Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Motorola

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fallout-4-next-gen-update-key-art-nahled.jpg

Fallout 4 – Vše, co víme

Poslední singleplayerový počin z univerza Fallout, v tomto případě čtvrtý díl, má za sebou již řadu let, ale jeho oblíbenost stále neupadá. Lví podíl na tom má hlavně herní komunita, která RPG od Bethesdy zásobuje stále lepšími a sofistikovanějšími módy, ale ani „oficiálnější“ média nezůstávají pozadu – Fallout se brzy dočká televizního seriálu a v říjnu 2022 oznámili vývojáři next-gen update pro Fallout 4. Co od něj můžeme očekávat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-mans-sky-interceptor-update-cover-nahled.jpg

No Man's Sky – Vše, co víme

Survival simulátor nekonečného vesmíru No Man's Sky (2016) od studia Hello Games se i několik let od původního vydání těší solidní fanouškovské základně, která se díky pravidelným updatům a vylepšením ze strany vývojářů stále rozrůstá. Co všechno o tomto populárním titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-crew-motorfest-key-art-nahled_1.jpg

The Crew Motorfest (RECENZE – Souhrn)

Zarostlá džungle, písčité pláže, ale i tropické město nebo serpentýny lemující vrchol aktivní sopky. Všude tam se lze vydat v třetím díle závodní arkádové série The Crew zasazeném do prostředí ostrova Oahu v havajském souostroví. Adrenalinové závodění v otevřeném světě za volantem těch nejexotičtějších vozů se inspiruje Forzou Horizon 5, což ale ve výsledku není vůbec na škodu. Vše, co potřebujete vědět o The Crew Motorfest, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-thumb-nahled.jpg

Nejlepší cRPG na PC, PS, Xbox a Switch: Top 15

Obliba klasických RPG sice už v dnešní době nedosahuje mainstreamových výšin jako v případě třeba akčních adventur, svoje skalní fanoušky si však staromódní hry na hrdiny stále najít umí. Vývojářská studia nás průběžně zásobují více či méně zdařilými hrami, takže je opravdu z čeho vybírat. V tomto článku jsme pro vás vybrali některé z těch nejvíce povedených, která stále stojí za zahrání, i přestože vydání některých z nich už je vzdálenějšího data. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-cover-nahled.jpg

Nové hry: duben 2024 – Stellar Blade, Sea of Thieves a další

Zejména v první polovině dubna bude mít většina hráčů zřejmě příležitost dohnat některé herní resty, pořádný nášup novinek na nás totiž čeká až koncem měsíce. Za pozornost stojí zejména akční hack and slash adventura Stellar Blade vycházející exkluzivně na PlayStation 5. Naopak několik dosavadních Xbox exkluzivit v rámci nové strategie Microsoftu zamíří otestovat konkurenční vody – kromě výborného survivalu Grounded se největší pozornost upírá k pirátské MMO Sea of Thieves, která se zařadila mezi nejvíce předobjednávané hry na PS Storu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co víme

Příběh mladé keltské válečnice Senuy, která se vydala zachránit svého milého Dilliona do nordického podsvětí, umožnil hráčům nahlédnout do psychicky nemocné mysli. Studiu Ninja Theory tehdy náramně vyšel jejich koncept polo-indie AA projektu, který zaujme intenzivní hratelností, silným příběhem a parádním audiovizuálem. Na původní díl se snaží tvůrci navázat sequelem Senua's Saga: Hellblade 2 vycházející pod křídly Xbox Game Studios.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-legends-of-the-zone-trilogy-logo-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy (RECENZE – Souhrn)

Březnová akce Xbox Partner Preview vypustila nečekanou bombu – představila a rovnou hned oznámila vydání S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy pro konzole, obsahující zatím všechny tři doposud vydané díly série S.T.A.L.K.E.R. Fanoušci tohoto zbídačeného koutu světa dvakrát vybuchlou Černobylskou elektrárnou plnou zmutovaných zvířat a tajemných anomálií tak mohou ještě před vydáním S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl prožít vše, co druhému dílu předcházelo. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-logo.jpg

Diablo 4 (RECENZE – Souhrn)

Diablo od studia Blizzard je jednou z mála videoherních sérií, které legendární status prostě neodpářete, i kdybyste se sebevíc snažili. Každý z dosavadních tří dílů nějak posunul hranice žánru akčních RPG, není proto takové překvapení, že čtvrté pokračování netrpělivě vyhlížely miliony fanoušků z celého světa. Jaké Diablo 4 přineslo do zaběhnuté série změny, jak se hraje a další aktuální informace naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/teenage-mutant-ninja-turtles-mutants-unleashed-logo-nahled.jpg

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed – Vše, co víme

Želvy Ninja byly obřím hitem 90. let, poslední dobou se ale tato čtveřice mutantů znovu čím dál častěji hlásí o slovo, což dělá radost nejen nostalgikům. Do nejnovějšího dobrodružství se s želváky pustíme díky studiu A Heartful of Games, které oznámilo vývoj 3D akční bojovky/skákačky Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed. Co všechno o chystané hře víme, naleznete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/manor-lords-game-pass-nahled.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Manor Lords, EA Sports NHL 24 a další

Ve druhé polovině dubna si majitelé Game Passu vybudují středověkou vesničku, vyrazí na led a zažijí i netradiční dobrodružství po boku odvážného kraba. Game Pass toho ale i tentokrát nabízí víc. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/path-of-exile-2-logo.jpg

Path of Exile 2 – Vše, co víme

V roce 2013 vyšla nenápadná free to play „diablovka“ Path of Exile od tehdy ještě nezávislého studia Grinding Gear Games, která nadchla celou řadu hráčů a kritiků. Zároveň tvůrci stále přidávají nový obsah, a tak se titul těší oblibě dodnes, přesto se oznámení druhého dílu na akci ExileCon v roce 2019 setkalo s bouřlivým (nadšeným) ohlasem. Původně měl být Path of Exile 2 pouze velkým updatem původní hry, nakonec však tvůrci změnili své plány, a tak se dočkáme plnohodnotného samostatného dílu – avšak nezanevře se ani na první díl a nový obsah tak bude dodáván do obou her. Co momentálně o Path of Exile 2 víme, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/unknown-9-awakening-key-art-nahled.jpg

Unknown 9: Awakening – Vše, co víme

Akční adventura Unknown 9: Awakening se představila už v roce 2020 s tím, že vyjde jen o rok později. Od té doby ale jako by se po hře slehla zem, tedy až do začátku roku 2024, kdy se titul znovu připomněl a přestavil zajímavé schopnosti hlavní hrdinky Haroony, která dokáže využívat sílu alternativní dimenze, a zajímavý soubojový systém. Vše, co o Unknown 9: Awakening potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/topspin-2k25-cover-nahled.jpg

TopSpin 2K25 – Vše, co víme

Virtuální tenis se v posledních letech zasekl a moc kvalitní zábavy nepřináší. To by se mělo změnit s návratem série TopSpin, za nímž stojí tuzemští vývojáři ze studia Hangar 13. Právě oni totiž stáli za posledním čtvrtým dílem z roku 2011. Na svou původní práci nyní naváží titulem s podnázvem 2K25. Co vše o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wwe-2k24-recenze-cover-nahled_1.jpg

WWE 2K24 (RECENZE) – Parádní oslava čtyřicátin

Wrestling má ve společnosti zajímavé postavení – někdo jej vnímá jako hereckou show plnou pečlivě plánovaných zvratů, jiný jako sportovně náročnou spektakulární akci a další jako trapárnu bez duše. Nebudeme se nyní přít o tom, jak jste na tom vy, a místo toho se vydejme do ringu, abychom se popasovali s největšími legendami wrestlingu. Nic menšího totiž WWE 2K24 nenabízí. Jak se ale hraje? Více v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-5-season-2-cover-nahled_2.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): 2. sezóna 5. kapitoly a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální druhé sezóně páté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-lost-crown-info-cover-nahled.jpg

Prince of Persia: The Lost Crown (RECENZE – Souhrn)

Série Prince of Persia patří k herním legendám, která ušla za téměř čtyři desetiletí obrovský kus cesty. Od DOSové plošinovky jsme se dočkali řady akčních adventur, ale nejnovější titul se vrací zpět ke skákačkovým základům a podle recenzí se tento návrat nadmíru povedl. Vše, co víme o Prince of Persia: The Lost Crown, se dočtete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-cover.jpg

Nové hry – rok 2023

Rok 2023 byl co se herních pecek opravdu povedený, ještě však nekončíme. O šanci probojovat se mezi nejlepší hry se ještě v samotném závěru roku pokusí Avatar: Frontiers of Pandora, novinka od Ubisoftu, která to však v konkurenci všech těch Spider-Manů, Zeld či Baldurových Bran nebude mít vůbec jednoduché. Na co se tento měsíc ještě můžeme těšit? Čtěte dále... Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/expeditions-a-mudrunnger-game-arizona-nakladak-nahled.jpg

Expeditions: A MudRunner Game (RECENZE) – Převážení klád na pilu střídají vědecké výpravy

MudRunner, na který v roce 2020 navázal skvělý SnowRunner, už není videoherní outsider jen pro hrstku podivínů, kteří vědí, jaký je rozdíl mezi třecí a elektromagnetickou spojkou. Expeditions: A MudRunner Game se v některých ohledech ještě více přibližuje mainstreamu, přesto si zachovává obtížnou hratelnost, díky které dokáže běžnou misi zhatit jedna zdánlivě mělká kaluž plná bahna. Na off-road simulátor Expeditions: A MudRunner Game jsme se podívali v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-key-art-thumb.jpg

Assassin's Creed Mirage (RECENZE – Souhrn)

Série Assassin's Creed se od egyptského dílu Origins vydala směrem k open-world RPG a mnoha hráčům chybí původní uzavřenější akční adventury, které nenabízely tak rozlehlé světy a více se soustřeďovaly na plížení. Společnost Ubisoft jim vychází vstříc v podobě projektu Mirage. Co o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 (RECENZE – Souhrn)

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Restart série Mortal Kombat 1 navazující na dlouholetou tradici přistál na našich herních strojích v září 2023 a v našem článku o něm najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací