a Warzone ještě o ní nebylo známo mnoho. Ano, bylo zde pár střípků, avšak nic co by složilo kompletní obraz. Nyní tu pro vás máme novinku, ve které se konečně dočtete detailní informace o tom, jak by měla nadcházející sezona vypadat, a co přesně její nahození změní. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-cover-nahled.jpg

Call of Duty pro rok 2021 bude opět z prostředí 2. světové války (NOVINKA)

S tímto prohlášením přichází poměrně známí Call of Duty leakeři z webu Modern Warzone. Podle nich by měl být titul zasazen do alternativního vesmíru, kde druhá světová neskončila a táhne se minimálně do roku 1950. Nejmenované zdroje magazínu Eurogamer sice potvrzují zasazení, ale neshodují se s alternativními událostmi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-oubreak-nahled.jpg

Nový rozsáhlý Zombies mód pro Black Ops: Cold War blíže představen (NOVINKA)

Včera detailněji představený režim Zombies Outbreak naznačuje, že to nebudou jen živí hráči, které budeme v druhé sezóně multiplayeru pro Call of Duty: Black Ops Cold War (k dispozici od 25. února) lovit. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-cold-war-naga-nahled.jpg

Season 2 odstartuje v Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone už brzy (NOVINKA)

Už nějaký ten pátek se mezi fanoušky Call of Duty spekuluje nad tím, kdy dorazí očekávaná dávka nového obsahu v podobě Season 2. V průběhu včerejšího večera jsme dostali podrobnější informace. V jaký den bude nová sezona oficiálně spuštěna a co nám nabídne, vám popíšeme v naší novince. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-key-art-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War (RECENZE) – Jako za starých časů?

Call of Duty: Black Ops Cold War je díky kvalitám prvního dílu z Black Ops série velmi očekávanou hrou. A může za to nejen kampaň zasazená do období studené války a navazující na první Black Ops (2010), nejen tradiční multiplayer, ale také kooperativní Zombie mód, který se pro Black Ops tituly stal již poznávacím znamením. V naší recenzi přinášíme hodnocení všech tří složek akčního FPS, ve kterém nebude vaším úkolem nic menšího než zachránit svět na pokraji nukleární katastrofy.

Přečíst více »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací