Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční přípravy Huawei Watch GT 3

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/indiana-jones-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Indiana Jones (Bethesda): platformy, příběh, trailer a další info

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cyberpilot-cover-recenze-nahled.jpg

Wolfenstein Cyberpilot (Mini RECENZE) vás posadí za knipl nacistických strojů

Konec července nepaří k nejžhavějším kandidátům na vydávání počítačových her, a proto všichni fanoušci stříleček s nadějí upínali svůj zrak k Wolfenstein Youngblood, od nějž si slibovali nespoutanou zábavu v dystopické Paříži. V jeho stínu se krčí příběhová odnož pro virtuální realitu Wolfenstein Cyberpilot, jež vám umožní ovládat pokročilé německé roboty. Pokud vás láká likvidovat nacisty jejich vlastními zbraněmi, přečtěte si naši minirecenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wolfenstein-youngblood-key-art-nahled.jpg

Wolfenstein: Youngblood (RECENZE) – mladá krev přebírá štafetu

Jedna z nejslavnějších FPS sérií se vrací na scénu, tentokrát ovšem bez svého typického protagonisty B.J. Blazkowicze. Masakrování nacistů si totiž ve Wolfenstein: Youngblood vzaly na starost jeho dcery Jess a Soph, které vůbec poprvé v rámci této série přináší element kooperativní kampaně. Jedná se o vítané osvěžení konceptu, nebo zbytečnou inovaci? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/wolfenstein-II-the-new-colossus-dlc-the-diaries-of-agent-silent-death-logosmall.jpg

Wolfenstein 2: The Diaries of Agent Silent Death (RECENZE) – druhé DLC sází na stealth

Gunslinger Joe se dočkal své odplaty v prvním ze tří DLC pro FPS Wolfenstein 2: The New Colossus a nyní přichází na řadu smrtící agentka v přídavku The Diaries of Agent Silent Death. Studio MachineGames nám předkládá další nacistickou řezničinu s nesmlouvavou Silent Death v hlavní roli. Povede se tomuto DLC lépe než jeho předchůdci? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/wolfensten-2-the-new-colossus-logo.jpg

Wolfenstein II: The New Colossus (RECENZE a NOVINKY) – vychází třetí a poslední placené DLC

Štěpán ve své recenzi poslední přírůstek legendární FPS značky Wolfenstein ohodnotil velmi solidní známkou 85 %. Tvůrci ze švédského studia MachineGames spolu s Bethesdou teď chystají pro Wolfenstein II: The New Colossus několik přídavků, které rozšíří kampaň o další příběhy. Jak budou vypadat, se dozvíte v naší aktualizaci.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi