Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

AlzaPlus+ Bazarové zboží

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/halo-infinite-nahled.jpg

Halo Infinite (INFO): Novinky

Série Halo vstoupila s nejnovějším dílem Halo Infinite do nové éry. Zatímco v příběhové kampani navazující na Halo 5: Guardians se legendární Master Chief může prohánět otevřeným světem a užívat si krásy tajemného Zeta Halo prstence, hráči prahnoucí zejména po online kláních dostali multiplayer část úplně zdarma, hra více hráčů totiž přešla na free to play model. Vše o příběhové kampani, ale také aktuálních novinkách v Halo Infinite multiplayeru, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-tv-show-logo.jpg

Halo (seriál, INFO) – hodnocení, premiéra v ČR, kde sledovat atd.

Jedna z nejslavnějších videoherních sérii se po letech příprav a odkladů konečně dočká seriálového zpracování. V prostředí mezihvězdné války mezi lidmi a mimozemskou rasou Covenantů budeme svědky zrození legendárního vojáka Master Chiefa, který musí kromě svých vlastních bitev vybojovat i válku za přežití lidstva. Vše, co o seriálu Halo a již potvrzené druhé řadě potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-multiplayer-recenze-key-art-nahled.jpg

Halo Infinite (RECENZE Multiplayer) – Skvělou hratelnost kazí nudný battle pass

Dlouho očekávané Halo Infinite po ročním odkladu konečně vyšlo a majitelům konzolí Xbox i PC hráčům nabízí solidní porci obsahu za skvělou cenu. Zatímco příběhovou kampaň (recenze) si lze stáhnout z knihovny Game Passu, samostatně vycházející multiplayer můžete hrát zcela zdarma. Hra více hráčů totiž přesedlala na free to play model a přidala bezplatný i placený battle pass. Na tyto novinky, ale pochopitelně i samotnou hratelnost multiplayeru Halo Infinite, se podíváme v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-cover-nahled_1.jpg

Halo Infinite (RECENZE Singleplayer) – Příběhová kampaň nenaplnila očekávání

Halo je bezesporu nejslavnější sérií konzolí Xbox a není tak divu, že Halo Infinite mělo být úvodním titulem nových konzolí Xbox Series X a Series S. Autoři nakonec potřebovali více času a Halo Infinite tak vychází s ročním zpožděním, fanouškům série však přináší příběhovou kampaň navazující na Halo 5 Guardians a samostatně dostupný free to play multiplayer, přičemž v této recenzi zhodnotíme právě příběh a kampaň Halo Infinite a na hru více hráčů se podíváme v samostatném článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-multiplayer-spartan-nahled.jpg

Halo Infinite přibližuje multiplayer i příběhovou kampaň v nových trailerech (NOVINKA)

Prezentace Xboxu na E3 představila hned několik velkých her, Halo Infinite však patřilo mezi ty největší kalibry, hra si navíc ukousla notnou část celé akce, aby nám představila nejen samostatně vycházející multiplayer část, ale také odhalila další střípky z příběhové kampaně. S čím se bude muset Master Chief potýkat a jaké novinky či naopak návraty starých prvků nás čekají ve hře více hráčů, zjistíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-novinky-cover-nahled.jpg

Halo Infinite – vývojáři odpovídají na otázky ohledně zbraní, vozidel, soubojů a další (NOVINKA)

Společnost 343 Industries vypustila rozsáhlé video, které zodpovědělo několik palčivých otázek týkajících se očekávaného, leč poněkud prokletého, pokračování v sérii Halo. Prostor dostaly singleplayer i online části hry a „lead sandbox designer“ Quinn Delhoyo se zaměřil také na některé konkrétnější části hry, jakou je například hák (grappling hook), se kterým budeme v Halo Infinite nově operovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-master-chief-collection-thumbnail.jpg

Halo: The Master Chief Collection bude dostupné na Xboxu Series X/S týden po vydání konzolí (NOVINKA)

Společnost Microsoft včera oznámila, že přesně týden po vydání konzolí Xbox Series X a Series S se na těchto zbrusu nových herních mašinách budeme moci v roli Master Chiefa opět pustit do likvidace zástupců mimozemské rasy Covenant. A to hned v celé kolekci čítající šest titulů pod hlavičkou Halo. V našem článku se dozvíte více.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-series-x-vertikalne-nahled_2.jpg

Xbox Series X vyjde letos v listopadu bez Halo Infinite, hra je odložena na příští rok (NOVINKA)

Přestože zábavní průmysl jako jeden z mála odolal epidemii koronaviru, ba dokonce tržby herních firem rostly, ani on se neobešel bez následků. Řada her v čele s velikány jako Cyberpunk 2077 nebo The Last of Us Part II se dočkala odložení a nyní na smutném seznamu přibylo i Halo Infinite. Microsoft však na toto konto alespoň potvrdil, že Xbox Series X vyjde dle původního plánu v listopadu. Více v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-master-chief-nahled.jpg

Multiplayer Halo Infinite bude free-to-play, na Xboxu Series X nabídne 120 fps (NOVINKA)

Opět se stalo, že jeden z prodejců předčasně odhalil informace, které si vývojáři zatím nechávali pro sebe. Obchod Smyth Toys do své nabídky zařadil Halo Infinite a v popisku produktu lákal na free-to-play multiplayer a podporu 120 fps právě ve hře více hráčů. Autoři tak museli celou situaci vyjasnit a na Twitteru oznámili, že multiplayer Halo Infinite bude skutečně zdarma. Více v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-cover-nahled.jpg

Tvůrci Halo Infinite o mikrotransakcích, split-screenu, hudbě a grafice (NOVINKA)

Po představení téměř devítiminutového dema z Xbox Games Showcase se tvůrci Halo Infinite vytasili s dalšími podrobnostmi na svém blogu a hlavně odpověděli na některé otázky, jež poslední dobou herní komunitě (a hlavně fanouškům série Halo) nedají spát. John Junyszek, komunitní manažer studia 343 Industries, se pokusil vrhnout světlo na dodatečnou monetizaci, (kontroverzní) grafiku a multiplayerovou část Halo Infinite.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-3-recenze-nahled1.jpg

Halo 3 (Mini RECENZE) – Další úspěšný návrat?

Výtvory autorů Halo: The Master Chief Collection patří aktuálně mezi jedny z neúspěšnějších remasterů, které je možné na herní scéně najít. Díky jejich vysoké kvalitě jsme si užili jak hraní Halo: Combat Evolved Anniversary a Halo: Reach, tak i Halo 2: Anniversary, jež bylo dosud z celé kolekce nejvýraznější. V minulých dnech k nám do redakce dorazilo Halo 3. Zda je stejně vyvedené, vám nastíníme v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-escharum-nahled.jpg

Na Xbox Games Showcase prezentované demo Halo Infinite bylo hráno na PC (NOVINKA)

Nedávná prezentace Xbox Games Showcase byla na hry skutečně bohatá, jedním z jejich zlatých hřebů však bylo rozhodně představení detailních záběrů z hraní pro Xbox ikonické FPS Halo Infinite, na které komunita čekala skutečně dlouho. Zatímco v naší minulé novince jsme vám představili střípky příběhu spolu s tím, jak očekávaný titul šlape, dnes se máte možnost dozvědět více o tom, na jakém stroji bylo prezentováno a kdo bude hlavním antagonistou.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-box-art-cover-nahled.jpg

Halo Infinite představilo v gameplay záběrech příběhovou kampaň, poběží v 60 fps (NOVINKA)

Akce Xbox Games Showcase představující nové Microsoft exkluzivity nemohla začít velkolepěji, hned na začátku si totiž vzal slovo (a pušku do rukou) legendární Sparťan Master Chief a přinesl nám rovnou osm minut gameplay záběrů z hraní. Ty jasně demonstrují hratelnost nově zaměřenou na otevřenější prostředí v čele s vystřelovacím hákem. Gameplay záběry včetně dalších informací o Halo Infinite  najdete v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-2-anniversary-master-chief-nahled1.jpg

Halo 2: Anniversary (Mini RECENZE) – Vrátila se kultovní FPS v plné síle?

Zatímco velká část remasterů selhává na plné čáře, tvůrcům Halo: The Master Chief Collection se doposud vedlo vcelku dobře. Povedené bylo jak Halo: Combat Evolved Anniversary, tak i Halo: Reach, které patřilo mezi velmi příjemná překvapení. Před několika dny jsme si mohli zahrát Halo 2: Anniversary, jež je taktéž součástí této kolekce obsahující zástupce série Halo. Jak si v našich očích vede, vám řekne náš dnešní článek.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-combat-evolved-anniversary-master-nahled.jpg

Halo: Combat Evolved Anniversary (Mini RECENZE) – Povedlo se stejně jako Halo: Reach?

První část Halo: The Master Chief Collection nás velmi příjemně překvapila. Halo: Reach bylo totiž technicky hodně kvalitně zpracováno, navíc celek obsahoval řadu vizuálních inovací, za něž jej nešlo nepochválit. V minulých dnech k nám dorazila druhá hra z velkolepé kolekce titulů ze série Halo. Jaké dojmy v nás Halo: Combat Evolved Anniversary zanechalo, a zda je na tom podobně jako minulý rok recenzované dílo, si přečtete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-reach-cover-nahled.jpg

Halo: Reach (RECENZE) – Je „nové“ Halo jedním z největších překvapení tohoto roku?

Série Halo je dlouhodobě jedním z největších lákadel konzole Xbox, která exkluzivitami na rozdíl od PS4 či Nintendo Switch zrovna nehýří. Je proto velkým překvapením, že se Microsoft tuto značku rozhodl vypustit na PC v novém kabátci skrze Master Chief Collection, jejímž startovním titulem není nic jiného než Halo: Reach. Jak moc se na počítačích povedlo a zda stojí za pozornost, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-the-master-chief-collection-halo-reach-nahled.jpg

Halo: The Master Chief Collection (NOVINKY)

Halo: The Master Chief Collection už je na PC dostupné. Jednotlivé, postupně vycházející díly pro vás recenzujeme. Dosud byly vydány: Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary a Halo 3.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-x019-londýn-nahled.jpg

Xbox X019 – Microsoft ukázal mnoho her, zaujmout ale příliš nedokázal

Žádné velké překvapení se nakonec nekonalo. Her představil Microsoft požehnaně, ale minimálně z těch nově oznámených jsme spíše zklamaní. Nejvíce nakonec zářila služba Game Pass, která se může těšit na přísun velmi zajímavých her, stejně jako streamovací služba xCloud. Ta se dokonce stane součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate. A slibované Age of Empires IV? Pár sekund jsme ze hry viděli, ale rovněž nešlo o nic, z čeho bychom skákali radostí.

Přečíst více »
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací