Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gigabyte-aorus-rtx-4070-ti-super-master-16g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G (RECENZE A TESTY)

Jak jistě víte, to nejlepší v nabídce společnosti GIGABYTE nese označení AORUS, v případě grafických karet pak ještě s přídomkem MASTER. Grafická karta Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G spadá právě do této elitní řady, a abyste poznali všechny její přednosti a nedostatky, nezapomněli jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovat. Jak tedy tato MASTER dopadla v našich testech? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-super-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070 SUPER

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Asus DUAL RTX 4070 SUPER 12G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-super-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080 SUPER

Líbí se vám výkon grafických karet GeForce RTX 4080 SUPER a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4080-super-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Společnost GIGABYTE je v našich končinách známou a velmi dobře zavedenou značkou, která své produkty nabízí hned v několika produktových řadách. V případě grafických karet jsou ty vůbec nejznámější edice AORUS a GAMING. V případě nabídky herní edice GAMING se tím nejnovějším přírůstkem stala grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G, a tak si ji pojďme na Alza.cz v této recenzi společně nejen představit, ale také otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4070-super-12g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4070 SUPER 12G (RECENZE A TESTY)

Jste velcí příznivci tchajwanské společnosti ASUS, jen se vám nechce utrácet horentní sumy za luxusní edice grafických karet ROG STRIX a TUF? Pak právě pro vás je určena řada grafických karet DUAL, které vám toho mohou nabídnout i tak více než dost. Grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4070 SUPER 12G je jedním ze zástupců právě této lidovější stáje grafických karet DUAL, a abyste nebyli nuceni kupovat zajíce v pytli, tak my jsme ji pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx-nahled.jpg

Grafické karty GeForce RTX 5000 (NVIDIA Blackwell) – VŠE, CO VÍME

Už téměř dva roky je s námi úspěšná architektura Ada Lovelace v podobě grafických karet GeForce RTX 4000. Je tak správná doba se blíže podívat na novou platformu GeForce RTX 5000 postavenou na architektuře Blackwell. Jaké očekáváme novinky? O kolik vzroste výkon? A kdy bude dostupná? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-super-16g-gaming-x-slim-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM (RECENZE A TESTY)

Jednou z těch vůbec nejstarších edic grafických karet v nabídce společnosti MSI je herní edice GAMING. Ta se během doby rozšířila ještě o řady grafických karet označené přídomkem TRIO a před nedávnem také SLIM. Grafická karta MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM je zástupcem právě té novější řady, a tak určitě nebude od věci, když si ji dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme. Jak tedy tato nová SLIMka dopadla v našich testech? Však posuďte sami. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-super-16g-expert-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT (RECENZE A TESTY)

Líbí se vám u grafických karet koncept PUSH-PULL ventilátorů, tedy kombinace jednoho tlačného a jednoho nasávacího ventilátoru, jaký prozatím využívaly pouze grafické karty Founders Edition společnosti NVIDIA? Pak vězte, že tento zajímavý koncept převzala také společnost MSI a nasadila ho u svých grafických karet řady EXPERT. Grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT je jedním ze zástupců právě této nové a technicky zajímavé řady grafických karet, a my si ji dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-ti-super-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Líbí se vám výkon grafických karet GeForce RTX 4070 Ti SUPER a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také MSI RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_157.jpg

Herní notebook s NVIDIA GeForce RTX za vysvědčení!

Notebooky s grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX jsou nejlepší pro tvorbu a hraní her, pro kreativní tvůrce obsahu, ale osloví i klasického uživatele, který čas od času edituje fotografie nebo střihá video z dovolené. Díky nadstandardnímu výkonu zrychlují a zlepšují kvalitu obrazu ve hrách i aplikacích například pomocí technologie NVIDIA DLSS. O bezproblémové fungování notebooků i pod maximální zátěží se stará technologie NVIDIA Max-Q. Na jaké další funkce se můžete těšit? A kolik vlastně takový výkonný notebook stojí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-super-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Také patříte k těm náročnějším hráčům počítačových her, kteří si svou novou herní grafickou kartu vybírají spíš z těch luxusnějších edic, v případě společnosti ASUS pak z řady ROG STRIX (Republic of Gamers) či TUF (The Ultimate Force)? Pak by vám jistě neměla uniknout recenze grafické karty Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming, kterou jsme na Alza.cz přichystali právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-super-12g-ventus-2x-white-oc-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC (RECENZE A TESTY)

Pokud do svého počítače sháníte novou a výkonnou grafickou kartu, která by se vám navíc vešla také do vaší stávající menší počítačové skříně, pak ji budete muset vybírat z nějaké té kompaktnější edice grafických karet. Jednou takovou je například také MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC z dílny tchajwanské společnosti MSI, která je navíc vyvedena v líbivé bílo-stříbrné kombinaci a kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-super-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jedním z posledních přírůstků do legendární řady grafických karet ROG STRIX (Republic of Gamers) známé tchajwanské společnosti ASUS je grafická karta Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O16G Gaming. Ta již na první pohled budí respekt, a to nejen svými obřími rozměry, ale také stylovým provedením a bohatou výbavou. Jak však tato ROG STRIX dopadla v našich testech na Alza.cz? Tak přesně to se můžete dozvědět právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4060-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4060 Ti

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gainward RTX 4060 Ti PANTHER 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4080-super-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4080 SUPER O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Myslím, že dnes snad potěšíme všechny příznivce společnosti ASUS a jejich herních grafických karet se série TUF (The Ultimate Force). Dnes se totiž na Alza.cz zaměříme na ten nejnovější přírůstek v nabídce této tchajwanské společnosti, a to grafickou kartu AsusTUF GeForce RTX 4080 SUPER O16G Gaming. Jak tedy tato obrovská grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ti-panther-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G (RECENZE A TESTY)

Jedním z mála modelů grafických karet GeForce RTX 4060 Ti, které se mohou pochlubit kompaktními rozměry a zároveň také systémem chlazení se třemi ventilátory a 16GB kapacitou grafických pamětí k tomu, je Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G z dílny společnosti GAINWARD. Jak tato grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz a zaslouží si vůbec vaši pozornost?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4060-ti-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G (RECENZE A TESTY)

Tou cenově nejdostupnější volbou v nabídce grafických karet společnosti ASUS jsou dozajista grafické karty z edice DUAL. Pokud tedy při výběru nové grafické karty preferujete právě tohoto velmi populárního tchajwanského výrobce grafických karet a zároveň chcete ušetřit také nějakou tu kačku, pak právě grafické karty řady DUAL by pro vás mohly být velmi zajímavou volbou. Jedním ze zástupců této „lidové“ edice je třeba také grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi nezapomněli také důkladně otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru grafické karty dáváte přednost mimo jiné také prodejní úspěšnosti, pak věřte, že mezi těmi vůbec nejprodávanějšími grafickými kartami na Alza.cz figuruje například grafická karta GeForce RTX 4060 GAMING X 8G z dílny společnosti MSI, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká je a jestli její prodejní úspěchy jsou zasloužené, tak právě o tom je tato recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-super-windforce-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER Windforce OC 16G (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o pořízení nové grafické karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER, která by se vám pohodlně vešla i do nějaké té menší počítačové skříně? Možným řešením by mohla být grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER Windforce OC 16G z dílny společnosti GIGABYTE, kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali. Přečíst více »
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací