Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Výměna nevhodného dárku Huawei Watch GT 3

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-recenze-roboticky-vysavac-Niceboy-ION-Charles-i7.jpeg

Niceboy ION Charles i7 White (RECENZE) – uklízejte chytře

Robotický vysavač ION Charles i7 v sobě kombinuje nejen účinný vysavač, ale hlavně i mop s inteligentním dávkováním vody AQUA Direct. Jeho dovednosti jsme tři týdny testovali v domácnosti s různými typy povrchů, kterou navíc obývá i chlupatý domácí mazlíček. Nakolik si robotický vysavač poradil s úklidem? A vyplatí se do něj investovat? Přečtěte si recenzi a vše se dozvíte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/VIORV334-03.jpg

Robotické vysavače Viomi zastupují inteligentní domácnost

Společnost Viomi přichází na trh s novými modely robotických vysavačů 3v1, které zvládají mytí, zametání i vysávání na profesionální úrovni. Jeden z modelů navíc disponuje UV sterilizačním systémem pro odstranění až 99,99 % bakterií. Poznejte přednosti inteligentních technologií robotických vysavačů Viomi a pozdvihněte úklid své domácnosti na vyšší úroveň.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-rr7975wh-x-plorer-recenze-test.jpg

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 95 Animal (RECENZE)

S malými dětmi je uklízení více než dost a tak je součástí naší uklízecí výbavy několik různých druhů vysavačů. Robotický vysavač máme v domácnosti už více než 5 let. Testování novinky robotického vysavače od Rowenta je tak skvělou možností porovnat, jak se technologie posunula. Jak obstál robotických vysavač na chalupě a jak jsme s ním byli spokojeni v pražském bytě se dozvíte v této recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/akce lenovo.png

Cashback až 1 500 Kč na robotické vysavače Lenovo

Speciální akce probíhající v termínu od 26.7. do 15. 8. 2021 nabízí 3 modely robotických vysavačů Lenovo, za jejichž nákup máte možnost získat zpět až 1 500 Kč. Seznamte se s výhodami robotických vysavačů Lenovo a zjistěte, jak snadno se do akce zapojíte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ROWRV220-11.jpg

Robotický vysavač Rowenta RR7987WH X-PLORER: Precizní úklid v každém detailu

Robotický vysavač s elektronickým mopem Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care právě přichází na náš trh a představuje technologickou novinku na poli robotických vysavačů. V čem je tak výjimečný a proč by se měl stát součástí také vaší domácnosti?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/concept-chytra-domacnost-nahled.jpg

Inteligentní spotřebiče Concept: Pomocníci pro moderní domácnost! (PŘEDSTAVENÍ)

Moderní domácnost potřebuje inteligentní spotřebiče, které vám nejen zjednoduší úklid, ale i zpříjemní pobyt - zvlhčí vzduch, vyčistí ho a ionizují... a celé se to dá řídit nejen ovladačem, ale i apkou z mobilu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticke-vysavace-nahled.jpg

Jak si vybrat robotický vysavač!? (JAK NA TO)

Robotických vysavačů je dnes už spousta. Jak se ale liší? Co umí, jaké mají režimy? Dnes se s Radovanem podíváme na robotické vysavače Concept, které nabízejí řadu funkcí a spoustu režimů a možností ovládání - a to i přes telefon! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticke-vysavace-concept-nahled.jpg

Trio robotických vysavačů Concept: S laserovou navigací i s vytíráním! (SROVNÁVACÍ RECENZE)

Robotické vysavače známe hlavně jako pobíhající disky, které zametají a zmateně narážejí do nábytku. Dnes se podíváme na pokročilé robotické vysavače Concept, které lze ovládat přes mobil, umí vysávat i mopovat najednou - a je své orientaci používají i laserový dálkoměr! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/RoombaCombo-nahled.jpg

To je kombo! Představujeme nový robotický vysavač a mop iRobot Roomba Combo 113

Hledáte schopného pomocníka do domácnosti, který za vás důkladně vysaje i vytře? Seznamte se s robotickým vysavačem iRobot Roomba Combo 113, který vás potěší nejen krásným designem, ale především uklízecími schopnostmi. Co všechno umí?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-explorer-serie-60-recenze.jpg

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 RR7447WH (RECENZE)

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 2 v 1 láká na extrémně nízkou konstrukci skýtající vysoký sací výkon, gyroskopickou navigaci a kombinaci několika pohybových senzorů. Jeho dovednosti jsme testovali v domácnosti, kterou obývá také domácí mazlíček. Jak si robotický vysavač poradil se všudypřítomnými zvířecími chlupy či jinými nástrahami? Přečtěte si v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticky-vysavac-ROWRV019-nahled.jpg

Robotický vysavač Rowenta RR7747WH Explorer Serie 80 (RECENZE)

V domácí recenzi jsme pro vás tentokrát otestovali robotický vysavač Rowenta RR7747WH Explorer Serie 80. Ten nabízí pokročilé funkce pro důkladný úklid domácnosti včetně mopování. Jak tento inteligentní pomocník obstál v běžné domácnosti? Dočtete se v naší recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/162b1396-a3cc-44cc-991a-54007923ed99.jpg

Evolveo Robotrex H6 – Robotický vysavač a mop v jednom!

Robotický vysavač Evolveo Robotrex H6 je výjimečným pomocníkem do domácnosti. Je to totiž vysavač s možností mokrého stírání vodou. Dokonale tedy nejen vysaje s pomocí dvou extra dlouhých kartáčů, ale také vaši podlahu vytře, aby na ní nezbylo ani smítko. Objevte všechny jeho přednosti a zjistěte proč stojí za to mít jej doma!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sencor-srv-9250bk-nahled.jpg

Robotický vysavač SENCOR SRV 9250BK (RECENZE) – spolehlivý a výkonný pomocník

Značka Sencor představuje nový robotický vysavač SENCOR SRV 9250BK, který se neztratí v bytě, domě ani na chalupě.Efektivní úklid zajišťuje především díky pokročilé laserové navigaci a vysoce výkonnému motoru. Jak si ale SENCOR SRV 9250BK vedl v naší recenzi?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticky-vysavac-eta-fido-1512-90000-nahledovy-obrazek.jpg

Robotický vysavač Eta Fido 1512 90000 (RECENZE)

Vyzkoušeli jsme robotický vysavač Eta Fido 1512 90000, který kromě vysávání disponuje také funkcí mopování. Slibuje tichý úklid tvrdých podlah i koberců, dokonalé vysátí v rozích a podél stěn a díky své nízké výšce 8,2 cm by měl také uklidit na těžko dostupných místech jako například pod sedačkou či postelí. V článku si přečtěte, jak jsem byla s robotickým vysavačem spokojená a jak si u nás doma poradil.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/irobot-roomba-i7-recenze-a-testy.jpg

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ (RECENZE)

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ láká na vlastní čisticí stanici, díky níž jej není třeba vysypávat, inteligentní navigaci a třístupňový čistící systém. Jeho dovednosti jsme otestovali v domácnosti, kde o nepořádek na podlahách ani o různé nástrahy není nouze. Jak si poradil? A vyplatí se vůbec? Přečtěte si v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ade49f07-79a7-4750-8a51-40e9e0642143.jpg

Miele Scout RX2 Home Vision (RECENZE) – Pomocník do každé domácnosti

Už vás také nebaví ručně vysávat celý byt? V dnešní recenzi jsme si proklepli robotický vysavač Miele Scout RX2 Home Vision, který to za vás vezme. Umí se dobře pohybovat, sám pozná, kdy se musí jít nabít, a lze jej ovládat i mobilním telefonem. Jak si vedl v třípokojovém bytě, v němž mimo jiné bydlí i malé miminko? Z naší recenze se to dozvíte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/roomba-980-nahled.jpg

iRobot Roomba – No.1 v robotických vysavačích nyní se slevou až 4000 Kč

Jste v práci a když pak přijdete domů, je dokonale uklizeno. Tak to u vás přebývá samostatný robotický vysavač iRobot Roomba ve variantě 966 nebo 980. Uklízení miluje a svou práci bere zodpovědně. Seznamte se s tímto pomocníkem do domácnosti, který si hravě poradí se všemi nečistotami na všech typech povrchů. Nyní si můžete parťáka na úklid pořídit ve výhodné akci. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/c9dfa790-02d1-45ca-a855-83692259d0d4.jpg

Nová Roomba e5, novinka od iRobot – nejprodávanější značky vysavačů na světě

Poznejte skvělý robotický vysavač Roomba e5 od společnosti iRobot. Tento neocenitelný společník je nadupaný těmi nejmodernějšími funkcemi, díky kterým je pro něj úklid vaší domácnosti hračka. Dokonale vysaje veškeré typy podlah a podlahových krytin, lehce si poradí s překážkami i s nahromaděným prachem v rozích místnosti. Budete překvapeni variabilitou ovládacích programů, podle kterých si tohoto robotického pomocníka nastavíte dle vlastní potřeby. Zjistěte, jaké možnosti se vám nabízí, pokud se z robotického vysavače Roomba e5 stane řádný člen vaší rodiny.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/electrolux-pure-i9-hlavni.jpg

Electrolux PURE i9 (RECENZE)

Electrolux PURE i9 je aktuálně nejvyspělejší robotický vysavač firmy Electrolux. Vzhledově vybočuje oproti konkurenci již svým tvarem. Jak ale obstojí v naší recenzi? Je opravdu lepší než konkurence? Na to odpoví naše recenze. 

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi