Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční přípravy UniCredit Bank

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nove-hry-prosinec-2021-halo-infinite-nahled.jpg

Nové hry: prosinec 2021 – Halo Infinite, Chorus, Icarus a další

S blížícím se závěrem roku a vánočními prázdninami se zpomaluje i kadence, s níž herní vývojáři vypouštějí nová díla. Letošek je navíc, podobně jako rok 2020, silně poznamenaný koronavirovým strašákem, což v případě her znamená především odklady a zpoždění. Přesto tento měsíc na pulty obchodů dorazí jedna z největších her posledních let, Halo Infinite. Kromě fandů Master Chiefa si však prosincovou nabídku užijí i příznivci indie tvorby – anebo jak my říkáme: „malých pěkných her“. Těch dorazí opravdu požehnaně. Přesvědčte se sami.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-co-op-nahled.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: Top 25

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 25 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-logo.jpg

Fortnite Battle Royale: Event The End, battle pass a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po aktuálních informacích o právě probíhající 8. sezóně, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-elder-scrolls-5-skyrim-anniversary-edition-cover.jpg

The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition: datum vydání, obsah a další info

Vzhledem k oblíbenosti a stále vysokému počtu hráčů The Elder Scrolls V: Skyrim vyjde v pořadí již třetí edice legendárního fantasy RPG z dílny Bethesda Game Studios. K desetiletému výročí vydání se mohou hráči těšit na porci obsahu z předcházejících edicí včetně obsahu z herního Creation Clubu, který přidá další úkoly a herní rozšíření. Co všechno potřebujete o Skyrim – Anniversary Edition vědět, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ruined-king-a-league-of-legends-story-recenze-cover-nahled.jpg

Ruined King: A League of Legends Story (RECENZE) – Příběhová tahovka z bohatého univerza

Jen málo herních vesmírů v současnosti zažívá takový nápor pozornosti jako Runeterra, v níž se už řadu let střetávají hrdinové MOBA hry League of Legends. Krátce po výborném seriálu Arcane k nám dorazilo tahové RPG prezentující detailněji příběhy jednotlivých postav. Zda se to Ruined King: A League of Legends Story daří a jakým způsobem je zpracován soubojový systém, vám nastíníme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monster-hunter-rise-special-key-art-nahled.jpg

Monster Hunter Rise: datum vydání PC verze, DLC Sunbreak a další info

Série Monster Hunter od studia Capcom možná v našich luzích a hájích nepatří mezi ty úplně nejhranější, v posledních letech ale její oblíbenost u tuzemských hráčů utěšeně roste. Tento růst ještě podpořil aktuálně poslední vydaný díl Monster Hunter Rise, který opět potvrdil kvality celé série, takže pokud náhodou přemýšlíte o kariéře profesionálního lovce monster, pokračujte ve čtení, v našem speciálu se o Monster Hunter Rise dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-switch-metroid-dread-nahled.jpg

Nejlepší hry na Nintendo Switch: Top 25

Přenosná konzole Nintendo Switch se za více než čtyři roky své existence stala populární a osvědčenou herní mašinkou. Sice neoslní svým výkonem, ovšem co v tomto ohledu na ostatní herní zařízení ztrácí, to bohatě vynahrazuje svou univerzálností, a především bohatou nabídkou herních titulů v čele s často vynikajícími exkluzivitami. Naše redakce se proto rozhodla dát dohromady výběr těch nejlepších her, které si na Switchi momentálně můžete zahrát.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hollow-knight-silksong-logo.jpg

Hollow Knight: Silksong: datum vydání, příběh a další info

2D akční adventura Hollow Knight (2017) od studia Team Cherry byla až nečekaným hitem, která sklízela nadšené reakce a recenze napříč všemi platformami. Příběh malého hmyzího rytíře hráče nadchnul skvělou hratelností, strhujícími boss fighty a krásnou, ručně kreslenou grafikou. Nebylo tedy velkým překvapením, že vývojáři z Team Cherry v roce 2019 oznámili práce na pokračování nazvaném Hollow Knight: Silksong. Všechny potřebné informace o očekávané hře se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-trilogy-definitive-edition-nahled.jpg

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition: recenze, datum vydání a další info

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition obsahuje tři tituly z kultovní série akčních adventur GTA v remasterované podobě. GTA III (2001), GTA: Vice City (2002) a GTA: San Andreas (2004) si nyní můžete vychutnat s vylepšenou grafikou i gameplayem. Trilogii si vzalo na starosti studio Grove Street Games a vydává ji Rockstar Games. Vše, co potřebujete GTA: The Trilogy – Definitive Edition vědět, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mario-party-superstars-recenze-key-art-nahled.jpg

Mario Party Superstars (RECENZE) – Virtuální deskovka na dlouhé večery

Za éry Xboxu 360 a PS3 byly remastery a jiné předělávky velmi ojedinělou záležitostí, s příchodem Xboxu One, PS4 a Switche se však s nejrůznějšími recykláty roztrhnul pytel a možná úplně největší díru v něm rozpáralo Nintendo, které se pro svůj Switch nebojí vydat i několik remasterů, remaků či kolekcí starších her za rok. Mario Party Superstars je ukázkovým příkladem, jak posbírat již vydaný obsah, přeleštit ho do lepší grafiky a vydat jako novou hru. Projde to ale Nintendu i tentokrát?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-game-awards-2021-keyart-nahled.jpg

The Game Awards 2021 – Vítěze prestižních herních ocenění poznáme 10. prosince

Další ročník ceremonie The Game Awards 2021, za kterou stojí kapacita herní novinařiny Geoff Keighley, se pomalu, ale jistě blíží. I letos budeme během této prestižní ankety svědky ocenění nejlepších herních titulů na základě hlasů odborné poroty i samotných hráčů. The Game Awards je očekávanou událostí i díky řadě světových premiér oznamujících zbrusu nové herní lahůdky nebo nabízející hlubší pohled na ty již oznámené. V našem článku naleznete informace nejen o nominacích v jednotlivých kategoriích, ale také způsobu, jak The Game Awards 2021 sledovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2022-recenze-cover-nahled.jpg

Just Dance 2022 (RECENZE) – Další lekce tance

Tak jako má EA své sportovní tituly, tak Ubisoft každoročně operuje s taneční sérií Just Dance, která během let prošla různými proměnami. Některé evoluční změny byly pozitivního rázu, zatímco jiné celku spíše uškodily. Nový zástupce této značky nechybí ve výčtu čerstvě vydaných her ani letos. Jak na tom Just Dance 2022 je v porovnání se svými předchůdci a co nového přináší, vám povíme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-special-cover-logo.jpg

Doom Eternal: Horde Mode, čeština a další info

Pokračování oblíbené FPS série Doom k nám dorazilo už před pár lety. Jak už to ale tak u moderních her bývá, tímto momentem jeho cesta neskončila. Právě naopak, byl to pouze začátek, o čemž se můžete přesvědčit v našem speciálu, který vám nabídne nejen informace o češtině do Doom Eternal, ale také, co nabízí dlouho slibovaný Horde Mode, nebo aktuální update 6.66.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2022-special-cover-nahled.jpg

Just Dance 2022: datum vydání, gameplay a další info

Just Dance 2022 je dalším dílem legendární taneční party hry, jejíž tvůrci nás stabilně zásobují novými pokračováními. Jak na tom bude letošní ročník slavné značky, kdy vyjde, na jaké platformy a mnohem více najdete v našem speciálu. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/little-devil-inside-logo.jpg

Little Devil Inside: platformy, datum vydání a další info

Akční RPG Little Devil Inside vývojářů z indie studia Neostream Interactive prochází již mnoho let opakovanými problémy s vydáním. Neustálé odklady provázejí tuto vizuálně poutavě stylizovanou hru, která neskrývá vtip, již od roku 2016, kdy měla původně vyjít. Co všechno jsme se o ní v průběhu vývoje dozvěděli, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/guardians-of-the-galaxy-key-art-nahled.jpg

Marvel's Guardians of the Galaxy (RECENZE) – Trefa galaktických rozměrů

Komiksová partička Marvel's Guardians of the Galaxy se za poslední léta těší značné oblibě, na čemž zcela nepochybně měly svůj podíl i dva úspěšné celovečerní filmy. Vydavatelství Marvel si je raketově stoupající popularity zřejmě dobře vědomé, jelikož ve spolupráci s herním vydavatelem Square Enix a studiem Eidos-Montréal na naše obrazovky přináší vůbec první samostatné videoherní dobrodružství tohoto superhrdinského týmu. Jak se očekávaná komiksovka nakonec povedla?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns: datum vydání, gameplay, příběh a další info

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers se na nás chystá další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale bude hrát daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hot-wheels-unleashed-vse-co-vime-all-we-know-key-art-nahled.jpg

Hot Wheels Unleashed: DLC a Hot Wheels Pass, datum vydání a další info

V každém dětském pokoji se snad alespoň jednou proháněla autíčka, jimž v našich končinách říkáme „angličáky“. Jejich celosvětovou oblibu využil tvůrce hraček Mattel se svou značkou Hot Wheels, která se ještě navíc může pochlubit šílenými dráhami, po nichž se vozy s roztodivnými karosériemi řítí zběsilou rychlostí. Nyní Hot Wheels pronikají také do herního světa díky titulu Unleashed. Co vše o něm víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/happy-game-cover-nahled.jpg

Happy Game (Mini RECENZE) – Skoro veselé noční můry

Studio Amanita patří mezi ty, které si během let zvládly vytvořit specifický rukopis, který poznáte na první dobrou. Co se ale stane, když svým fanouškům zvyklým na umělecko-infantilně milé zpracování prodchnuté humorem nabídnete kousek, který padl dost daleko od stromu? Pokud se chcete o této dosti netypické odbočce brněnských vývojářů dozvědět něco víc, snad vám pomůže následující recenze titulu Happy Game.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-guardians-of-the-galaxy-special-nahled.jpg

Marvel's Guardians of the Galaxy: gameplay, edice, hw nároky a další info

Strážci galaxie patří mezi oblíbenou partičku ze světa Marvel, která si získala srdce fanoušků především zběsilou akcí a humorným popichováním mezi postavami, jež známe jak z komiksů, tak z filmů. Vývojáři z Eidos Montreal se rozhodli, že nám nabídnou zbrusu nové dobrodružství skvadry Petera „Star-Lorda“ Quilla také jako počítačovou hru. Co vše o nejnovější výpravě vesmírných super(ne)hrdinů víme, včetně aktuálního hodnocení hry, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi