PET UEFA promo_CZ

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/factorio-cover-nahled.jpg

Factorio – Vše, co víme

České studio Wube software se se svým titulem Factorio stalo průkopníkem na poli žánru factory building. Jedná se o odnož budovatelské strategie, která se soustředí na automatizaci výroby. Vše, co o tomto „sci-fi království továren a dopravníků“ potřebujete vědět, včetně informací o dlouho očekávaném DLC Space Age, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-rogue-prince-of-persia-key-art-nahled.jpg

The Rogue Prince of Persia – Vše, co víme

Kdo by to byl býval čekal, že po dlouhém období, kdy byla série Prince of Persia u ledu, přijde rok 2024, ve kterém dorazí hned dva tituly z tohoto legendárního univerza. V lednu slavil nejprve úspěch Prince of Persia: The Lost Crown a o pár měsíců později vychází The Rogue Prince of Persia. Vývoje druhého zmíněného Prince titulu se chopilo studio Evil Empire, známé spoluprací na DLCčkách pro povedenou rogue-lite akci Dead Cells, s tímto žánrem mají tedy tvůrci bohaté zkušenosti, a tak jsou očekávání nemalá. Vše, co o The Rogue Prince of Persia víme, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/switch-title-zelda-nahled.jpg

Nejlepší hry na Nintendo Switch: TOP 30

Malá konzole Nintendo Switch disponuje až nečekaně velkou knihovnou kvalitních titulů, které by žádný správný pařan rozhodně neměl opomíjet. Proto jsme si pro vás připravili pravidelně aktualizovaný výběr obsahující ty nejlepší hry na Nintendo Switch. S těmito tituly rozhodně nešlápnete vedle, tak pokračujte ve čtení. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-mans-sky-interceptor-update-cover-nahled.jpg

No Man's Sky – Vše, co víme

Survival simulátor nekonečného vesmíru No Man's Sky (2016) od studia Hello Games se i několik let od původního vydání těší solidní fanouškovské základně, která se díky pravidelným updatům a vylepšením ze strany vývojářů stále rozrůstá. Co všechno o tomto populárním titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-thumb-nahled.jpg

Nejlepší cRPG na PC, PS, Xbox a Switch: Top 15

Obliba klasických RPG sice už v dnešní době nedosahuje mainstreamových výšin jako v případě třeba akčních adventur, svoje skalní fanoušky si však staromódní hry na hrdiny stále najít umí. Vývojářská studia nás průběžně zásobují více či méně zdařilými hrami, takže je opravdu z čeho vybírat. V tomto článku jsme pro vás vybrali některé z těch nejvíce povedených, která stále stojí za zahrání, i přestože vydání některých z nich už je vzdálenějšího data. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragons-dogma-2-logo-nahled.jpg

Dragon's Dogma 2 – Vše, co víme

Akční RPG Dragon's Dogma (2012) od studia Capcom si za dekádu od svého původního vydání stihlo získat až kultovní status. Po druhém dílu dlouhou dobu volaly zástupy fanoušků, kteří se v březnu 2024 konečně dočkali. Jak se vymodlené pokračování povedlo a další důležité informace o této hře se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-cover-nahled.jpg

Nové hry: duben 2024 – Stellar Blade, Sea of Thieves a další

Zejména v první polovině dubna bude mít většina hráčů zřejmě příležitost dohnat některé herní resty, pořádný nášup novinek na nás totiž čeká až koncem měsíce. Za pozornost stojí zejména akční hack and slash adventura Stellar Blade vycházející exkluzivně na PlayStation 5. Naopak několik dosavadních Xbox exkluzivit v rámci nové strategie Microsoftu zamíří otestovat konkurenční vody – kromě výborného survivalu Grounded se největší pozornost upírá k pirátské MMO Sea of Thieves, která se zařadila mezi nejvíce předobjednávané hry na PS Storu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/teenage-mutant-ninja-turtles-mutants-unleashed-logo-nahled.jpg

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed – Vše, co víme

Želvy Ninja byly obřím hitem 90. let, poslední dobou se ale tato čtveřice mutantů znovu čím dál častěji hlásí o slovo, což dělá radost nejen nostalgikům. Do nejnovějšího dobrodružství se s želváky pustíme díky studiu A Heartful of Games, které oznámilo vývoj 3D akční bojovky/skákačky Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed. Co všechno o chystané hře víme, naleznete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/princess-peach-showtime-key-art-nahled.jpg

Princess Peach: Showtime! (RECENZE – Souhrn)

Po mnoha vedlejších rolích se princezna Peach opět vrací do záře reflektorů, a to doslova. Ve skákačce Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch totiž musí zachránit zpackané divadelní představení a díky různorodým převlekům se stane třeba šermířkou, cukrářkou nebo detektivem. Vše, co o Princess Peach: Showtime! potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-5-season-2-cover-nahled_2.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): 2. sezóna 5. kapitoly a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální druhé sezóně páté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-lost-crown-info-cover-nahled.jpg

Prince of Persia: The Lost Crown (RECENZE – Souhrn)

Série Prince of Persia patří k herním legendám, která ušla za téměř čtyři desetiletí obrovský kus cesty. Od DOSové plošinovky jsme se dočkali řady akčních adventur, ale nejnovější titul se vrací zpět ke skákačkovým základům a podle recenzí se tento návrat nadmíru povedl. Vše, co víme o Prince of Persia: The Lost Crown, se dočtete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-cover.jpg

Nové hry – rok 2023

Rok 2023 byl co se herních pecek opravdu povedený, ještě však nekončíme. O šanci probojovat se mezi nejlepší hry se ještě v samotném závěru roku pokusí Avatar: Frontiers of Pandora, novinka od Ubisoftu, která to však v konkurenci všech těch Spider-Manů, Zeld či Baldurových Bran nebude mít vůbec jednoduché. Na co se tento měsíc ještě můžeme těšit? Čtěte dále... Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/expeditions-a-mudrunnger-game-arizona-nakladak-nahled.jpg

Expeditions: A MudRunner Game (RECENZE) – Převážení klád na pilu střídají vědecké výpravy

MudRunner, na který v roce 2020 navázal skvělý SnowRunner, už není videoherní outsider jen pro hrstku podivínů, kteří vědí, jaký je rozdíl mezi třecí a elektromagnetickou spojkou. Expeditions: A MudRunner Game se v některých ohledech ještě více přibližuje mainstreamu, přesto si zachovává obtížnou hratelnost, díky které dokáže běžnou misi zhatit jedna zdánlivě mělká kaluž plná bahna. Na off-road simulátor Expeditions: A MudRunner Game jsme se podívali v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/expeditions-a-mudrunner-game-logo-nahled.jpg

Expeditions: A MudRunner Game – Vše, co víme

Off-road simulátor Expeditions: A MudRunner Game navazuje na své předchůdce MudRunner a SnowRunner a kromě nového prostředí obohacuje už tak netradiční hratelnost o expedice do těžko přístupných oblastí, kde přijdou vhod nové technologické pomůcky, jako jsou drony nebo echoloty. Vše, co o Expeditions: A MudRunner Game potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-za-logo-nahled.jpg

Pokémon Legends: Z-A – Vše, co víme

Pokémon Legends: Arceus od studia Game Freak byl co se novinek a inovací asi nejčerstvějším větrem v pokémoní sérii za posledních několik let. Oznámení pokračování této, řekněme, svérázné odbočky od hlavní pokémonské linie nás tedy rozhodně potešilo. V našem článku o tomto chytaném titulu naleznete všechny aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-nejocekavanejsi-hry-nahled.jpg

Nejočekávanější hry roku 2024+ na PC, PS, Xbox a Switch

V tomto obsáhlém, pravidelně aktualizovaném výběru naleznete několik desítek těch nejočekávanějších her na platformy PC, PlayStation, Xbox a Switch, které by k nám měly dorazit v následujících měsících a letech. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/it-takes-two-co-op-pro-dva-nahled.jpg

Nejlepší hry pro dva na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Chcete se svojí drahou polovičkou prožít úžasný večer plný… videoher? V našem pravidelně aktualizovaném výběru najdete tipy na dvacítku her různých žánrů, které si nejlépe užijete se dvěma ovladači a s parťákem/parťačkou po svém boku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/logicke-hry-top-nahled.jpg

Nejlepší logické hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

V tomto pravidelně aktualizovaném článku naleznete 25 nejlepších logických her, které potrápí vaši šedou kůru mozkovou. Některé z nich jsou navíc kooperativní a na luštění zapeklitých hlavolamů tak nebudete sami.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-cover-nahled_1.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 30 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-logo.jpg

Zaklínač 3: Divoký hon – Vše, co víme

Zaklínač Geralt a jeho příběh ze série počítačových her Witcher uchvacuje milióny fanoušků akčních RPG už od roku 2007, ale stále se těší velké popularitě. „Na vině“ je vedle seriálové adaptace od Netflixu také zdařile napsaný příběh v živoucím světě s drsnými reáliemi a povedená hratelnost. V našem článku o klenotu jménem Witcher 3: Wild Hunt (Zaklínač 3: Divoký hon) najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací