Alza Dny - Lenovo Bosch

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gainward-rtx-4060-ti-ghost-oc-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G (RECENZE A TESTY)

Prodej nových grafických karet GeForce RTX 4060 Ti startuje na Alza.cz právě dnes a my jsme samozřejmě nelenili a připravili pro vás recenzi prvního zástupce těchto ryze mainstreamových grafických karet, a to Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G. Jak se jí vedlo v našich testech, a jestli by se vám její pořízení vůbec vyplatilo, tak o tom se můžete dočíst právě v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7600-8g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7600 8G (RECENZE A TESTY)

První ryze mainstreamovou grafickou kartou z nové generace RDNA 3 společnosti AMD je Radeon RX 7600. My si dnes na Alza.cz představíme prvního zástupce těchto nových grafických karet, a to konkrétně grafickou kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7600 8G. A jak tedy tento nový Radeon dopadl v našich testech a vyplatí se vám vůbec jeho pořízení? Tak přesně na to se vám pokusíme odpovědět právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty herní řady GAMING TRIO společnosti MSI se vždy mohly pochlubit masivním a výkonným systém chlazení, bohatou výbavou a výbornými provozními vlastnostmi. Jestli toto pravidlo platí také pro grafickou kartu MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G, tak o tom se můžete přesvědčit sami právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jste příznivci grafických karet tchajwanské společnosti ASUS, konkrétně herní edice TUF (The Ultimate Force)? Pak byste měli zbystřit, protože dnes jsme pro vás na Alza.cz důkladně otestovali její nejnovější přírůstek, konkrétně grafickou kartu Asus TUF GeForce RTX 4070 O12G Gaming! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-a770-desktop-gpu-test-recenze-2023.jpg

Intel ARC A770 a A750 (RECENZE A TESTY): Nový hráč na trhu grafických karet

Na grafické karty od Intelu jsme čekali už pěknou dobu. A na konkurenci, která by trochu potrápila jak AMD, tak NVIDII jakbysmet. A konečně jsme se dočkali. Grafické karty Intel ARC jsou už pěkných pár měsíců k dispozici na našich skladech nejen samostatně, ale i v našich herních Alza GameBoxech. V dnešní mini recenzi porovnáme výkon Intelů ARC A770 a A750 proti cenově srovnatelné konkurenci Radeon RX 6700 XT a RX 6600 a RTX 3050 a RTX 3060 od NVIDIE. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4070-12g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G (RECENZE A TESTY)

Nový a svěží vzhled, příznivá pořizovací cena a populární výrobce k tomu. Přesně to jsou prvotní dojmy z grafické karty Asus DUAL GeForce RTX 4070 12G. Jak se však této DUALce vedlo v našich testech, a vyplatilo by se vám dát ji přednost před dražšími edicemi grafických karet GeForce RTX 4070? Právě na to se vám pokusíme odpovědět v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RTX 4080 MASTER 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-7-recenze-test-2023.jpg

AMD Ryzen 7800X3D (RECENZE A TESTY)

Dlouho očekávané herní osmijádro s 3D-CACHE je už nějakou dobu v prodeji. Pojďme se tedy podívat na test výkonu Ryzenu 7 7800X3D se zdravým časovým odstupem od launche, ve kterém porovnáme celkem 21 procesorů stávajících i předchozích generací, jak od Intelu, tak od AMD. Vyplatí se vám upgrade Ryzenu 7 5800X3D? A co přechod z Intelu? Po přečtení tohoto článku budete mít hned jasno. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o pořízení nové grafické karty GeForce RTX 4070 Ti a rádi byste vybírali z těch luxusnějších edicí? Možná by vás mohla zaujmout grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G, která rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co vám může známá a populární společnost MSI ve své nabídce grafických karet nabídnout. Její podrobnou recenzi pak najdete právě zde.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-7900-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7900 XT

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7900 XT a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (RECENZE A TESTY)

Představení základních modelů grafických karet GeForce RTX 4070 společnosti NVIDIA máte za sebou, a dnes si tedy pojďme představit ty edice vyspělejší. A jako první si dnes na Alza.cz otestujeme grafickou kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G z nabídky společnosti GIGABYTE. Jak tedy tato GAMING dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ghost-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G (RECENZE A TESTY)

Dalším novým přírůstkem do rodiny grafických karet generace Ada Lovelace společnosti NVIDIA jsou grafické karty GeForce RTX 4070. A protože embargo na informace kolem těchto nových grafických karet společnosti NVIDIA právě vypršelo, můžeme vám tak na Alza.cz představit jejich prvního zástupce, a to grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 GHOST 12G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ssr-nvme-pcie-4-velky-srovnavaci-test.jpg

Jaký disk SSD NVMe PCIe 4.0 je ten nejlepší? (SROVNÁVACÍ TEST)

V dnešním článku prozkoumáme hranice a možnosti 11 PCIe 4.0 NVMe SSD disků. Podíváme se na rozdíly ve výkonu jak v herních testech, tak v zajeté klasice. Dobrý výběr pořádného uložiště není totiž jen tak, a málokdy záleží na číslech, kterými se výrobci rádi chlubí. A jako bonus se podíváme na horkou novinku, na jeden z prvních PCIe 5.0 disků. Který disk si vybrat? A má cenu počkat na novou generaci? Více už v dnešní srovnávací recenzi, čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-gen5-ssd-2tb-recenze-test.jpg

GIGABYTE AORUS Gen5 10000 2TB (RECENZE A TESTY): Co dovede první PCIe 5.0 SSD disk?

Pokrok na poli SSD disků už nějakou dobu klepe na dveře. Ani jsme se nenadáli a máme tu první recenzi PCIe 5.0 NVMe SSD disku od GIGABYTE AORUS. Disk slibuje rychlosti až 10 000 MB/s při sekvenčním čtení a zápisu. Jak už ale víme, sekvenční hodnoty nejsou ty nejdůležitější, a proto v dnešní recenzi prověříme nejen ty, ale i práci s malými soubory při nízké zátěži. Jak si disk povede oproti zajetým PCIe 4.0 diskům? Více už v článku, čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-4080-master-16g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 4080 MASTER 16G (RECENZE A TESTY)

Titulem vlajková loď mezi vzduchem chlazenými grafickými kartami GeForce RTX 4080 se v nabídce společnosti GIGABYTE pyšní Gigabyte AORUS GeForce RTX 4080 MASTER 16G. Právě tato grafická karta se totiž může pochlubit nejen opravdu masivním a výkonným systémem chlazení, ale také skvostným ARG LED osvětlením, programovatelným informačním panelem LCD Edge View a čtyřletou zárukou. Více už neprozradím, další podrobné informace totiž najdete právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-9-7900x3d-recenze-nahled.jpg

AMD Ryzen 9 7900X3D (RECENZE A TESTY)

Dlouho očekávané herní verze loni vypuštěných Ryzenů 7000 jsou konečně tu. Tyto procesory dostaly upgrade formou 3D V-CACHE, která slibuje nejen výrazně vyšší výkon v náročných hrách na procesor, ale také výbornou energetickou efektivitu. V této recenzi se podíváme na výkon Ryzenu 7900X3D od AMD v těch nejnáročnějších hrách a scénářích. Při této příležitosti jsme zároveň naměřili 20 modelů procesorů, abyste měli z čeho vybírat. Tak pojďme na to! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/AMD-Ryzen-3d-v-cache.jpg

AMD Ryzen 9 7950X3D (RECENZE A TESTY)

Zatímco výkon grafických karet s každou novou generací výrazně roste, u procesorů už to taková sláva není. A právě rychlé a výkonné procesory jsou to, bez čeho se jednoduše neobejdeme, obzvlášť v případě hraní her. V dnešní recenzi se podíváme na horkou novinku Ryzen 9 7950X3D, šestnáctijádrový procesor s V-CACHE, která slibuje výrazné navýšení herního výkonu. Zároveň jsme čerstvě otestovali celkem 20 procesorů jak od Intelu, tak od AMD. Má upgrade či změna platformy smysl? Posuďte sami! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-7900-xt-gaming-trio-classic-20g-nahled.jpg

MSI RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste si oblíbili grafické karty herní řady GAMING TRIO tchajwanské společnosti MSI, pak byste měli zpozornět, protože my se dnes na Alza.cz podíváme na zoubek nejnovějšímu přírůstku této oblíbené herní edice, a to grafické kartě MSI Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-4070-ti-x3-12g-nahled.jpg

Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G (RECENZE A TESTY)

Nemáte ve své počítačové skříni dostatek prostoru pro novou grafickou kartu, a sháníte proto nějakou, která by svou délkou nepřesáhla hraničních 300 mm? Možným řešením by mohla být grafická karta Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G, která kromě rozumných rozměrů nabízí celokovové provedení a k tomu také zajímavou pořizovací cenu. Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací