AP+ slevy v app Marshall_CZ_Novinka

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/doom-year-zero-nahled.jpg

Doom Year Zero – Vše, co víme (SPEKULACE)

Akční FPS série Doom od studia id Software patří k legendárním titulům, které v mnoha ohledech formovaly další vývoj svého žánru. A když únik informací naznačil možnost vývoje „nového Dooma“, v mnoha hráčích to vyvolalo neskrývané nadšení. Pojďme si tedy říci, co všechno momentálně o titulu známém pod označením Doom Year Zero víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-special-cover-logo.jpg

Doom Eternal (NOVINKY) – Horde Mode, čeština a další info

Pokračování oblíbené FPS série Doom k nám dorazilo už před pár lety. Jak už to ale tak u moderních her bývá, tímto momentem jeho cesta neskončila. Právě naopak, byl to pouze začátek, o čemž se můžete přesvědčit v našem speciálu, který vám nabídne nejen informace o češtině do Doom Eternal, ale také, co nabízí dlouho slibovaný Horde Mode, nebo aktuální update 6.66.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-the-ancient-gods-part-two-recenze-logo.jpg

DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two (RECENZE) – Řádné zakončení příběhu FPS roku 2020?

Rozdělením děje her na několik částí jsou známé především epizodické adventury. Ty na tomto prvku do jisté míry staví svou hratelnost, protože není nic lepšího než v jedné kapitole hráče napnout a nechat čekat na další. FPS se touto cestou moc nevydávají. Otevřený konec příběhu DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One byl kvůli tomu překvapením, jež nás nabudilo na The Ancient Gods – Part Two. Jak na tom očekávané finále je, vám poví naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-ancient-gods-part-2-cover-nahled.jpg

Trailer pro Doom Eternal: The Ancient Gods – Part 2 už za pár dní (NOVINKA)

Mohlo by se to zdát jako věky, ale Doom Eternal vyšel teprve minulý rok v březnu. Několik měsíců poté vývojáři z id Software stihli vypustit také první DLC s názvem The Ancient Gods, které jsme si samozřejmě také museli vyzkoušet. A druhá část (minimálně její představení) není daleko.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-nahled_3.jpg

DOOM Eternal ve službě Xbox Game Pass už 1. října (NOVINKA)

Jen před pár dny jsme vás informovali o plánech Microsoftu odkoupit společnost Bethesda Softworks pod jejíž křídla patří studia jako Bethesda Game Studios, Arkane, MachineGames či id Software. A bylo tak jen otázkou času, kdy se v knihovně her služby Xbox Game Pass objeví tituly od jednoho ze studií patřících pod hlavičku Bethesda Softworks. První vlaštovkou je nejnovější přírůstek do série DOOM a zároveň jedno z nejlepších FPS tohoto roku – DOOM Eternal.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/herni-soundtracky-priscilla-nahled.jpg

Nejpovedenější herní soundtracky – Hrajeme také ušima (TÉMA)

Nejsilnější herní zážitky, které si odnášíme ze svých nejoblíbenějších titulů, nejsou tvořeny pouze děním na obrazovce. Podstatnou část našeho dojmu totiž tvoří také sluchové vjemy, ať už jde o samotné efekty, nebo doprovodnou hudbu. Právě melodiím složeným k dokreslení atmosféry se budeme věnovat v našem speciálu, v němž vám doporučíme soundtracky, jež si sami rádi poslechneme i bez samotných her. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-slayer-nahled.jpg

Doom Eternal – Základní tipy, jak přežít a zvítězit v režimu Battlemode (TIPY)

Doom Eternal opravdu vyniká kampaní pro jednoho hráče. Novinka od id Software však nabízí vedle kampaně také osobitý multiplayer značně se odlišující od konceptu prezentovaného konkurencí, což jsme mohli sami okusit na vlastní kůži. Pokud se na režim Battlemode chystáte a nechcete se v něm cítit zcela ztracení jako ze startu my, rozhodně si projděte naše základní tipy.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-64-nahled.jpg

DOOM 64 (Mini RECENZE) – Nostalgie v poživatelném balení

DOOM Eternal není jedinou hrou série, která v minulých dnech dorazila na obrazovky PC, Xbox One a PS4. Vedle vyloženě nového projektu byl na zmíněné platformy (a také na Switch) po letech, kdy byl k dostání jen na Nintendo 64, přidán také DOOM 64 patřící mezi klenoty, jež si díky exkluzivitě zahráli jen fandové Nintenda. Nyní je však dán k dispozici širšímu spektru hráčů, díky čemuž tu pro vás máme recenzi PC verze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-cover-nahled_1.jpg

DOOM Eternal (RECENZE) – Pekelná řež, která vás nesmí minout

Jedna z nejočekávanějších FPS tohoto roku už prakticky klepe na vrata. V naší redakci jsme měli v minulých dnech možnost několikrát projít příběhovou kampaň Doom Eternal pro jednoho hráče. Co na ni říkáme, jaké má tempo hra samotná a zda se celek od roku 2016 někam posunul, vám poví naše obsáhlá recenze, z níž se dozvíte také o optimalizaci hry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-battlemode-nahled_1.jpg

Multiplayer DOOM Eternal není pro každého (NOVINKA)

Většina recenzí zaměřených na Doom Eternal už je venku, včetně té naší. Všem textům však schází detailnější informace o hře pro více hráčů, která měla dle vývojářů z id Softu představovat určitou formu revoluce v rámci žánru. Jak na nás prozatím tato herní složka zapůsobila a zda kvůli ní nakonec upravíme naše hodnocení, vám povíme v naší krátké novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-anniversary-retro-recenze-nahled.jpg

Doom 1–3 (Retro RECENZE) – Legenda akčních her, která má stále co nabídnout

V roce 1993 vzniklo vydavatelství Take-Two Interactive či společnost nVidia a Microsoft vydal první verzi operačního systému Windows NT 3.1. Mimoto ale studio id Software vytvořilo hru, která se stala legendou a základním kamenem pro následující akční hry z pohledu první osoby. Rok po vydání prvního Doomu vyšel díl druhý, o osm let později pak již značně odlišný Doom 3. V dnešní retro recenzi se podíváme nejen na historii těchto legendárních stříleček, ale také na to, jak se hrají dnes na moderních strojích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-hell-nahled.jpg

Doom Eternal – launch trailer je plný pekelného baletu (NOVINKA)

Akční FPS Doom Eternal je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a vývojáři se snaží, seč můžou, aby dostáli nastavenému hypu. Někdy nám předkládají gameplay ukázky ze singleplayeru, jindy to zkouší s novým multiplayerovým Battlemode, ale nejlépe stále fungují pekelně dobře sestříhané trailery, což je případ i dnešní novinky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-demoni-nahled.jpg

HW požadavky Doom Eternal nepatří mezi nejmastnější (NOVINKA)

Do vydání Doom Eternal v tento moment zbývá už pouhých deset dní, Bethesda přesto zatím nevypustila do světa hardwarové nároky svého díla, nebo lépe řečeno je na Steamu ukázala, ale pak je velmi rychle opět stáhla. Ještě předtím se je naštěstí pro nás podařilo novinářům z Gamespotu zachytit. Na jakých strojích vám očekávaná FPS od id Software poběží, vám poví naše novinka. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-krajina-nahled.jpg

Pomalost se v multiplayerovém režimu Battlemode pro Doom Eternal trestá smrtí (NOVINKA)

Vydání Doom Eternal je prakticky už za rohem, což Bethesda spolu s vývojáři z id Software moc dobře chápe, a tak rozjíždí mediální kampaň ve velkém. Po vypuštění prvních delších záběrů z režimu Battlemode umožnili některým novinářům si nový multiplayerový mód otestovat na vlastní kůži. Jaké dojmy v nich hraní této Team Deathmatch nahrazující variace hry pro více hráčů zanechalo, vám řekneme v naší dnešní novince. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-battlemode-nahled.jpg

12minutové gameplay video z Doom Eternal přibližuje režim Battlemode (AKTUALITA)

Doom Eternal se opět hlásí o slovo a po tom, co jsme měli možnost prohlédnout si video zachycující prvních 10 minut ze hry, IGN First tentokrát přináší 12minutový gameplay z nového asymetrického PvP režimu Battlemode (vývojáři se Battlemodem rozhodli nahradit Team Deathmatch). V něm se 1 hráč v kůži Doomslayera s bohatým spektrem zbraní postaví dalším dvěma oponentům v roli démonů (také budou mít k dispozici nějakou tu schopnost), přičemž Slayer musí zlikvidovat oba hráče – démony, než se stihnou opět respawnout a démoni zase usilují o smrt Doomslayera. Jde tak o souboj skillu v případě Slayera a týmové spolupráce na straně hráčů ovládajících démony. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-nahled_2.jpg

10minutový gameplay ve 4K rozlišení představuje Doom Eternal v plné kráse (AKTUALITA)

Herní portál IGN se v rámci programu IGN First věnuje mimo jiné i těm největším herním titulům, které brzy dorazí na naše zařízení. A únor tohoto roku bude patřit exkluzivnímu zpravodajství o Doom Eternal, pekelnému FPS od studia id Software, které vyjde přibližně za dva měsíce. IGN tedy přineslo 10minutové video zachycující první okamžiky hry. Jak záběry z gameplaye dokazují, ani v letošním Doomu nebudeme ochuzeni o, pro sérii typické, brutální masakrování démonických bytostí a budeme k tomu moci použít hned několik nástrojů. Do likvidace pekelných démonů se pustíme 20. března na PC, PS4, Xbox One a Switchi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-nahled_1.jpg

Doom Eternal nebude zatížen mikrotransakcemi (AKTUALITA)

Na FPS od studia id Software se nepochybně těší zástupy fanoušků této nesmrtelné klasiky a už se nemohou dočkat, jak budou v roli legendárního Doomguye sekat zástupy démonických hord. Jak to však v případě nově představených her chodí, kromě vylepšené grafiky či herních mechanik hráče především zajímá, zda bude vydavatel tahat peníze z jejich peněženek i po zakoupení hry, ať už v podobě placených loot boxů nebo jiných mikrotransakcí. I v případě letošního Doom Eternal se tak začaly objevovat otazníky o jejich (ne)zakomponování do hry. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-marauder-nahled.jpg

V Doom Eternal se setkáte se starými známými z Doom II i dosud nepoznanými démony (AKTUALITA)

Skrze nedávno vypuštěnou novinku zacílenou na dojmy z hraní jsme vám řekli více o tom, jak se Doom Eternal hraje, a co je v něm nového. Včera však došlo k vypuštění čerstvého videa, které taktéž rozhodně stojí za pozornost, vývojáři z id Software se v něm totiž nevěnují hratelnosti, nýbrž monstrům, s nimiž se budeme moci střetnout na naší výpravě skrze démony zaplavenou Zemi. Ta nám podle slov ředitele vývoje, Huga Martina, pro Youtube kanál Noclip, nabídne zástupy různých kreatur, mezi nimiž nebudou scházet antagonisté z Doom II. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-doomguy-sword-nahled.jpg

Doom Eternal má být větší a rychlejší než jeho předchůdce (NOVINKA)

Odklad Doom Eternal nás moc nepotěšil, chápali jsme však, že je občas lepší počkat než ve finále dostat do rukou hru, která není dokončená, a tak jsme se s odložením nakonec smířili. V minulých dnech si toto očekávané dílo mohla hrstka vyvolených novinářů vyzkoušet na vlastní kůži. Jaké dojmy v nich titul z dílen id Software zanechal, zda má tentokrát hmatatelnější příběh a jak se vyvedla technická stránka, vám poví následující odstavce. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-nahled.jpg

Doom Eternal se připomíná v „příběhovém“ traileru (AKTUALITA)

Uvozovky jsou hlavně z toho důvodu, že Doom Slayer (hlavní protagonista) se s nikým moc nebaví a prostě si klestí cestu peklem a všem upovídaným démonům v půlce věty akorát utrhne čelist, protože to je prostě to, co on dělá. A dělá to dobře, jak lze v posledním traileru od id Software vidět. Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací