AP+ slevy v app Pampers

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/diablo-4-lilith-cover-nahled_1.jpg

Diablo 4 (DOJMY Z HRANÍ) – Jak na nás zapůsobila uzavřená beta?

Série akčních RPG Diablo od studia Blizzard patří mezi nejlépe prodávané videoherní značky vůbec, na čtvrtý díl tedy toužebně čekají nemalé počty hráčů po celém světě. Díky uzavřenému beta testu dostupnému majitelům předobjednané plné verze jsme si mohli hru vyzkoušet na vlastní kůži, pojďme si tedy říci, jak na nás Diablo 4 zapůsobilo. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-settlers-new-allies-key-art-nahled.jpg

The Settlers: New Allies (RECENZE) – V této osadě bych se neusazoval

Vývojářům ze studia Ubisoft Düsseldorf se podařilo dokončit nový díl dlouholeté RTS série The Settlers. Jestli se The Settlers: New Allies podařilo nakopnout populární sérii k novému životu, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scars-above-cover-nahled_1.jpg

Scars Above (DOJMY Z HRANÍ) – Střílečka na cizí planetě

Nové TPS autorů za studia Mad Head Games nás v roli průzkumnice Kate Ward vezme na záhadnou cizí planetu mimo sluneční soustavu, kde bude potřeba zapojit jak bojové schopnosti, tak logiku při pokusu o záchranu havarované posádky vesmírné lodi Hermes. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/atomic-heart-keyart-nahled.jpg

Atomic Heart (RECENZE) – Vcelku zábavná robo-dystopie

V naší recenzi jsme se podívali do dystopického světa Atomic Heart. Toto akční RPG od studia Mundfish slibovalo zábavnou hratelnost, strhující příběh zasazený v alternativní historii i unikátní herní svět. Splnila hra naše očekávání? Více v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-cover-nahled.jpg

Hogwarts Legacy (RECENZE) – Být kouzelníkem nikdy nebylo zábavnější

Fanoušci Harryho Pottera a jeho kouzelného světa se konečně dočkali. Zatímco svět knih a filmů brýlatý chlapec s jizvou na čele již opanoval, v prostředí her se mu zatím tolik nedařilo. Pokud jste četli naše nedávné dojmy z hraní, asi jste tušili, že Hogwarts Legacy má našlápnuto na stupně nejvyšší, je ale příběh skutečně tak dobrý, otevřený svět plný aktivit a souboje nezačnou po čase nudit? Vše podstatné o Hogwarts Legacy se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-last-chapter-dlc-recenze-dojmy-cover-nahled.jpg

Assassin's Creed Valhalla: The Last Chapter (DOJMY Z HRANÍ) – Loučení v komorním stylu

Sbohem a šáteček, dalo by se říci z pohledu vývojářů Assassin's Creed Valhalla, protože po dvou letech končí s tvorbou nového obsahu a zakončují ságu o Eivorovi a jeho havraním klanu. Jak se s loučením vypořádali, zjistíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-ii-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Modern Warfare II (RECENZE Multiplayer a Singleplayer)

Příběhová kampaň Call of Duty: Modern Warfare II od Infinity Ward nás rozhodně zaujala, ale pozornost na sebe od vydání strhává zejména multiplayerová složka letošního Call of Duty. Recenze obou režimů naleznete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-key-art-nahled_1.jpg

Grounded (RECENZE) – Nebezpečně návykový malý – velký svět

Survival hry nejsou běžným artiklem studia Obsidian, známého hlavně díky osobitému RPG Pillars of Eternity. O to překvapivější byl úspěch, kterého se svým sandboxem Grounded dosáhli už v předběžném přístupu a ze kterého dokázali díky dodávání obsahu udělat zajímavou a zábavnou alternativu v neobvyklém pojetí a originálním prostředí. Jak vypadá hra s kompletním příběhem a jestli se vyplatí do ní investovat čas, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-6-dojmy-z-hrani-cover.jpg

Street Fighter 6 (DOJMY Z HRANÍ) – Pestrobarevné pouliční souboje

Značka Street Fighter patří mezi zakladatele klasických bojovek jeden na jednoho. Od původní koncepce z roku 1987 se posunula notně dopředu, ale základní principy vycházející z existujících bojových umění zůstaly zachovány. Mezi 7. a 10. říjnem proběhla uzavřená beta Street Fighter 6, která naznačila, kam se bude ubírat nové pojetí oblíbené mlátičky. Jak se modernizace líbila v redakci Game Ex Machina, se dozvíte v následujících chvílích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/king-arthur-knights-tale-recenze-cover-nahled.jpg

King Arthur Knight's Tale (RECENZE) – Je třeba zabít Artuše

Vývoj her často před tvůrce staví jednu překážku za druhou. Minimálně předběžný přístup často bývá pastí, ze které se ne každému autorovi podaří dostat. Vývojářům stojícím za King Arthur Knight's Tale se to však povedlo. Zda jejich dílo stojí za to, vám povíme v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/american-truck-simulator-montana-cover-nahled.jpg

American Truck Simulator: Montana (DOJMY Z HRANÍ) – Výhledy jako z pohlednice

American Truck Simulator, populární hra českého studia SCS Software, se vypravila do Montany, mnohdy zvané „Treasure State“. Ačkoliv zásoby zlata a stříbra od jejich objevení poměrně zchudly, Montana zůstává pokladnicí dodnes. Možná ne ekonomickou, ale rozhodně tou přírodní. A vývojáři českého studia SCS Software odvedli skvělou práci při jejím zachycení.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3–immortal-empires-dojmy-z-hrani-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3 – Immortal Empires (DOJMY Z HRANÍ) – Sen každého fanouška Total War?

Okamžik, na který komunita okolo strategické série Total War: Warhammer tak dlouho čekala, je konečně tady. Herní svět byl spojen do gigantického celku a hráči se v rámci tažení Immortal Empires mají možnost pustit do jeho získávání. Jak to jde za staré rasy, jakým způsobem prospívají kousky z druhého dílu a mnohem více najdete v našich dojmech z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dolmen-recenze-cover-nahled.jpg

Dolmen (RECENZE) – Rádoby soulsovka z vesmíru

Ačkoli studio FromSoftware poměrně často obnovuje virtuální dějiště svých her, nikdy autoři nejdou daleko od tématu temného fantasy, často s mnoha středověkými prvky. Řada fanoušků soulsovek tak při oznámení hry Dolmen zajásala, vývojáři si totiž dali za cíl vytvořit hru postavenou na principech soulsborne žánru zasazenou do vesmíru.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodhunt-recenze-cover-nahled.jpg

Vampire The Masquerade – Bloodhunt (RECENZE) – Praha zalitá čerstvou krví

Už v našich dojmech z předběžného přístupu jsme Vampire The Masquerade – Bloodhunt označili za příjemné překvapení. Zda se vývojářům během minulých měsíců podařilo jejich projekt posunout a zda stojí komplet po vydání za pozornost, vám nastíníme v naší recenzi finální verze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/trek-to-yomi-videorecenze-nahled.jpg

Trek to Yomi (RECENZE) – Pomstu nezastaví ani smrt

Feudální Japonsko otevírá své brány stále většímu počtu vývojářů, kteří chtějí představit svou vizi samurajského života. Mezi ně se zařadil také Leonard Menchiari, jemuž v poslední fázi tvorby jeho šermířské plošinovky Trek to Yomi pomohlo studio Flying Wild Hog. Konečně tedy máme možnost nastoupit na krvavou cestu pomsty, která vede skrz nejhlubší patra japonského podsvětí. A to si necháme líbit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-cycle-frontier-recenze-cover-nahled.jpg

The Cycle: Frontier (RECENZE) – Nepěkná vývojová transformace

The Cycle: Frontier nás v rámci bety nadchlo. Sice to byla hra s free to play prvky, avšak hrála se opravdu dobře a celkově zanechala velmi dobrý dojem. Nyní tu po letech čekání máme hotový produkt. Jak moc se tento titul během vývoje změnil, v čem je jeho síla a co nám naopak moc nesedí, vám povíme v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghostwire-tokyo-nahled_2.jpg

Ghostwire: Tokyo (RECENZE) – Japonský paranormální nářez

Ghostwire: Tokyo nás vzalo na výlet do hlavního města Japonska, jehož ulice se namísto turistů a místních hemží zástupy nadpřirozených postav japonské mytologie. Jak se nám tato exkurze do duchy ovládaného Tokia pod taktovkou Tango Gameworks líbila, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zaklinac-stary-svet-witcher-old-world-prview-dojmy-z-hrani-cover-wide-nahled.jpg

Zaklínač: Starý svět (DOJMY Z HRANÍ) – Jak se kosily příšery před Geraltem?

Zaklínačské téma zažívá nekončící vlnu popularity, na níž se veze nejen svět počítačových her (next-gen update Witcher 3, Gwent, Project Nekker) a seriál od Netflixu, ale také deskovky. Po dávno vyprodané Trzewiczkově verzi Zaklínače se na český trh chystá projekt studia Go On Board s názvem The Witcher: Old World (česky Zaklínač: Starý svět), jehož beta verze se nám dostala do rukou. Jaké jsou naše dojmy?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elex-2-dojmy-cover-nahled.jpg

Elex 2 (RECENZE) – Gothic se vrací!

Z preview verze Elex 2 jsme měli veskrze pozitivní dojmy. Jak by také ne, když se jednalo o relativně vyladěný zážitek evokující vzpomínky na kultovní Gothic a jeho různě zaměřené nástupce. Hře jsme však vyčítali různé technické nedostatky. Jak efektivně se s nimi tvůrci během posledních měsíců vypořádali, a co na jejich výtvor říkáme teď, si máte možnost přečíst v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crossfirex-keyart-nahled.jpg

CrossfireX (RECENZE) – Oživení populární značky se nepovedlo

Online FPS CrossFire se dlouhá léta těšila popularitě v Asii a později i v Evropě. Doposud byla hra dostupná pouze na počítačích, ale vývojáři původního titulu ze Smilegate se rozhodli značku přinést i na Xbox, a to i s příběhovou kampaní. Co na CrossfireX říkáme? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací