Rychlé dárky do obálky Blýskněte se lepším fotomobilem

Zobrazit katalog

WOMEN FOR WOMEN o. p. s.

12.8.2014 - WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. je společnost zaměřená na pomoc ženám s dětmi v krizových situacích, které vedou ke ztrátě bydlení, ohrožení bezpečného života a možnosti starat se a vychovávat děti.

Přečíst více »

Knihovna České Meziříčí

14.7.2014 - Malá knihovna v Českém Meziříčí se zaměřuje především na dětské čtenáře předškolního a školního věku. Díky podpoře Alza.cz nyní seznamuje veřejnost s využitím a možnostmi elektronických čteček knih. 

Přečíst více »

Sdružení NERATOV

8.7.2014 - Sdružení NERATOV, o. s. obnovuje vysídlenou pohraniční obec a dává domov a práci lidem s postižením. Kromě obnovy poničeného poutního místa Sdružení pomáhá lidem s postižením a sociálním znevýhodněním a opuštěným dětem. 

Přečíst více »

Obecně prospěšná společnost Rozlet

24.6.2014 - Rozlet, o. p. s. pomáhá dětem a mladým lidem, kteří vyrůstají v nepříznivém rodinném prostředí a v dětských domovech v Praze a ve Středočeském kraji na jejich cestě k samostatnému životu.

Přečíst více »

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o. s.

20.6.2014 - SPMP ČR, o. s. je celostátní nezisková organizace hájící práva a zájmy lidí s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodin. 

Přečíst více »

Dech života, o. s.

18.6.2014 - Sdružení DUPV - Dech života pomáhá lidem, kteří ztratili schopnost samostatně dýchat nebo jsou odkázáni na dechovou podporu, žít v prostředí svého domova s využitím domácí umělé plicní ventilace. 

Přečíst více »

Studio OÁZA - kulturní centrum pro lidi s mentálním postižením

16.6.2014 - Studio Oáza je nezisková organizace, která nabízí kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. Poskytuje kvalitní náplň volného času a umožňuje těmto lidem rozvinout své schopnosti, najít smysl své práce a integrovat se do společnosti.

Přečíst více »

Klub nemocných cystickou fibrózou

10.6.2014 - Klub nemocných cystickou fibrózou vznikl v roce 1992. Jako jediná organizace svého druhu v ČR sdružuje nemocné cystickou fibrózou. Posláním Klubu je zlepšování kvality života nemocných cystickou fibrózou a dále zvyšování informovanosti veřejnosti o tomto onemocnění.

Přečíst více »

Sdružení TEREZA

5.6.2014 - Sdružení TEREZA usiluje o tom, aby děti měly rády přírodu a místo, kde bydlí, rozuměly životnímu prostředí a dělaly něco pro udržitelný rozvoj.

Přečíst více »

Alza.cz nominována na Cenu Via Bona 2014

2.6.2014 - Alza.cz dlouhodobě podporuje nestátní neziskovou organizaci Cesta domů. A to nejen finančními a věcnými dary, ale také prodejem výrobků přes e-shop Alza.cz. Cesta domů se rozhodla ocenit tuto podporu nejen poděkováním, ale také nominací na udělení Ceny VIA BONA 2014.

Přečíst více »

PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením

27.5.2014 - Posláním organizace PROSAZ je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně. Prostřednictvím přímé péče, zaměstnáváním a nabídkou volnočasových a rekreačních aktivit zapojuje organizace lidi s postižením do běžného života.

Přečíst více »

Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, střední Čechy, o. s.

8.4.2014 - APLA Praha již více jak 10 let poskytuje služby pro lidi s autismem a jejich rodiny. Za dobu své existence vybudovala komplexní nabídku služeb, která začíná diagnostickými službami, péčí o předškolní a školní děti a končí až u programů podporovaného zaměstnání a nabídkou zájmových aktivit pro všechny věkové kategorie. 

Přečíst více »

ZŠ Dr. Františka Ladislava Riegra Semily

11.3.2014 - Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra v Semilech je bezbariérová základní škola integrující žáky s postižením do běžných tříd.

Přečíst více »

Ztracené dítě o. s.

20.2.2014 - Občanské sdružení Ztracené dítě poskytuje pomoc, poradenství a podporu v případě ohrožení či porušování práv dětí. Pomáhá dětem i dospělým v těžkých situacích ztráty, útěku, pohřešování, zneužívání či vykořisťování.  

Přečíst více »

Centrum Amelie Olomouc

17.2.2014 - Amelie je tu pro každého, koho zaskočila onkologická nemoc osobně nebo v blízkém okolí. Nabízí možnost bezplatné péče odborníků i laiků s podobnými zkušenostmi v překonováním vážné nemoci. 

Přečíst více »

Ruka pro život o. p. s.

10.2.2014 - Ruka pro život, o. p. s. nabízí služby čtyř denních stacionářů dospělým spoluobčanům s mentálním či kombinovaným postižením, seniorům a lidem s chronickým duševním onemocněním a sociálně aktivizační služby pro seniory. 

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi