Nakupování budoucnosti HP + média Nákupy na splátky

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/total-war-warhammer-3-katarina-bokha-vs-bloodthirster-novinka-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3 přinese nový typ bitev i armádu bez magie (NOVINKA)

Ukázka Trial By Fire vypuštěná společností Creative Assembly během středy byla nakonec pouze lákavým předkrmem, po němž následoval hlavní chod v podobě prvních záběrů z bitevního pole, bez něhož si značku Total War ve výsledku ani nelze představit. Čím Total War: Warhammer 3 posune sérii tentokrát, najdete v následujících odstavcích naší novinky.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3-novinka-katarina-bokha-nahled.jpg

Kislev bude v Total War: Warhammer 3 bojovat o svou existenci (NOVINKA)

Původně měla všechna větší ohlášení zaměřená na Total War: Warhammer 3 proběhnout až v průběhu dnešního odpoledne. Během včerejšího dne však došlo k úniku diskutabilně vyhlížející verze traileru. Zatímco jiná studia by nad tím zřejmě mávla rukou, Creative Assembly se rozhodla, že své fandy už nebude dále napínat a vypustila trailer s názvem Trial By Fire orientovaný na jednu z herních frakcí. Jak nám Kislev prezentuje, si přečtete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-rome-remastered-cover-nahled.jpg

Total War: Rome Remastered (RECENZE) – Povstal znovu Řím?

Zatímco v případě remaků člověk jásá nad tím, jak tvůrci znovu přivádějí některé projekty k životu, remastery si prozatím stejnou oblibu u hráčů a kritiků nezískaly, což je zřejmě způsobeno tím, v jakém stavu vycházejí. Často obsahují bugy, nejsou technicky doladěné a ve výsledku ani moc graficky atraktivní. Zda je Total War: Rome Remastered výjimkou ukazující, že vydávání vylepšených verzí starých titulů má smysl, vám povíme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-special-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer II: Vše, co víme (SPECIÁL)

Total War: Warhammer II je v pořadí druhým dílem fantasy odnože tahové strategické série s RTS bitvami Total War od společnosti Creative Assembly. Jak byl tento titul přijat ve světě, co na něj říkala naše redakce, jaký obsah do něj byl přidán, a nejen to se dozvíte v našem speciálu, který vám prozradí vše, co o tomto titulu víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3-special-logo-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3: Vše, co víme (SPECIÁL)

Po několika letech čekání jsme se konečně dočkali oznámení finálního dílu fantasy trilogie Total War: Warhammer. Na co všechno se můžeme ve strategii Total War: Warhammer III těšit, které rasy v ní najdeme, jak na tom vlastně bude po stránce češtiny a kdy teoreticky dorazí, si přečtete v našem speciálu orientovaném na to, co vše o tomto očekávaném díle víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer I a II (TIPY) – jak zvítězit v bitvách a kampani za všechny národy

Tak a je to konečně tady. Poslední část speciálu o jednotlivých frakcích universa Total War: Warhammer II a I je tu. Najít v něm můžete podrobné informace o tom, jak vést kampaň za Říši, Bretonii, Zelenokožce, Norsku, Tomb Kings, Vampire Coast, Vznešené elfy, Temné elfy, Skaveny, Ještěry, a nově také Lesní elfy ve druhém díle. Pokud si s některými ze zmíněných národů nevíte rady, v našem textu jistě najdete tip, který by vám mohl pomoci.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-the-furious-wild-kralove-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – The Furious Wild (Mini RECENZE) – Střet dvou odlišných světů

Historické díly série Total War jsou často kritizovány kvůli nedostatečně pestré škále jednotek, které v nich můžete nalézt. Nejinak tomu bylo i u Total War: Three Kingdoms, které bylo sice skrze expanze vylepšováno, avšak žádné z DLC nepřinášelo v tomto ohledu skutečně zásadní novinky. Zvrat má po této stránce nastat díky zatím největšímu datadisku The Furious Wild. Jak na tom ve skutečnosti je, vám řekne naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-recenze-nahled1.jpg

Total War Saga: Troy (RECENZE) – Stojí nový experiment Creative Assembly za to?

Po ohlášení Total War Saga: Troy se komunita točící okolo série Total War rozdělila na dva tábory. Jedné straně se myšlenka hry kombinující fakta a mýty líbila. Druhá naopak argumentovala, že není dobré slučovat neslučitelné. Velké části naší redakce se elementární koncept líbil, v minulém měsíci absolvovaná prezentace nás ale trošku znejistěla. Zda se tvůrcům z Creative Assembly povedlo vše uvést do pořádku, vám povíme v následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-rozhovor-nahled1.jpg

Total War Saga: Troy (ROZHOVOR) – Exkluzivně o trojském koni a snaze kombinovat historii s mýty

Už zítra vychází Total War Saga: Troy, na které nepracuje primární část britského Creative Assembly, nýbrž jeho nové studio v Sofii. Krátce po nedávné představovací online akci, z níž jsme vám přinesli poměrně kritické dojmy z hraní, jsme dostali exkluzivní možnost vyzpovídat vývojáře této očekávané strategie. Jaké inovace nováčci z bulharského studia pro další díl série Total War Saga chystají, jak to bude s balancí jednotek a mnoho dalšího, se dozvíte v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-rome-ii-riman-nahled.jpg

Total War: Rome II – Jak se z průšvihu stal strategický klenot (TÉMA)

V průběhu minulých let jsme měli možnost vidět nejeden problematický start očekávané AAA hry. Zklamáním pro hráče byl Fallout 76 či No Man's Sky. Někteří z tvůrců se ze svých chyb poučili, jiní nikoliv. Pokud však myslíte, že vypouštění nehotových her je problematikou poslední půl dekády, rozhodně tomu tak není. Názorně vám to ukážeme skrze náš tematický článek o Total War: Rome II, v němž také zjistíte, zda už stojí za pozornost.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-strilejici-parid-nahled.jpg

Tvůrci Total War Saga: Troy chystají pro své dílo hromadu obsahu (NOVINKA)

Dlouhodobá podpora her je něčím, čím si studio Creative Assembly získalo komunitu okolo Total War: Warhammer II, jež zásobuje stabilně jak bezplatným, tak i placeným obsahem. O moc hůře na tom po této stránce není ani Total War: Three Kingdoms, což do jisté míry dávalo tušit, že Total War Saga: Troy čeká podobný příběh. Jak bude vypadat dodatečný obsah nejnovějšího zástupce série Total War a co čeká ostatní tituly této značky?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-menelaos-nahled.jpg

Každý z vůdců je v Total War Saga: Troy něčím unikátní (NOVINKA)

Po ukázání formátu bitev a herních mechanizmů začali vývojáři z Creative Assembly představovat legendami opředené hrdiny, ze kterých udělali lídry jednotlivých uskupení Total War Saga: Troy. V čem se od sebe budou lišit třeba Meneláos s Paridem, jaké jednotky povede do boje Achilles a čím si nás získal statný trojský šampion Hektór, vám nastíníme v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-mesto-nahled.jpg

Total War Saga: Troy vám nabídne svět, ve kterém peníze nehrají prim (NOVINKA)

Během poslední prezentace Summer of Gaming pořádané IGN nám tvůrci Total War Saga: Troy konečně řekli více o herních mechanizmech mimo bitevní pole, na něž jsme se podívali před několika dny v rámci úkolové bitvy. Jakým způsobem se nový díl série Total War Saga odliší od svých předchůdců a zástupců hlavní větve této značky, vám předestřeme v naší dnešní novince, ve které nebudou chybět ani detaily o bozích a odměnách za jejich uctívání.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-souboj-monster-nahled.jpg

Total War Saga: Troy nevypadá na prvních záběrech z bitvy vůbec zle (NOVINKA)

Když studio Creative Assembly přišlo s tím, že Total War Saga: Troy bude exkluzivitou pro Epic Game Store, komunita pohybující se kolem série Total War to nevzala moc dobře, přestože tvůrci za svou hru nebudou od hráčů chtít první den ani korunu. Aby si vývojáři své fanoušky trošku udobřili, s předstihem vypustili čerstvé záběry z hraní, ve kterých máme možnost spatřit střet vojsk, jež nám ukazuje inovace, s nimiž nový díl Total War Saga přichází.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-saga-troy-epic-game-store-vydani-cover-nahled.jpg

Total War Saga: Troy bude v den vydání zdarma (NOVINKY)

Total War Saga: Troy byl jedním z tajemných titulů ohlášených na loňském Gamescomu. Pod pohrůžkou embarga jsme byli mezi prvními, kdo strategii situovanou do pozdní doby bronzové viděl a od té doby jsme zvědavi, jak se studiu Creative Assembly podaří polidštit řeckou mytologii. Nyní ovšem tvůrci překvapili zprávou o roční exkluzivitě na Epic Game Store a zároveň tím, že první den bude jejich hra zcela zdarma.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-ii-warden-&-paunch-dvojka-nahled.jpg

Do Total War: Warhammer II dorazilo rozšíření The Warden & The Paunch (NOVINKA)

Společnost Creative Assembly skrze Total War: Warhammer ukázala v rámci DLC politiky cestu nejednomu vývojářskému studiu. Placený obsah u jejích nových her totiž vždy doprovází také bezplatné aktualizace, které mají na její hry často větší dopad než zpoplatněný balíček. Jak je na tom v tomto ohledu „lord pack“ The Warden & The Paunch pro Total War: Warhammer II, vám povíme v naší dnešní novince, jež je zacílena na nové frakce a čerstvé mechanizmy.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-shogun-2-cover-nahled.jpg

Ke konci dubna bude na Steamu zdarma strategie Total War: Shogun 2 (NOVINKA)

Společnost Valve sem tam nějakou hru zdarma nabídne, ale většinou se nejedná o žádná velká jména, ze kterých bychom si sedli na zadek a rozhodně není s free tituly tak štědrá, jako třeba Epic Games. Total War: Shogun 2 je sice už 9 roků stará záležitost, ale stále se jedná o jednu z nejoblíbenějších strategií ze série Total War. Tu si navíc budete moci zdarma stáhnout a ponechat už za pár dní – přesněji řečeno od 27. dubna do 1. května.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-duel-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – A World Betrayed prezentuje příběh Lü Pua a Sun Cchea dosti stroze (NOVINKA)

Minulá expanze Mandate of Heaven se Creative Assembly skutečně povedla. Vývojáři se proto velmi rychle pustili do vývoje dalšího placeného DLC A World Betrayed, jemuž jsme se mohli věnovat aktivněji v předchozích dnech. Které postavy jsou v něm řádně zpracovány, co přidává a jak je na tom v porovnání se svým předchůdcem, si přečtete v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-lu-pu-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – A World Betrayed má být balíčkem zacíleným na duo s velkými ambicemi (NOVINKA)

Zatímco u Total War: Warhammer 2 hráči čekají na nové expanze marně, do Total War: Three Kingdoms dorazí v relativně krátké době už druhé rozšíření. DLC A World Betrayed se má zaměřit na příběh dvou frakcí vedených oblíbenci fanoušků. O čem přesně bude nadcházející vyprávění pojednávat, kolik bude stát a za koho si v něm zahrajeme, vám poví naše novinka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-three-kingdoms-mandate-of-heaven-che-tin-nahled.jpg

Total War: Three Kingdoms – Mandate of Heaven – Velkolepá bitva o osud Číny (Mini RECENZE)

DLC politika Creative Assembly se pomaličku mění. Namísto vyloženě zbytečných balíčků s vysokou cenou, za něž byli vývojáři komunitou stabilně kritizováni, se nyní tato společnost zaměřuje primárně na produkci expanzí, jež i přes nízkou cenovku nabízí slušný obsah. Po nových informacích o rozšíření pro Total War: Warhammer II tu pro vás dnes máme recenzi na historicky zaměřené Total War: Three Kingdoms - Mandate of Heaven.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi