Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Dárky na poslední chvíli

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/call-of-duty-modern-warfare-cpt-price-gun-nahled.jpg

Call of Duty 2022: datum vydání, příběh a další info (SPEKULACE)

I v roce 2022 bychom se měli dočkat stálice na poli FPS v podobě dalšího Call of Duty, které má nést přídomek Modern Warfare II. Za vývojem údajně stojí studio Infinity Ward a vydání se zhostí společnost Activision. Na představení hry si samozřejmě ještě budeme muset počkat, avšak ani nedostatek informací nám nezabrání si o Call of Duty 2022 zaspekulovat. Co o hře říkají zatím neoficiální zdroje? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (RECENZE) – Má co nabídnout na všech frontách

Benjamin Franklin jednou řekl: „Na tomto světě není jistého nic, pouze smrt a daně“. Hráčská komunita si však k těmto dvěma konstantám může připočítat také každoroční rozšíření rodiny Call of Duty. Rok 2021 patří studiu Sledgehammer Games, které tuto nesmrtelnou sérii FPS obohacuje prostřednictvím Call of Duty: Vanguard. Hra nabídne jak příběhovou kampaň, tak i multiplayer a kooperativní režim Zombies – všechny tři zasazené do období druhé světové války. Co se nám na těchto třech složkách líbilo a co by naopak mělo zůstat v propadlišti dějin? Zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-keyart-logo.jpg

Call of Duty: Vanguard: gameplay, HW nároky, 1. sezóna a další info

Call of Duty: Vanguard je nejnovějším členem rozsáhlé rodiny akčních FPS Call of Duty. Vydavatelem titulu je společnost Activision a za jeho vývojem stojí studio Sledgehammer Games. Vanguard je zasazen do období druhé světové války a v kůži čtyř hrdinů v něm zažijeme bitvy na všech frontách tohoto největšího válečného konfliktu v historii. Vanguard kromě příběhové kampaně obsahuje také online multiplayer a kooperativní režim Zombies. Vše, co potřebujete vědět o Call of Duty: Vanguard a jeho třech složkách, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-main-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War: 6. sezóna, Zombies a další info

Call of Duty: Black Ops Cold War od studia Treyarch kromě příběhové kampaně zaměřené na události studené války obsahuje také hru pro více hráčů spolu s kooperativním režimem Zombies a tematika osmdesátých let se promítla i do populárního free to play režimu Warzone. Tyto multiplayerové složky jsou pravidelně obohacovány čerstvým obsahem prostřednictvím sezón a battle passu. Všechny podstatné informace nejen o nejnovější páté sezóně multiplayeru najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-season-six-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone: 6. sezóna, The Haunting Event a další info

Call of Duty: Warzone je samostatný free to play multiplayerový režim, který je prostřednictvím obsahu částečně propojený s Call of Duty: Modern Warfare (2019) a Black Ops Cold War (2020). Těžištěm Warzone je mód battle royale a jeho různé obměny, které jsou do hry spolu s kosmetickým obsahem přidávané s každou sezónou multiplayeru aktuálního Call of Duty titulu. Vše, co o battle royale z dílny Raven Software a Infinity Ward potřebujete vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-cold-war-jackal-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone představuje obsahem nabitou čtvrtou sezónu (NOVINKA)

Mnoho fanoušků Call of Duty nepochybně zklamalo, že nejnovější přírůstek v FPS sérii s přívlastkem Vanguard nakonec na E3 2021 oznámen nebyl. Během online show Summer Game Fest Kickoff Live! jsme se ale dočkali alespoň prvního traileru na čtvrtou sezónu multiplayeru COD: Cold War a free to play režimu Warzone. Včera tvůrci navíc představili detailnější plány ohledně přidávání obsahu do multiplayerové složky posledního Black Ops.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-nahled_1.jpg

Nové Call of Duty: Vanguard na E3 2021 neuvidíme, do druhé světové se vrátíme i ve Warzone (NOVINKA)

Letošní herní konference E3 startuje už za pár dní a nejeden fanoušek Call of Duty očekává, že nejnovější přírůstek v populární FPS sérii bude oznámen právě během jedné z chystaných online prezentaci. Poslední zprávy však hovoří o opaku. Více v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-nahled.jpg

Call of Duty pro rok 2021 vyvíjí Sledgehammer Games, hra vyjde ještě letos (NOVINKA)

Vydavatelství Activision oficiálně potvrdilo, že na vývoji letošního Call of Duty pracuje studio Sledgehammer Games. Vydání dalšího FPS ze slavné série je naplánováno na tento rok a hra bude optimalizovaná pro nové konzole. Více v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-ops-zombies-keyart-tipy-triky-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies (TIPY/NÁVOD): Tipy a triky pro začínající i pokročilé hráče

Režim Zombies už neodmyslitelně patří ke Call of Duty hrám v Black Ops sérii a nevyhnul se ani nejnovější Call of Duty: Black Ops Cold War. V případě, že jste módu s hordami zombíků propadli, ale chtěli byste svou hru zlepšit, přinášíme vám tipy a triky, které zužitkujete na mapách Die Maschine a Firebase Z, některé z nich jsou aplikovatelné i v módu Outbreak.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-novinka-wraith-nahled.jpg

Season 3 odstartuje v Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone ještě tento měsíc (NOVINKA)

Season 2 má grády nejen kvůli novým mapám a zbraním, ale primárně pro události, jež se v jejím rámci odehrávají. Nedoufejte však, že se vám v následujících dnech dostane odpočinku. Do Call of Duty Black Ops Cold War se totiž už valí Season 3, která obdobně jako její předchůdkyně přináší řadu novinek, jež mají rozproudit krev všech zúčastněných.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-nahled.jpg

Refreshnutá mapa Call of Duty: Warzone bude inspirována 80. léty (NOVINKA)

Nejnovější Call of Duty: Black Ops Cold War se asi již brzy stane středem pozornosti ve free to play režimu Warzone tak, jak tvůrci zamýšleli. Vydavatel Activision totiž začal teasovat zatím blíže neurčený event, který by mohl přetvořit Warzone k obrazu čerstvého Black Ops odehrávajícího se v dobách studené války.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-wolf-nahled.jpg

Season Two Reloaded přináší do Call Of Duty: Black Ops Cold War nové mapy a mnoho dalšího (NOVINKA)

Když jsme vás v únoru informovali o tom, že Season Two Reloaded dorazí do Call Of Duty: Black Ops Cold War a Warzone ještě o ní nebylo známo mnoho. Ano, bylo zde pár střípků, avšak nic co by složilo kompletní obraz. Nyní tu pro vás máme novinku, ve které se konečně dočtete detailní informace o tom, jak by měla nadcházející sezona vypadat, a co přesně její nahození změní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-wwii-cover-nahled.jpg

Call of Duty pro rok 2021 bude opět z prostředí 2. světové války (NOVINKA)

S tímto prohlášením přichází poměrně známí Call of Duty leakeři z webu Modern Warzone. Podle nich by měl být titul zasazen do alternativního vesmíru, kde druhá světová neskončila a táhne se minimálně do roku 1950. Nejmenované zdroje magazínu Eurogamer sice potvrzují zasazení, ale neshodují se s alternativními událostmi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-oubreak-nahled.jpg

Nový rozsáhlý Zombies mód pro Black Ops: Cold War blíže představen (NOVINKA)

Včera detailněji představený režim Zombies Outbreak naznačuje, že to nebudou jen živí hráči, které budeme v druhé sezóně multiplayeru pro Call of Duty: Black Ops Cold War (k dispozici od 25. února) lovit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-cold-war-naga-nahled.jpg

Season 2 odstartuje v Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone už brzy (NOVINKA)

Už nějaký ten pátek se mezi fanoušky Call of Duty spekuluje nad tím, kdy dorazí očekávaná dávka nového obsahu v podobě Season 2. V průběhu včerejšího večera jsme dostali podrobnější informace. V jaký den bude nová sezona oficiálně spuštěna a co nám nabídne, vám popíšeme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-key-art-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War (RECENZE) – Jako za starých časů?

Call of Duty: Black Ops Cold War je díky kvalitám prvního dílu z Black Ops série velmi očekávanou hrou. A může za to nejen kampaň zasazená do období studené války a navazující na první Black Ops (2010), nejen tradiční multiplayer, ale také kooperativní Zombie mód, který se pro Black Ops tituly stal již poznávacím znamením. V naší recenzi přinášíme hodnocení všech tří složek akčního FPS, ve kterém nebude vaším úkolem nic menšího než zachránit svět na pokraji nukleární katastrofy.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-vietnam-nahled.jpg

Jak silné PC potřebujete na rozběhnutí Call of Duty: Black Ops Cold War? (NOVINKA)

PC verze Call of Duty: Black Ops Cold War včera dostala oficiální hardwarové požadavky. Pokud tedy stále váháte, na které platformě si nejnovější akční FPS od Treyarch zahrát, informace o tom, jaké vnitřnosti musí mít počítač aby čerstvé Black Ops zvládl, vám mohou pomoci. Ať už ale dáváte přednost myši a klávesnici, anebo si plánujete titul vychutnat na staré či nové generaci konzolí, určitě vás bude zajímat požadavek na místo na disku – v tomto ohledu se totiž Call of Duty: Black Ops Cold War pochlubit skromností rozhodně nemůže. Podíváme se také, kdy bude Black Ops Cold War implementováno do Warzone.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-zombie-royale-nahled.jpg

Speciální halloweenský event v Call of Duty: Modern Warfare a Warzone už dnes (NOVINKA)

Už dnes budou Call of Duty: Modern Warfare a jeho free to play režim Warzone obohaceny o čerstvý obsah v podobě nových kosmetických předmětů a herních módů. Ne, nejde o další sezónu multiplayeru, ale o halloweenský event s názvem The Haunting of Verdansk. Na co se v něm můžeme těšit a jak dlouho se ve hře zdrží? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-ops-cold-war-zombies-nahled.jpg

Režim Zombies z nového Black Ops Cold War detailněji představen (NOVINKA)

Zatímco začátek září se nesl ve znamení multiplayeru (a také alfy hry pro více hráčů) nejnovějšího Call of Duty: Black Ops Cold War, v posledním dni tohoto měsíce jsme se dočkali bližšího představení režimu Zombies. Tento kooperativní mód pro čtyři hráče už neodmyslitelně patří k sérii Black Ops a nebude chybět ani v posledním akčním FPS od Treyarchu. Zástupci studia se v téměř desetiminutovém videu rozpovídali o příběhu, zasazení i smrtícím arzenálu, jenž proti vlnám nemrtvých bude možné použít. Více v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-season-six-farah-nahled.jpg

Šestá sezóna Call of Duty: Modern Warfare přinese funkci fast travel a příchuť Halloweenu (NOVINKA)

Zatímco minulý týden jsme z připravované šesté sezóny pro Warzone a Call of Duty: Modern Warfare dostali jen malou ochutnávku, dnes se už můžeme detailněji podívat jak na nový představený trailer, tak na blížící se obsah, který společně se šestou sezónou do hry více hráčů dorazí už dnes. Více v našem článku.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi