AI or artificial intelligence is a term that we hear quite often lately. But what does it actually mean? Where can we encounter artificial intelligence? What is its definition, application and current news? In our article we will reveal everything you want to know about the artificial intelligence!
Read more »Seriál závodů MotoGP si podobně jako ostatní sporty a davové akce „užívá“ nucenou dovolenou, takže fanoušci silničních motocyklů nemohou sledovat profesionální jezdce, jak krouží jeden okruh za druhým po tratích celého světa. Jejich abstinenční příznaky by mohlo zmírnit virtuální závodění v rámci titulu MotoGP 20 od italského studia Milestone, na nějž jsme se zaměřili v naší recenzi.
Read more »Díla, v nichž hrajete za stranu, která ve většině příběhů prohrává, nejsou úplně častým jevem, protože její zpracování není nejjednodušším úkolem. Naštěstí pro nás existují vývojáři nebojící se výzev, mezi něž bychom rozhodně zařadili studio Unfrozen, které se rozhodlo vytvořit konkurenci pro Darkest Dungeon – zde si však zahrajete za ty špatné. Jak se jim jejich dílo Iratus: Lord of the Dead povedlo, vám řekne naše recenze.
Read more »Když jsme vás naposledy informovali o karetní hře Artifact, byl herní svět nadšen informacemi naznačujícími to, že komplet mohl být překopán dle přání hráčů. V rámci naší dnešní novinky tu pro vás máme slušnou dávku informací, skrze něž vám nastíníme některé budoucí změny po stránce hratelnosti, formát otevírání karet, či důvod, proč se vývojáři z Valve rozhodli do své hry přidat kampaň pro jednotlivce.
Read more »Akční RPG Cyberpunk 2077 je jednou z největších her, které letos vyjdou i na současnou generaci konzolí a Microsoft nám novou edicí Xboxu One X dává najevo, na čem bychom si měli titul od polského studia CD Projekt zahrát. Na trh totiž v červnu zamíří limitovaná Cyberpunk 2077 edice Xboxu One X a spolu s ní i další příslušenství jako ovladač, headset nebo externí harddisk. Video, obrázky a další podobnosti najdete v novince.
Read more »Po nevalném startu a týdenní odstávce serverů se vývojářům z Donkey Crew podařilo Last Oasis napodruhé spustit už bez větších potíží. Jak se nám jejich nomádské MMORPG líbí, si můžete přečíst v tomto článku.
Read more »