Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Velkolepý výprodej Samsung Galaxy S21

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gainward-rtx-3090-phoenix-gs-24g-recenze.jpg

Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se může společnost GAINWARD ve své nabídce pochlubit, jsou grafické karty řady GeForce RTX 3090. Grafická karta Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G patří právě do této nejvýkonnější řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3080-xtreme-10g-recenze-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G (RECENZE A TESTY)

Jedním ze zástupců elitní edice grafických karet AORUS XTREME společnosti GIGABYTE je Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G a je tak téměř jisté, že tato grafická karta asi nebude žádné ořezávátko. Jestli tomu tak ale opravdu je, se můžete přesvědčit sami, protože my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cyberpunk-2077-hra-nahled.jpg

Testy GPU – Cyberpunk 2077

Testovali jsme grafické karty na hře Cyberpunk 2077. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/teplovodiva-pasta-jak-vybrat.jpg

Teplovodivé pasty (NÁVOD a TEST)

Při stavbě počítače mnohdy zapomínáme na teplovodivou pastu. Boxované chladiče mají obvykle strojově nanesenou vrstvu pasty, aftermarket chladiče jsou pak dodávány s malou tubou zvlášť. Ne vždy je to však ta nejlepší volba. V dnešním testu se zaměříme na 9 teplovodivých past, jejich výkon a možnosti aplikace. Díky pomůcce z plexiskla se podíváme, jak se taková pasta mezi procesorem a chladičem chová, a na závěr si řekneme, na co si dát při aplikaci pasty pozor.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-3060-ti-twin-x2-oc-8g-recenze.jpg

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti TWIN X2 OC 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru nové grafické karty upřednostňujete zejména dobrý poměr výkonu a ceny, jistě byste neměli opomenout nabídku společnosti Inno3D, která své grafické karty nabízí za poměrně atraktivní ceny. Jedním ze zástupců těchto grafických karet je pak Inno3D GeForce RTX 3060 Ti TWIN X2 OC 8G, kterou jsme pro vás dnes na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3060-ti-gaming-x-trio-8g-recenze-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X TRIO 8G (RECENZE A TESTY)

Jen těžko se najde hráč počítačových her, který by neznal a nepřál si mít ve svém PC nějakou z grafických karet herní řady Gaming TRIO společnosti MSI. Tím nejnovějším přírůstkem v této edici je grafická karta MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X TRIO 8G a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě hned otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-valhalla-hra-nahled.jpg

Testy GPU – Assassin's Creed: Valhalla

Testovali jsme grafické karty na hře Assassin's Creed: Valhalla. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3060-ti-phoenix-gs-8g-recenze-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3060 Ti Phoenix GS 8G (RECENZE A TESTY)

Jste středně náročným až náročnějším hráčem počítačových her? Pokud ano, pak by vás jistě mohla oslovit grafická karta Gainward RTX 3060 Ti Phoenix GS 8G, která nabízí nejen dostatek výkonu, ale také dobrou výbavu a nadstandardní frekvence. Však posuďte sami, my jsme ji totiž pro vás na Alza.cz otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-rtx-3060-ti-recenze-test.jpg

NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition (RECENZE A TESTY)

Informační embargo kolem nových grafických karet GeForce RTX 3060 Ti společnosti NVIDIA právě skončilo, a my se tak s vámi můžeme podělit o první zkušenosti. Dnes jsme totiž pro vás na Alza.cz otestovali grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-geforce-rtx-3070-o8g-gaming-recenze-test.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3070 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Další z řady nových grafických karet GeForce RTX 3070, které jsme pro vás na Alza.cz důkladně otestovali, je grafická karta Asus TUF GeForce RTX 307 O8G Gaming. A že si v našich testech nevedla věru zle, o tom se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-geforce-rtx-3070-phoenix-gs-8g-recenze-test.jpg

Gainward GeForce RTX 3070 Phoenix GS 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při pořízení grafické karty preferujete zejména dobrý poměr výkonu a ceny, v nabídce společnosti GAINWARD jsou pro vás určeny především grafické karty z herní edice PHOENIX. Grafická karta Gainward GeForce RTX 3070 Phoenix GS 8G je zástupcem právě této řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-geforce-rtx-3080-o10g-recenze-test.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3080 O10G Gaming (RECENZE A TESTY)

Herní grafické karty společnosti ASUS nenaleznete výhradně v té nejluxusnější edici ROG (Republic of Gamers), ale také v edici TUF (The Ultimate Force), která se může pochlubit lepším poměrem ceny a výkonu. Asus TUF RTX 3080 O10G Gaming je zástupcem právě této cenově výhodnější řady grafických karet a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8g-recenze-test.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC 8G (RECENZE A TESTY)

Nabídka nových grafických karet GeForce RTX 3070 na Alza.cz se začíná pomalu rozrůstat, a my tak máme možnost srovnávat. První grafickou kartou z této řady, kterou jsme dnes důkladně otestovali, je Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8G. A jak dopadla?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-5000-recenze-test.jpg

AMD Ryzen 5000 (RECENZE A TESTY)

Dlouho očekávaný moment, na který se hráči a kreativci netrpělivě těšili, je opět tu! Když Lisa Su slibovala, že se dočkáme agresivního postupu AMD na trhu, moc váhy jsem tomu osobně nepřikládal. AMD ale přichází s další generací Ryzen procesorů na architektuře Zen 3 pod kódovým označením Vermeere a ve smyslu posledních událostí musím uznat, že to asi opravdu myslela vážně. Dost ale řečí, pojďme na reálné testy!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-geforce-rtx-3070-recenze-test.jpg

NVIDIA GeForce RTX 3070 Founders Edition (RECENZE A TESTY)

Embargo na informace kolem nové řady grafických karet GeForce RTX 3070 společnosti NVIDIA právě skončilo, a tak se pojďme společně podívat na to, jak se dařilo grafické kartě NVIDIA GeForce RTX 3070 Founders Edition v testech na Alza.cz a co od těchto grafických karet můžeme vlastně očekávat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-core-i9-10850k-recenze-test.jpg

Intel Core i9-10850K (RECENZE A TESTY)

Z kdysi klidného světa procesorů se stále modrou oblohou se postupem času stalo nelítostné bojiště zmítající se v rudých plamenech. Že není všem dnům konec, dokazuje i to, že těsně před vydáním Zen 3 procesorů se snaží obhájit své místo na trhu Intel se svým desetijádrovým procesorem Core i9-10850K, který se nabízí jako výrazně levnější varianta vlajkové lodi Core i9-10900K. Pořád nevíte, jestli AMD, nebo Intel? Čtěte dále.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-geforce-rtx-3080-o10g-recenze-test.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 3080 O10G Gaming (RECENZE A TESTY)

Žhavou novinkou v nabídce produktů ROG (Republic of Gamers) společnosti ASUS je grafická karta Asus STRIX GeForce RTX 3080 O10G Gaming. A protože na Alza.cz grafické karty nejen prodáváme, ale také důkladně testujeme, můžeme vám také říci, jaká je a co od ní vůbec můžete očekávat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Gainward-geForce-RTX-3080-Phoenix-GS-10G-recenze-test.jpg

Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS 10G (RECENZE A TESTY)

Dalším zástupcem grafických karet GeForce RTX 3080, který prošel našimi důkladnými testy na Alza.cz, je grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G. Jak dopadla a jestli se její pořízení vyplatí, se můžete přesvědčit právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-geforce-rtx-3090-gaming-x-trio-24g-recenze-test.jpg

MSI GeForce RTX 3090 Gaming X TRIO 24G (RECENZE A TESTY)

Společně s novými grafickými čipy Ampere prošly mezigenerační obměnou také návrh a konstrukce chlazení grafických karet řady Gaming TRIO společnosti MSI. Jak se to nakonec povedlo a co od tak veleúspěšné řady grafických karet můžeme nyní očekávat? Právě to se dozvíte v recenzi grafické karty MSI GeForce RTX 3090 Gaming X TRIO 24G!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-geforce-rtx-3080-iCHILL-X3-10G-recenze-test.jpg

Inno3D GeForce RTX 3080 iCHILL X3 10G (RECENZE A TESTY)

Ačkoliv je dostupnost nejnovějších grafických karet GeForce RTX 3080 společnosti NVIDIA všelijaká, jen ne úplně ideální, my si i tak dnes na Alza.cz představíme prvního nereferenčního zástupce, kterým je Inno3D GeForce RTX 3080 iCHILL X3 10G.

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB9
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi