Zažij rychlé doručení. Ona Dnes

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/vampire-masquerade-swansong-recenze-cover-nahled.jpg

Vampire: The Masquerade – Swansong (RECENZE) – Přežijí upíři v Bostonu?

Ponuré univerzum World of Darkness vzniklo už v devadesátých letech jako papírové RPG, v němž si hlavní úlohy zabrali upíři, vlkodlaci a podobná havěť. Velmi rychle se stalo inspirací pro počítačové hry, z nichž nejznámější je odnož Masquerade. Dvojka populárního RPG Bloodlines je ovšem v nedohlednu, takže se fanoušci krvelačných monster musí spokojit s vedlejšími větvemi, jako je dnes recenzovaná vyprávěcí RPG adventura Swansong.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dolmen-recenze-cover-nahled.jpg

Dolmen (RECENZE) – Rádoby soulsovka z vesmíru

Ačkoli studio FromSoftware poměrně často obnovuje virtuální dějiště svých her, nikdy autoři nejdou daleko od tématu temného fantasy, často s mnoha středověkými prvky. Řada fanoušků soulsovek tak při oznámení hry Dolmen zajásala, vývojáři si totiž dali za cíl vytvořit hru postavenou na principech soulsborne žánru zasazenou do vesmíru.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/we-were-here-forever-keyart-nahled.jpg

We Were Here Forever (RECENZE) – Návykové trápení mozkových závitů s výstrahou

We Were Here Forever je již čtvrtým dílem v sérii logických kooperativních adventur We Were Here, kterou vyvíjí a publikuje nizozemské studio Total Mayhem Games. We Were Here Forever nás vzalo na starobylý hrad plný hlavolamů a své pocity z této návštěvy jsme přetavili v následující řádky recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-now-merge-hry-nahled.jpg

PlayStation Plus: Nové PS+ odhaluje knihovnu her

Koncem června 2022 dojde ke sloučení služeb PS Plus a PS Now, což v ČR a na Slovensku mimo jiné zpřístupní streamování víc než 700 her na PS4, PS5 a PC. Sony již odhalila část knihovny nabízející PlayStation exkluzivity i multiplatformové hry. Připojí se i Ubisoft se službou Ubisoft+ Classics.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiversus-key-art-logo.jpg

MultiVersus (INFO) – open beta, platformy, příběh atd.

Americký herní vydavatel Warner Bros. Games oznámil chystanou online bojovku MultiVersus, jejíž vývoj si vzalo na starost studio Play First Games. Ve hře se střetnou hrdinové populárních filmů a seriálů, pokud vás tedy zajímá, jak by v boji proti Batmanovi obstál třeba Bugs Bunny, čtěte dále. V našem článku se o hře MultiVersus dozvíte všechny dosud známé informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/saints-row-special-cover-nahled.jpg

Saints Row (2022) (INFO) – čeština, datum vydání, gameplay atd.

Pokud se náhodného hráče zeptáte, co ho napadne, když se řekne „zběsilá městská akce“, většině lidí na mysli vytane pojem Saints Row (tedy hned po GTA). Postupem času nabrala tahle ulítlá akční adventura pořádné obrátky a v posledním díle nás nechala zažít pocit superhrdiny bojujícího proti mimozemské invazi, popřípadě nás poslala do samotného pekla. Tvůrci ze studia Volition se ovšem rozhodli přibrzdit a vrátit se zpět ke kořenům. Proto se v Saints Row dostaneme do fiktivního města Santo Ileso, kde se pokusíme stát vůdcem nejúspěšnějšího gangu. Co více o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/test-drive-unlimited-solar-crown-special-info-cover-logo.jpg

Test Drive Unlimited Solar Crown (INFO) – datum vydání, platformy atd.

Závodní série Test Drive od svého vzniku v roce 2012 obsáhla už dvacet dílů a zanedlouho se dočkáme přírůstku začínající třetí desítku. Titul Test Drive Unlimited Solar Crown se řadí mezi otevřeně pojaté závodní hry, v nichž se můžete pohybovat dle libosti. Autoři ze studia KT Racing (známé díky sérii WRC) navíc přidali MMO sociální aspekt. Co více o ambiciózním projektu víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-22-info-cover-nahled.jpg

F1 22 (INFO) – čeština, datum vydání, novinky atd.

Sportovní hry se každoročně vrací v pravidelných cyklech, aby fanouškům přinesly nové díly s vylepšeními a aktualizovanými informacemi. Tomuto kolotoči se nevyhýbá ani sezóna seriálu monopostů F1, o níž se stará studio Codemasters. Aktuální ročník s číslovkou 22 slibuje řadu změn, o nichž se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-logo.jpg

Witcher 3: Wild Hunt (INFO) – PS5 a Xbox Series X, next-gen upgrade atd.

Zaklínač Geralt a jeho příběh ze série počítačových her Witcher uchvacuje milióny fanoušků akčních RPG už od roku 2007, ale stále se těší velké popularitě. „Na vině“ je vedle seriálové adaptace od Netflixu také zdařile napsaný příběh v živoucím světě s drsnými reáliemi a povedená hratelnost. Vývojářské studio se o svůj klenot Witcher 3: Wild Hunt (2015) nepřestalo starat ani po letech, a proto se chystá next-gen upgrade pro nové konzole a PC. Co více nejen o něm víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök (INFO) – čeština, datum vydání, gameplay atd.

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-fallen-order-2-special-spekulace-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: „Fallen Order 2 Survivor“ (INFO) – oznámení, datum vydání atd.

Úspěch akční adventury Star Wars Fallen Order z roku 2019 téměř okamžitě rozpoutal spekulace, zda studio Respawn Entertainment začne pracovat na pokračování. Zprvu nesmělé náznaky nyní střídají jasnější kontury v podobě oficiálního oznámení ze strany Electronic Arts potvrzujícího práci na „Jedi Fallen Order 2“. Co vše zatím o titulu víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chivalry-2-special-cover-nahled.jpg

Chivalry 2 (INFO): Novinky

Unikátní středověká řež Chivalry: Medieval Warfare dostává po osmi letech od vydání plnohodnotného následovníka, na němž opět nepracuje nikdo jiný než vývojáři z Torn Banner Studios. Jak Chivalry 2 dopadlo v recenzích, co přinesl nejnovější update a mnohem více si můžete přečíst v následujících odstavcích našeho speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overwatch-2-logo.jpg

Overwatch 2 (INFO) – dojmy z bety, datum vydání, příběh atd.

Multiplayerová online střílečka Overwatch už je na scéně pěkných pár let, stále ale patří mezi populární multiplayerové tituly se solidní fanouškovskou základnou, oznámením pokračování tak studio Blizzard překvapilo asi jen málokoho. Jak bude Overwatch 2 vypadat, jaké změny do hratelnosti přinese a jak jeho příchod ovlivní majitele prvního dílu, se dozvíte v následujícím článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sports-fc-nahled-1.jpg

EA Sports FC (INFO) – Vše, co zatím víme

EA Sports a FIFA se přestaly kamarádit. Co to znamená pro hráče? Na trhu se objeví nejméně tři fotbalové série, které budou soupeřit o jejich pozornost. Vedle zatím rozporuplného projektu Konami jménem eFootball to bude FIFA v područí vlastníka licence a zcela nová EA Sports FC, jež naváže na aktuální fifáckou odyseu od Electronic Arts. Co vše o titulu ze studií EA víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-24-hra-cover-nahled.jpg

FIFA 24 (INFO) – Vše, co zatím víme

Vývojáři pod hlavičkou EA Sports neměli dlouhá léta konkurenci, a tak si mohli v poklidu vydávat své sportovní hry s podporou licencí největších organizací. Jenže časy se mění a poté, co se basketbalová NBA přestěhovala k 2K, loučí se s EA také fotbalová organizace FIFA, která od roku 2023 nebude pokračovat v dlouholeté spolupráci. Místo toho slibuje vlastní titul. Co vše o něm víme a tušíme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bulanci-2.0-brokovnice-nahled.jpg

Bulánci 2.0 (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Kdo se vleče, neuteče! Není patrně českého hráče, který se narodil v devadesátých letech a nezná legendární Bulánky, kteří se na několik let usídlili v učebnách informačních technologií, než je nahradil Quake a později Counter-Strike. V roce 2022 se EAP (Extrémně Agresivní Polštáře) dočkají návratu, studio SleepTeam totiž po úspěšné kampani na Startovači vytváří moderní verzi s vylepšenou 3D grafikou a spoustou nového obsahu. Vše, co o hře Bulánci 2.0 víme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hunt-showdown-special-cover-logo.jpg

Hunt: Showdown (INFO): Novinky

Střílečka Hunt: Showdown je krásným příkladem toho, že oficiálním vydáním u multiplayerových her nic nekončí. Jedná se vždy pouze o začátek jejich cesty. Co vše o této lovecké FPS víme, na jaké platformy dorazila, jak dopadla v recenzích a s čím přišli její tvůrci po vydání, vám řekne náš článek.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kerbal-space-program-2-info-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Kerbal Space Program 2 (INFO) – datum vydání, platformy, multiplayer atd.

Dobývání vesmírného prostoru nemusí být jen vážná záležitost, na níž potřebujete mozky z NASA. Místo toho se můžete pokusit objevit kosmos jen na základě znalostí základů fyziky a metody pokus/omyl, jak nás to naučil titul Kerbal Space Program. Jeho pokračování přináší řadu novinek, o nichž se dočtete v našem info článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-special-cover-nahled.jpg

FIFA 23 (INFO) – Vše, co zatím víme

Mezi několik jistot ve světě počítačových her patří podzimní vydávání sportovních titulů, mezi nimiž má výsadní postavení série FIFA. Společnost Electronic Arts zcela jistě plánuje další přírůstek s číslovkou 23 v názvu a už se pomalu objevují první informace. Co zatím o digitálním pobíhání po fotbalovém trávníku víme, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/skull-and-bones-logo.jpg

Skull & Bones (INFO) – platformy, datum vydání atd.

Pirátská řež Skull and Bones vývojářů z Ubisoft Singapore spadající jako studio pod Ubisoft Entertainment se už léta pokouší dokončit stále se měnící vizi nástupce Black Flag, série Assassin's Creed. Za více než čtyři roky od prvních ukázek ze hry se její koncept proměňoval tak intenzivně, že došlo k opakovaným odkladům data vydání. Co všechno prozatím o titulu víme, si můžete přečíst v následujícím článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací