Disneyovská mlátička líznutá JRPG prvky Kingdom Hearts 3 patřila k nejpříjemnějším překvapením začátku loňského roku. Nyní se opět dostává do povědomí hráčů vydáním DLC s názvem Re:Mind, které mimo příběhových kliček v již tak zamotaném závěru hry přidává obtížnou výzvu pro opravdové válečníky. V naší mini recenzi se podrobněji podíváme také na to, proč je do přídavku obtížné naskočit hned po jeho nainstalování.
Přečíst více »Heroes of Might and Magic patří mezi nejvýraznější herní značky, jež se povedlo v průběhu dekády vytvořit. Kromě ní však na scéně bylo více podobně laděných projektů, z nichž jí zřejmě nejvíce šlapala na paty série Age of Wonders, která po vydání třetího dílu upadla v nemilost. Nyní se však Triumph Studios vrací s Age of Wonders: Planetfall odklánějícím se značně od původního konceptu. Zda se jim sázka na inovace vyplatila, vám poví naše recenze.
Přečíst více »Udržet si kvalitu není vůbec jednoduché. Po vydání Metro Exodus si snad každý hráč myslel, že následně od vývojářů dostaneme datadisky, které se nám zaryjí hluboko do paměti. První expanze The Two Colonels bohužel nebyla moc výrazná a navíc nepatřila ani mezi nejdelší DLC, za což si neodnesla moc pěkné hodnocení. V rozšíření Sam's Story jsme proto kvůli neúspěchu jeho předchůdce nevkládali velké naděje. Jak nakonec dopadl, vám řekne naše recenze.
Přečíst více »