Známá série bahnitých závodů V-Rally si od roku 2002 dává dlouhou pauzu a její fanoušci čekají na návrat ve velkém stylu. O ten se pokouší studio Kylotonn Games, mimo jiné autoři oblíbené série WRC. Jestli se jim to opravdu podařilo, se dozvíte v naší recenzi.
Read more »Série Forza Horizon patří k tomu nejlepšímu, co si lze na poli závodních arkád v otevřeném světě zahrát. Vývojáři z Playground Games přesouvají dění festivalu Horizon do Británie a ozvláštňují hru zejména o pravidelné změny ročních období, které mění vizuál i hratelnost. Jak se nám Forza Horizon 4 líbila, se dozvíte v recenzi.
Read more »Hokej patří k nejoblíbenějším sportům světa, a přestože většina jeho fanoušků pochází ze Severní Ameriky a Evropy, postupně se prosazuje i do dalších regionů, především v Asii. Možná také proto by si hokejová série od EA konečně zasloužila implementovat nový engine. Toho se sice v aktuálním NHL 19 nedočkáme, stejně jako vydání na stolní počítače, přesto ale nový ročník přinesl několik zajímavých inovací. Více v naší recenzi.
Read more »Podzimní sportovní hry se vřítily do poprázdninově klidných vod jako hurikán a strhávají na sebe velkou pozornost. Mimo fotbal a hokej se o své slovo hlásí také simulace basketbalu. Pod bezednými koši v NBA 2K19 jsme strávili dvě desítky hodin a nyní vám tak můžeme v recenzi předat naše dojmy z hraní titulu od společnosti 2K Sports.
Read more »Většina sledovaných fotbalových soutěží už je v plném proudu, a tak většinu hráčů svrbí prsty před započetím nového digitálního ročníku. Do souboje o nejlepší simulaci letos vstupuje první Pro Evolution Soccer 2019 od Konami, který se na disky našich strojů přiřítil na konci srpna. Po pečlivém testování vám přinášíme své nejčerstvější dojmy v recenzi.
Read more »Nedávno vyšlo třetí a zároveň poslední DLC s názvem Dead Living Zombies pro akční střílečku a jarní hit, Far Cry 5. Zakončili vývojáři z Ubisoft Montreal svou šňůru dodatečného obsahu kvalitně, nebo už jim došly nápady? Zjistíte v naší recenzi.
Read more »Letošní ročník licencovaných závodů F1 2018 je plný novinek a větších či menších vylepšení. Za to může především změna vlastníka licence Formule 1, čehož vývojáři z Codemasters patřičně využili a napumpovali nejnovější díl formulové simulace skutečnými daty, díky kterým je hra realističtější než dříve. Nejen o novinkách ročníku 2018 si můžete přečíst v naší recenzi.
Read more »V našich nedávných dojmech z hraní jsme vám mírně nastínili to, jak vypadá a funguje nové izometrické RPG belgického vývojářského studia Larian. Dnes vám skrze naši recenzi odpovíme na otázku, zda se vám do Divinity: Original Sin 2 na PC vyplatí investovat vaše těžce vydělané peníze a drahocenný čas.
Read more »Yakuza Kiwami 2 je remake druhého dílu populární série, který původně vyšel už v roce 2006. Dokáže tato akční adventura z prostředí japonského organizovaného zločinu prodat své přednosti i dnes, nebo mladším hráčům už nemá co nabídnout? Dozvíte se v naší recenzi.
Read more »V naší redakci jsme specifický survival We Happy Few sledovali prakticky od prvního dne, kdy vstoupil do předběžného přístupu. Nyní tu pro nás vývojáři z Compulsion Games mají finální verzi svého díla, s níž si chtějí získat srdce hráčů. Co na ni říkáme, si můžete najít v naší recenzi.
Read more »O víkendu jsme si zahráli poslední vydané DLC ke Call of Duty: WWII. Jak moc nás United Front zaujalo a zda se kvůli němu vyplatí zakoupit třeba celý season pass, se dočtete v naší recenzi.
Read more »Jsou hry, které i přes své kvality upadnou v zapomnění a jednou z nich by mohlo být i Red Faction: Guerrilla. Tato akce v otevřeném světě od studia Volition postavená na svobodné destrukci prakticky všeho změnila několikrát svého majitele. Aktuálně jak studio, tak i značka patří pod vydavatelství THQ Nordic, jež si tímto remasterem dost možná zkouší, jestli jsme připraveni na plnohodnotné pokračování. Co vše Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered nabízí, se dozvíte v naší recenzi.
Read more »