AlzaPlus+ PET TOPky

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gigabyte-aorus-rtx-4080-master-16g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 4080 MASTER 16G (RECENZE A TESTY)

Titulem vlajková loď mezi vzduchem chlazenými grafickými kartami GeForce RTX 4080 se v nabídce společnosti GIGABYTE pyšní Gigabyte AORUS GeForce RTX 4080 MASTER 16G. Právě tato grafická karta se totiž může pochlubit nejen opravdu masivním a výkonným systémem chlazení, ale také skvostným ARG LED osvětlením, programovatelným informačním panelem LCD Edge View a čtyřletou zárukou. Více už neprozradím, další podrobné informace totiž najdete právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-4070-ti-x3-12g-nahled.jpg

Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G (RECENZE A TESTY)

Nemáte ve své počítačové skříni dostatek prostoru pro novou grafickou kartu, a sháníte proto nějakou, která by svou délkou nepřesáhla hraničních 300 mm? Možným řešením by mohla být grafická karta Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G, která kromě rozumných rozměrů nabízí celokovové provedení a k tomu také zajímavou pořizovací cenu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Grafické karty TUF z nabídky společnosti ASUS jsou mezi hráči počítačových her velmi oblíbené kvůli kvalitnímu zpracování, bohaté výbavě, spolehlivosti a dobrým provozním vlastnostem. Grafická karta ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming je součástí právě této oblíbené herní řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070 Ti

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jste příznivcem tchajwanské společnosti ASUS a přitom také dáváte přednost kvalitě před pořizovací cenou? Pak by vám jistě neměla uniknout tato recenze luxusní grafické karty Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G, kterou jsme pro vás na Alza.cz připravili.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G (RECENZE A TESTY)

Při vydání grafických karet GeForce RTX 4070 Ti nezůstala pozadu ani tchajwanská společnost GIGABYTE, která okamžitě ve své nabídce představila hned několik modelů těchto nových grafických karet. My si dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme prvního zástupce z této bohaté nabídky, a to grafickou kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_51.jpg

Jaké výhody má technologie NVIDIA Max-Q?

Notebooky osazené grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX jsou nejlepší pro tvorbu a hraní her, případně pro kreativní tvůrce obsahu. Díky nadstandardnímu výkonu zrychlují a zlepšují kvalitu obrazu ve hrách i aplikacích, například pomocí technologie NVIDIA DLSS. O bezproblémové fungování notebooků i pod maximální zátěží se stará technologie NVIDIA Max-Q. Jaké přináší novinky ve své už 5. generaci? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4090-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4090

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4090 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-phoenix-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHOENIX GS 12G (RECENZE A TESTY)

Přišly vám doposud vydané grafické karty GeForce RTX 4090 a GeForce RTX 4080 příliš drahé a pro vás i zbytečně výkonné, a tak stále čekáte na něco cenově dostupnějšího? Pak jste se možná dočkali, protože právě dnes končí embargo na informace kolem nejnovějších grafických karet GeForce RTX 4070 Ti, a my jsme pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli připravit také podrobnou recenzi. Na úvod začneme zhurta, dnes si totiž představíme a otestujeme grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHOENIX GS 12G z nabídky známé a populární značky Gainward.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-suprim-x-16g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G (RECENZE A TESTY)

Tím nejlepším, čím se může v současnosti pochlubit tchajwanská společnost MSI ve své nabídce grafických karet GeForce RTX 4080, je bezesporu grafická karta z elitní edice SUPRIM, která nese označení MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G. Pokud tedy i vy patříte k fanouškům této rodiny elitních grafických karet, rozhodně by vám neměla uniknout její recenze, kterou jsme pro vás dnes nachystali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4080-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4080 O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Pokud patříte mezi příznivce značky ASUS, pak by vám rozhodně neměla utéct recenze nejnovější grafické karty Asus TUF GeForce RTX 4080 O16G Gaming. Právě v ní vám totiž tento nejnovější přírůstek edice TUF (The Ultimate Force ) nejen představíme, ale také jej řádně otestujeme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4080-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Vysoký výkon, výparníková komora, obří rozměry, atraktivní ARGB LED osvětlení a 4letá záruka k tomu. Přesně těmito atributy se může pyšnit grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16G, kterou si dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4080-phantom-gs-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4080 PHANTOM GS 16G (RECENZE A TESTY)

Embargo na informace kolem nových grafických karet GeForce RTX 4080 právě skončilo, a my se tak o ně s vámi můžeme konečně podělit. Dnes si totiž představíme a také důkladně otestujeme prvního zástupce, a to grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4080 PHANTOM GS 16G. Jak tedy tento nový přírůstek do rodiny Ada Lovelace společnosti NVIDIA dopadl v našich testech? Jen posuďte sami. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-radeon-graficke-karty.jpg

Jak vybrat grafickou kartu v druhé půlce roku 2022?

V poslední době ovlivnilo trh s grafickými kartami několik významných faktorů. Tím prvním byl pokles miningu kryptoměn, který snížil poptávku po grafických kartách ze strany těžařů. Dalším faktorem byl příchod LHR (Low Hash Rate) modelů grafik, které ztížily život minerům, ale potěšily hráče, protože pro ně učinily grafické karty dostupnějšími. A nakonec také příchod nových grafik NVIDIA RTX 4080 a 4090 s nejvyšším výkonem a nejnovějšími grafickými technologiemi. Díky tomu je dnes z čeho vybírat a snadno si lze pořídit nový herní stroj anebo provést tak dlouho očekávaný upgrade grafického hardwaru! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4090-gaming-oc-24g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G (RECENZE A TESTY)

Při vydání nejnovějších grafických karet GeForce RTX 4090 nezůstala pozadu ani společnost GIGABYTE, která ve své nabídce představila hned čtveřici těchto nejvýkonnějších grafických karet současnosti. My si dnes na Alza.cz představíme a otestujeme právě jednu z nich – Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4090-suprim-x-24g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G (RECENZE A TESTY)

Pokud patříte k těm, kteří chtějí mít ve svém počítači vždy to nejvýkonnější a nejlepší, a to bez ohledu na pořizovací cenu, pak byste měli zbystřit, protože právě v této recenzi si představíme a otestujeme grafickou MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G, což by mohla být právě ta vaše „krevní skupina“.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4090-phantom-gs-24g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4090 PHANTOM GS 24G (RECENZE A TESTY)

Jste příznivci značky GAINWARD? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout recenzi nejnovější grafické karty Gainward GeForce RTX 4090 PHANTOM GS 24G, kterou jsme pro vás na Alza.cz dnes připravili a ve které jsme se této grafické kartě řádně podívali na zoubky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4090-o24g-gaming-recenze-test.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4090 O24G Gaming (RECENZE A TESTY)

Včera jste se mohli seznámit s grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 4090 Founder's Edition a dnes jsou na řadě grafické karty GeForce RTX 4090 partnerských společností, tedy grafické karty oblíbených výrobců, které si budete moci zakoupit přímo u nás na Alza.cz. Dnes se jako první podíváme na zoubek grafické kartě Asus TUF GeForce RTX 4090 O24G Gaming, tedy grafické kartě z velmi oblíbené edice TUF (The Ultimate Force) společnosti ASUS. A jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech? Však posuďte sami. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-3060-o12g-v2-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 3060 O12G V2 (RECENZE A TESTY)

Grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 3060 O12G V2 je jakýmsi základním a samozřejmě také cenově dostupnějším modelem GeForce RTX 3060, který můžeme najít v nabídce populární tchajwanské společnosti ASUS. Vyplatí se vám ale její pořízení? Tak na to se podíváme právě v této recenzi. Přečíst více »
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací