Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

Naše ceny? Posečeny! Bazarové zboží

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/witcher-3-logo.jpg

Witcher 3: Wild Hunt (INFO) – PS5 a Xbox Series X, next-gen upgrade atd.

Zaklínač Geralt a jeho příběh ze série počítačových her Witcher uchvacuje milióny fanoušků akčních RPG už od roku 2007, ale stále se těší velké popularitě. „Na vině“ je vedle seriálové adaptace od Netflixu také zdařile napsaný příběh v živoucím světě s drsnými reáliemi a povedená hratelnost. Vývojářské studio se o svůj klenot Witcher 3: Wild Hunt (2015) nepřestalo starat ani po letech, a proto se chystá next-gen upgrade pro nové konzole a PC. Co více nejen o něm víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps4-2019-pozadi-nahled.jpg

Nejlepší hry na PS4: TOP 30

Někteří z vás již možná tráví svůj čas u PlayStationu s pětkou v názvu, to ovšem neznamená, že se nad PS4 zavřela voda. Čtvrtá generace konzole od Sony má stále co nabídnout, o čemž vás přesvědčí náš redakční výběr 30 nejlepších titulů. Možná díky němu zavzpomínáte na staré dobré časy, anebo narazíte na opominuté klenoty herní historie.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rpg-hry-top-25-nahled.jpg

Nejlepší RPG na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

Chcete si zahrát RPG ze staré školy? Nebo máte raději modernější a akčnější pojetí tohoto žánru? V tomto seznamu najdete obě varianty a možná i nějakou perlu, o kterou jste doposud nezavadili.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox One: TOP 30

Za více než osm let svého života se Xbox One stal domovem řady vynikajících titulů, které byste si jako majitelé této konzole neměli nechat ujít. Ale jaké z těch téměř 3 000 her, jež na Xbox One vyšly, opravdu stojí za vaši pozornost? V našem seznamu najdete ty nejlepší Xbox One hry současnosti napříč všemi žánry, u nichž se můžete vždy spolehnout na to, že pokud si je koupíte, neuděláte chybu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-pc-2022-elden-ring-cover-nahled.jpg

Nejlepší hry na PC: TOP 40

Co si budeme povídat, v českých luzích a hájích bylo PC „naše první“. Konzole od Sony a Microsoftu dnes již sice pomalu přebírají pomyslnou herní štafetu, ale na PC stále naleznete mnohem rozmanitější seznam všech možných žánrů. Abyste se v tom neztratili, s výběrem vám může pomoci seznam 40 nejlepších her pro PC, které se i dodnes vyplatí vyzkoušet.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-arceus-recenze-cover-nahled2.jpg

Nejlepší hry na Nintendo Switch: TOP 25

Přenosná konzole Nintendo Switch se za více než čtyři roky své existence stala populární a osvědčenou herní mašinkou. Sice neoslní svým výkonem, ovšem co v tomto ohledu na ostatní herní zařízení ztrácí, to bohatě vynahrazuje svou univerzálností, a především bohatou nabídkou herních titulů v čele s často vynikajícími exkluzivitami. Naše redakce se proto rozhodla dát dohromady výběr těch nejlepších her, které si na Switchi momentálně můžete zahrát.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witchercon-novinka-geralt-a-henry-cavill-nahled.jpg

Program WitcherConu konečně odhalen (NOVINKA)

Letošní léto je, obdobně jako to minulé, plné řady zajímavých akcí, které stojí za to sledovat. Vedle těch vyloženě herních se objeví také show WitcherCon, na které spolupracují společnosti Netflix a CD Projekt RED, což v podstatě znamená, že se jedná o událost orientovanou primárně na herní sérii Zaklínač a samozřejmě na jeho seriálovou adaptaci, jež si nevede o moc hůře než hry. Co by se mělo v průběhu eventu objevit, si můžete přečíst v novince. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zaklinac-3-divoky-hon-novinka-geralt-ciri-nahled.jpg

Vedoucí vývoje Zaklínače 3 po obviněních ze šikany opouští CD Projekt (NOVINKA)

Přestože patří vypuštění Cyberpunku 2077 mezi jedny z nejvýdělečnějších vydání posledních let, na společnosti CD Projekt se podepsalo negativně možná více než by jeden čekal. Po nepříjemné situaci, jež následovala po vydání a kauze zaměřené na dosti nerovnoměrné rozdělení odměn za práci, je tu další moment, na které bude chtít polské studio asi hodně rychle zapomenout. Vedoucí vývoje Zaklínač 3: Divoký Hon Konrad Tomaszkiewicz totiž rezignoval. Jaké měl k tomuto kroku důvody, si můžete přečíst níže v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cd-projekt-hack-vykupne-cover-nahled.jpg

Zdrojové kódy Witcher a Cyberpunk 2077 na prodej? (NOVINKA)

V posledních dnech hýbe herním světem kauza ukradených dat společnosti CDPR. Co vše o situaci víme, a jak se aktuálně vyvíjí, si můžete přečíst v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-withcer-3-wild-hunt-tipy-cover-2-nahled.jpg

Zaklínač 3: Divoký hon (TIPY/NÁVOD): Tipy a triky pro začínající a pokročilé zaklínače

Zaklínač 3: Divoký hon (v originále The Witcher 3: Wild Hunt) v poslední době prodělal, hlavně díky seriálu z dílny Netflixu, téměř až biblické vzkříšení. Ke hře se vrací spousta veteránů, ale rovněž se do něj pouštějí nováčci, kteří doposud s tituly od polského CD Projektu neměli tu čest a začínají hned třetím dílem. Nicméně protože je Zaklínač 3 už 5 let stará hra, návod pouze pro úplné začátečníky by nedával moc smysl. Proto jsme se rozhodli sesumírovat deset nejužitečnějších rad, které vám zvládnout zaklínačské řemeslo co nejrychleji.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-3-new-generation-nahled.jpg

The Witcher 3 míří na novou generaci konzolí (NOVINKA)

Tak tuhle zprávu asi dnes čekal málokdo. Studio CD Projekt Red právě prostřednictvím tiskové zprávy oznámilo, že třetí díl akční RPG série The Witcher (Zaklínač) míří na novou generaci konzolí, to jest na PlayStation 5 a Xbox Series X. Zaklínač Geralt a další známé postavy z knižního univerza stvořeného polským spisovatelem Andrzejem Sapkowským tak budou moci naplno využít možností nového hardwaru.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-3-main-nahled.jpg

The Witcher 3 slaví 5. výročí od vydání, co nového přinesl do žánru akčních RPG? (NOVINKA)

19. května 2015 se svého vydání dočkal The Witcher 3: Wild Hunt od studia CD Projekt Red, závěrečný počin videoherní trilogie navazující na příběhy knižní ságy Andrzeje Sapkowského. Hra to byla vynikající (a stále je) a znamenala výraznou evoluci v rámci své série. Poměrně zásadně ale tento titul ovlivnil i celý žánr akčních RPG, což ve své době možná tušil jen málokdo. Čím byl tedy třetí Zaklínače tak výjimečný?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-the-wild-hunt-nahled.jpg

Bude po Cyberpunku 2077 ďalším projektom štúdia CD Projekt Red hra na motívy Witchera? (NOVINKA)

Riaditeľ CD Projekt Red, Adam Kiciński, sa v rozhovore pre portál Stooq (přeloženo přes Google translate) vyjadril, že poľské štúdio stojace okrem iného za herným Witcherom začalo pracovať na ďalšom veľkom singleplayerovom titule. Bude to štvrté pokračovanie herných dobrodružstiev lovca monštier Geralta? Štúdio síce povedalo, že príbeh Geralta je ukončený, ale ale nádej umiera posledná. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-switch-patch-nahled.jpg

The Witcher 3: Wild Hunt nyní umožňuje přenášet uložené pozice mezi PC a Switchem (AKTUALITA)

Nový patch 3.6 (Switch) pro parádní RPG Witcher 3: Wild Hunt umožňuje používat uložené pozice z PC na Nintendu Switch a naopak. Kromě této novinky přidali vývojáři také několik grafických sliderů, čímž na handheldové verzi dosáhnete o něco lepšího vizuálu (na porovnání se můžete podívat ve videu od uživatele ContraNetwork) a navíc nyní můžete používat dotykové ovládání při karetní minihře Gwentu. Do hry také přibyly dodatečné jazykové možnosti, což pro nás sice není tak důležité, jelikož čeština už ve hře je, ale je hezké vidět, že se Geralta stává takový světaznalý lingvista.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zaklinac-knihy-nahled_2.jpg

Zaklínač z dílen Netflixu opět oživil zájem o celou sérii (AKTUALITA)

Kvality nového seriálu Zaklínač od společnosti Netflix nelze popřít. Prakticky se aktuálně jedná o jeden z nejsledovanějších pořadů z dílen tohoto studia, což o lecčem vypovídá. Nelze se tedy moc divit tomu, že se pozornost celého světa zaměřila na univerzum, v němž se příběh Geralta z Rivie odehrává. Hráči, kteří ještě neměli tu čest do něj zavítat, totiž chtěli víc, a tak ihned po sjetí celé série nainstalovali The Witcher 3: Wild Hunt, a dali se do hraní, díky čemuž byl dle serveru PC Gamer nakonec překonán rekord zformovaný v den vydání v roce 2015. Zastíněna jím na herní platformě Steam byla dokonce oblíbená akční adventura Red Dead Redemption 2

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-x019-londýn-nahled.jpg

Xbox X019 – Microsoft ukázal mnoho her, zaujmout ale příliš nedokázal

Žádné velké překvapení se nakonec nekonalo. Her představil Microsoft požehnaně, ale minimálně z těch nově oznámených jsme spíše zklamaní. Nejvíce nakonec zářila služba Game Pass, která se může těšit na přísun velmi zajímavých her, stejně jako streamovací služba xCloud. Ta se dokonce stane součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate. A slibované Age of Empires IV? Pár sekund jsme ze hry viděli, ale rovněž nešlo o nic, z čeho bychom skákali radostí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zaklinac-3-geralt-nahled.jpg

Witcher 3: The Wild Hunt (RECENZE) – Utáhne Switch nezkrotného Geralta?

Kritiky i hráči opěvované akční RPG The Witcher 3 od polského studia CD Projekt se po více než 4 letech od svého původního vydání vrací, tentokrát ve verzi pro platformu Nintendo Switch. Jak si tato obří hra povede na výkonnostně poněkud omezené japonské konzoli?

Přečíst více »
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací