Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Dvouletá záruka pro firmy AlzaErgo

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RTX 4080 MASTER 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-xt-20g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XT 20G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste příznivec grafických karet hongkongské společnosti SAPPHIRE, pak jistě víte, že ty cenově dostupnější grafické karty v její nabídce naleznete zejména v edici PULSE. Grafická karta Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XT 20G je zástupcem právě této „lidové“ herní edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy tato PULSE dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-proart-rtx-4080-o16g-nahled.jpg

Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G (RECENZE A TESTY)

Spojení profesionality a umění, alespoň tak označuje společnost ASUS svůj nový ekosystém produktů označených brandem ProArt. A že se tato nová značka nevyhnula ani grafickým kartám, tak o tom vás přesvědčíme právě v dnešní recenzi, ve které si představíme grafickou kartu Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G. Jak se však této na první pohled elegantní grafické kartě minimalistického stylu dařilo v našich testech na Alza.cz?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7700-xt-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12G (RECENZE A TESTY)

V pořadí druhou a také tou méně výkonnou grafickou kartou z nové generace RDNA 3, kterou nám společnost AMD před nedávnem představila, je Radeon RX 7700 XT. S jakým výkonem a provozními vlastnostmi můžeme u těchto grafických karet tedy počítat? Právě na to se vám pokusíme odpovědět v této recenzi, ve které jsme pro vás na Alza.cz otestovali grafickou kartu Gigabyte Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12G z nabídky společnosti GIGABYTE.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-xtx-24g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XTX 24G (RECENZE A TESTY)

Tu cenově příznivější řadu grafických karet v nabídce hongkongské společnosti SAPPHIRE zastupuje edice PULSE. Grafické karty této edice sice nenabízejí tak pokročilý systém chlazení ani tak bohatou výbavu jako grafické karty řady NITRO+, nižší cenovku však ano, a to může být pro leckoho s daným budgetem rozhodující. Grafická karta Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XTX 24G je tím nejvýkonnějším zástupcem právě této budgetové edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká tedy je a vyplatilo by se vám její pořízení?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7800-xt-16g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16G (RECENZE A TESTY)

Nezvykle dlouhé čekání na grafické karty Radeon RX 7800 XT společnosti AMD je u konce. Právě dnes totiž skončilo embargo na informace kolem těchto zbrusu nových grafických karet, a my vám tak, jako jedni z prvních, můžeme prozradit jejich výkon, provozní vlastnosti i ceny. A začneme pěkně zostra, protože jako první si dnes otestujeme grafickou kartu Sapphire NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-7900-xtx-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7900 XTX

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7900 XTX a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-phantom-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G (RECENZE A TESTY)

Porozhlížíte se po nějaké grafické kartě GeForce RTX 4070 Ti? Pak byste určitě neměli vynechat také nabídku společnosti GAINWARD, obzvláště pak její herní řadu PHANTOM, ve které můžete narazit i na grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G. A právě tu jsme pro vás nezapomněli také na Alza.cz důkladně otestovat. Jak si tedy tento PHANTOM vedl v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rx-7600-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Patříte mezi skalní fandy grafických karet ROG STRIX společnosti ASUS, a navíc také Radeonů společnosti AMD? Pak by vám jistě neměla uniknout tato recenze, ve které jsme pro vás otestovali grafickou kartu Asus ROG STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming, která je společným dílem obou těchto společností! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty herní řady GAMING TRIO patřily vždy k tomu nejlepšímu, čím se mohla tchajwanská společnost MSI ve své nabídce grafických karet pochlubit. Jestli to však platí také pro nejnovější přírůstek této populární edice, tedy grafickou kartu MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, tak o tom se můžete přesvědčit právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4090-ventus-3x-24g-oc-nahled_1.jpg

MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X 24G OC (RECENZE A TESTY)

Díky příznivějším pořizovacím cenám tvoří grafické karty edice VENTUS v nabídce společnosti MSI velmi důležitou, a zřejmě také tu nejprodávanější část jejich portfolia. Grafická karta MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X 24G OC spadá právě do této cenově dostupnější edice, vlastně je to ten její nejvýkonnější zástupce, a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy tato nejvýkonnější VENTUS dopadla v našich testech? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4090-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4090

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4090 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ghost-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 GHOST 8G (RECENZE A TESTY)

Zvažujete upgrade vašeho staršího herního počítače a přemýšlíte o pořízení nějaké grafické karty GeForce RTX 4060, která by však zároveň také nezruinovala vaší peněženku? Pak byste měli zbystřit, protože dnes se na Alza.cz podíváme na zoubky grafické kartě Gainward GeForce RTX 4060 GHOST 8G, která v naší nabídce grafických karet GeForce 4060 patří mezi ty vůbec nejlevnější. Vyplatí se vám její pořízení a s jakými výhodami či nevýhodami budete muset počítat?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-ventus-2x-black-8g-oc-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC (RECENZE A TESTY)

Ačkoliv grafické karty edice VENTUS z nabídky společnosti MSI nikdy nenabízely nějak zvlášť bohatou výbavu a sofistikované technické zpracování, prozatím však vždy patřily k těm cenově nejdostupnějším. Platí to však také pro nejnovější přírůstek této řady, tedy grafickou kartu MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-ti-gaming-x-trio-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G (RECENZE A TESTY)

Podobně jako ostatní grafické karty řady GAMING TRIO společnosti MSI, také nejnovější grafická karta MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G přichází s obřím, a hlavně výkonným systémem chlazením TRI FROZR 3. A to i navzdory tomu, že grafické čipy GeForce RTX 4060 Ti nijak zvlášť energeticky náročné nejsou, a na výkon chlazení tedy žádné větší nároky nekladou. A právě na to, jak se tak výkonný systém chlazení může podepsat na provozních vlastnostech této obří grafické karty, se podíváme právě v té dnešní recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4060-gaming-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC 8G (RECENZE A TESTY)

Letní prázdniny jsou na dosah ruky, to ovšem společnosti NVIDIA nezabránilo vydat další grafickou kartu z nové rodiny Ada Lovelace s označení GeForce RTX 4060. A protože embargo na informace kolem těchto grafických karet právě vypršelo, můžeme vám tak dnes na Alza.cz představit prvního zástupce těchto grafických karet, a to Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC 8G. Jaké jsou její přednosti či nedostatky a jestli by se vám její pořízení vyplatilo, tak právě tyto otázky se vám pokusíme zodpovědět v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4060-ti-aero-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G (RECENZE A TESTY)

S představením grafických karet GeForce RTX 4060 Ti se v nabídce společnosti GIGABYTE objevilo hned několik nových modelů těchto mainstreamových grafických karet. Jedna z nich však z řady vyčnívá přece jen o něco více než ostatní, a to hlavně díky svému atypicky bílo stříbrnému provedení. Jedná se o grafickou kartu Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G, a my jsme ji pro vás dnes na Alza.cz důkladně otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7600-8g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7600 8G (RECENZE A TESTY)

První ryze mainstreamovou grafickou kartou z nové generace RDNA 3 společnosti AMD je Radeon RX 7600. My si dnes na Alza.cz představíme prvního zástupce těchto nových grafických karet, a to konkrétně grafickou kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7600 8G. A jak tedy tento nový Radeon dopadl v našich testech a vyplatí se vám vůbec jeho pořízení? Tak přesně na to se vám pokusíme odpovědět právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ti-ghost-oc-8g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G (RECENZE A TESTY)

Prodej nových grafických karet GeForce RTX 4060 Ti startuje na Alza.cz právě dnes a my jsme samozřejmě nelenili a připravili pro vás recenzi prvního zástupce těchto ryze mainstreamových grafických karet, a to Gainward GeForce RTX 4060 Ti GHOST OC 8G. Jak se jí vedlo v našich testech, a jestli by se vám její pořízení vůbec vyplatilo, tak o tom se můžete dočíst právě v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty herní řady GAMING TRIO společnosti MSI se vždy mohly pochlubit masivním a výkonným systém chlazení, bohatou výbavou a výbornými provozními vlastnostmi. Jestli toto pravidlo platí také pro grafickou kartu MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G, tak o tom se můžete přesvědčit sami právě v této recenzi. Přečíst více »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací