Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sony-xperia-1-vi-nahled.jpg

Sony Xperia 1 VI (PREVIEW): Změna prodlužující výdrž na baterii, vrcholný výkon i teleobjektiv s proměnným zoomem

Přichází nejvyšší z modelů Sony pro tento rok, Sony Xperia 1 VI. Telefon zaujme solidní trojicí fotoaparátů, vysokým výkonem a dalšími vlajkovými parametry, kterými chce nalákat co nejširší spektrum zákazníků. Co všechno Sony Xperia 1 VI dovede? Kdy bude k dostání a jaká je jeho cena? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/infinix-note-40-pro-recenze-nahled.jpg

Infinix Note 40 Pro (RECENZE): Bohaté příslušenství, kožená záda i solidní fotoaparát

Smartphone s mnoha užitečnými vlastnostmi a doplňky je tu. Infinix Note 40 Pro má vysoké ambice a cílí na zájemce jasně danými parametry a bohatým obsahem balení. Co dalšího o něm víme a jak se nám při testování používal? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/poco-f6-pro-24.png

Některé parametry mají takřka vrcholné. Poco F6 a F6 Pro vstupují na trh

Xiaomi představuje nejnovější přírůstky do rodiny Poco – modely Poco F6 a Poco F6 Pro. Tyto chytré telefony vyráží do boje s kartami jako moderní design, výkon či pokročilé funkce. Podaří se jim uspět v nabité střední třídě? Nebo zapadnou do šedého průměru? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-xperia-vi-smartphony-nahled.jpg

Špičkové smartphony Sony Xperia 1 VI a Xperia 10 VI ohromí svou výbavou

Chcete-li telefon, který obsáhne široké požadavky, přitom něco vydrží a podporuje i méně viděné vychytávky? Nelze nedoporučit nové smartphony Sony Xperia 10 VI a Xperia 1 VI. Pojďme si je představit. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-xperia-10-vi-nahled.jpg

Sony Xperia 10 VI (PREVIEW): Vylepšuje zvuk i výdrž, přichází ale o jeden výrazný prvek výbavy

Sony se v rámci upgradu svých dvou modelů Xperia 1 a 10 dostává již na římské označení VI. Model Xperia 10 VI se dostává do hry s vylepšenými vnitřnostmi, kterými chce zaujmout dobrou pozici ve střední třídě. Ve výbavě ale nově nenajdeme jednu výraznou část výbavy. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/huawei-pura-70-nahled.jpg

Huawei Pura 70 (PREVIEW): Tři odvážné fotomobily, varianta Ultra zaujme vyjíždějícím objektivem

Huawei se po kratší odmlce vrací do Česka s novou vlajkovou sérií Huawei Pura 70. Modely budou tři – základní, varianta Pro a Huawei Pura 70 Ultra. Zaujmout by měly hlavně fotoaparáty, do karet však výrobci nehrají stále trvající sankce od USA. Co všechno nová řada Huawei Pura 70 nabídne? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-9-novinky.jpg

Google Pixel 9 (SPEKULACE): Poprvé 3 modely i přepracovaný ikonický fotomodul

Na vydání řady Google Pixel 9 je sice ještě čas, již teď se však objevuje řada úniků prozrazujících mimo jiné podobu nových telefonů nebo složení vlajkové řady. Jak bude vypadat nadcházející devátá řada telefonů Google Pixel? Co všechno už víme, nebo alespoň tušíme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-io-2024-nahled.jpg

Telefon vám řekne, co vidí i kde máte brýle. Google na I/O 2024 ukázal spoustu AI novinek (VIDEO UKÁZKY V ČLÁNKU)

Letošní hlavní událost Google I/O 2024 byla zaměřena takřka exkluzivně na umělou inteligenci. Americká firma nám dala nahlédnout do velmi blízké budoucnosti a opět nám ukázala, že se možnosti AI mění každým dnem. Toto všechno jsme na Google I/O 2024 viděli. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nokia-3210-nahled.jpg

Retro vzhled i legendární had jsou zpět. Nokia 3210 (2024) sází na nostalgii, přináší ale i některé moderní funkce

Klasické tlačítkové telefony nevymřely. O jejich udržení se na trhu pokouší další z firem, a to HMD. Ta vydává další z řady legendárních mobilů původně finské značky, Nokia 3210. S ní se na trh dostává mobil hodný 21. století. Některé uživateli milované prvky naštěstí zůstávají. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-zenfone-11.jpg

Asus Zenfone 11 Ultra (RECENZE): 144Hz displej a 16GB RAM je paráda. To ale není vše

U vlajkových lodí chytrých telefonů hraje nyní prim umělá inteligence. Najdeme ji i v Asus Zenfone 11 Ultra, tento mobil ale patří spíš k těm modelům, které ji příliš nezdůrazňují. Chlubí se i dvoudenní výdrží baterie, 16GB RAM i vynikajícím foťákem, takže se drží trendů roku 2024. Jak působí v praxi a jaké má výhody či nevýhody? Dozvíte se v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-8a-nahled.jpg

Google Pixel 8a (PREVIEW): Střední třída s vlajkovou výbavou i 7letou podporou

Google Pixel 8a je konečně tady. Telefon zaujme stejným designem jako starší sourozenci z řady a od výrobce dostává i stejnou prémiovou péči. Letos totiž Google pro Pixel 8a garantuje 7 let velkých aktualizací systému Android, tak jako pro zbytek řady. O dlouhodobou relevanci telefonu se jistě zaslouží čip Tensor G3, vychytaný fotoaparát nebo 120Hz OLED panel. Co všechno Google Pixel 8a nabídne? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Motorola-Edge-50-Pro-test.jpg

Motorola Edge 50 Pro (RECENZE): Unikát s perfektním displejem, který umí fotit a rychle ho nabijete

Motorola Edge 50 je série o 3 modelech. Všechny slibují solidní parametry ve stylovém designu. My jsme tentokrát v recenzi proklepli ten prostřední, tedy Motorolu Edge 50 Pro. Čím nás zaujala, překvapila, ale i lehce zarmoutila? To se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/banner_900x450-Google-Pixel.jpg

Telefon Google Pixel 8a: napište na něj recenzi a získejte voucher v hodnotě 500 Kč

Pokud si od 7. května do 31. července 2024 pořídíte mobilní telefon Google Pixel 8a a napíšete na něj ověřenou recenzi na Alza.cz nebo Alza.sk, dostanete výhodný voucher v hodnotě 500 Kč na další nákup. Zajímá nás vaše hodnocení, a tak vás odměníme voucherem s platností do 31. srpna, který můžete využít na nákup jakéhokoliv zboží. V článku naleznete konkrétní podmínky této časově omezené akce. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-14-ultra-thumbnail.jpg

Xiaomi 14 Ultra (RECENZE): Top výbava, parádní foťák a 16 GB RAM. To je on, ve své třídě šampión

Xiaomi 14 Ultra vypadá skvěle už na první pohled a jeho parametry jsou působivé již na papíře. Recenze vám objasní, do jaké míry je to také realita. Prozradím, že nezklamal, a pokud bych měl zdůraznit hned jeho největší výhody, bez přemýšlení by to byl foťák a výkonný procesor v kombinaci s nadstavbou HyperOS, která vám dá ten pravý pocit svižnosti. Je toho však víc, co potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a55-5g-recenze-test.jpg

Samsung Galaxy A55 5G (RECENZE): To nejlepší, co nabízí série A. Skvělý foťák, dvoudenní výdrž, vynikající displej a mnoho dalšího

Samsung má ve střední třídě několik modelů a jsou pěkně odstupňované. Čím dražší, tím lepší, pochopitelně, ale mezi Galaxy A35 a Galaxy A55 jsou na první pohled natolik malé rozdíly, že jsme je museli prozkoumat podrobněji. A k jakým závěrům jsme došli, vám poví tato recenze. Prozradíme, že nadpis je pravdivý a skutečně Galaxy A55 nabízí to nejlepší v sérii A. Má skvělý, displej, foťák, dvoudenní výdrž a několik dalších aspektů. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a-2023-nahled.jpg

Samsung Galaxy A 2024 (SROVNÁNÍ): mobily střední třídy přehledně

Mobilní telefony Samsung Galaxy A jsou výkonné, stylové a vybavené modely, byť to nejsou vlajkové lodě. V roce 2023 sem patří například modely Galaxy A54, A34, které v roce 2024 pokračují variantami A55 a A35, ale i další. Co všechno celá řada a její jednotliví zástupci nabízí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nothing-voucher-za-recenzi-20-nahled.jpg

Kupte si telefon Nothing Phone (2a) nebo sluchátka, napište na ně recenzi a získejte voucher na další nákup

Pořiďte si telefon a nebo sluchátka značky Nothing, napište recenzi a získejte voucher. Akce trvá od 3. května do 30. června 2024 a nabízí možnost využít výhodný voucher, který je platný do konce července 2024. Recenzi je třeba napsat na webech alza.cz nebo alza.sk po vyzkoušení produktu. V článku jsou uvedeny podmínky účasti a postup získání voucheru. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vivo-v40-se-5g-recenze.jpg

Vivo V40 SE 5G (RECENZE): Stylový zevnějšek, skvělá výdrž, výkonnostně ale pokulhává

S vrcholným X100 Pro se výrobce utvrdil, že vlajkové lodě mu jdou. S modelem Vivo V40 SE 5G se pouští do sféry podstatně nižší výbavy. I zde si ale chce získat srdce zákazníků, v tomto případě méně náročných uživatelů. Jak se mu to povedlo, se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/motorola-edge-50-thumbnail.jpg

V hlavní roli design i solidní výbava. Telefony Motorola Edge 50 Pro, Fusion a Ultra vstupují na trh

Nové telefony z řady Motorola Edge 50 jsou tady. Je libo špičková vlajkovka Edge 50 Ultra, slušná střední třída v podání Edge 50 Fusion, nebo je pro vás spíše zlatá střední cesta Motorola Edge 50 Pro? Mobily zaujmou povědomým, ale znatelně přepracovaným designem nebo špičkovými fotoaparáty. Co vše novinky řady Edge 50 dovedou? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/infinix-note-40-telefon-nahled.jpg

Nové stylové modely Infinix Note 40 jsou tady

Moderní smartphony Infinix Note 40 a Infinix Note 40 Pro mají připraveno několik es v rukávu. Kromě pohledného designu a množství funkcí zaujmou třeba bohatým obsahem v základním balení. A to vše za lákavou cenu. Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací