Emise pro AP+ v app - všechny segmenty UEFA promo_CZ

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fable-logo-nahled.jpg

Fable – Vše, co víme

O v pořadí již čtvrté hře z oblíbené série Fable se šušká už od roku 2018. K oficiálnímu představení hry došlo o dva roky později, od té doby ale vývojáři z Playground Games, kteří sérii převzali po původních autorech ze zavřeného Lionhead Studios, zarytě mlčí a příliš mnoho informací o tomto pravděpodobně restartu barevného a humorného akčního RPG nemáme. Vše, co o Fable zatím víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/suicide-squad-kill-the-justice-league-logo.jpg

Suicide Squad: Kill The Justice League (RECENZE – Souhrn)

Studio Rocksteady po trilogii Batman: Arkham zůstalo věrné komiksovému univerzu DC, tentokrát se ale na něj podívalo z trochu jiné perspektivy. Zkušení vývojáři totiž stvořili hru Suicide Squad: Kill The Justice League, kde záchrana světa leží na bedrech čistokrevných záporáků, v nejlepším případě antihrdinů. Co všechno o komiksové akční adventuře víme a jak se povedla, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avowed-key-art-nahled.jpg

Avowed (INFO): Datum vydání, gameplay, trailery

Studio Obsidian Entertainment připravuje ve spolupráci s Xbox Game Studios nové first person RPG za světa Eora, známého díky sérii izometrických RPG Pillars of Eternity. Mohlo by se jednat o přímého konkurenta hry Skyrim (od Bethesda Game Studios), ke kterému bývá občas přirovnáván. Co o titulu Avowed prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-motorsport-main-keyart.jpeg

Forza Motorsport (RECENZE – Souhrn)

Zatímco PlayStation má své Gran Turismo, na konzolích Xbox, ale i PC se již dlouhé roky projíždí oblíbená série Forza Motorsport, která se posléze dočkala arkádové odbočky Forza Horizon. Za osmým dílem opět stojí původní tvůrci série, studio Turn 10, kteří se s Forzou Motorsport vydávali zpět ke kořenům značky a tento návrat podle recenzí dopadl skvěle. Vše, co o Forze Motorsport potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-heart-of-chornobyl-key-art-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Vše, co víme

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrací na naše pevné disky. Jaká nebezpečenství se nám v S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl postaví do cesty, kde se odehrává jeho příběh a řadu dalších detailů, které o této střílečce víme, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Vše, co víme

Hogwarts Legacy se podařilo zacelit díru na trhu i trhlinu v herních srdcích „potterheads“. Nejenom že jde o splněný sen každého fanouška Harryho Pottera, ale jde také samo o sobě o kvalitní akční RPG přinášející nádherný otevřený svět plný zábavných aktivit, poutavý příběh a v neposlední řadě také perfektně zpracované kouzelnické souboje. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-myth-wukong-cover-nahled.jpg

Black Myth: Wukong – Vše, co víme

Akční RPG Black Myth: Wukong od Game Science Studio v mnoha ohledech připomíná hry typu Dark Souls/Bloodborne, děj se ale silně inspiruje příběhem Journey to the West (Putování na západ), což je jeden ze čtyř klasických románů čínské literatury. Co všechno o ambiciózní hře s „opičím králem“ v hlavní roli víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök – Vše, co víme

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/final-fantasy-xvi-logo-2.jpg

Final Fantasy XVI (RECENZE – Souhrn)

Studio Square Enix (Creative Business Unit III) vydalo v pořadí již 16. díl slavné série Final Fantasy. Na rozdíl od patnáctého dílu, který kombinoval „high fantasy“ prvky se sci-fi modernem, se tento díl přesunul do středověkých kulis, kde bráníme mladého prince nadaného nadpřirozenou silou a přitom zachráníme jedno (nebo více) království. Vše podstatné, co o Final Fantasy XVI víme, naleznete v následujících řádcích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bioshock-collection-special-titulni-obrazek-nahled.jpg

BioShock 4 – Vše, co víme

Nový Bioshock je ve vývoji a vyjde v příštích letech. To je zatím jediné, co v tuto chvíli o Bioshocku 4, jak se zatím hře neoficiálně přezdívá, víme. Neoficiální zdroje ale už teď lákají na výrazně otevřenější svět, propracovaný systém questů a město na Antarktidě, kde se Bioshock 4 má odehrávat. Vše, co zatím o hře víme, nebo alespoň předpokládáme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-sands-of-time-remake-key-art-nahled.jpg

Prince of Persia: Sands of Time Remake – Vše, co víme

Jak už to v případě společnosti Ubisoft bývá zvykem, leaky kolující internetem potvrdily existenci remaku klasiky Prince of Persia: Sands of Time dříve, než to mohla udělat samotná společnost. Co tedy od staronového prince očekávat? Kompletně předělaný a „modernější“ grafický kabát, návrat původního dabéra pro hlavního protagonistu a upravené ovládání. Představení hry bylo však přijato (mírně řečeno) vlažně. Co o remaku této kultovní klasiky prozatím víme, naleznete v následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-invincible-logo-nahled.jpg

The Invincible (RECENZE – Souhrn)

The Invincible je prvním projektem polských Starward Industries, studia složeného z 12 veteránů z oboru, kteří přicházejí se znalostmi a zkušenostmi ze CD Projekt Red, Techland a dalších renomovaných studií. Jejich sci-fi adventura z pohledu první osoby s rozvětveným příběhem vychází ze stejnojmenného románu polského spisovatele Stanisława Lema (Solaris) a vydáme se v ní na záhadnou planetu plnou fascinujících tajemství i nebezpečí. Vše, co o The Invincible potřebujete vědět, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sons-of-the-forest-cover-nahled.jpg

Sons of the Forest (RECENZE Early Access) – Návrat na ostrov se povedl

Stejně jako jeho předchůdce se i Sons of the Forest nejprve dočkal vydání v předběžném přístupu, se stejným plánem na postupné přidávání obsahu. Že je to v tomto případě správný přístup a proč, na to se mrkneme v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-stadia-zakladni-informace-v-cr-cover-nahled.jpg

Google Stadia: Ukončení služby, vrácení peněz, hry atd.

Google v roce 2019 spustil svou herní streamovací službu, která slibovala možnost hrát nejnovější hry bez nutnosti vlastnit výkonný herní počítač nebo konzoli. Na rozdíl od konkurence ovšem Google Stadia nikdy neprorazila. Služba trpěla špatně nastaveným distribučním modelem, malou nabídkou her a neustálými neúspěchy na poli vývoje vlastních titulů. Google se proto rozhodl službu ukončit. Vše, co o Google Stadia potřebujete vědět, zejména kdy přestane služba fungovat a jak proběhne vrácení peněz, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gotham-knights-special-logo-nahled.jpg

Gotham Knights (INFO): Novinky

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo stát se maskovaným strážcem pořádku v Gothamu, tedy kriminalitou prolezlém americkém velkoměstě, zbystřete. Akční RPG Gotham Knights studia WB Games Montréal vám totiž umožní navléknout na sebe upnutý superhrdinský kostým a v roli několika Batmanových parťáků se pustit do boje se zločinem. V našem článku o tomto ambiciozním titulu naleznete všechny zásadní informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-key-art-nahled_1.jpg

Grounded (RECENZE) – Nebezpečně návykový malý – velký svět

Survival hry nejsou běžným artiklem studia Obsidian, známého hlavně díky osobitému RPG Pillars of Eternity. O to překvapivější byl úspěch, kterého se svým sandboxem Grounded dosáhli už v předběžném přístupu a ze kterého dokázali díky dodávání obsahu udělat zajímavou a zábavnou alternativu v neobvyklém pojetí a originálním prostředí. Jak vypadá hra s kompletním příběhem a jestli se vyplatí do ní investovat čas, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overwatch-2-cover-nahled_1.jpg

Overwatch 2 (RECENZE Early Access) – Jedna dvojka druhý díl nedělá

Týmová střílečka Overwatch od studia Blizzard je na herní scéně už od roku 2016, 4. října 2022 byla ovšem definitivně nahrazena druhým dílem, který vstoupil do fáze předběžného přístupu a zároveň přešel na free-to-play model. Byla tato razantní změna filosofie dobrým krokem? A jak moc se vlastně oba díly od sebe liší? To se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kena-bridge-of-spirits-nahled.jpg

Kena: Bridge of Spirits (INFO): Novinky

Akční adventura Kena: Bridge of Spirits je prvním počinem studia Ember Lab. V roli hlavní hrdinky Keny bude hráč pátrat po posvátném útočišti, objevovat rozsáhlý magický svět a bojovat proti nepřátelům pomocí speciálních schopností. Co všechno o prvotině od studia Ember Lab víme, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/syberia-the-world-before-key-art-nahled.jpg

Syberia: The World Before (RECENZE) – Příběhová krasojízda

Série Syberia se v posledních letech bohužel vyznačovala pozvolna klesající kvalitou, a příběhu Kate Walker ve třetím dílu pomalu, ale jistě docházel dech. Mnoho očekávání tedy čtvrtá část nevyvolávala… jak to s ní nakonec dopadlo, si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Diablo_Immortal_Video_Recenze_2022_2160x1080_CZ-nahled.jpg

Diablo Immortal (RECENZE PC open bety) – Zábavná diablovka prolezlá mikrotransakcemi

S Diablo Immortal je to jako na houpačce. Po oznámení hry se strhla lavina nenávisti za to, že jde pouze o free to play titul pro mobilní telefony. S prvními gameplay záběry ale řada kritiků zařadila zpátečku a nakonec i na popud hráčů vychází Diablo Immortal také na PC. Jenže po vydání hry přišel tvrdý střet s realitou, respektive s hrou, která je nechutně prolezlá mikrotransakcemi. Jak na tom ve skutečnosti Diablo Immortal je, zjistíte v naší recenzi otevřené PC bety.

Přečíst více »
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací