Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

AlzaPlus+ Rozdíl? Cena! Myš

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/trek-to-yomi-videorecenze-nahled.jpg

Trek to Yomi (RECENZE) – Pomstu nezastaví ani smrt

Feudální Japonsko otevírá své brány stále většímu počtu vývojářů, kteří chtějí představit svou vizi samurajského života. Mezi ně se zařadil také Leonard Menchiari, jemuž v poslední fázi tvorby jeho šermířské plošinovky Trek to Yomi pomohlo studio Flying Wild Hog. Konečně tedy máme možnost nastoupit na krvavou cestu pomsty, která vede skrz nejhlubší patra japonského podsvětí. A to si necháme líbit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/weird-west-vse-co-vime-all-we-know-key-art-nahled.png

Weird West (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Divoký západ s jeho pistolníky má pro evropského hráče dodnes příchuť exotického dobrodružství. Tvůrci z Wolfeye Studios se rozhodli ve svém projektu Weird West okořenit westernové kulisy ještě o temné fantasy prvky, takže se s kolty proklatě nízko budete vypořádávat s mutanty, zombíky či vlkodlaky. Co vše o netradičním izometrickém akčním RPG víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/shadow-warrior-3-recenze-cover-nahled.jpg

Shadow Warrior 3 (RECENZE) – Bouřlivé švihání mečem

V roce 2016 nám vývojáři z Flying Wild Hog dali hru Shadow Warrior 2, která dodnes patří mezi akční adventury, jež si hráči kdykoliv rádi zahrají, čehož jsou důkazem stále přibývající kladná hodnocení. Jestli kráčí Shadow Warrior 3 ve šlépějích svého předchůdce, nebo se naopak vydává vlastní cestou, si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/shadow-warrior-3-special-cover-nahled.jpg

Shadow Warrior 3 (INFO) – hardwarové nároky, gameplay atd.

Shadow Warrior 3 je v pořadí už třetím dílem oblíbené FPS série Shadow Warrior, ve které namísto s motorovkou řádíte s řádně nabroušenou katanou, jíž porcujete démony a jejich přisluhovače. Jak vypadá toto dílko za chodu, zda nám nabízí podobně jako jeho předchůdci multiplayer a mnohém více najdete v našem speciálu orientovaném na vše, co o tomto kusu víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inscryption-recenze-cover-nahled.jpg

Inscryption (Mini RECENZE) – Víc než hororová karetka

Vody indie tvorby počítačových her jsou bezbřehé, o čemž nás přesvědčují desítky titulů vydaných každý den. Mezi nehratelným plevelem a průměrnými projekty se ovšem jednou za čas objeví skutečná perla, která osloví tisícovky hráčů. V posledních dnech si svou porci pozornosti užívá karetka Inscryption od studia Daniel Mullins Games. Naše recenze vám napoví, v čem tkví její kouzlo.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cult-of-the-lamb-logo-nahled.jpg

Cult of the Lamb (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Akční adventura Cult of the Lamb hráčům umožní vyzkoušet si, jaké je to vést vlastní kult, to vše v kůži, teda spíš v rouně, roztomilé ovečky. Titul vyvíjí studio Massive Monster a vydává společnost Devolver Digital. Vše, co o tomto simulátoru vedení kultu víme, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/phantom-abyss-novinka-cover-nahled.jpg

Na Indianu Jonese si v rogue-like akci Phantom Abyss zahrajeme v létě (NOVINKA)

Princip většiny rogue-like her je postavený na tom, že v nich procházíte neustále se měnící systém úrovní, na jejichž konci na vás čeká nějaký ten záporák. V nemalém procentu z nich je vám však vždy dána možnost se po smrti, jež vás vrátí na úplný začátek, znovu vkročit do kobky a pro monstrum, které vás sundalo si prostě dojít. V tomto ohledu se dnes oznámený Phantom Abyss od jiných projektů liší, čím je ještě odlišný vám nastíníme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/loop-hero-recenze-cover-nahled.jpg

Loop Hero (Mini RECENZE) – Nenápadně vyhlížející nářez

O tom, že kvalitní projekt nemusí vypadat nikterak vábně, jsme se v minulosti přesvědčili už mnohokrát, protože indie scéna prostě na grafiku nesází. Nedávno dorazila na PC nezávislá rogue-like strategická adventura s kartičkami Loop Hero, který na první pohled vyhlíží jako něco, co mělo vyjít na konci minulého milénia. Jak na tom celek je ve skutečnosti a zda i přes diskutabilní vizuál stojí za pozornost, si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/serious-sam-4-zastup-nahled.jpg

Serious Sam 4 (RECENZE) – FPS minulé generace

Pokud bychom v rámci žánru FPS měli označit průkopnické série, rozhodně by v našem výběru nemohla chybět značka Serious Sam. Její první díl totiž ukázal, že většina konkurenčních projektů té doby byla po stránce rozsahu bitev dosti úzkoprsá, to když do pole nasadil hned několik desítek zároveň útočících protivníků. Nyní se nám tato kultovní IP opět vrací na disky. Zda má Serious Sam 4 stejné grády jako jeho předchůdci, zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fall-guys-ultimate-knockout-recenze-nahled.jpg

Fall Guys: Ultimate Knockout (Mini RECENZE) – Potrhlý battle royale na japonský způsob

Projekt Fall Guys: Ultimate Knockout se stal nejúspěšnější rozjezdovou značkou nejen pro vývojáře z Mediatonic, ale také pro vydavatele Devolver Digital. Tvůrcům se totiž povedlo smíchat pohodovou hratelnost, přirozenou lidskou soutěživost a šílené překážkové dráhy či zběsilé úkoly jako z japonských potrhlých soutěží na způsob Takešiho hradu. Jestli má tento neobvyklý a aktuálně „nejrodinnější“ battle royale potenciál bavit vás delší dobu, jsme se pokusili zodpovědět v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/carrion-recenze-nahled1.jpg

Carrion (Mini RECENZE) – Bestie schopná pohltit

Indie sféra je místem, kde stabilně vzniká neskutečně rozsáhlá škála her zastupujících různé žánry. Při pátrání po kvalitních kouscích si u ní často vzpomenete na jehlu v kupce sena. Jednou za čas se však objeví kousek, který má něco, čím dokáže opustit řady průměrných projektů a upoutat na sebe pozornost. 2D akce Carrion se nám líbila již krátce po oznámení. Odpověď na to, jak se povedla finální verze, najdete v útrobách naší recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/shadow-warrior-3-lo-wang-nahled.jpg

Smrtící Lo Wang se v Shadow Warrior 3 opět pustí do prolévání krve (OZNÁMENÍ)

S návratem kultovní FPS Shadow Warrior, jejíž cesta započala koncem minulého milénia, počítal jen málokdo, nakonec se však jejímu restartu podařilo uspět, díky čemuž vznikl neméně vydařený druhý díl, na který chtějí nyní vývojáři z polského studia Flying Wild Hog navázat třetím pokračováním. Co vše aktuálně o Shadow Warrior 3 víme, s jakými hračkami bude hlavní protagonista operovat a kdy se dočkáme detailnějšího představení, vám nastíníme v našem dnešním oznámení.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/weird-west-novinka-pc-gaming-show-cover-nahled.jpg

Weird West od tvůrců Dishonored pojí western s temnou fantasy (NOVINKA)

PC Gaming Show nezastavila ani koronavirová krize, takže jedna z klasických konferencí výstavy E3 proběhla, i když v jiném formátu, než jsme byli zvyklí. Místo uspěchaného přenosu s šílenou kadencí trailerů jsme se dočkali pohodového streamu, v němž dostali prostor vybraní vývojáři zajímavých her, aby své tituly lépe představili. To se týkalo také projektu Weird West od studia WolfEye, jehož jádro tvoří autoři pecek Dishonored a Prey. Co jsme se o „divném západu“ dozvěděli?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/serious-sam-4-nepratele-nahled.jpg

Frenetická akce Serious Sam 4 míří do finiše, podívejte se na nové záběry z hraní (NOVINKA)

Sam „Serious“ Stone je zpět! Respektive se vrací zpět, čtvrtý díl oblíbené frenetické akce je totiž prequel, v němž se dočkáme všech ikonických prvků série, jen ve větším měřítku. Jak bude svět velký, koho budeme porcovat a jaké zbraně si k tomu nachystáme, to a další informace najdete v dnešní novince, která je plná nových záběrů z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/weird-west-recenze-cover-nahled.jpg

Weird West (RECENZE) – Znepokojivě a zábavně divný Divoký západ

Fenomén temného fantasy světa označovaného jako „weird west“ má pro českého hráče příchuť hororové exotiky. Na kovbojské eskapády jsme si už sice zvykli, ale příměs původní americké mytologie společně s moderními prvky nemrtvých, vlkodlaků a dalších příšer nabízí prostor, díky němuž můžeme stále objevovat zajímavé příběhy. Akční RPG Weird West vás nutí všechna podivná tajemství podstoupit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/carrion-plameny-nahled.jpg

Carrion (NOVINKA) dostal demo, v němž se s krví nešetří

Naposledy jsme vás o Carrion informovali na E3 2019, kde se jednalo o jeden z nejvýraznějších projektů vydavatelské společnosti Devolver Digital, která dala vývojářskému studiu Phobia Game Studio stojícím za tímto dílem nebývalý prostor. Několik měsíců po jedné z největších akcí roku tu pro nás má tento vydavatel demo. Pokud náhodou váháte, koukněte na následující řádky, kde si o něm můžete přečíst více.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/my-friend-pedro-uvodni-obr-nahled.jpg

My Friend Pedro (Mini RECENZE) – šíleně chytlavá jednohubka

Silnou stránkou některých projektů je jejich jednoduchost a vysoká chytlavost, která z nich často i přes jejich minimalistické zpracování dělá tituly s nebývale velkými prodeji, jež jim nakonec závidí i někteří tvůrci AAA her. V posledních dnech se pozornost herního světa upřela na nezávislé vývojářské studio DeadToast Entertainment, z jejichž dílen vyjela s plnou parádou 2D akce My Friend Pedro. Jak se podle nás povedla, vám poví recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/observation-cover-nahled.jpg

Observation (Mini RECENZE) – Houstone, máme problém!

Astronautka Emma Fisher má problém – probírá se sama na opuštěné stanici, netuší, co se stalo, a jediný kontakt s inteligentní bytostí představujete vy, palubní počítač S.A.M. Skotské studio NoCode, jež se proslavilo hororovou prvotinou Stories Untold přineslo v Observation zajímavou premisu, která posunuje žánr puzzle adventury novým směrem. Jak se nám napínavý výlet do kosmu líbil, se dočtete v recenzi.

Přečíst více »
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací