Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Do Vánoc zbývají 3 týdny

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-tuf-rtx-3080-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Za jakousi dvojku v pořadí oblíbenosti bych v nabídce společnosti ASUS označil herní edici grafických karet TUF (The Ultimate Force). Grafické karty této herní řady se sice nemohou chlubit takovou výbavou jako grafické karty z edice ROG STRIX, svým výkonem a provozními vlastnostmi však za nimi nijak zvlášť nezaostávají. Grafická karta Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming spadá právě do této „Ultimátní“ edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz dnes důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/REFLEX.jpg

Nejlepší e-sportové zážitky s NVIDIA GeForce RTX 30

Nejvýkonnější grafické karty NVIDIA GeForce RTX jsou ideálním řešením pro všechny hráče e-sportů. Díky dostatečné síle totiž zajistí vysokou snímkovou frekvenci v prakticky každé hře. Jaké technologie a příslušenství vás dotlačí k výhře možná už zrovna v příštím kole?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-ampere-rtx-laptops.jpg

Zahrajte si nejnovější pecky na noteboocích s RTX 30

S notebooky vybavenými grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 nemusíte dělat žádné kompromisy. Jsou totiž postavené na oceňované architektuře Ampere, nových jádrech RT a Tensor a nových streaming multiprocesorech. Díky tomu přináší dosud nejrealističtější ray tracingovou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. V jakých hrách si ten boží výkon užijete?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3090-xtreme-12g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G (RECENZE A TESTY)

Ta absolutně nejvýkonnější vzduchem chlazená grafická karta v současné nabídce společnosti GIGABYTE nese označení Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G a může se pyšnit obrovským systémem chlazení a nadstandardně bohatou výbavou. Jak však tento špičkový AORUS dopadl v našich testech na Alza.cz? Jen posuďte sami. My jsme ho totiž pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Image-004.jpg

Proč herní PC s grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX řady 30?

Špičkové grafické karty pro herní nadšence i kreativce, to je řada NVIDIA GeForce RTX 30. Nejnovější architektura Ampere nabízí vylepšená ray-tracingová jádra, ale i nová jádra Tensor vyhrazená pro umělou inteligenci. Jaké najdou grafiky uplatnění v nejnovějších hrách?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3080-ti-phantom-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom GS 12G (RECENZE A TESTY)

Herní edice PHANTOM je v nabídce společnosti GAINWARD považována za jakousi honosnější řadu grafických karet. Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom GS 12G spadá právě do této elitní edice grafických karet a my jsme ji pro vás na Alza.cz také řádně otestovali. Jak tedy dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3060-ti-ftw3-ultra-gaming-8g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA Gaming 8G (RECENZE A TESTY)

Jste středně náročným až náročnějším hráčem počítačových her a u grafických karet preferujete výkonnější systémy chlazení osazené třemi ventilátory? Pak byste měli zbystřit, protože dnes si otestujeme grafickou kartu EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA Gaming 8G, která by měla splnit všechny vaše nároky.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3080-ti-ftw3-ultra-gaming-12g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA Gaming 12G (RECENZE A TESTY)

Jedním z předních výrobců grafických karet, který má své portfolio založeno výhradně na grafických čipech společnosti NVIDIA, je společnost EVGA. K tomu nejvýkonnějšímu v její nabídce pak rozhodně patří také grafická karta EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA Gaming 12G, kterou jsme pro vás dnes na Alza.cz také důkladně otestovali. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3070-ti-gaming-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G (RECENZE A TESTY)

Jedním z nejnovějších přírůstků velmi populární herní řady grafických karet GAMING společnosti GIGABYTE je grafická karta GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat! Jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx-on.jpg

Co je ray tracing?

Máme pro vás nachystané představení technologie ray tracing, která ohromným způsobem pozvedla grafické detaily v moderních hrách. Jak to vlastně celé funguje? A jaký budete potřebovat hardware?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3070-ti-vision-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8G (RECENZE A TESTY)

Další bílou „dizajnovkou“, která by se mohla šiknout všem těm, kdo si svůj počítač rádi halí do světlých barev, a kterou jsme pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali, je grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8G. Jak tedy tento VISION dopadl v našich testech? Však posuďte sami.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-to-school-nvidia-nahled.jpg

NVIDIA Back To School: Pořiďte si nový notebook se slevou

Blíží se nový školní rok a je nejvyšší čas se na něj důkladně připravit. A teď zrovna nemáme na mysli osvěžení znalostí nebo nákup učebnic. V rámci srpnové akce Back To School se společností NVIDIA si totiž můžete vybrat ze zlevněných notebooků napříč výrobci, které NVIDIA vybavila svými špičkovými grafickými kartami GeForce RTX. Více informací v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-suprim-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G (RECENZE A TESTY)

Obří rozměry, Dual BIOS a ventilátory chlazení se znakem draka ve svém středu, to vše jsou neklamná znamení, že se dnes na Alza.cz podíváme na grafickou kartu ze série SUPRIM společnosti MSI. Tou grafickou kartou je MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G a my se jí dnes pěkně podíváme na zoubek.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3080-ti-vidion-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti VISION OC 12G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste se při stavbě počítače rozhodli pro neotřelý bílý design, moc na výběr nemáte. Jednou takovou bílou „dizajnovkou“ je grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti VISION OC 12G, kterou můžete nalézt v nabídce společnosti GIGYBYTE a kterou jsme pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali. Jak Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti VISION OC 12G obstál v naší recenzi?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3060-pegasus-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3060 Pegasus 12G (RECENZE A TESTY)

Jste vlastníkem nějaké menší počítačové skříně či snad dokonce plánujete stavbu menšího centra multimediální zábavy na přehrávání videí, internet a hlavně příležitostné, avšak kvalitní hraní počítačových her? Pak byste měli zpozornět, protože dnes se na Alza.cz podíváme na zoubek grafické kartě Gainward GeForce RTX 3060 Pegasus 12G, která by mohla jak svým výkonem, tak také svými rozměry uspokojit všechny vaše požadavky. Tato grafická karta ze stáje společnosti GAINWARD totiž nabízí v kompaktních rozměrech výkon, kterým jistě nepohrdne žádný středně náročný hráč počítačových her.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3070-ti-phoenix-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix 8G (RECENZE A TESTY)

Základním a prozatím také jediným modelem GeForce RTX 3070 Ti v nabídce společnosti GAINWARD je grafická karta Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix 8G. Její pořizovací cena by se měla pohybovat na úrovni doporučené (MSRP) ceny pro grafické karty GeForce RTX 3070 Ti. A protože právě pořizovací cena této grafické karty by mohla oslovit nejednoho potenciálního zájemce o novou grafickou kartu, na Alza.cz jsme ji pro vás řádně otestovali!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-strix-lc-geforce-rtx-3080-ti-test-recenze.jpg

Asus STRIX LC GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jaká je ta vůbec nejvýkonnější grafická karta GeForce RTX 3080 Ti z nabídky společnosti ASUS? Odpověď je jednoduchá, je to přece Asus STRIX LC GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming, která nabízí hybridní systém chlazení s uzavřeným okruhem vodního chlazení, a my si ji dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3080-ti-phoenix-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix 12G (RECENZE A TESTY)

 Jedním z prvních výrobců nereferenčních GeForce RTX 3080 TI je společnost GAINWARD, která na trh uvedla svůj základní model s označením Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix 12G. A jak se této grafické kartě dařilo v našich testech na Alza.cz? O tom se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-rtx-3070-ti-fe-recenze-test.jpg

NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Founders Edition (RECENZE A TESTY)

Druhým přírůstkem do rodiny grafických karet AMPERE, který nám společnost NVIDIA minulý týden představila, je grafická karta GeForce RTX 3070 Ti. Jakým výkonem tedy disponují nové grafické karty GeForce RTX 3070 Ti a jakými provozními vlastnostmi se mohou pochlubit? Jak obstojí v naší recenzi ve srovnání s RTX 3070 a RTX 3080?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia_1.jpg

Computex 2021 je ve znamení novinek od NVIDIA

NVIDIA na akci Computex 2021 představila dvě nové desktopové grafické karty, k tomu hromadu nových notebooků a spoustu vylepšení v oblasti herní grafiky a vizuálních zážitků. Podívejte se na náš souhrn z oficiální prezentace.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi