Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny
Výměna nevhodného dárku UniCredit Bank

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/tom-clancys-the-division-2-warlords-of-new-york-vanoce-nahled.jpg

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (Mini RECENZE) – Podařené, leč technicky rozbité DLC

Taktická online akce The Division 2 zažila loni skvělý start. Už od počátku nabídla dostatečné množství endgame obsahu, který postupně přibýval, autoři navíc na základě zpětné vazby upravovali herní mechaniky tak, aby hratelnost byla co nejzábavnější. Na druhou stranu četné patche často zhoršily technický stav či otevřely staré rány. Na tomto základě startuje první letošní rozšíření Warlords of New York, na které se podíváme v dnešní recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tom-clancys-the-division-2-warlords-of-new-york-cover-nahled.jpg

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York vyjde 3. března a zavede nás zpět do New Yorku (NOVINKA)

Po třech bezplatných rozšířeních se taktická online akce Tom Clancy's The Division 2 přesouvá do nového dějiště. Tím nebude nic jiného než New York z prvního dílu. Do města, které nikdy nespí, se vydáme vyřídit jeden výjimečně nebezpečný cíl, na což autoři nabalí nejen novou kampaň, ale také množství čerstvého obsahu čítající nové zbraně, schopnosti a výbavu. Více o DLC Warlords of New York v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tom-clancys-the-division-2-episode-3-nahled.jpg

Trailer na únorové rozšíření Tom Clancy's The Division 2: Episode 3 (AKTUALITA)

Online akce Tom Clancy's The Division 2 dostane v únoru další bezplatné rozšíření. Epizoda 3, jak se přídavek oficiálně jmenuje, nás zavede na Coney Island, kde v rámci nových příběhových misí budeme pokračovat v záchraně Ameriky. Tentokrát se vydáme na lov vědce držícího klíč od vražedného viru. Kromě nových příběhových misí, které patří k tomu nejlepšímu, co Tom Clancy's The Division 2 nabízí, se jako v předešlých případech dočkáme také nových zbraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps4-2019-main-nahled-cz.jpg

Nejlepší hry na PlayStation 4 v roce 2019

Konzole od společnosti SONY podle všeho vyhrála souboj o nejlepší herní zařízení současnosti. Ve chvíli, kdy se ohlásila nová generace přístrojů, dosahuje PS4 vrcholu svého životního cyklu, což se neprojevuje podporou multiplatformních titulů, ale především exkluzivit, jež lákají do rozsáhlých řad svých fanoušků nováčky. Rok 2019 sice nebyl z pohledu SONY tak bohatý na vlastní projekty, ale i tak zaznamenal slušné úspěchy. Která hra se nám na PS4 pařila nejlépe, se dozvíte v našem žebříčku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-xbox-one-2019-nahled-cz.jpg

Nejlepší hry na Xbox One v roce 2019

Kdo se stal v roce 2019 králem Xboxu One? Odpověď bude pro mnohé z vás překvapivá, protože letošní rok byl zejména na této platformě trošku speciální. Microsoft vsadil spíše na to, že předvede multiplatformové tituly v co nejvyšší možné kvalitě, zatímco exkluzivních hitů vyšlo méně než loni a byť jeden z nich sahal po stupínku nejvyšším, ostří samurajské čepele mu nakonec ukázalo, kde je jeho místo. O jakých titulech je řeč? Podívejte se na náš žebříček deseti nejlepších her pro Xbox One 2019.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tom-clancys-the-division-2-cover-nahled.jpg

Jak se hraje Tom Clancy’s The Division 2 měsíc po vydání? (TÉMA)

Patříte mezi ty, kteří si dlouhodobou investici pečlivě rozmýšlejí a sledují nejrůznější analýzy a recenze, než si danou věc pořídí? Pokud stejně přistupujete ke koupi online akce Tom Clancy’s The Division 2, nic dalšího už číst nemusíte. V tomto článku se dozvíte, jak si hra stojí více než měsíc po vydání a především jak se autorům daří plnit sliby vyřčené na téma endgame obsahu a dlouhotrvající hratelnosti.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/anthem-custom-sad-face-nahled.jpg

5 nedostatků AAA her, které jen tak nezmizí (TÉMA)

Občas v komentářích nacházíme reakce od čtenářů, kterým se vyloženě nelíbí směr, jímž kráčí producenti velkých her. V našem dnešním tématickém speciálu jsme se rozhodli na tuto problematiku zaměřit. Skrze následující řádky vám představíme pět nejpalčivějších nešvarů AAA her, díla prezentující daný nešvar a jejich konkurenty, kteří se dokázali s nedostatkem, jenž stáhl ke dnu jejich oponenty, stylově vypořádat.

Přečíst více »
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi