Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/msi-rtx-4070-ti-super-16g-expert-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT (RECENZE A TESTY)

Líbí se vám u grafických karet koncept PUSH-PULL ventilátorů, tedy kombinace jednoho tlačného a jednoho nasávacího ventilátoru, jaký prozatím využívaly pouze grafické karty Founders Edition společnosti NVIDIA? Pak vězte, že tento zajímavý koncept převzala také společnost MSI a nasadila ho u svých grafických karet řady EXPERT. Grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT je jedním ze zástupců právě této nové a technicky zajímavé řady grafických karet, a my si ji dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-super-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Také patříte k těm náročnějším hráčům počítačových her, kteří si svou novou herní grafickou kartu vybírají spíš z těch luxusnějších edic, v případě společnosti ASUS pak z řady ROG STRIX (Republic of Gamers) či TUF (The Ultimate Force)? Pak by vám jistě neměla uniknout recenze grafické karty Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming, kterou jsme na Alza.cz přichystali právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-gre-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZE A TESTY)

V případě známé a populární hongkongské společnosti SAPPHIRE, můžete nejnovější grafické karty Radeon RX 7900 GRE najít ve všech dostupných řadách její nabídky. Kromě špičkové edice NITRO+ je tak naleznete i v těch cenově dostupnějších řadách PULSE a PURE. My se dnes na Alza.cz zaměříme právě na edici PULSE a otestujeme si grafickou kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G. Jak tedy tato na první pohled sympatická karta dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7800-xt-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7800 XT GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou Radeon RX 7800 XT, kterou si dnes na Alza.cz nejen představíme, ale také řádně otestujeme, je Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G z dílny známé tchajwanské společnosti GIGABYTE. Jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech a vyplatilo by se vám vůbec její pořízení? To se dozvíte právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rx-7800-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7800 XT

Pokud se vám líbí výkon grafických karet Radeon RX 7800 XT a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-super-12g-ventus-2x-white-oc-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC (RECENZE A TESTY)

Pokud do svého počítače sháníte novou a výkonnou grafickou kartu, která by se vám navíc vešla také do vaší stávající menší počítačové skříně, pak ji budete muset vybírat z nějaké té kompaktnější edice grafických karet. Jednou takovou je například také MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC z dílny tchajwanské společnosti MSI, která je navíc vyvedena v líbivé bílo-stříbrné kombinaci a kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-super-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jedním z posledních přírůstků do legendární řady grafických karet ROG STRIX (Republic of Gamers) známé tchajwanské společnosti ASUS je grafická karta Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O16G Gaming. Ta již na první pohled budí respekt, a to nejen svými obřími rozměry, ale také stylovým provedením a bohatou výbavou. Jak však tato ROG STRIX dopadla v našich testech na Alza.cz? Tak přesně to se můžete dozvědět právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7900-gre-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou Radeon RX 7900 GRE společnosti AMD, kterou si dnes na Alza.cz představíme a také řádně otestujeme, je Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G ze stáje společnosti GIGABYTE. A protože společnost AMD před nedávnem vydala nové ovladače grafických karet, které zároveň také navyšují možnosti přetaktování právě grafických karet Radeon RX 7900 GRE, tak i na to se podíváme právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4080-super-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4080 SUPER O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Myslím, že dnes snad potěšíme všechny příznivce společnosti ASUS a jejich herních grafických karet se série TUF (The Ultimate Force). Dnes se totiž na Alza.cz zaměříme na ten nejnovější přírůstek v nabídce této tchajwanské společnosti, a to grafickou kartu AsusTUF GeForce RTX 4080 SUPER O16G Gaming. Jak tedy tato obrovská grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4060-ti-panther-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G (RECENZE A TESTY)

Jedním z mála modelů grafických karet GeForce RTX 4060 Ti, které se mohou pochlubit kompaktními rozměry a zároveň také systémem chlazení se třemi ventilátory a 16GB kapacitou grafických pamětí k tomu, je Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G z dílny společnosti GAINWARD. Jak tato grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz a zaslouží si vůbec vaši pozornost?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7700-xt-12g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G (RECENZE A TESTY)

Sháníte do svého PC novou herní grafiku a přijde vám výkon grafických karet Radeon RX 7700 XT více jak akurátní, jen byste se ale rádi dostali k nějaké kvalitnější grafické kartě s výkonným chlazením, která by se při herní zátěži v PC hned neprozradila zvýšenou hlučností? Možným řešením by mohly být grafické karty z nabídky společnosti SAPPHIRE, obzvláště pak špičková řada NITRO+, kterou reprezentuje grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G a kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli v této recenzi také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-4070-ti-super-master-16g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G (RECENZE A TESTY)

Jak jistě víte, to nejlepší v nabídce společnosti GIGABYTE nese označení AORUS, v případě grafických karet pak ještě s přídomkem MASTER. Grafická karta Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G spadá právě do této elitní řady, a abyste poznali všechny její přednosti a nedostatky, nezapomněli jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovat. Jak tedy tato MASTER dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-super-16g-gaming-x-slim-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM (RECENZE A TESTY)

Jednou z těch vůbec nejstarších edic grafických karet v nabídce společnosti MSI je herní edice GAMING. Ta se během doby rozšířila ještě o řady grafických karet označené přídomkem TRIO a před nedávnem také SLIM. Grafická karta MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM je zástupcem právě té novější řady, a tak určitě nebude od věci, když si ji dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme. Jak tedy tato nová SLIMka dopadla v našich testech? Však posuďte sami.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4070-super-12g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4070 SUPER 12G (RECENZE A TESTY)

Jste velcí příznivci tchajwanské společnosti ASUS, jen se vám nechce utrácet horentní sumy za luxusní edice grafických karet ROG STRIX a TUF? Pak právě pro vás je určena řada grafických karet DUAL, které vám toho mohou nabídnout i tak více než dost. Grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4070 SUPER 12G je jedním ze zástupců právě do této lidovější stáje grafických karet DUAL, a abyste nebyly nuceni kupovat zajíce v pytli, tak my jsme jí pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4060-ti-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G (RECENZE A TESTY)

Tou cenově nejdostupnější volbou v nabídce grafických karet společnosti ASUS jsou dozajista grafické karty z edice DUAL. Pokud tedy při výběru nové grafické karty preferujete právě tohoto velmi populárního tchajwanského výrobce grafických karet a zároveň chcete ušetřit také nějakou tu kačku, pak právě grafické karty řady DUAL by pro vás mohly být velmi zajímavou volbou. Jedním ze zástupců této „lidové“ edice je třeba také grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi nezapomněli také důkladně otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru grafické karty dáváte přednost mimo jiné také prodejní úspěšnosti, pak věřte, že mezi těmi vůbec nejprodávanějšími grafickými kartami na Alza.cz figuruje například grafická karta GeForce RTX 4060 GAMING X 8G z dílny společnosti MSI, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká je a jestli její prodejní úspěchy jsou zasloužené, tak právě o tom je tato recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7900-gre-16g-nahed.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty Radeon RX 7900 GRE společnosti AMD mají docela pohnutou historii, která však nakonec právě v tomto týdnu zdárně vyústila do jejich celosvětového vydání. Prvním zástupcem těchto grafických karet, kterého jsme pro vás nezapomněli také hned důkladně otestovat, je grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G z dílny společnosti SAPPHIRE. Pro koho je tedy tato grafická karta určena a jak se jí vedlo v našich testech? To vše se můžete dozvědět právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-super-windforce-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER Windforce OC 16G (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o pořízení nové grafické karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER, která by se vám pohodlně vešla i do nějaké té menší počítačové skříně? Možným řešením by mohla být grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER Windforce OC 16G z dílny společnosti GIGABYTE, kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi také důkladně otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-super-panther-oc-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Panther OC 16G (RECENZE A TESTY)

V pořadí již druhou grafickou kartou z nové série SUPER, kterou si pro nás společnost NVIDIA v těchto dnech přichystala, je grafická karta GeForce RTX 4070 Ti SUPER. A protože embargo na informace kolem těchto nových SUPER karet právě vypršelo, můžeme vám představit jejich prvního zástupce, a to grafickou kartu Gainward RTX 4070 Ti SUPER Panther OC 16G. A jak tedy tato nová grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Více se dozvíte právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7900-xtx-vapor-x-24g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se dnes může známá hongkongská společnost SAPPHIRE ve své nabídce grafických karet pochlubit, je bezesporu grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G. Jak tato ultimátní grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Však posuďte sami právě v této recenzi.

Přečíst více »
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací